>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

9. kolejka Serie A [22.10 - 24.10.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-10-18 o 08.57.11.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
  • Najlepsze analizy października 2021 (2-3. miejsce)
  • #2
Bologna- Milan pow 2.5✅
Verona- Lazio pow 2.5✅
Ako: 2.80 @betclik✅✅✅



Bologna zostala oszukana w meczu z Udinese, do tego tam oddala chyba rekordową ilosc strzalow w tym sezonie sposrod wszystkich zespolow we Wloszech, mega dzien mial Silvestri. Jestem pewny, ze Tataranasu nie bedzie mial tyle farta, co umiejetnosci. Bologna gra ofensywnie, Barrow, Soriano, Arnautovic, do tego z mega uderzeniem Svanberg. Zakontraktowali teraz Viole, a wiec ofensywnego gracza, ktory wyroznial sie w Benevento w poprzednim sezonie, zreszta w Czarownicach mial fajne statystyki.Ja sie powtorze po raz tysieczny- jak Bologna traci bramke to sie mega otwiera, taki juz jest Sinisa i nic tego nie zmieni. Milan ze swoimi problemami, glownie w bramce, ale jest dostepny Ibra, ktory bedzie wygladal komicznie przy srodkowych gospodarzu- Medelu ;) Ja biore bramki bo juz poprzednio Milan mial farta, ze wygral.

No co ? Luis Felipe i Acerbi pauzuja za kartki i co ja musze wiecej pisac na temat drugiego typu ? To dwaj srodkowi obroncy, od ktorych Sarri uklada obrone. Bedzie mega luka tam. Dodaje to tego fakt, ze odkad Pan Ivan Tudor przejal Hellas to ma srednia bramek prawie 5 na mecz, z jego zespol co mecz strzelal min 2 bramki w meczu i wychodzi mi mega over. Do tego Sergiej nie gral wczoraj calego meczu co ma znaczenie, do tego mniej minut Pedro i Luisa Alberto wiec ten srodek pola bedzie mial sile. Immobile zdrowy, wiec Muriqu moze nawet sie nie rozgrzewać przed tym meczem.


Dla zabawy:
Torino pow 1.5 gola✅
Sampdoria pow 1.5 gola✅
Fiorentina- Cagliari pow 2.5 goli✅
Ako: 5.63 @betlick✅✅✅


Genoa bez Maksimovica i Baniego wiec dwoch obroncow, czy to oslabienie to nie wiem, ale jednak to dwaj dosyc podatawowi gracze u gosci. Torino gra mega za Jurica, to jest profesor, troche sie boje, ze Torino tutaj wygra 1:0, ale jednak biore over 1.5 ich bramki bo jest u gosci Destro, ktory potrafi ogarnac z kazdej pozycji. Szkoda, ze Madragora nie zagra, ale dobra wiadomosc, ze Belotti jest, do tego wraca Praet, mam nadzieje na wiecej minut Pobegi bo to fajny gracz z wizjà srodka pola. No co ja mam lac tu wode, Torino jest mega zorganizowane, gdyby Breaklo byl skuteczniejszy albo podał to Linettego to jestem pewny, ze by z Napoli nie przegrali, a grali na rowni z nimi.

Spezia jedna z najgorszych obron w lidze, tutaj jestem bardziej przekonany do tego overa Sampdorii bo Spezia potrafi postrzelac i ma co mecz pare okazji. Kovalenko ladnie ostatnio, do tego jest szybki Gyasi. Ja jednak biore gospodarzy bo dla mnie 2 bramki dla nich tutaj beda przy Candrevie, Fabio czy Caputo. Do tego nie bedzie Thorsbiego wiec na zero.

Fiorentina przegrala z Venezia bo ich glowni gracze byli po rozgrywach w Ameryce. W skrocie to napisze ich srodek pola to Castrovili, do tego Pulgar i Torreira. Pierwszy kontuzjowany, drugi i trzeci po podrozy dalekiej. Tam nie bylo jakosci w srodku, do tego przeciez najczesciej faulowany w lidze Gonzalez tez zmeczony. Tutaj bedzie wiecej swiezosci, cos niby jest z Pulgarem, ale i tak powinno byc ok pod over. Goscie maja mega slaba obrone, a z przodu Joao Pedo z Keita sie mega rozumieja, do tego Nandez czy Marin, na kontry bedzie mega fajnie. No i Vlahovic cos musi odowodnic, ostatnio po meczu kibice nie chce jego koszulki i byla lekka spina, tutaj bedzie zmobilizowany.


Odradzam gre w strone Sassuolo, jak nie bedzie Bogi i Traore. Atalanta bez 3 obroncow, ale Udinese jest slabe na over. Inter Juve wiadomo moga byc szachy, moze byc over 50/50.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1494
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Torino - Genoa - typ 1
fortuna - 1,81


Tak jak wyżej pisał kolega barlo123, Torino gra fajną piłkę, ale brakuje im jeszcze trochę szczęścia. Ostatnie dwa mecze to porażki po 0:1, gdzie tracili bramki w końcówkach meczów z Juventusem i Napoli, a tak naprawdę, przy odrobinie szczęścia, wynik równie dobrze mógł być w drugą stronę. Trener Jurić szybko zaszczepił w zawodnikach Torino, to co widzieliśmy w Hellasie, kiedy Jurić był ich trenerem. Szybka, fajna gra, zadziorność, nieustępliwość. Fajnie się ich ogląda, a myślę, że wyniki przyjdą z czasem.
Patrząc na ostatnie wyniki meczów bezpośrednich, widać, że Torino lubi grać z drużyną Genoa, ponieważ nie przegrali ostatnich 9 meczów. Jeszcze lepiej wygląda to w meczach u siebie, gdzie w ostatnich 40 latach, ponieśli tylko jedną porażkę. Może ktoś wierzy w prawo serii? Ostatnie 8 meczów w Turynie, to naprzemiennie remis i wygrana Torino. W ostatnim meczu padł remis, więc teraz wypada wygrana, ale to z przymrużeniem oka. Cały czas o gospodarzach, ale o przyjezdnych nie ma co za wiele pisać. Jak od kilku sezonów, jeden z kandydatów do spadku. Jeśli Torino z kimś ma się przełamać i zanotować wygraną, to właśnie w tym meczu, z takim rywalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +940
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
No i człowiek pisze o Pobedze, Destro i obaj po golu, a znowu zabrakło odwagi do pogrania ich bramek, teraz jeszcze Brekalo…
No i jest Traore w kadrze Sassuolo, Bogi nie ma, jak bedzie 1.80 to win Sassuolo chyba do gry.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Salernitana dzisiaj bez dwoch środkowych pomocnikow i jednego obroncy, ale u siebie wiadomo jakich mają fanatyków, gdyby tam ktoś inny był jak Empoli to może pograłbym.

Co do Sassuolo to juz 1.70, a jest informacja, ze Venezia bez 4 waznych graczy, w tym 3 podstawowych. Niby nie ma Bogi, ale napewno Djuricic, Traore, Berardi czy Raspadori to wiecej jakosci niz gosci, do tego z Fiorentina mieli farta i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Bologna - Milan 2:4
Goście obolali po porażce z Porto, nadal bez Maignana i Hernandeza. Gospodarze praktycznie w podstawie, poza obrońcą Bonifazim. Oba zespoły dużo tracą i strzelają, zatem ja tu widzę overowe spotkanie zarówno meczowe, jak i gole gospodarzy.

Over 2.5 gola @1.80 fortuna
Bologna over 1.5 gola @2.62
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +689
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Wielka Bologna, Wielki Musa Barrow, Uwielbiam ten klub, tak walczyc w 9, przeciez my przy ok sedziu to ich ruchamy jak chcemy.
Jakiego oni farta maja w tym seozonieeee….

Do tego Sassuolo z handi, odpalil ten mega talent, a nastepca Loccateliego.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Roma - Napoli 2 @ 2.42 Fortuna

Magia boskiego Jose blaknie z kolejnym meczem. A to, co zrobilła Roma w Bodo, nijak nie da się wytłumaczyć. Fakt, że nie zaczęli najmocniejszym składem, ale po wprowadzeniu Mkhitariana, Abrahama i Pelegriniego nie tylko nie zdobyli bramki, ale stracili trzy. Osobiście uważam , że miejsce Romy w tabeli, zupełnie nie oddaje potencjału zespołu i jest mocno na wyrost. Goście z kompletem zwycięstw w lidze. Nie wiem jak to robi Spalletti, ale robi to doskonale. Pięć ostatnich wycieczek na stadion olimpijski, to cztery wygrane Azzurri.

Dzisiaj dorzucą kolejne...

Pozdrawiam i powodzenia!
 
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Po czerwie dla Soumaoro straciłem nadzieje na pokrycie overa Bologny, ale ta drużyna pod wodzą Sinisy gra charakternie i bez kompleksów. Tatarusanu, to bramkarz pokroju Cabaja i dopóki nie wróci Maignan można próbować overy przeciwników.
Dziś kilka fajnych spotkań, liczę na ruch w temacie, sam też postaram się coś podrzucić jak czas pozwoli.
 
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Hellas - Lazio 4:1
100% zgody z wpisem B barlo123, over jak i obie gol zdecydowanie do gry w dubelku, ewentualnie do pobrania w fortunie obie gol i over 2.5 @1.86. Kurs nie jest porywający, ale wszystko przemawia za grą w tę stronę.

Fiorentina - Cagliari 3:0
Gospodarze bez Drągowskiego i Pulgara. Cagliari z brakiem Dalberta i pewnie Godina, za to z rewelacyjnym Pedro w ataku. Z drugiej strony kozacki Vlahovic, tu musi być bramkowo, Cagliari to nie zespół do spadku, czas zdobywać punkty z kim jak nie z takim zespołem jak Fiora.

Over 2.5 gola @1.76 fortuna
Obie gol @1.71 fortuna


Dla lepszego oglądania za ułamek stawki:
Over 3.5 gola @2.87 fortuna
Cagliari over 1.5 gola @3.50 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +382
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Bologna- Milan pow 2.5✅
Verona- Lazio pow 2.5✅
Ako: 2.80 @betclik✅✅✅



Bologna zostala oszukana w meczu z Udinese, do tego tam oddala chyba rekordową ilosc strzalow w tym sezonie sposrod wszystkich zespolow we Wloszech, mega dzien mial Silvestri. Jestem pewny, ze Tataranasu nie bedzie mial tyle farta, co umiejetnosci. Bologna gra ofensywnie, Barrow, Soriano, Arnautovic, do tego z mega uderzeniem Svanberg. Zakontraktowali teraz Viole, a wiec ofensywnego gracza, ktory wyroznial sie w Benevento w poprzednim sezonie, zreszta w Czarownicach mial fajne statystyki.Ja sie powtorze po raz tysieczny- jak Bologna traci bramke to sie mega otwiera, taki juz jest Sinisa i nic tego nie zmieni. Milan ze swoimi problemami, glownie w bramce, ale jest dostepny Ibra, ktory bedzie wygladal komicznie przy srodkowych gospodarzu- Medelu ;) Ja biore bramki bo juz poprzednio Milan mial farta, ze wygral.

No co ? Luis Felipe i Acerbi pauzuja za kartki i co ja musze wiecej pisac na temat drugiego typu ? To dwaj srodkowi obroncy, od ktorych Sarri uklada obrone. Bedzie mega luka tam. Dodaje to tego fakt, ze odkad Pan Ivan Tudor przejal Hellas to ma srednia bramek prawie 5 na mecz, z jego zespol co mecz strzelal min 2 bramki w meczu i wychodzi mi mega over. Do tego Sergiej nie gral wczoraj calego meczu co ma znaczenie, do tego mniej minut Pedro i Luisa Alberto wiec ten srodek pola bedzie mial sile. Immobile zdrowy, wiec Muriqu moze nawet sie nie rozgrzewać przed tym meczem.


Dla zabawy:
Torino pow 1.5 gola✅
Sampdoria pow 1.5 gola✅
Fiorentina- Cagliari pow 2.5 goli✅
Ako: 5.63 @betlick✅✅✅


Genoa bez Maksimovica i Baniego wiec dwoch obroncow, czy to oslabienie to nie wiem, ale jednak to dwaj dosyc podatawowi gracze u gosci. Torino gra mega za Jurica, to jest profesor, troche sie boje, ze Torino tutaj wygra 1:0, ale jednak biore over 1.5 ich bramki bo jest u gosci Destro, ktory potrafi ogarnac z kazdej pozycji. Szkoda, ze Madragora nie zagra, ale dobra wiadomosc, ze Belotti jest, do tego wraca Praet, mam nadzieje na wiecej minut Pobegi bo to fajny gracz z wizjà srodka pola. No co ja mam lac tu wode, Torino jest mega zorganizowane, gdyby Breaklo byl skuteczniejszy albo podał to Linettego to jestem pewny, ze by z Napoli nie przegrali, a grali na rowni z nimi.

Spezia jedna z najgorszych obron w lidze, tutaj jestem bardziej przekonany do tego overa Sampdorii bo Spezia potrafi postrzelac i ma co mecz pare okazji. Kovalenko ladnie ostatnio, do tego jest szybki Gyasi. Ja jednak biore gospodarzy bo dla mnie 2 bramki dla nich tutaj beda przy Candrevie, Fabio czy Caputo. Do tego nie bedzie Thorsbiego wiec na zero.

Fiorentina przegrala z Venezia bo ich glowni gracze byli po rozgrywach w Ameryce. W skrocie to napisze ich srodek pola to Castrovili, do tego Pulgar i Torreira. Pierwszy kontuzjowany, drugi i trzeci po podrozy dalekiej. Tam nie bylo jakosci w srodku, do tego przeciez najczesciej faulowany w lidze Gonzalez tez zmeczony. Tutaj bedzie wiecej swiezosci, cos niby jest z Pulgarem, ale i tak powinno byc ok pod over. Goscie maja mega slaba obrone, a z przodu Joao Pedo z Keita sie mega rozumieja, do tego Nandez czy Marin, na kontry bedzie mega fajnie. No i Vlahovic cos musi odowodnic, ostatnio po meczu kibice nie chce jego koszulki i byla lekka spina, tutaj bedzie zmobilizowany.


Odradzam gre w strone Sassuolo, jak nie bedzie Bogi i Traore. Atalanta bez 3 obroncow, ale Udinese jest slabe na over. Inter Juve wiadomo moga byc szachy, moze byc over 50/50.
Coś komuś jeszcze rozpisac ? :D
Pieknie jak w masło, praktycznie wszystko z zapasem, do tego te gole Hellasu po nieporozumieniu obrońców i złym ustawieniem, ktorzy zreszta tak grają po raz 1.

Nastepna kolejka w tygodniu, mam juz 2 fajne typy, bedzie czas to opisze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1107
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom