>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 kolejka Premier League [17-19 październik 2015]

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik

Kursy z Winmasters
Bonus 100% do 200zł - gram

Przed Nami weekend przerwy na angielskich boiskach i dopiero startujemy 17 października. Z racji tego, że w nadchodzący weekend będą mecze eliminacyjne do Euro, to zawodnicy z angielskich drużyn wyruszają pomóc w swoich reprezentacjach. Ciekawe jak zawodnicy po tych meczach będą grali w swoich klubach. Chelsea zawodzi na całej linii, czy w końcu się podniosą i zaczną grać tak jak grali w tamtym sezonie? Bo nie ma co ukrywać, ale coś zgasło w tej ekipie. Brakuję im paliwa ewidentnie, ale żeby takie błędy robić w obronie i nie móc przechylić szali na swoją stronę na swoim terenie to już coś tu nie gra. Dobry meczyk będzie Świętych z Lisami. Leicester, gra jak z nut, co sezon to wyższe noty w tabeli. Nie zdziwię się jak i tu powalczą o kolejny komplet punktów. Łabędzie też nie co spuścili z tonu, ale rywal Stoke jest w ich zasięgu. Resztę meczy zostawię wam, choć sam coś skrobnę na 9 kolejkę i na dany mecz, a na jaki to na razie niech zostanie tajemnicą.
Zachęcam do pisania analiz i pomyślnych typów! Dyskusje mile widziane.​
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Wiem że wcześnie ale podejrzewam że kurs spadnie:

WBA - Sunderland


Sunderland z nowym trenerem,Big Sam wraca do Premier League.Czy to dobra/zła decyzja?Ciężko powiedzieć,Big Sam zna ligę od podszewki więc jest to niewątpliwie +,czy był lepszy kandydat na to stanowisko?Nie sądzę,nie z możliwościami czarnych kotów.Przejdźmy do rzeczy.
Obydwie drużyny znajdują się na samym dnie tabeli (WBA 17 msc, Sunderland 19) Co prawda WBA miało trudny kalendarz,lecz ich forma w ostatnich tygodniach jest słaba.U siebie w tym sezonie przegrali 3 mecze! 1 remis,0 zwycięstw! Sunderland na wyjazdach 3 porażki i 1 remis z AV.
WBA kiepsko prezentuje się w ofensywie,co prawda wszyscy wiemy że Pullis gra systemem bramkarz+10 obrońców,jednak w tym sezonie na prawdę mają spore problemy w ofensywie.W dodatku non stop mają jakieś kontuzje obrońców (Olsson a ostatnio Evans,choć możliwe że Evans zagra) Patrząc na obecną postawe WBA granie na ich zwycięstwo przy takim kursie jest dla mnie zbyt ryzykowne.Gospodarze u siebie grają mimo wszystko trochę ofensywniej,co stwarza szansę do kontrataków przeciwników,a w Sunderlandzie ma kto kontrować (Lens).
Co tu dużo mówić o gościach,prezentują się na prawdę kiepsko,jednak widzę tutaj szanse Sunderlandu na wywiezienie jakiejś zdobyczy punktowej.Przede wszystkim zasada &#39;nowej miotły&#39;,to zazwyczaj działa.Mimo wszystko Sun mają kilku grajków takich jak solidny bramkarz Pantillion, motor napędowy Lens,czy ofensywny obrońca Van Ananholt czy defensywny pomocnik M&#39;Villa.Widzę szansę Sunderlandu na wyjście z tego dołka,i liczę że nowy trener zdobędzie jakieś punkty w debiucie.

Sunderland lub remis @ 1.83 Unibet⛔
Sunderland DNB @ 2.95 Unibet
⛔
 
fryzj3r 219

fryzj3r

Użytkownik
Southampton vs Leicester​

Bardzo ciekawe spotkanie zapowiada się na St. Mary&#39;s Stadium. Mecze dwóch drużyn, które pretendują do TOP8, przynajmniej w moim przekonaniu. Lisy grają bardzo fajny ofensywny futbol, tak samo jak Święci. Leicester gra w tym sezonie bardzo fajny, wesoły, ofensywny futbol pod wodzą Ranieriego. Southampton to już nie jest drużyna z żelazną defensywą, kontuzja pierwszego bramkarza, sprzedaż Schneiderlina, Clyne&#39;a. Defensywa lekko ucierpiała na tym okienku. Obie drużyny raczej opierają się na sile ofensywnej. U Świętych Pelle jest w gazie, u Lisów Vardy, Mahrez lekko spuścił z tonu. Ogólnie obie drużyny mają kim straszyć z przodu. Biorąc pod uwagę ofensywny styl gry oraz to, że obie powinny powalczyć o 3 punkty zapowiada nam się fajne spotkanie, w którym powinny paść bramki.
BTTS @1.72 ✅
Watford vs Arsenal​

Spotkanie, w którym faworyt może być tylko jeden. Do beniaminka przyjeżdża Arsenal. Goście na pewno podbudowani wygraną z United, jednak Watford nie wygląda na drużynę, która łatwo odda im pole do popisu. Beniaminek gra u siebie ultradefensywnie, stara się zbierać punkty na swoim boisku i często zadowala się remisem. W 4 spotkaniach padły 2 bramki, także gradu bramek tu nie powinno być. Jeśli chodzi o braki kadrowe, to w Arsenalu zabraknie Kościelnego, Arteta i Flamini wrócili do treningów no i standardowo Wilshere, Welbeck i Rosicky poza składem. Gorzej u gospodarzy bo niepewni występu są Anya, Behrami, Jurado i Nyom. Jednak wątpie że żaden z nich nie zagra, możliwe nawet że zagrają wszyscy. Jednak mogą nie być w pełni formy. Jeśli miałbym przewidzieć scenariusz na to spotkanie to autobus i męczenie buły ze strony Arsenalu. Sporej ilości bramek się tutaj nie spodziewam dlatego z pocałowaniem ręki biorę ten typ.
UNDER 3 GOLE @1.70 ZWROT

/Podrzucę coś jeszcze jak bet wrzuci kartki i rożne, bo liczę na parę fajnych linii :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
smatek 39

smatek

Użytkownik
Southampton vs Leicester​

Bardzo ciekawe spotkanie zapowiada się na St. Mary&#39;s Stadium. Mecze dwóch drużyn, które pretendują do TOP8, przynajmniej w moim przekonaniu. Lisy grają bardzo fajny ofensywny futbol, tak samo jak Święci. Leicester gra w tym sezonie bardzo fajny, wesoły, ofensywny futbol pod wodzą Ranieriego. Southampton to już nie jest drużyna z żelazną defensywą, kontuzja pierwszego bramkarza, sprzedaż Schneiderlina, Clyne&#39;a. Defensywa lekko ucierpiała na tym okienku. Obie drużyny raczej opierają się na sile ofensywnej. U Świętych Pelle jest w gazie, u Lisów Vardy, Mahrez lekko spuścił z tonu. Ogólnie obie drużyny mają kim straszyć z przodu. Biorąc pod uwagę ofensywny styl gry oraz to, że obie powinny powalczyć o 3 punkty zapowiada nam się fajne spotkanie, w którym powinny paść bramki.
BTTS @1.72
Watford vs Arsenal​

Spotkanie, w którym faworyt może być tylko jeden. Do beniaminka przyjeżdża Arsenal. Goście na pewno podbudowani wygraną z United, jednak Watford nie wygląda na drużynę, która łatwo odda im pole do popisu. Beniaminek gra u siebie ultradefensywnie, stara się zbierać punkty na swoim boisku i często zadowala się remisem. W 4 spotkaniach padły 2 bramki, także gradu bramek tu nie powinno być. Jeśli chodzi o braki kadrowe, to w Arsenalu zabraknie Kościelnego, Arteta i Flamini wrócili do treningów no i standardowo Wilshere, Welbeck i Rosicky poza składem. Gorzej u gospodarzy bo niepewni występu są Anya, Behrami, Jurado i Nyom. Jednak wątpie że żaden z nich nie zagra, możliwe nawet że zagrają wszyscy. Jednak mogą nie być w pełni formy. Jeśli miałbym przewidzieć scenariusz na to spotkanie to autobus i męczenie buły ze strony Arsenalu. Sporej ilości bramek się tutaj nie spodziewam dlatego z pocałowaniem ręki biorę ten typ.
UNDER 3 GOLE @1.70
Tak samo jak FRYZJ3R widze mecz Southampton - Leicester jednak ja stawiam over 2.5
Co do drugiego meczu jednak to wydaje mi sie ze pominales pare waznych rzeczy. Samego typu nie neguje ale pisanie ze Arsenal jest az takim &quot;faworytem&quot; to moim zdaniem przesada
1. Chcialbym przypomniec ze dopiero co byly mecze reprezentacji i wielu zawdonikow Arsenalu bylo na zgrupowaniach. Dokladnie nie podam ilosci z Arsenalu i Watfordu, ale wydaje mi sie ze gracze Arsenalu sa bardziej cenieni przez selekcjonerow. Do tego w srode Arsenal ma super wazny mecz z Bayernem w Lidze mistrzow.
2. Watford naprawde dobrze wyglada w ofensywie Ighalo razem z Deeneyem tworza sporo okazji
3. Nazbierana ilosc punktow przez Watford moze i nie powala ale moim zdaniem te wyniki nie byly zle.
- wygrali z Swansea
- zremisowali z Southampton i Evertonem
- przegrali tylko z Man City i Crystal Palace
Podsumowujac Watford wcale nie jest slaba druzyna i osobiscie wole odpuscic te spotkanie. Zycze powodzenia z Twoim typem, oby Watford wygral 2:0 ????

Crystal Palace - West Ham
Crystal Palace swoj ostatni mecz gralo z West Bromem. West Brom przez caly mecz nie stworzyl sobie dogodnych sytuacji bramkowych, a Crystal Palace tworzylo je sobie bardzo czesto szczegolnie za posrednictwem Zahy ktory szalal na prawym skrzydle. Do tego w srodku pola CP byl swietnie grajacy Cabay.
West Ham natomiast gral na wyjezdzie z Sunderlandem. Mloty stracily 2 bramki bardzo szybko bo juz po 22 minutach. Ich defensywa wygladala fatalnie. Jednakze nadrabiali to ofensywa. Po swietnym zagraniu od Mosesa przed koncem pierwszej polowy strzelil Jenkinson, a w 60 minucie po chyba strzale Lanziniego dobil Payet.
Wydaje mi sie ze przy tak grajacy West Hamie (slaba obrona, dobry atak) i Crystal Palace (super atak, obrona nie najlepsza,bo akurat West Brom to zadne zagrozenie) najlepszym typem na to spotkanie bedzie over 2.5

Manchester City - Bournemouth
Ostatni swoj mecz City zagralo z Newcastle. Jak wszyscy wiedza byl to popis jednego pilkarza, Aguero ktory strzelil 5 goli. Chociaz warto wyroznic Kevina de Bruyne ktory tez zaliczyl bardzo dobry wystep. Wynik mowi jasno ze City zdominowalo mecz. Ale czy na pewno? Faktycznie wynik 6-1 imponuje. Ale na poczatku meczu to Newcastle strzelilo gola i stwarzalo mase okazji. Defensywa City wygladala tragicznie. Jedynie dzieki Aguero udalo sie zmienic ten wynik. Niestety doznal on kontuzji i nie zagra w nastepnym meczu. Jest to duza strata dla Manchesteru City, ale wydaje mi sie ze jest jeszcze inna duzo gorsza. Kontuzji doznal takze Silva w meczu reprezentacji. Moim zdaniem jest to pilkarz ktory robi cala gre i to od niego zaczyna sie wszystko co dobre w ofensywie. Poza ta dwojka w ataku moze podciagnac Man City tylko dwojka zawodnikow Sterling i Kevin de Bruyne. Sterling jednak wyglada bardzo slabo i nie kreuje zadnych sytuacji bramkowych. KDB jak juz wczesniej pisalem idzie lepiej ale wydaje mi sie ze to jeszcze nie jest czas gdy moze wziac cala gre na siebie.
Bournemouth w ostatnim meczu gralo z Watfordem. Bournemouth gralo bez swojego najlepszego napastnika Wilsona, mimo to udalo im sie strzelic bramke jako pierwszym. Stwarzali mase sytuacji i jednoczesnie nie dopuszczali do wielu strzalow Watfordu. Gola stracili po fatalnym bledzie Boruca.
Podsumowujac:
Man City gra ostatnio slabo i stracil dwoch kluczowych zawodnikow.
Bournemouth gra dobrze jak na beniaminka i nie powinni przestraszyc sie City.
Typy:
Southampton - Leicester over 2.5 kurs 1.8 ✅2:2
Crystal Palace - West Ham over 2.5 kurs 1.95 ✅ 1:3
Man City - Bournemouth 2(+1.5) kurs 1.9 ⛔ 5:1
 
fryzj3r 219

fryzj3r

Użytkownik
Co do drugiego meczu jednak to wydaje mi sie ze pominales pare waznych rzeczy. Samego typu nie neguje ale pisanie ze Arsenal jest az takim &quot;faworytem&quot; to moim zdaniem przesada
1. Chcialbym przypomniec ze dopiero co byly mecze reprezentacji i wielu zawdonikow Arsenalu bylo na zgrupowaniach. Dokladnie nie podam ilosci z Arsenalu i Watfordu, ale wydaje mi sie ze gracze Arsenalu sa bardziej cenieni przez selekcjonerow. Do tego w srode Arsenal ma super wazny mecz z Bayernem w Lidze mistrzow.
2. Watford naprawde dobrze wyglada w ofensywie Ighalo razem z Deeneyem tworza sporo okazji
3. Nazbierana ilosc punktow przez Watford moze i nie powala ale moim zdaniem te wyniki nie byly zle.
- wygrali z Swansea
- zremisowali z Southampton i Evertonem
- przegrali tylko z Man City i Crystal Palace

Podsumowujac Watford wcale nie jest slaba druzyna i osobiscie wole odpuscic te spotkanie. Zycze powodzenia z Twoim typem, oby Watford wygral 2:0 ????
Rzeczywiście mogłem pominąć pare istotnych faktów związanych z reprezentacjami. Jednak wiem, że na obronie zagra Mertesacker z Gabrielem, na lewej Monreal a na prawej Bellerin. Per zakończył karierę reprezentacyjną, Gabriel nie dostał powołania, Monreal siedział na ławce, Bellerin zagrał 90&#39; w kadrze u-21. Do tego rygiel defensywy czyli Coquelin nie dostaje powołań. Czyli na pięciu zawodników tylko jeden rozegrał 90&#39; podczas tej przerwy. Dodatkowo Santi czyli drugi ŚP rozegrał 90&#39; z Luksemburgiem, podkreślam Luksemburgiem. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o obronę to nie będą przemęczeni przerwą reprezentacyjną. Gorzej jeśli chodzi o ofensywę, bo Alexis zmagał się z małym urazem ale grał 2x 90&#39;, myślę że Arsene może go oszczędzić i wprowadzić np. koło 60-70 gdyby wynik był niekorzystny. Ogólnie Watford gra dobrze w obronie, więc jak już mówiłem wyczuwam męczenie buły przez Arsenal.

Jak widać, raczej rozchodzi się o to aby nie przegrać niż o to by wygrać.
 
robokop 143

robokop

Użytkownik
Watford-Arsenal
Typ: Arsenal wygra do 0
@2.65 ✅✅✅
Betsson


Arsenal zajmuje obecnie 2 pozycję w tabeli ligowej i jeśli Chelsea nie odzyska formy na tyle, żeby wygrywać mecz za meczem i moc dogonić czołówkę to myślę, że tam zostaną, a może i pogrozą Manchesterowi City, który niestety idzie po mistrza. W najbliższym meczu zagrają z Watford. Jest to drużyna typowo na około 15 miejsce i za główny cel z pewnością postawili sobie utrzymanie się w lidze. Chociaż transferów narobili mnóstwo i wyglądało to jakby szykowali się do namieszania w lidze to ja nie jestem zwolennikiem takiego systemu budowania drużyny i moim zdaniem nic z tego specjalnie nie wyniknie. Warto zwrócić uwagę na to, że strzelanie bramek nie należy do ich największych broni i przez większość spotkania pewnie będą czekać na to co zrobi rywal. Arsenal póki co stracił najmniej bramek w lidze razem z 3 innymi zespołami. Do tego meczu przystąpią bez Kościelnego, który swoje na boisku robi, ale za niego zagra Paulista, który w ostatnim czasie spisywał się całkiem przyzwoicie jeśli chodzi o względy czysto sportowe, a nie przepychanki z Diego Costa. Uważam, że typ jest bardzo prawdopodobny i dostrzegam tutaj value w kursie.

Crystal Palace-West Ham
Typ: West Ham lub remis✅✅✅
@1.80
Betsson


Crystal Palace po obiedziu steru przez Alana Pardew odzyla i grają naprawdę skuteczna piłkę co dokumentuje wysoka pozycja w tabeli. Podoba mi się ich gra. Mają szybkich zawodników z przodu a do tego ciekawy środek pomocy z Jedinakiem i dobrze kreującym byłym zawodnikiem PSG Cabayem co tworzy fajna całość. West Ham również nie zawodzi, a wręcz przeciwnie, zaskakuje. To brzmi bardzo dziwnie, ale w tym sezonie jest to typowy zespół obcego boiska. Na wyjazdach spisują się fantastycznie i odprawili z kwitkiem już m.in Arsenal czy Manchester City. Wydaje mi się, że kadrowo mają lepszy zespół od Crystal Pałace. Do tego dokonali fajnych transferów jakimi są Moses, który robi różnicę na skrzydle no i oczywiście Payet, który spisuje się znakomicie. Uważam, że buki nie docenily tutaj ekipy gości. Spodziewam się otwartego, wyrównanego meczu z lekkim wskazaniem na gości, ale według mnie najbardziej prawdopodobny jest remis stąd typ asekuracyjny: X2.

Everton-Manchester United
Typ: Everton DNB⛔⛔⛔ //nieporozumienie
@2.25
Betsson


Wszyscy zachwycają się Manchesterem United w tym sezonie, kibice piszą o wielkim odrodzeniu i liczą na powrót mistrzostwa, ale moim zdaniem wcale tak kolorowo nie jest. Właściwie ciężko mi jest powiedzieć co jest nie tak. Kadra wydaje się fajna, trener przyzwoity, ale brakuje tego czegoś. Oglądając United w tym sezonie brakuje im pazura. Ich mecze są strasznie nudne, grają mało przyjemna dla oka piłkę i tak naprawdę nie mogę powiedzieć, że w którymś z meczów tego sezonu zagrali bardzo dobrze. Zawsze mi czegoś brakowało. Ostatni mecz z Arsenalem pokazał, że wcale nie jest tak kolorowo i chyba sprowadził część kibiców na ziemię. Everton w tym sezonie osiąga dobre wyniki. Mają Lokaku, który już przyzwyczaił się do angielskiej piłki i regularnie strzela bramki, mają fajna obronę z utalentowanym Stonsem na środku no i przede wszystkim Barkleya, który bardzo się rozwija i jest liderem tego zespołu, jeśli chodzi o robienie różnicy na boisku. Moim zdaniem szanse w tym meczu powinny być rozłożone 50/50, a że buki faworyzuja gości to postanowiłem spróbować to wykorzystać. Dla mnie value, a jak widzę value to gram i nie żałuję.

Newcastle-Norwich
Typ: Norwich DNB
@1.95
Betsson


W tym spotkaniu również dostrzegam value. Newcastle w tym sezonie gra bardzo słabo. Co prawda grali już z Arsenalem, City i Chelsea, ale... Z city się skompromitowali dając sobie wbić 6 bramek w niewielkim odstępie czasu mając dobry wynik, mecze z Chelsea zawsze idą im jakoś łatwiej i nawet jeśli nic nie pokazują to ten mecz przynajmniej remisuja, a z Arsenalem nic wielkiego nie pokazali. Reszta meczów to także klapa i jednak kibice mogą żałować że tak łatwo skreslili Alana Pardew, który obecnie ma się świetnie, a tamten kryzys to nic przy tym co jest obecnie. 3 pkt w tylu meczach nie wygląda zbyt optymistycznie i pozostaje im chyba tylko walka o utrzymanie co także może okazać się zbyt trudnym zadaniem. Goście też w tabeli nie przewodza, ani zupełnej rewelacji nie grają, ale jest to solidny zespół jak na beniaminka. 9 punktów to nie jest słaby wynik i najważniejsze, że wielu meczów nie przegrywają więc póki co przyszłość można malować w jasnych barwach. Jeśli żadna z drużyn tutaj nie zaskoczy i zaprezentuje się tak jak dotychczas to X2 powinien wejść bez żadnego problemu.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Everton - United

Spotkanie, które przykuło moją uwagę już od samego początku gdy zobaczyłem rozpiskę na następną kolejkę. Rozgromione przed tygodniem United czeka kolejne ciężkie spotkanie na wyjeździe. Jeśli miałbym powiedzieć czemu Diabły dostały taki wpierdol na pierwszym miejscu postawiłbym brak Shawa. Nie wiedzieć czemu LvG wstawił na jego miejsce Younga... no i okazało się to być jeszcze gorszym rozwiązaniem niż wystawianie Valencii na pozycję Darmiana. A propos tego ostatniego to Sanchez robił go jak chciał i aż się dziwiłem gdzie ten świetny obrońca z początku sezonu. Ogólnie formacja obronna bez anglika bardzo dużo traci i widać to gołym okiem. Druga przyczyna to Depay. Czasem mu coś wyjdzie ale coraz bardziej zaczynam postrzegać go jako lustrzane odbicie Robbena. Tylko że gorsze ale tak samo samolubne. W spotkaniu na Emirates mieliśmy świetne porównanie. Depay vs Bellerin i Sanchez vs Darmian. Miażdżące 2-0 dla podopiecznych Wengera. Patrząc na absencje na stronie http://www.football-lineups.com/ można zobaczyć, że na najbliższe spotkanie powinna być fit praktycznie cała reszta zawodników. Kto wie, gdy wróci Rojo może będzie wyglądało to lepiej. Do tego niedoceniany Herrera na którego holenderski szkoleniowiec i tak nie postawi bo monopol ma Roo.


Z drugiej strony mamy Everton, który u siebie raz gra jak z nut a raz się męczy. Ich domowy bilans nie zachwyca. O ile porażkę z City można pominąć a za pogrom Chelsea pochwalić tak za remis z Watford należą się baty a derby Liverpoolu ogólnie były bez polotu. Niemniej jednak w ogólnym rozrachunku przyjezdni mogli się cieszyć z wywiezionego punktu. Dla porównania United na wyjazdach prezentuje się jeszcze gorzej. Upokorzenie na Emirates, wyjazd na St Mary Stadium pod banderami &quot;Martial show&quot; i &quot;czyja obrona jest gorsza? - obie są tak samo marne&quot;, no i oczywiście wyjazd na Libery Stadium gdzie grałem przeciwko ekipie z Old Trafford co możecie zobaczyć TUTAJ

Jedyny mecz wyjazdowy, za który United należy się jakaś pochwała to wyjazd do Świętych gdzie tak na prawdę nie zasłużyli na wygraną. Jedna sprezentowana bramka przez Yoshidę oraz ogrom sytuacji zmarnowanych przez atak Soton. Pozostaje pytanie - gdzie obrona Soton a gdzie obron Evertonu. Świetny Coleman na prawej, Stones, na którego patrzy cały świat(wymieniona wyżej strona podaje, że ma być dostępny na mecz z Manchesterem United), Jagielka, który może ma swoje lata ale wciąż jest mega solidnym środkowym obrońcą i na końcu całkiem nieźle zastępujący Bainesa Galloway. Start do nich ma tylko i wyłącznie Jose Fonte. Jeśli miałbym patrzeć na linie z przodu to szczerze powiedziawszy Everton też mi się bardziej podoba... ale ileż można pastwić się nad Roo, Depayem, ileż można pisać, że tylko Martial i Mata ciągną grę, że Barkley to wschodząca gwiazda a Lukaku przy każdym strzelonym golu w środku szydzi z Mourinho? No właśnie.

Zarówno jedna jak i drużyna mogła nas bardziej do siebie przekonać w tym sezonie ale na mnie Everton zrobił lepsze wrażenie. A już na pewno jeśli ma grać na własnym boisku. W tym sezonie tak samo jak w tamtym jestem zdziwiony lokatą Diabłów tabeli. Niby nie grają nic ciekawego ale w czołówce tak czy inaczej są. W każdym razie nie sądzę by w najbliższą sobotę zainkasowali 3 punkty. A przynajmniej nie ma ku temu racjonalnych przesłanek. Wiadomo, mogą mieć dzień konia ale gdyby opierać analizy na takich przypuszczeniach gralibyśmy tylko underdogi. Dodatkowym atutem dla The Toffees jest Liga Mistrzów, a raczej nadchodzący bardzo ciężki wyjazd do Moskwy. Wątpie by LvG ze spółką mieli potraktować ten mecz po macoszemu gdyż jest to bardzo wyrównana grupa i każdy punkt jest na wagę złota a spokojnie można założyć, że awans do PO jest realniejszym i bardziej priorytetowym celem dla Czerownych Diabłów.

Na koniec coś na co nigdy nie zwracam uwagi ale w tym wypadku może mieć odzwierciedlenie.


26.04.15 PRE Everton Manchester Utd 3 : 0
20.04.14 PRE Everton Manchester Utd 2 : 0
20.08.12 PRE Everton Manchester Utd 1 : 0
29.10.11 PRE Everton Manchester Utd 0 : 1
11.09.10 PRE Everton Manchester Utd 3 : 3
Podobnie jak Robokop widzę value
Everton DNB @2.25 bet365/Unibet⛔
a dla odważnych Everton + Over 2.5 @5.50 bet365 ⛔
////LvG poszedł po rozum do głowy. Zdjął Depaya, Herrera w składzie, Rojo załatał dziure po Shaw, żadnych Youngów i Valencii na obronie. Z miejsca wyglądało to lepiej. Niemniej jednak Everton zagrał kompletne zero. Nie strzelili nawet honorowego.
---------------------------------------------------------------------------
Co do meczu Watford - Arsenal nie zgadzam się, że Wenger wyjdzie prawie podstawowym składem. Skrzydła Bayernu robią ogromny wiatr więc zarówno Bellerin i Monreal będą oszczędzani, Giroud dostanie szansę od początku a za Coquelina zagra wracający Flamini. Myślę, że Wenger będzie chciał wygrać tam najmniejszym nakładem sił więc bardzo podoba mi się typ od FRYZJ3R na under goli.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Zgadzam się z typami na under 3 w Watford zwrot, BTS w Southampton ✅ i Everton DNB ⛔. Koledzy wyżej już te typy opisali, więc nie ma sensu nic pisać. Dopowiem jedynie, że w Arsenalu może zabraknąć Sancheza. Wenger powiedział dziś na konferencji prasowej, że być może da odpocząć Sanchezowi przed serią trudnych meczów, które czekają Arsenal w najbliższych tygodniach. Sanchez doznał lekkiej kontuzji w meczu z United i zszedł z boiska. Mimo to poleciał na mecze kadry, w której zagrał 2 mecze. Bez Sancheza siła ataku Arsenalu znacznie spada - wystarczy sobie przypomnieć inaugurację sezonu z West Hamem.

Do meczu w Southampton jeszcze zakład Leicester +0,75 @ 1,96 Pinnacle ✅. Ja widzę tutaj mecz 50/50. Lisy imponują formą od początku sezonu, grają ofensywnie, więc rozbieżności w kursach na poziomie 1,75-5,00 są przesadzone.

W małych derbach Londynu dwa typy: over 11 rożnych @ 1,90 Bet365 ⛔ oraz BTS @ 1,80 Bet365 ✅. Oba zespoły lubią atakować i nabijać rożne. Dużo grają skrzydłami i dużo dośrodkowują. W obu drużynach są dobrzy gracze ofensywni i jednocześnie słabsi obrońcy.

Na White Hart Lane over 2,5 @ 1,88 Marathonbet ⛔. H2H z ostatnich spotkań overowe: 3-2, 0-3, 4-0, 5-0, 2-1. Tottenham po dosyć niemrawym początku sezonu, w końcu zaczął strzelać: 4-1 z City i 2-2 ze Swansea. W końcu przełamał się Kane, w formie jest Eriksen. W Liverpoolu nowa miotła. Debiut trenerski Kloppa i sądzę, że zobaczymy poprawę gry. Ten sezon z Rodgersem to spora liczba remisów, czy to w lidze czy w pucharach. Brakowało lepszej skuteczności i wykończenia. Liczę na odmianę.
 
P 0

pandamonium

Użytkownik
Witam. Zastanawiam sie nad remisem pomiędzy Tottenham a Liverpool Czy ktos ma jakieś informacje na temat absencji czy coś ciekawego do dodania? Pozdrawiam
 
smatek 39

smatek

Użytkownik
Witam. Zastanawiam sie nad remisem pomiędzy Tottenham a Liverpool Czy ktos ma jakieś informacje na temat absencji czy coś ciekawego do dodania? Pozdrawiam
Kontuzjowani w Liverpoolu Benteke,Firmino,Ings. Najciekawsze do dodania jest chyba to ze zmienil sie trener Liverpoolu i moze to zadzialac w dwie strony. Liverpool moze jeszcze nie przystosowac sie do taktyki trenera i przez to wypasc slabo. Ale tez nowa sposob gry narzucony przez trenera moze calkowicie zaskoczyc Tottenham ;) Osobiscie uwazam ze gra obu druzyn nie zachwyca, ale licze na Kloppa i stawialbym w kierunku The Reds.
 
fryzj3r 219

fryzj3r

Użytkownik
Everton vs Manchester United​

Koledzy wyżej już kilka słów powiedzieli o tym meczu. Jak dla mnie to 50/50, bo takie mecze rządzą się własnymi prawami. Jest kilku niepewnych zawodników w United, Everton ma problem ze Stones&#39;em. W moim odczuciu zapowiada się ciekawy mecz, w którym żadna z drużyn nie uzyska dużej przewagi. Tutaj powinna zaważyć dyspozycja dnia, a jak patrzę na formę United to rzeczywiście kiepsko u nich z formą i jeśli wygrają na trudnym terenie Evertonu to będę w małym szoku. Jednak nie podejmę się obstawienia zwycięzcy, całoroczny wystawił dosyć niskie linie kartkowe. Może dlatego, że sędziuje Jon Moss, który w tym sezonie w 6 meczach pokazał 15żk i 2czk. Czyli daje nam to średnią poniżej 3 kartek na mecz. Jednak uważam, że takie mecze nie mają nic wspólnego ze statystykami. I chętnie pograłem over 1.5 kartki United. Taka sama linia jest na Everton i również jest do gry. Dlaczego wybrałem United? A dlatego, że są po słabym meczu z Arsenalem, po przerwie reprezentacyjnej i niedługo LM, więc mogą być mniej skupieni na meczu niż gracze Evertonu. Mam wrażenie, że obie drużyny przekroczą 1.5 kartki, ale pewniejszy moim zdaniem jest United.
Manchester United powyżej 1.5 kartki @1.57 ✅
Chelsea vs Aston Villa​

Tutaj nie będę dużo pisał. Chelsea w dołku, Aston Villa też. Sędziuje Roger East, więc żadnych kwiatków się nie spodziewam. Powinny zdecydować czysto piłkarskie umiejętności. Umówmy się, nawet jeśli Chelsea nie prezentuje nic ciekawego i obrona gra na poziomie średniaka BPL to nie mogą bez przerwy przegrywać. Mam przeczucie, że jutro łatwo odprawią z kwitkiem Aston Ville. Zabraknie tylko Ivanovica, ale to im wyjdzie na dobre. W Villi brak Agbonlahora, co jest dosyć dużym osłabieniem. Typ jest bardziej na &quot;czutkę&quot; ale nie widzę jutro innej opcji niż zwycięstwo Chelsea.
Chelsea @1.33 ✅
Manchester City vs Bornemouth​

Tutaj podobnie. Wiadomo, nie ma Aguero i Silvy czyli kręgosłupa i mózgu drużyny. Jednak są na tyle pieniężni, że zastępców mają niesłabych. De Bruyne, Sterling, Bony, Navas, Nasri także jakaś tam moc w ofensywie jest. Do tego możliwe, że wróci Yaya Toure, więc powinni coś z przodu pokręcić. Najważniejszym oslabieniem Bornemouth jest brak Wilsona, czyli ich strzelby. Do tego wciąż nie ma Gradela, który w 4 meczach zaliczył 3 asysty.
Kompany ma być gotowy na mecz, zabraknie Kolarova, ale jego da się zastąpić bez większej straty na jakości. Również nie widzę jutro innej opcji niż wygrana Obywateli. Mimo braku 2 najważniejszych graczy to oni mają większą siłę rażenia i grają na swoim boisku. Pewnie gdyby był Aguero i Silva kurs byłby w granicach 1.16 także w moim odczuciu warto pobrać wygraną po 1.33.
Manchester City @1.33 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Tottenham - Liverpool
Typ: 1
Kurs: 2.50
Buk: Bet.365

⛔⛔ Wynik 0:0 ⛔⛔

W sobotnie popołudnie o godz. 13:45 dziewiątą już kolejkę Barclays Premier League rozpoczniemy hitem na White Hart Lane, gdzie miejscowy Tottenham podejmie zespół już pod wodzą Jurgena Kloppa czyli Liverpool.

Ja w tym meczu upatruję zwycięstwo Kogutów. To na co na pewno trzeba zwrócić to przesadzony kurs, ale do tego dojdę później. Po przerwie reprezentacyjnej czas wrócić na ligowe boiska i powalczyć o punkty i mam wrażenie, że w tym meczu to podopieczni Pochettino są w lepszej sytuacji. Pierwszy aspekt to na pewno gra w Londynie przed własną publicznością i dopingiem. Zarówno Tottenham jak i Liverpool w razie zdobycia kompletu punktów mogą skoczyć parę miejsc wyżej w ligowej tabeli. Ich ostatnie na WHL to dwa remisy, po których miejsce miały dwie wygrane, w tym ostatnia w pięknym wymiarze aż 4-1 nad Manchesterem City (a przegrywali do 45&#39;). Liverpool ostatnio to nienajlepsza gra, zwłaszcza w delegacjach. Mnie osobiście swoją grą na Goodison nie porwali, a ich ostatnie zwycięstwo ligowe w roli gościa to 9. sierpnia ze Stoke 0:1. Oprócz tego The Reds borykają się z dość sporą plagą kontuzji. W spotkaniu z Kogutami nie wystąpią na pewno Benteke, Ings, Firmino, Gomez, Flanagan, Henderson, Rossiter, a pod znakiem zapytania stoją występy Lovrena i Coutinho. Philippe to chyba jeden z niewielu chłopaków, który robi robotę w zespole z Anfield.

Ja rozumiem, że teraz przyszedł Jurgen i może zadziałać efekt nowej miotły, ale z takimi osłabieniami to będzie ciężko coś zdziałać w ofensywie. Sturridge bez formy, a o Lallanie się nie wypowiem. LFC na wyjazdach zdobyło 3 gole, a zabraknie piłkarzy, którzy zdobyli 2 z nich (Benteke, Ings) a połowę dorobku bramkowego w ogóle. Oczywiście nie mogę pominąć absencji w Tottenhamie bo z The Reds nie zagrają Pritchard, Son, Bentaleb, Mason i Dier. Też dość znaczne osłabienia, ale myślę, że na pewno można je łatwiej zastąpić niż w ekipie z Liverpoolu. Cieszyć może natomiast powrót Dannego Rose&#39;a. Eriksen w formie, a jak oglądałem mecz Anglików na Litwie to Harry Kane też całkiem nieźle się tam prezentował. Odczuwalny będzie na pewno brak Sona, ale mam nadzieję, że Koguty dadzą radę.

Poza tym wszystkim co powyżej napisałem, podopieczni Mauricio Pochettino dzierżą niechlubną passę aż 5 kolejnych porażek z Liverpoolem. W tym dwa ostatnie mecze na WHL to upokarzające 0:3 i 0:5. Dość chyba już tych upokorzeń i czas w końcu przerwać tę serię. Mam nadzieję, że zrobią to już w ten weekend ;)

PS. Nie jest to super pewka, więc nie grać bardzo mocno, po prostu wg mnie kurs powinien być w okolicach 2.00-2.10, więc przesadzony o około 0,4j więc 1,5/10 spokojnie można próbować.

Dodatkowe bety na mecz:
Tottenham 0.0 AH HT @1.825[/b] (jeśli będzie na mecz, to lepiej na mecz chyba, póki co nie ma, a było @1.75)zwrot
Over 2,5 @1.75
Tottenham wygra dowolną połowę @1.66 - dopchać coś i db dubel
;)



vs.

West Brom - Sunderland
Typ: Over 4,5 ŻK
Kurs: 1.80
Buk: Bet.365

⛔⛔ Wynik: 4 ŻK ⛔⛔

Na The Hawthorns również będziemy świadkami ciekawego pojedynku. West Brom podejmie u siebie Czarne Koty już pod wodzą Sama Allardyce&#39;a. Ciekawe czy zadziała efekt nowej miotły, ale w tym meczu nie zamierzam bawić się w typowanie 1X2. Tutaj planuję pograć coś w stronę żółtek (lub czerwa).

Dwie ekipy, którym nie wiedzie się ostatnio najlepiej. Odpowiednio 17. i 19. miejsca na pewno nie są szczytem ambicji i możliwości tych drużyn, a ten mecz jest bardzo ważny zarówno dla jednych jak i drugich. WBA w razie wygranej (i prawdopodobnej przegranej Aston Villi z Chelsea) oddali się od strefy spadkowej na całkiem bezpiecznie 7 pkt., Sunderland natomiast przybliży się do zespołu Tonego Pulisa na zaledwie dwa punkty i w końcu zdobędą pierwszy komplet w tym sezonie, co napewno trochę podbudowałoby morale w drużynie. Jedno jest pewne, będzie tu walka o każdy centymetr trawy i nikt raczej nie pomyśli o odkładaniu nogi. Mecz toczyć się będzie między dwiema ekipami &quot;rzeźników&quot;. W zaledwie ośmiu meczach, Czarne Koty zgromadziły już 23 żółte kartki (w tym 1 czerwo, po dwóch żółtych) co jest najwyższym wynikiem w lidze, a WBA pod tym względem zajmuje 5. miejsce z wynikiem nie dużo niższym bo 19 kartek. Co napewno zadziała in plus dla typu to arbiter, którym będzie Martin Atkinson. Jest to sędzia, który w tym sezonie pokazał najwięcej żółtych kartoników, bo w 11-tu meczach, sięgał do kieszeni aż 56 razy, co daje średnią ponad 5 na mecz. Ostatnie mecze West Bromu to 3/5x pokryta linia, Sunderlandu - 2/5. Co najdziwniejsze w ostatnich meczach bezpośrednich tych ekip nie została ta linia pokryta ani razu, ale mam nadzieję, że teraz determinacja i chęć zdobycia kompletu przez obie ekipy plus arbiter da nam przynajmniej 5 kartek. ;)



vs.

Southampton - Leicester
Typ: Over 2,5 + BTTS
Kurs: 2.10
Buk: Bet.365

✅✅ Wynik 2:2 ✅✅

Ten typ sugeruję pograć 1/10 max 1,5. W końcu skończy się seria Leicester - swoją drogą niesamowita aż 16 BTTSów z rzędu a w tym aż 12x z overem, ewenement. Ale jak piszę, nastąpi w końcu mecz z underem. Mam nadzieję, że nie tutaj.

Święci póki co nieźle grają, zajmują 9. miejsce i tracą trzy &quot;oczka&quot; do świetnie grających Lisów, którzy znajdują się na 5. pozycji. Obie ekipy bramkostrzelne. Leicester najwięcej bramek w lidze, aż 32 co daje średnią 4 na mecz, Southampton 23 gole co daje 2,9 na mecz - też nieźle. Ostatnio sporo się opisywałem przy dyspozycji w jakiej znajduje się zespół Koeamana odnośnie meczu z Manchesterem (w którym de facto zasłużyli na przynajmniej punkt). Podtrzymuje swoje zdanie, Święci wciąż mają w swoich szeregach piłkarzy w formie, którzy w jednym momencie mogą zmienić obraz i wynik meczu. Wypada Shane Long, natomiast to nie wielki problem bo wciąż jest Davis czy Tadić. Pelle co by nie mówić w formie, w meczu z Man Utd zdobył dwa gole a w meczu z Norwegią zapewnił Włochom komplet punktów. Oczywiście w Leicester są Vardy i Mahrez, którzy we dwójkę zdobyli aż 12 z 17 goli. Ostatnie mecze tych ekip to nie popis BTSów, ale myślę, że w tym meczu zobaczymy parę bramek.



vs.

Man City - Bournemouth
Typ: City + under 3,5
Kurs: 2.20
Buk: Bet.365

⛔⛔ Wynik 5:1 ⛔⛔

City po ostatnim pogromie, podejmie u siebie beniaminka z Bournemouth z Arturem Borucem w bramce. Tutaj nie spodziewam się takiego pogromu jak z ekipą Srok.
Obywatele ostatnio mieli lekki przestój, ale wynik z Newcastle pozwala myśleć, że wszystko wraca lub może już wróciło do normy. Sobotni mecz będzie być może potwierdzeniem moich słów, bądź nie. Jak już wspomniałem nie wyobrażam sobie kolejnego takiego pogromu, albowiem czysto statystycznie dwa takie wysokie wyniki pod rząd jednej ekipy to naprawdę rzadkość w Premier League, no i co najważniejsze City zagra bez Aguero, który strzelił Srokom aż pięć bramek! Nie zagrają także Silva, Kolarov, Clichy i Delph. Najważniejsze absencje to właśnie Kun i David, który jest głównym kreatorem gry w środku pola. To w sumie może zadziałać na plus dla typu, bo brak Aguero praktycznie przekreśla szanse o podobnym pogromie, do tego brak Silvy, więc spodziewam się przysłowiowego &quot;męczenia buły&quot; przez City, ale no w końcu zapewne wbiją tego gola czy dwa. Z tyłu raczej powinno być spokojnie, bo Bournemouth zagra bez Wilsona, który zdobył połowę goli beniaminka (5) i Gradela.

Wszystko według mnie wskazuje na zwycięstwo Manchesteru, ale 1,33 to trochę za niski kurs nawet gdy prawdopodobieństwo wejścia jest duże; przykład (?) mecz z West Hamem, gdzie na City było 1,30. Patrząc na braki w ekipie Bournemouth, że 2/3 porażki wyjazdowe pokrywały typ a 4 z 6 strzelonych bramek zdobyli w meczu z WH (w tym 3 Wilsona, którego zabraknie), dość pozytywnie pozwala patrzeć na ten typ z niezłym kursem.

Dodatkowe typy:
Over 6,5 RR City @1,72 (jak będzie Navas - lokomotywa) 1 RR :eek: !?
City wygra do 0 @2,25 - trochę ryzykowne



vs.

Watford - Arsenal
Typ: Arsenal + under 2,5
Kurs: 4.00
Buk: Bet.365

ryzykowny!
⛔⛔ Wynik 0:3 ⛔⛔

Standardowo skrobnę coś odnośnie meczu najlepszej drużyny BPL czyli Kanonierów :cool: Będzie to ostatni mecz jaki zanalizuję na sobotę. Szerszenie na własnym obiekcie podejmą Arsenal. Na pewno będzie to ciężki mecz dla bieniaminka, zwłaszcza gdy widzieli ostatni mecz swoich najbliższy rywali, gdzie rozbili 3:0 Man United, gładko, łatwo i przyjemnie. Zapewne motywacja wzrosła jeszcze bardziej. Póki co ich gra nie wygląda najlepiej. Wygrali zaledwie dwa spotkania: 1-2 z tragicznym Newcastle i 1-0 ze Swansea co już ciut lepiej o nich świadczy. Arsenal przeplata lepsze mecze słabszymi, ale ostatnie dwa mecze pozwalają myśleć pozytywnie o tym sobotnim. W dwóch meczach zdobyte 8 bramek, teraz natomiast nie wiadomo czy zagra świetny Sanchez, a bez niego ofensywa Kanonierów traci bardzo dużo. Ale wydaje mi się, że i bez niego ten mecz jest do wygrania, ale podobnie jak w przypadku Man City, tu też zapewne będzie męczenie i minimalna wygrana. Co pozwala myśleć pozytywnie? Arsenal raczej w dobrej formie, no i wygrał wszystkie pięć spotkań jakie rozegrał z Watfordem. Co na minus, to głupi błąd w obronie czy karny i gol dla Szerszeni, przekreśla nam typ, natomiast jeśli Kanonierzy zagrają tak w obronie jak z United to myślę, że te 0-1 czy 0-2 będziemy mogli zobaczyć. W każdym razie, kurs wynagradza ryzyko według mnie. ;)

Dodatkowe typy:
Arsenal do 0 @2,75 - ryzykowne, podobne jak &quot;główny&quot; bet, ale dużo niższy kurs
Arsenal @1,61
Ov 5,5 RR Arsenal @1,72
Ov 8 RR @1,50

Coquelin otrzyma ŻK @2,80 - tylko to z Óni

Standard, że najlepiej wyszedł mecz Arsenalu :cool: Ale i tak czarna sobota ????


Ufff. To tyle ode mnie!
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Tottenham vs. Liverpool (0-0) ⛔
Typ: Liverpool - 3.0/unibet
Stawka: 1/10j

Zazwyczaj zgadzamy się Doby jednak uważam, że to kurs na Liverpool jest przesadzony. Przytaczasz statystyki tego sezonu i to jak Liverpool gra słabo. Zgadzam się z Tobą w 100% jednak dla mnie kolejki po przerwie reprezentacyjnej + nowy trener Liverpoolu, jak dla mnie to jak pierwsza kolejka nowego sezonu. Co prawda Klopp to nie strażak i nie zgasi od razu pożaru po Rodgersie jednak może zrobić ze swoich zawodników strażaków, którzy mogą zagasić to wszystko już jutro! Starczy aby zagrali na miarę swoich możliwości a tak myślę, że będzie. Każdy ma szansę aby się pokazać i myślę, że na tym skorzystają Lallana, Origi oraz Ibe, którzy niestety zostali zapomniani przez Rodgersa. Obaj są fenomenalnymi graczami jednak muszą wrócić do formy. Obie drużyny borykają się ze strasznymi kontuzjami. O Liverpoolu pisał już Doby jednak warto także wspomnieć, że drużyna jutrzejszych gospodarzy bedzie musiała sobie poradzić bez Diera, Sona, Bentaleba oraz Ryana Masona. Jak dla mnie spotkanie 50:50 dlatego pobieram kurs na Liverpool. Warto także wspomnieć, że z nikim w ostatnim czasie się tak dobrze nie grało zawodnikom The Reds jak właśnie z drużyną Kogutów.

Żeby nikt nie zasugerował, że piszę śmieci jednak jestem fanem Liverpoolu i to takim fanem, który znajduję się wśród entuzjastów Kloppa. Wierzę w jego umiejętności i to, że zaprowadzi ład i porządek na Anfield. Liczę, że stanie się to jutro dlatego YNWA! Mam nadzieje, że Liverpool zagra jutro świetny mecz a do tego wygra to spotkanie i przyniesie mi pieniądze ????
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Tottenham - Liverpool ile goli strzeli zespół 1?
typ: więcej niż 1.5
kurs: 2.1
Bwin
Tottenham u siebie, kolega Doby bardzo ładnie opisał typ dlaczego Tottenham to wygra, ja jednak idę w gole dla gospodarzy. Grają u siebie, siła w ofensywie jest i to lepsza niż w Liverpoolu,co do gości to trener się zmienił ale to ten sam klub z piłkarzami grającymi ten sam piach którego nie da się oglądać już od jakiegoś czasu. The Reds tylko w trzech pierwszych kolejkach nie tracili bramek,potem już się posypało, nawet Czerwone Diabły które bardziej skupiają się na defensywie strzelili im trzy bramki u siebie. Jeszcze dochodzą te kontuzje w Liverpoolu, może zmienił się trener ale z gówna bata nie ukręcisz. Pochettino jest trenerem o podobnej charakterystyce co Klopp, też stawia na młodych i jest cenionym coachem, moim zdaniem ma tą przewagę w tym meczu że zna realia Premier League bardzo dobrze i jego zespół stać nawet na wysokie zwycięstwo w tym meczu co dobitnie pokazał mecz z City gdzie Koguty wygrały 4:1, zaś goście niczego nie pokazali w tym sezonie, mineło zbyt mało czasu żeby Klopp cokolwiek tutaj zdziałał.
 
Q 9

que.

Użytkownik
Chelsea vs Aston Villa
▶
Chelsea (-1) @ 1,90 Ónibet
✅
▶ Chelsea do zera @ 2,20 Ónibet ✅

Przesada z tym kursem na gospodarzy. Wiadomo w jakiej formie jest Chelsea, ale trzeba zacząć punktować i dziś jest do tego idealna okazja. Grają u siebie z Aston Villą, która również jest w fatalnej formie, zaledwie 4 punkty. Ich problemem jest beznadziejna gra w obronie, bo ataku się nie czepiam, ponieważ żadnej blokady strzeleckiej nie ma, w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli 6 bramek. Obie ekipy w dołku i dziś o zwycięstwie zaważą umiejętności, gdzie Chelsea ma ogromną przewagę i również tak to będzie wyglądało na boisku, tym bardziej że grają na Stamford Bridge. Kursy wystawione przez buków na zwycięstwo dwoma bramkami gospodarzy to jest jakaś kpina i na prawdę gorąco polecam ten zakład!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Tottenham Hotspur - Liverpool FC over 2,5 @1.85 betsson⛔
Wreszcie wraca Premier League i podczas lunchu już będziemy świadkami małego hitu. Koguty wreszcie zaczęli strzelać gole, Kejn się przełamał. Pierwszy gol to z Obywatelami ze spalonego, a potem piękny swojak z Łabędziami. Eriksen ostatnio dwa piękne gole z wolnych właśnie ze Swansea, tam mieli jeszcze Londyńczycy swoje okazje, ale ostatecznie wywieźli tylko oczko. Z The Reds nie zobaczymy jeszcze Masona, Bentaleba i dołączył do nich Son, tak więc Kane nie ma zbytnio backupu. Do tego dochodzi pauzujący za kartki Dier. Klopp też nie ma zbytnio wielu wariantów w ofensywie, bo kontuzjowani są Benteke, Ings, Firmino i wciąż wątplity jest występ Coutinho. No i nie zagra jeszcze Henderson, ale na tydzień już powinien być zdrowy. Ciekawe co z tego wymyśli Jurguś, nie chciałbym być w jego skórze, debiut w Premier League, nie dość, że wyjazd na WHL to jeszcze bez ważnych ogniw w ofensywie. Sturridge prawdopodobnie wybiegnie osamotniony z przodu, albo może Origi dołączy do niego, jestem naprawdę ciekaw co Klopp wymyśli. Generalnie to oba zespoły wciąż z problemami w defensywie, w LFC dodatkowo nie zagra na 99% Lovren, który ma problemy z kostką. Ostatnie dwa sezony to bęcki od Liverpoolu 0:3 i 0:5. Dzisiaj taki wynik się raczej nie powtórzy, ale bramkę, a nawet dwie powinni ukuć. Takie jest moje zdanie, bo mimo wszystko mają potencjał ofensywny, ale za Rodgersa nie był on zbytnio wykorzystywany. Teraz nie ma Ingsa, więc o skuteczność powinno być łatwiej. Koguty u siebie z mocnymi ekipami też lubią postrzelać, ostatnio wspomniana wcześniej pewna wygrana z Obywatelami 4:1. Tutaj liczę także na Lamelę, bo chłopak widać, że się stara, ale to taki trochę jeździeć bez głowy, biega po tej murawie w poszukiwaniu gola, asysty, ale zawsze brakuje mu tego czegoś, często strzały na wiwat albo jakieś głupie spalone. Okazji na pewno będzie multum, jak to w spotkaniu obu ekip, jak nie zabraknie skuteczności to bez problemu powinni pokryć overek. Do tego gram rożne na mecz i samych Kogutów. O korkach Tottenhamu pisałem nie raz, nabijają ich naprawdę sporo, nie pamiętam kiedy ostatnio nie pokryli swojej linii. W meczach z Liverpoolem też ładują ich na potęgę. Sami goście też zazwyczaj wykręcają ich kilka, ostatnio w derbach Merseyside zrobili aż 11. Korków podobnie jak bramek nie powinno zabraknąć w tym meczu.
over 10,5 rożnych @1.73 óni✅
Koguty over 5,5 rożnych @1.85 óni
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dodatkowym atutem dla The Toffees jest Liga Mistrzów, a raczej nadchodzący bardzo ciężki wyjazd do Moskwy. Wątpie by LvG ze spółką mieli potraktować ten mecz po macoszemu gdyż jest to bardzo wyrównana grupa i każdy punkt jest na wagę złota a spokojnie można założyć, że awans do PO jest realniejszym i bardziej priorytetowym celem dla Czerownych Diabłów.
Dobra rzeczowa analiza @ShakeYoBody, jak zwykle zresztą ;) Co do tej kwestii jednak się nie zgadzam. LvG nie zastosuje rotacji, zresztą za bardzo nie ma jak jej zastosować. Oddał Januzaja, Chicharito i w ofensywie manewry ograniczone stąd co mecz musi grać Rooney, Depay i Martial...
Sam trafnie oceniłeś dyspozycję Depaya i Rooneya, nie mam nic do dodania w tej kwestii. Robbena nie lubię strasznie, a tu mi jeszcze Depay go zaczyna przypominać eh ;/ Czasami błyśnie owszem fajną akcją, ale w Premier League rozczarowuje póki co.
Cała nadzieja w tym meczu w Macie i Martialu, że coś wyczarują.

Do tego niedoceniany Herrera na którego holenderski szkoleniowiec i tak nie postawi bo monopol ma Roo.
No właśnie, Herrera... Ostatnio był kontuzjowany jakiś czas to nie grał. Ale jak jest zdrowy to on powinien występować. Właśnie tak jak mówisz Rooney obecną dyspozycją zasługuje na posadzenie na ławce, gra fatalnie w grze ofensywnej. Herrera nie dość, że dużo biega i walczy czyli Rooneya zastąpi pod tym względem spokojnie. To jeszcze Ander potrafi zagrać niekonwencjonalnie prostopadłą piłkę czy sklepać z kolegą.
No, ale nie spodziewam się żadnej zmiany dziś...

O ile z analizą się zgadzam, ale z typem już nie :p
Go go Man.United!

Co prawda Klopp to nie strażak i nie zgasi od razu pożaru po Rodgersie jednak może zrobić ze swoich zawodników strażaków, którzy mogą zagasić to wszystko już jutro! Starczy aby zagrali na miarę swoich możliwości a tak myślę, że będzie. Każdy ma szansę aby się pokazać i myślę, że na tym skorzystają Lallana, Origi oraz Ibe, którzy niestety zostali zapomniani przez Rodgersa. Obaj są fenomenalnymi graczami jednak muszą wrócić do formy.
Oj oj odleciałeś trochę Brodaty ????
Po przyjściu Kloppa nie sądze by coś się gwałtownie zmieniło.
Serio uważasz, że Origi, Lallana i Ibe to tak fenomenalni piłkarze?
Mocno ich przeceniasz moim zdaniem.
Liverpool nie ma składu by walczyć o top4. W dodatku teraz te kontuzje, brak Benteke, Hendersona i Firmino to tak jakby wyrwać dwa ważne narządy z organizmu i pytanie jak tu funkcjonować?
Owszem wrócił Sturridge i to jest największy plus dla LFC bo to gracz fenomenalny, ale żeby tak mówić o Ibe czy Origim to poniosło Cię, ale wytłumaczyłeś się skąd u Ciebie ten optymizm w ostatnich zdaniach swojej wypowiedzi wiec jest Ci wybaczone ;)

Mecz na White Hart Lane będzie ciekawy, opcje z bramkami wydają się najlepsze, sam będę tego pilnował w grze na LIVE.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Lukaku strzeli gola @3.00 betano⛔
Belg ostatnio w gazie, nawet wyleciał z kłód(????). Z Liverpoolem ostatno bramka, a mógł ukuć więcej, jednak był nieskuteczny, wcześniej dwa gole z West Bromwich Albion, tam także mógł się pokusić o hat tricka, jednak w pierwszej połowie grał słabo. Z Łabędziami miał kilka okazji, ale marinowanie było z obu stron i ostatecznie skończyło się bezbramkowym remisem. Czarnoskóry napastnik The Toffees na tle obrony Manchesteru powinien się czuć jak ryba w wodzie, bo defensywa Diabłów w trudnych spotkaniach wyjazdowych wygląda lekko mówiąc słabo, przecież każdy pamięta, że dla nich mecz z Arsenalem zaczął się jakoś w 30&#39;, wcześniej ich nie było na murawie. Początkowo chciałem grać jakiś over, ale martwi mnie ofensywa United, bo Rooney i Depay grają bardzo słabo a sam Marsjal z Matą tam nic nie zdziałają. The Toffees ostatnie trzy sezoy wygrywało z United 3:0, 2:0 i 1:0. Dzisiaj czuję, że może być podobnie jednak jakoś kurs dla mnie za niski, żeby grać czystą jedynkę albo dnb.
Aston Villa strzeli gola @1.83 bet365⛔
Nie rozumiem za bardzo ludzi grających na Chelsea do zera albo na brak btsa. Przecież ich obrona kuleje aż miło, pisanie, że The Villans są w dołku to też imo brednie, oni po prostu grają na tyle ile mają możliwości, oni zawsze mieli problemy w defensywie przez co tracili sporo goli, no ale to nie jest żaden dołek. Dołek to mieli w poprzednim sezonie, gdzie nie mogli strzelić bramki przez kilkanaści godzin bodajże, i mieli mniej celnych strzałów na bramkę niż meczów rozegranych. Teraz to wygląda inaczej, bo bramki strzelają i to właśnie częściej w meczach wyjazdowych, ostatnio 2 gole na Anfield Road, wcześniej dwa gole z Lisami i po bramce z Orłami i Wiśniami. Dodatkowo przecież nie zagra Kurtuła. Po meczach kadrowych wypada Bronek, ale to raczej wzmocnienie obrony Chelsea. The Blues nie stracili tylko gola z Arsenalem w tym sezonie, no ale tam to robotę zrobił Dean. W ekipie The Villans ostatnio w gazie Gestede, do tego dochodzi Sinclair, z ławki pewnie wejdą Grealish i Ayew. Naprawdę jest potencjał w ataku i przy obecnej obronie Chelsea podoba mi się ten kurs na gola gości.
Southampton - Leicester BTS @1.73 bet365✅
Mecz w Soton też powinien być obfity w gole. Lisy grają znowu radosny futbol, z przodu fajnie grają, strzelają dużo, no ale obrona jest niezorganizowana na tyle, żeby wygrywać wszystko, w każdym meczu tracą bramkę. Soton też ostatnio wielka forma w ataku, w ostatnich trzech spotkaniach strzelili 12 bramek, w tym 3 z Chelsea na Stamford. Nie zagra Long, który doznał kontuzji w meczu z Polakami, ale i tak potencjał ofensywny Świętych jest duży. W czterech spotkaniach na St. Marys stracili 7 bramek. Jeśli nie zabraknie skuteczności to spokojnie wpadnie tutaj nawet 4-5 bramek. Też idę tutaj w rożne, obie ekipy nabijają ich sporo, wystarczy spojrzeć na ich ostatnie spotkania. Święci szczególnie w domowych meczach.
over 10,5 korka @1.83 bet365 ✅
Crystal Palace - West Ham United BTS @1.80 bet365✅
Tutaj podobnie jak w meczu wyżej idę w gole i rożne. Oba zespoły wysoko w tabeli. Młoty na wyjazdach prezentują się mega póki co, dzisiaj w małych derbach Londynu powinno być podobnie, bo o ile Orły grają dobrze w ofensywie to defensywa pozostawia wiele do życzenia, a takie coś lubią piłkarze z Upton Park. Tak jak wspomniałem, u Orłów mega robotę z przodu robią Zaha, Bolasie, Cabaye i ostatnio Gayle. Do tego dochodzi Puncheon, który robi cuda ze stojącej piłki. Jak Orły nie strzelą tutaj gola to będę mega zaskoczony. Co do rożnych, to tak jak wspomniał @bułeczka, obie ekipy nabijają ich bardzo dużo, rodzi się to głównie z nastawieniem na grę skrzydłami i dużą ilością wrzutek.
over 11 korków azjan @1.925 bet365⛔murzyny z Crystal masakra dzisiaj...
Do tego jeszcze gram over 22,5 goli w sobotę @1.95 1xbet.✅ Kolejka overowa moim zdaniem, ale tylko w sobotę. Overy powinny być wszędzie oprócz spotkań WBA i Watfordu, aczkolwiek nie będę zaskoczony jak tam wykręcą overy. O innych meczach z dzisiaj wspomniałem wyżej, nie napisałem nic tylko o meczu Obywateli, bo tam nic nie gram. Kursy na overy jak zwykle na Etihad zaniżone mocno, do tego dochodzi brak dwóch najlepszych strzelb obu ekip: Aguero i Wilsona. Bramki tam będą, ale pytanie ile. Gram to lekko, bardzo lekko.
Do tego dochodzi o4,5 korka Kogutów + o5,5 korka Orłów @2.23 ónibet⛔
i trebelek na gole Everton, Crystal Palace i Tottenham @1.92 marathon⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
karolas0611 3,9K

karolas0611

Użytkownik
Watford - Arsenal​


Jeden z ciekawszych meczy tej kolejki. Arsenal gra w LM z Bayernem i powinien oszczędzać się w tym meczu aby wygrać najmniejszym nakładem sił. Jednak to może być zgubne w ich przypadku. &quot;Kanonierzy&quot; to prawdziwy rollercoster angielskiej piłki. Potrafią wygrać z United 3-0 a następnie przegrać z jakimiś ogórkami lub męczyć 1-0.
We wrześniu gdy miałem jeszcze przez miesiąc darmowy Canal+ (sukinsyny zakodowały 1 pazdziernika) bacznie oglądałem mecze i skróty z BPL. Co zaobserwowałem? A no to, że ten cały Watford U SIEBIE jest nieobliczalny i potrafi tworzy ładne i grozne sytuacje pod bramką przeciwnika. Jest to zespól bez kompleksów. Do tego dokładam &quot;szczęscie&quot; Arsenalu z takimi przeciwnikami co daje mi prosty rachunek. Jaki? Taki: BTS obu drużyn. Notabene Arsenal nie może, po prostu nie może, przegrać takiego meczu. Jednak perspektywa gry mega waznego meczu z Bayernem spowoduje w ich głowkach pewien chaos któy przyczyni się do straty gola. Co wtedy? Wtedy rozwiąże się worek z bramkami. Dlatego stawiam taki oto typ:

*Watford - Arsenal BTS ⛔1.72 bet365


oraz śmiało można zagrać
*Watford - Arsenal BTS i powyżej 2,5 bramki⛔ 2.10 bet365


H2H na ziemi gospodarzy rowniez obiecujacy. Ostatnie 3 mecze po 1:2, 2:4, 2:3.

kursy z http://www.bet365.pl

Powodzenia.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Skład Liverpoolu jest straszny. Brak Sturridge poza zawodnikami, których nie miało być. Sam zagrałbym na Totki... Ale gram kartkę Cana po 3.50 ⛔. Będzie walka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom