>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 kolejka Serie A [22-23 października 2016]

Status
Zamknięty.
J 67

ja83

Użytkownik
Empoli - Chievo

Gospodarze nic nie grają, odszedł trzon zespołu gra się posypała, wyników nie ma, ba, nawet o gole ciężko. Goście nad wyraz dobrze, wysoka pozycja w tabeli, gra w miarę ustabilizowana, Empoli im dziś nie zagrozi, maksymalnie na co ich dziś stać to remis, dlatego gram z podpórką:

Empoli-Chievo X2@1.57 Bet365 ✅ 0:0
 
navent 83

navent

Użytkownik
Oglądałem mecz, było 9 rożnych. Ten dziesiąty miał być w ostatniej akcji meczu, ale sędzia przed wykonaniem odgwizdał koniec.
 
michall19881 47

michall19881

Użytkownik
Mam pytanie do ekspertów ligi włoskiej.
Jak myślicie, czy w meczu Roma- Palermo będzie over 4,5 kartki (STS - po kursie 1.80)?
Statystycznie gospodarze mają najmniej kartek w tym sezonie w Serii A, ale goście znajdują się w czołówce i zebrali ich ok 26 więc nie jest tak źle. Roma ma trzy ciężkie mecze za sobą (Napoli, Inter, Austria Wiedeń) i być może będą się czuli trochę rozluźnieni i Palermo wyprowadzi jakiś atak i obrońcy gospodarzy również złapią jakiś kartonik.
Jestem bardzo ciekawy zdania innych
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@michall19881, akurat nie jestem zwolennikim grania kartek, rzadko to robię. Więc możę ktoś inny się wypowie jeszcze.
ja tylko mogę powiedzieć, że jak Palermo przyciśnie to obrona gospoarzy może się pogubić. Jakoś ta formacja Romy jest najgorsza. Fazio, Jesus i w ogóle wszyscy mają takie chwile zaćmienia, że masakra. Palermo pewnie będzie miało okazje do złapania kartek bo szybcy El Shaarawy czy Salah będą uciekali. Linia nie jest jakaś wysoka, ale musisz zerknąć kto sędziuje i tego typu sprawy.
Powodzenia ;)
 
michall19881 47

michall19881

Użytkownik
Sędziego już sprawdzałem i jest nim Pan Gianpaolo Calvarese. W tym sezonie sędziował trzy mecze i tylko raz przekroczył linie 4,5 kartki. To w sumie ze względu na niego się waham z zatwierdzeniem zakładu. Obrona Romy ma rzeczywiście słabsze chwile dlatego brałem też pod uwagę że Palermo strzeli bramkę ale chyba jednak lepiej poszukać czegoś innego. Roma będzie miała teraz trzy mecze wyjazdowe wiec może nie będą się forsować i będzie poniżej 3,5 bramki na co jest też fajny kurs ok 1.80 ????
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Z tymi różnymi jest zamieszanie, więc napisałem do całorocznego. Poprosiłem o informację skąd czerpią statystyki i co jest oficjalnym ich źródłem. Na prawie każdym portalu jest co innego, oficjalna strona ligi też co innego. Zobaczymy czy cokolwiek odpiszą. Nie liczę na pozytywne rozpatrzenie, ale chcę wiedzieć szczegółowo jak to wygląda.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Rogi w meczu Torino - Lazio.Sts i betano rozliczyli 10,marathonbet upiera się przy 9,ma ktoś może jakieś źródło do weryfikacji? W raporcie na stronie seria a, mają 8 , poprosiłem o korektę, bo na pewno w 83 minucie były dwa pod rząd, a w 93 jeszcze jeden...udręka z graniem takich linii...zwłaszcza gdy na styku...
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Rogi w meczu Torino - Lazio.Sts i betano rozliczyli 10,marathonbet upiera się przy 9,ma ktoś może jakieś źródło do weryfikacji? W raporcie na stronie seria a, mają 8 , poprosiłem o korektę, bo na pewno w 83 minucie były dwa pod rząd, a w 93 jeszcze jeden...udręka z graniem takich linii...zwłaszcza gdy na styku...
Ja czekam na odpowiedź od całorocznego. Jak coś będzie, to dam znać. Widziałem końcówkę i faktycznie wyniki na róg i sędzia zakończył mecz. Moim zdaniem się pospieszył, bo powinien jeszcze dać chwilę pograć. W doliczonym były przerwy.Jest bajzel z rogami, każdy co innego. Niech porobią zwroty i tyle skoro nikt nie umie tego ogarnąć. Już parę razy przymykałem oko na jakieś dziwne akcje że strony buka, ale tym razem się wkurzyłem. Chodzi o sam fakt, już nawet nie o pieniądze (chociaż nie ukrywam, że fajne ako było).

Szkoda tylko, że są tak skonstruowane regulaminy, że to my jesteśmy skazani na porażkę ????

Jak ktoś coś będzie wiedział więcej to dawajcie znaka.
 
B 0

bohmas

Użytkownik
Siema. Mam info odnośnie różnych w meczu torino-lazio.
B365 raczył mnie poinformować iż ostatni rożny czyli nr 9 był w 89 min natomiast rożny nr 10 został podyktowany w 93min lecz nie został wykonany w związku z tym nie został wliczony do ich statystyk. ????

Strasznie to irytujące bo zabrakło mi jednego różnego do zamknięcia fajnego kuponu... ehh
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom