>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. kolejka PKO Ekstraklasy (06.11-08.11.2020)

Status
Zamknięty.
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Legia Warszawa - Lech Poznań (EE)
Typ: X2
Kurs: 1.62 Fortuna


Obie drużyny do hitowego spotkania przystąpią w dobrych nastrojach. W Legii powoli zaczyna widać pracę trenera Michniewicza z zawodnikami. Seria 4 spotkań bez porażki w tym 3 zwycięstwa ze Śląskiem, Zagłębiem i Wartą oraz remis z Pogonią mogą napawać optymizmem przed następnymi kolejkami, zaś Lech po awansie w PP i wygranej w europejskich pucharach ze St. Liege musi zacząć odrabiać straty w rodzimej lidze bo sezon krótki a czasy niepewne i może punktów zabraknąć na koniec. Sytuacja kadrowa z Lechu jest dobra, cześć zawodników napewno może być już lekko zmęczona intensywnością i ilością spotkań ale w meczu z Belgami w drugiej połowie było już widać że piłkarze zaczynają się oszczędzać i że w głowach mają niedzielne spotkanie na Łazienkowskiej. U gospodarzy już nie jest tak dobrze, z gry wypadło kilku podstawowych zawodników m.in. z powodu koronawirusa nie zagrają Antolic i Karbownik, kontuzjowany jest młodzieżowiec Ślisz oraz z powodu izolacji prawdopodobnie nie wystąpi najlepszy strzelec stołecznej drużyny Pekharta. Do składu powrócą Luquinhas i Wieteska ale to są raczej symboliczne wzmocnienia bo sam trener mówi że nie są jeszcze gotowi na 90 minut gry.
Kolejorz nie ma dobrego h2h na wyjeździe w Warszawie, dzisiaj będą mieli okazję to zmienić bo przy osłabieniach w Legii i grze jaka prezentują obie drużyny sądzę że pilkarze Lecha chociaż jeden pkt powinni dzisiaj ze stolicy wywieźć.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:30 Raków - Wisła (EE)
obie strzelą gola @ 1.55
powyżej 2.5 gola @ 1.55 (EE)
powyżej 3.5 gola @ 2.34

Fortuna

Spotkania Rakowa w tym sezonie są gwarancją goli. W każdym z rozegranych spotkań strzelali minimum dwa gole. Spotkanie z jednym golem zakończyło się w pierwszej kolejce gdzie ulegli 1:2 Legii, ale przez większość meczu grali w dziesiątkę. Raków to najbardziej poukładana drużyna w naszej lidze. Tu niema nigdzie przypadku, a wszystko jest wytrenowane na treningach. Do tego gdy dołożymy letnie transfery Cebuli czy choćby Gutkovskisa to nie bez powodu trener Papszun chciał ich do swojej układanki. W zespole gospodarzy wszyscy wiedzą co mają robić i gdzie się ustawić, a kluczem do sukcesu jest min. pressing oraz gole nie jednego, a kilku graczy przez co rywal ma problemy z kryciem poszczególnych zawodników.
Wisła w ostatnich tygodniach również złapała wiatru w żagle. Co prawda przegrali u siebie ostatnie ligowe spotkanie z Lechią 1:3, ale wcześniej rozbili Stal 6:0 i Podbeskidzie 3:0. Ostatnio bardzo wyróżniającą postacią stał się Yaw Yeboah oraz Jean Carlos. Na dodatek po kontuzji wraca Błaszczykowski. Niestety Yeboah dzisiaj nie zagra, a trener Skowronek nie będzie mógł skorzystać jeszcze min. z: Felicio Brown Forbesa, Gieorgija Żukowa, Vullneta Bashy.
Raków jest tutaj faworytem i nic w tym dziwnego. Ja jednak poszukam goli, których nie powinno zabraknąć.


Raków Częstochowa – Wisła Kraków, przewidywane składy
Raków: Szumski – Piątkowski, Petrasek, Wilusz – Tudor, Sapała, Poletanović, Tijanić, Ivi Lopez, Kun – Gutkovskis

Wisła: Lis – Szot (Niepsuj), Frydrych, Sadlok, Abramowicz – Plewka, Kuveljić – Błaszczykowski, Chuca, Savić – Jean Carlos
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Legia - Lech
over 4.5 kartki @1.93 Uni
over 5.5 kartki @ 3.00 Uni

Osobiście odpuszczam typowanie wyniku tego spotkania, Legia mocno osłabiona przed Hitem, Lech zmęczony po pucharach i w lidze grają zupełnie inną piłkę i najbliżej mi tu do remisu. Moim zdaniem zawyżona jest linia na kartki , może i w ostatnich spotkaniach nie było ostro na boisku, 5-6 kartek pojawiało się w co trzecim meczu, to już nie te same spotkania co dawniej, kiedy zawsze było dużo fauli i kartek. Jednak sędzią tego spotkania będzie Pan Szymon Marciniak, który lubi być w centrum uwagi i nie pozwala na ostrą grę. Ostatni mecz przed przerwą Reprezentacyjną, Lech potrzebuję pkt w lidze, zmiennicy w Legii będą chcieli się pokazać, myślę, że może być gorąco na boisku, czerwona kartka liczona jest podwójnie, a nie wykluczam jej w dzisiejszym starciu. Próbujemy.
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Raków Częstochowa - Wisła Kraków Typ: powyżej 2,5 bramki @ 1,60 Fortuna

Obie ekipy są wysoko w klasyfikacji bramek w meczach. W każdym meczu Rakowa padały minimum 3 bramki. Wisła na 8 spotkań 6 było z minimum over 2,5. Jedyne dwa spotkania to mecze z Górnikiem i Jagiellonia. Czysto statycznie wygląda to obiecująco. Raków ofensywnie wygląda super, wiele strzela gra jest przyjemna. Lekki problem mają w obronie. Często tracą bramki nawet ze znacznie słabszymi zespołami. Rakowowi strzelały bramki takie zespoły jak Stal Mielec, Podbeskidzie czy ekipy z dołu tabeli. W lidze tylko Wisła Płock im nie strzeliła. Wisła jest w stanie strzelić bramkę. Forma Wiślaków poszła w górę w porównaniu do początku sezonu. Liczę na minimum 3 bramki w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Raków - Wisła 0:0
Raków strzeli powyżej 1,5 gola, @1,55 Fortuna


Drugie dzisiejsze spotkanie Ekstraklasy, do Bełchatowa na mecz z Rakowem przyjeżdża krakowska Wisła, faworytem są gospodarze, którzy, grają obecnie najlepszą, a na pewno najefektywniejszą piłkę w naszej lidze i są obecnie liderem. Goście grają w kratkę ostatnio wygrali dwa spotkania ze Stalą 6:0 i 3:0 z Podbeskidziem, a w ostatniej kolejce przegrali 1:3 z Lechią. Raków nie licząc inaugurującego spotkania z Legią, który przegrali dość pechowo 1:2, do tej pory jest to jedyna porażka ich w tym sezonie to we wszystkich pozostałych meczach zdobywali minimum 2 gole, dzisiaj liczę, że spokojnie na te dwie bramki ich stać, wstępnie myślałem o zagraniu na powyżej 2,5 gola, ale nie wiem czy po pierwsze Raków zdobędzie 3 gole lub czy Wisła dzisiaj coś strzeli, bo tak jak wspomniałem gra w kratkę i ciężko przewidzieć jaki dzisiaj mecz im wyjdzie, Raków nigdy nie zadowala się jednobramkowym prowadzeniem i próbuje nadal atakować i zdobywać kolejne gole, nie inaczej myślę, że będzie w dzisiejszym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Raków Wisła
Poniżej 3.5 gola
@1.55 fortuna

Zagram dzis wbrew temu co obstawia większość. Po 8 kolejkach dość niespodziewanie na fotelu lidera zasiada Raków który może pochwalić się dobra forma strzelecka i stosunkowo mała ilością goli straconych. Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego spotkania co nie dziwi ale ja myślę że goście mogą wyjść trochę zachowawczo mając na uwadze dobrze prosperującą ofensywe gospodarzy. Obu drużynom zdarzają się mecze nudne z małą ilością bramek i ja próbuje dziś takiego meczu poszukać. Mimo wszystko 3 bramki to sporo które moga wpaść żeby wymagany under został pokryty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Raków-Wisła to był idealny przykład masówy.
Przepraszam za określenie, ale [CUT] głupoty. Masówka poszła i piłkarze stwierdzili, że nie będą strzelać? Albo pogoda zrobiła użytkownikom forum na złość i w Bełchatowie szczególnie pod bramkami uraczyła nas pierońską mgłą? Zobacz na temat 8. kolejki, tak też w meczu Raków - Stal szła masówka na over 2,5, czy Raków wygra i w meczu będzie over 1,5. I co? Tam prawo masówy nie zadziałało? Tym bardziej, że sytuacje były, Wisła już w pierwszej połowie powinna mieć rzut karny, Cebula trafił w słupek, Beciraj nie trafił w piłkę w doskonałej sytuacji, gdzie notabene powinna być druga jedenastka dla Wisły. Strzał Kuna doskonale obronił Lis. Szczególnie jak na warunki atmosferyczne, to sytuacji było trochę. Tłumaczenie się masówką jest trochę dziecinne moim zdaniem i próbą pocieszenia się, czy podbicia ego, że "ja tego nie grałem, bo wszyscy grali i było pewne, że nie wejdzie".

Skoro już pozwoliłem sobie na lekki off-topic, to mam małe przemyślenie odnośnie sędziego Szymona Marciniaka. Widziałem, że tarki_16 tarki_16 pograł kartki w hicie kolejki, w poprzedniej kolejce bodajże też ktoś na kartki w meczu sędziowanym przez niego grał. Wiem, że już po meczu, ale to taka obserwacja bardziej na przyszłość. Wydaje mi się, że akurat Marciniak nie jest dobrym sędzią do grania kartek, jest to sędzia międzynarodowy i chyba stara się stosować do prowadzenia spotkania w stylu właśnie międzynarodowych rozgrywek. Po jednym z meczów Ligi Mistrzów w poprzednim sezonie, gdzie długo kartki nie dawał, a skończyło się i tak na 5 bodajże pokazanych, czytałem komentarz eksperta. Powiedział on, że Marciniak bardzo dobrze prowadził mecz, o czym może świadczyć, że panował nad nerwami i długo nie wyciągał kartki. Przemyślałem to i faktycznie może on tak odbierać dobre sędziowanie, jako takie, kiedy nie musi wyciągać kartki. W tym sezonie naciąłem się na tym sam grając na over kartkowy w meczu Wisła - Śląsk, gdzie pokazał kartkę przy faulu Szota na karnego, ale potem długo nie dawał i w końcu był under. Inna sprawa, jak do dawania kartek ma się mecz bez publiczności, to ciekawe by było do sprawdzenia przez Ekstrastats, bo mam wrażenie, że ogólnie tych kartek jest mniej, nawet nie tyle w samej Ekstraklasie, co w innych ligach europejskich 🤔😉
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +143
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Jeśli tak zwana "masówka" jest argumentem, że grany wynik nie padnie, to znaczy, że mamy tutaj jeden wielki spisek bukmachersko-piłkarski, gdzie na pół godziny przed meczem bukmacher mówi piłkarzom, jaki wynik ma być. I możemy sobie zamknąć całe forum. O zjawisku "masówki" też możemy mówić w przypadku meczów Barcelony, Realu, PSG czy Bayernu. Po prostu większość graczy często myśli o Ekstraklasie w kategoriach Bundesligi czy La Ligi a to błąd. Tam mistrz zdobywa więcej punktów, średnio 2,2-2,5 na mecz. W Polsce rzadko powyżej 2,00, co niesie za sobą częstsze straty punktowe. W ligach "Top 5" serie zwycięstw też są częstsze. U nas wygrana dwóch-trzech meczów z rzędu niemal z urzędu jest argumentem aby grać przeciwko.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Ekstraklasa Polska
Godzina 18:00
Spotkanie : Pogoń Szczecin - Podbedzkidzie Bielsko - Biała
Typ : Pierwszy gol - Podbeskidzie
Kurs : 3.90
Bukmacher : ETOTO
Zazwyczaj omijam typowanie naszej najwyższej klasy rozgrywkowej chyba że coś przykuje moja uwagę i tak właśnie jest dziś. Gospodarze niespodziewanie dobrze weszli w sezon i zajmuja wysokie 4 miejsce po 7 rozegranych meczach z bilansem bramkowym 9:4 stąd tak wysoki kurs na pierwszego gola w meczu strzelonego przez drużynę Podbeskidzia. Pogoń nie straciła gola od 4 spotkań i taki stan rzeczy nie będzie trwał wiecznie i mimo że goście bramkostrzelnoscia nie grzeszą to nie takie cuda w naszej lidze dzieją się na porządku dziennym. Jestem przekonany że goście dziś poszukają przełamania bo jak narazie ich sytuacja jest bardzo słaba, odległe 14 miejsce z bilansem bramkowym 9:21 co jak na beniaminek nie dziwi. W 3 pierwszych ligowych meczach w tym sezonie Podbeskidzie strzelało po 2 gole kolejno Górnikowi, Cracovii i Jagieloni więc nie widzę przeciwskazań żeby dzisiejszy mecz otworzyła właśnie drużyna gości po świetnym kursie. W obu zespołach kilka absencji ale nie są to jakieś mocne osłabienia które znacząco by wpłynęły na przebieg meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
P 405

Panfarciarz

Użytkownik
GÓRNIK - PIAST
liczba goli powyżej 2,5 - kurs 2,05 +++
Fortuna


Witam,
Chciałbym zaproponować kurs, który wydaje się być warty zagrania. Może trzy bramki w meczu pomiędzy Gornikiem i Piastem powinny bez problemu paść, baa nawet spokonie zagrałbym powyżej 2,5 i obie strzelą. Ostatni mecz Górnika zakończył się remisem 0-0, wiec statystycznie muszą tu paść bramki. Piast w tym sezonie lubi dużo tych bramek trać i często przy tym coś strzela. Górnik w tym sezonie ekstrsklasy 14 bramek strzelonych a Piast 14 straconych. Myśle, że warto zagrać tym bardziej, że Górnik w końcu będzie nastawiony bardziej ofensywnie i w końcu powinny te bramki paść.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Lechia - Śląsk
1.61
Btts
Fortuna
Stawiam dzisiaj na btts w meczu przyjaźni. Jedna i druga drużyna na pewno jest w stanie strzelić minimum bramkę. Lechia strzeliła bramkę w ostatnich 4 z 5 spotkań natomiast Śląsk w tym aspekcie wypada trochę gorzej (3/5). Pomimo to na początku sezonu wykazywali się bardzo dobrze w ofensywie, a w takich meczach jak z Płockiem czy Zabrzem wg mnie zabrakło szczęścia. Warto pamietac tez, że Lechia grała już z 3 beniaminkami, a mimo to ma straconych więcej goli niż Śląsk i ich obrona nie jest nie do przejścia. Co do ofensywy Lechii na pewno działa to lepiej niż choćby w sierpniu i widać większą łatwość w zdobywaniu bramek. Mecze przyjaźni zazwyczaj kończą się bttsami i teraz powinno być podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom