>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

9 kolejka Premier League [17-19 październik 2015]

Status
Zamknięty.
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Newcastle United - Norwich City
Wracamy po przerwie reprezentacyjnej do pilki klubowej.Duzo emocji przyniosly wczorajsze spotkania dlatego dzisiaj rowniez licze na ciekawe widowisko.Miejscowe &quot;sroki&quot; zmierza sie z &quot;kanarkami&quot; na St. James Park.Newcastle w obecnym sezonie zawodzi na calej lini.Ciekawe transfery przed sezonem jak narazie nie przyniosly efektow na dodatek jak co roku plaga kontuzji.Najwiekszym oslabieniem zespolu gospodarzy jest kontuzja podstawowego bramkarza Tima Krula.Jego zmiennikiem ma byc Rob Elliot.Nie powiedzialbym zeby w obecnej chwili byla jakas kolosalna roznica miedzy tymi panami.Dodatkowym plusem za Elliotem jest dobra gra nogami czego nie mozna bylo powiedziec o Krulu.Do skladu w formacji obronnej wracaja Paul Dummet oraz Daryl Janmaat.Szczegolnie ten drugi bedzie olbrzymim wzmocnieniem zespolu.Newcastle pomimo ostatniego miejsca nie gra az tak tragicznej pilki.Ogladalem ostatnie mecze i musze przyznac ze pierwsza polowa z City bardzo dobra.Mecz z Chelsea solidny i to w nim powinny byc juz pierwsze 3 pkt w tym sezonie w lidze.Jesli Newcastle zagra dwie solidne polowy a nie tylko jedna jak to bylo zazwyczaj to powinno spokojnie pokonac zespol Norwich.W meczu z City pierwsza bramke w lidze strzelil Mitrovic ktory powoli zaczyna aaklimatyzowac sie w druzynie.Mysle ze dzisiaj powtorzy swoj wyczyn i da swojemu zespolowi pewne 3 pkt.W zespole Norwich nie zagraja Hooper,Mulumbu i Grabban ale nie sa to jakies powazne braki gdyz ci pilkarze w obecnym sezonie praktycznie nie grali.Wedlug mnie Newcastle po ciezkim poczatku sezonu dzisiaj odniesie pewne zwyciestwo z beniaminkiem z Norwich.
Newcastle United 1 @ 2,55 Betsson ✅✅
Alexandar Mitrovic to score @ 2,70 Betsson ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
fryzj3r 219

fryzj3r

Użytkownik
Newcastle vs Norwich​

Dzisiaj niestety tylko jeden mecz BPL. Będące w dołku Newcastle przeciwko przeciętnemu Norwich. Nie będę tutaj kto może wygrać, bo Newcastle jest nieobliczalne. Wiem jedno, że sędziuje pan Antoni Taylor. Gość w tym sezonie na boisku rządzi twardą ręką. Nie ma pyskówek, nie ma ostrych wejść, są za to kartki. Nie dziwota, że ogólna linia na spotkanie to 4,5 kartki, dziwne jest to, że na poszczególne drużyny linia jest po 1.5 kartki. Logicznie myśląc, jeśli główna jest 4,5 to poszczególne powinny być 1,5 i 2,5 lub 2,5 i 2,5 a nie 1,5 i 1,5. Dlatego uważam, że warto pograć, bo to będzie mecz walki. Norwich będzie chciało wygrać, bo Newcastle gra 3 bramkarzem i do tego są w dołku, 3 punkty na wyjeździe na kiedyś trudnym terenie to zajebista opcja. No a Newcastle musi kiedyś wygrać, ileż można przegrywać. ( Lech Poznań no offence :cool: )
Trochę statystyk; Antoni w tym sezonie sędziował 7 spotkań, pokazał 30żk i 1czk. Co daje nam ponad 4 na mecz, więc ktoś musi mu tą średnią wyrobić.
Jako że mamy już składy to w Newcastle jest paru kandydatów. Mitrović (psychol), Colback (przecinak), Tiote (twarda walka) no i są tacy którzy czasem tracą kontakt z mózgiem - Janmaat czy Sissoko. W Norwich na pewno Tettey, który ma monopol na kartki. Do tego zawsze jakiś kolega z obrony może swoją dołożyć do ogólnego dorobku drużyny.
Dlatego uważam, że warto pograć obie drużyny over 1.5 kartki. Jednak skoro na Newcastle jest wyższy kurs, a mają paru bezmózgów w drużynie i podejrzewam, że będą w odwrocie, bo w moim przekonaniu Norwich będzie kontrolować mecz to bardziej przychylam się do typu na Newcastle.
Newcastle over 1.5 kartki @1.61 ⛔
Norwich over 1.5 kartki @1.53
⛔
Wijnaldumowi się Maradona odpalił i pograne ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Newcastle United - Norwich City btts tak @1,73 bet365 ✅
Ciężkie czasy nastały Newcastle w tym sezonie, mimo że latem tego roku Steve McClaren, przejął stery.
Tylko trzy punkty w ośmiu kolejkach, pięć porażek i trzy remisy.
To wystarczyło do dzielenia ostatniego miejsca w tabeli z Sunderlandem!!
W Newcastle nie ma wątpliwości że, przyjmą ryzyko i będą dążyć do inicjatywy od 1 minuty, bo wszystko oprócz wygranej bd. traktowane jako niepowodzenie.
Myślę że, podejdą do tego meczu niezwykle ofensywnie, bo nie ma innej możliwości!!
A to może mieć różne skutki...
Trener który ma nóż na gardle i z pewnością przewinął swoim podopiecznym jaki to dla nich ważny mecz ( w sumie dla niego ???? głównie ), może się cieszyć z powrotu Daryl Janmaat, Massadio Haïdara i Paul Dummett, a także pomocnika Jack Colback...
Ale, pierwszy bramkarz Tim Krul doznał kontuzji kolana w reprezentacji i prędko go nie zobaczymy a to mi się wydaję jest potężne osłabienie!
29-letni irlandzki bramkarz Rob Elliot go zastąpi ( bd. mnie to cieszy, myślę że, to pomoże mojemu typowi ).
Ogólnie ma doświadczenie , ale 15 meczy w Premiership w ostatnich trzech sezonach może nie robić wrażenia ???? .
Gospodarze nie słynął z dobrej obrony a może to świadczyć chociażby 17 straconych goli ( city się do tego przyczyniło najbardziej, ale cóż.... ).
Zagrali ciekawe spotkanie przeciwko Chelsea, zdołali strzelić 2 gole po czym oddali inicjatywę i dali sobie wpuścić 2 gole rywalom.
Norwich zebrało dziewięć punktów w ośmiu kolejkach, a gdyby nie stracili co najmniej jednego gola na mecz, mogli by być zdecydowane wyżej w tabeli.
Osobiście na mnie ta drużyna robi dobre wrażenie, chociażby ich ostatni mecz z Leicester pomimo przegranej Norwich, mimo że mieli 61% posiadania piłki, uzyskali 16 rzutów rożnych i trzy strzały na bramkę.
W 8 meczach ligowych w siedmiu oba zespoły, czyli Norwich i rywale strzelili po jednej bramce.
Jak dla mnie w tym sezonie zagrali co najmniej 8 meczy na całkiem dobrym poziomie i z pewnością zagrożą gospodarzom, nie mają nic do stracenia w przeciwieństwie do Newc.
którzy mają nóż na gardle!!
Goście strzelają i tracą gole praktycznie co mecz, gospodarzą w 1 kolejności zależy na zdobyciu 3 pkt, a żeby tego dokonać potrzebują gola.
Liczę na otwarte spotkanie i co najmniej po golu z obu stron !!
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Najwiekszym oslabieniem zespolu gospodarzy jest kontuzja podstawowego bramkarza Tima Krula.Jego zmiennikiem ma byc Rob Elliot.Nie powiedzialbym zeby w obecnej chwili byla jakas kolosalna roznica miedzy tymi panami.
Nie mogę się z tym zgodzić... Krul co by nie było to jeden z najlepszych bramkarzy w lidze, jego dzisiejszy zmiennik, żeby nie obrażać go.
Zbytnio mu nie dorównuje ( tak to ujmę ).
Tak jak napisałem w mojej analizie wystarczy spojrzeć ile on rozegrał meczy w lidze.
To nie ta klasa....
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Nie mogę się z tym zgodzić... Krul co by nie było to jeden z najlepszych bramkarzy w lidze, jego dzisiejszy zmiennik, żeby nie obrażać go.
Zbytnio mu nie dorównuje ( tak to ujmę ).
Tak jak napisałem w mojej analizie wystarczy spojrzeć ile on rozegrał meczy w lidze.
To nie ta klasa....
Krul tak jak i cale Newcastle strasznie obnizyl loty. Slaba gra nogami.Nie jest juz takim pewniakiem miedzy slupkami tak jak kiedys( Pamietny mecz z Tottehamem....co on wtedy wybronil MASAKRA!!) Nie twierdze ze jest slaby poprostu Elliot powinien go odpowiednio zastapic.
Co do Elliota to fakt malo gral na dodatek dopadla go kontuzja ale wina jest rowniez po stronie trenera ktory wprowadza mala rotacje skladu.Zawodnicy ktorzy nie sa w formie i tak graja w podstawowym skladzie (Sissoko, wczesniej Cisse itp.) wiec nie mial jak sie pokazac gdyz z pucharow szybko odpadali.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Krul tak jak i cale Newcastle strasznie obnizyl loty. Slaba gra nogami.Nie jest juz takim pewniakiem miedzy slupkami tak jak kiedys( Pamietny mecz z Tottehamem....co on wtedy wybronil MASAKRA!!) Nie twierdze ze jest slaby poprostu Elliot powinien go odpowiednio zastapic.

Co do Elliota to fakt malo gral na dodatek dopadla go kontuzja ale wina jest rowniez po stronie trenera ktory wprowadza mala rotacje skladu.Zawodnicy ktorzy nie sa w formie i tak graja w podstawowym skladzie (Sissoko, wczesniej Cisse itp.) wiec nie mial jak sie pokazac gdyz z pucharow szybko odpadali.
Napisałem tylko co myślę, cieszę się że, odpowiedziałeś...
Graty za typy ;)
Pozdro
 
chamberlain 461,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Swansea - Stoke
BTS Tak @ 1.91 Bet365 ⛔
Over 2.5 @ 2.15 Bet365 ⛔
BTS i over 2.5 @ 2.60 Bet365 ⛔
przeczucie, wyjdź i nie wracaj ????
W tym meczu mam jakieś przedziwne przeczucie, że będzie BTS, nie potrafię tego opisać, może to jakieś moce nadprzyrodzone ???? Swansea ma Fabiańskiego, któremu zdarzają się wpadki, oraz Gomisa i Ayew, którzy po 8 kolejkach mają po 4 bramki na koncie, a zdobycz drużyny to 10 bramek, na pewno ważnym czynnikiem dla nich jest gra przed własną publicznością, gdzie w tym sezonie zatrzymali między innymi Manchester United, czy też Tottenham, więc na strzelenie bramki ich naprawdę stać. Stoke wiadomo, mieszanka, która w końcu odpali, a potencjał w ofensywie mają i to spory, choć jak na razie go nie wykorzystują, trafili tylko 8 bramek, najlepszym strzelcem drużyny jak na razie Diouf z 3 bramkami. Mi w tym meczu ładnie pachnie bramkami i idę za swoim przeczuciem, dorzucam jeszcze over 2.5 bramek, no i łączny typ BTS i over. Wiem, że to nie ma mniejszego znaczenia, ale 4 z 5 ostatnich pojedynków pomiędzy dwiema drużynami kończyło się BTS, a 3 z nich również overem 2.5 bramki, ale już wieczorem zobaczymy czy mnie przeczucie nie myliło ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom