>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

9. kolejka PKO Ekstraklasy (06.11-08.11.2020)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Z powodu pozytywnych wyników covida w Zagłębiu mecz z Podbeskidziem został przełożony na 16 listopada o 20:30, z tego tez powodu nie odbył się też w czwartek mecz PP pomiędzy nimi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Najbliższa kolejka znowu może być mocno okrojona. W Wiśle Płock wynik dodatni otrzymało kolejne 19 osób: ośmiu piłkarzy pierwszego zespołu, jeden zawodnik rezerw, trzech członków sztabu szkoleniowego oraz łącznie siedmiu pracowników administracji.
Mecz Górnika z Piastem również stoi pod znakiem zapytania. Piast nie rozegrał w sobotę spotkania w ramach PP co oczywiście powodem było kolejne pozytywne testy.
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Górnik Zabrze – Piast Gliwice - 08.11.2020 17:30
Górnik wygra @ 2.35
Fortuna

To będzie (albo nie będzie -covid) mecz kończący 9 kolejkę PKO BP Ekstraklasy. Do Zabrza przyjedzie Piast, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Piast, który w tamtym sezonie zajął 3 miejsce i miło zaskoczył niejednego kibica. W tym sezonie ich gra wcale nie jest tak zła jak to pokazują wyniki, ewidentnie brakuje im szczęścia i skuteczności. Sądzę, że to kwestia czasu, aż zespół z Gliwic zacznie punktować. Gospodarzem tego meczu jest Górnik, który nieźle wszedł w sezon, ale ostatnie mecze nie należały do najlepszych. Powoli wraca do formy o czym świadczy wyjazdowe zwycięstwo z Wartą. Ostatnio w meczu domowym przegrali z aktualnym liderem – Rakowem. Liczę, że zawodnicy Górnika będą chcieli odpowiedzieć na tą porażkę i w końcu zgarnąć 3 punktu na własnym stadionie. Górnik ma coś do udowodnienia, zwłaszcza, że patrząc na spotkania pomiędzy obiema drużynami można szybko zauważyć, że ostatnio zespół z Zabrza nie radzi sobie najlepiej z Piastem. Każda passa, zarówna ta dobra, jak i ta zła musi się skończyć, a szansa ku temu jest wyśmienita. Kurs 2.25 na wygraną Górnika kusi dodatkowo. Nie jest to jeden z „pewniaków” i nie grałbym go po kursie niższym niż 2.0. Górnik powinien dać radę, czy da.. okaże się. Dla tych mniej pewnych można polecić typ 1X po kursie w okolicach 1.40 w celu uzupełnienia jakiegoś kuponu.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Raków Częstochowa - Wisła Kraków
Raków Częstochowa
@1.62 Fortuna


Nie licząc meczu w pierwszej kolejce obecnej rundy Ekstraklasy, pod koniec sierpnia, częstochowianie nie przegrali jeszcze żadnego spotkania. Solidny i bramkostrzelny team, grający zespołem a nie indywidualnościami, to jak widać recepta na udany początek rundy. Obecnie mają trzy punkty straty do zabrzańskiego Górnika. Sądzę jednak, że po tej kolejce przewagę utrzymają lub nawet ją powiększą. Każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie tutaj niespodzianką. Raków ma najkorzystniejszy biland bramek w całej lidze (20:9), co wskazuje na overowy charakter spotkań z ich udziałem, ale jednak ze znaczną przewagą na korzyść bramek zdobytych. Podejmują dzisiaj Wisłę, która obraca się wokół środka tabeli ligowej, i raczej nic nie wskazuje na to, by szybko ten stan rzeczy miał się odmienić. Wysoka porażka u siebie z Wisłą Płock, czy przegrana 1:3 z Lechią, to wyniki nie rokujące ku temu żeby szybko mieli doskoczyć do czuba tabeli. Miłym zaskoczeniem były dwie wygrane nad beniaminkami - 6:0 ze Stalą i 3:0 z Podbeskidziem, ale na rozpędzony Raków to raczej za mało.
 
Ostatnia edycja:
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Pogoń Sz. - Podbeskidzie - Pogoń wygra @1,65 fortuna

Dyspozycja Pogoni w ostatnich meczach wygląda coraz lepiej. Ostatni mecz wygrali pewnie 3:0 z Jagiellonią a wcześniej zaliczyli remis z Legią czy też wygraną z Lechią. Kolejny mecz rozegrają u siebie gdzie ich rywalem będzie Podbeskidzie, które zajmuje obecnie dolne rejony tabeli z 5 punktami po 8 meczach. W ostatnich meczach forma Podbeskidzia nie była najlepsza a odniesione porażki z Wartą czy 3:0 z Wisłą Kraków nie napawają optymizmem przed kolejnym meczem z wydaje się jeszcze lepszym rywalem niż te dwa wcześniej wymienione zespoły. Dla Pogoni powinien być to jeden z łatwiejszych meczów do zgarnięcia 3 punktów i wydaje się, że tak się stanie bez większych problemów patrząc na wyniki i dyspozycję obu zespołów. Liczę też, że trend zwyżki formy Pogoni będzie się jeszcze utrzymywał i pokażą się z jeszcze lepszej strony niż dotychczas
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Legia Warszawa-Lech Poznań
Już w niedzielę odbędzie się hit tej rundy. Do Warszawy przyjeżdża Lech Poznań, spotkania te to zawsze najważniejsze spotkania rundy, więc myślę, że obie drużyny przystąpią do niego bardzo zmotywowane. Myślę, że głównym celem będzie, żeby przede wszystkim nie stracić bramki, nie liczę tutaj więc na dużą liczbę goli. Ponadto Lech przyjedzie po czwartkowym boju w Lidze Europy ze Standardem Liege. Nie wydaje mi się również, że Legia ruszy na Lecha jak jeździec bez głowy, to nie w stylu trenera Michniewicza. Obie kadry bardzo mocne, zapowiada się wojna na boisku, szkoda tylko że kibice nie będą mogli być na tym spotkaniu, bo wtedy jest jeszcze goręcej. Podsumowując, nie liczę na dużą liczbę bramek, spodziewam się, że jeśli ktoś przeważy szalę na swoją korzyść, to będzie to zwycięstwo jednobramkowe.

Legia-Lech poniżej 3.5 gola Kurs: 1.50 STS
E: Typ na +, ale to co wyprawia Lech w spotkaniach na Łazienkowskiej to niezwykłe frajerstwo, znów przegrana w ostatniej akcji meczu po fatalnych błędach w defensywie, aż się odechciewa...
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
W Gorniku Zabrzu również pozytywne wyniki. Jednak klub nie podaje informacji czy pozytywne testy dotyczą sztabu czy piłkarze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
legia warszawa-lech poznan typ:x2 kurs:1.61 fortuna❌
dziewiata kolejka bedzie bardzo szczupla bo trzy mecze juz odwolane i bedziemy grac nawet awansem dwa spotkania.polecialem w hit kolejki bo jak dla mnie legia od dluzszego czasu wyglada slabo,a nawet bardzo slabo jak na taki zespol zlozony z takich zawodnikow.graja nudno,dochodza do pola karnego i wrzucaja na glowe pekharda.co innego lech ktory ciagle gra pieknie ale brakuje zwycienstw.lech w czwartek gra w lidze europy ale lepsze to niz trening a w sumie legia grala zalegly z warta wiec zmeczenie powinno byc porownywalne.w lechu powinien byc podstawowy sklad-tiba juz zdroiwy,a kaminski bedzie gotowy na legie.wojskowi maja maly szpital i nie wiadomo co bedzie z lewczukiem i pekhardem ktorzy po meczu z warta czuli sie zle.dla mnie lech nie przegra.pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik
Legia - Lech
8.11.2020
Typ : poniżej 3,0 bramki (azjatycka suma goli) ZWROT
Kurs 1,75
efortuna

I kolejny typ na niski wynik . Z reguły w meczach liczących sie drużyn pada mało bramek, bo bardziej im zależy na niestraceniu bramki i zagraniu na zero z tyłu niż na efektownej wygranej. Patrząc na H2H obu ekip to więcej niz 3 bramki w ich meczach padły ostatni raz w 2016 roku. Po tym 7 meczy z 3 golami i 5 spotkań poniżej tej linii. Liczę, że w niedzielę te statystyki pójdą w kierunku meczy z mała liczbą goli. Patrząc na występy Legionistów na ligowych boiskach to jest na to szansa, tym bardziej, że po pucharowym meczy Lecha nie liczę na zdobycz bramkową Poznaniaków. A Legia sama 3 goli nie strzeli. W przypadku 3 bramek w tym meczu będzie zwrot.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 195,8K

kacper091097

Użytkownik
Legia - Lech
under 3.5 gola
@1.52
STS
Jeżeli chodzi o Legię to poza ostatnim spotkaniem w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą Poznań nie imponowała ona wielce skutecznością. Strzelała w swoich spotkaniach w lidze maksymalnie dwie bramki, a jedynie w ich jednym spotkaniu padły więcej niż 3 bramki. Było to w przegranym meczu z Górnikiem, ale od tamtego czasu można zauważyć poprawę w grze obronnej Warszawian. Podopieczni Czesława Michniewicza są nieznacznym faworytem tego spotkania. Nie dziwi mnie to, że nieznacznym, bo mecze między tymi drużynami zazwyczaj są bardzo zacięte i mogą skończyć się różnie. Przewagą Legii jest to, że Lech grał dzisiaj w pucharach i na pewno będzie trochę podmęczony (kolejny mecz co 3 dni) i nie spodziewam się że ruszy od razu do przodu szczególnie w meczu wyjazdowym. Spotkania tych drużyn w ostatnim okresie obfitowały w under bramkowy i wszystko wskazuje na to, że teraz może być podobnie. Bramki Legii zapewnia głównie Pekhart i jeżeli zostanie on odpowiednio zahamowany przez obronę Lecha może być naprawdę underowo.
 
Ostatnia edycja:
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Czysto statystyczny typ na tą kolejkę.

Raków gra z Wisłą Kraków.
Raków -najwięcej strzelonych bramek w lidze (20), Wisła druga w tej klasyfikacji z 14 golami.
Raków -we wszystkich 8 rozegranych meczach powyżej 2,5 gola.
Wisła -8 rozegranych meczy -w 6 powyżej 2,5 gola.
Dlatego mój typ to:
Raków-Wisła Kr. over 2,5 bramki w meczu @1,57 (EE)

Powodzenia!

kurs z Betfair
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Stal Mielec - Warta Poznań
Typ: X
Kurs: 3.30
eFortuna

Witam i zapraszam na jutrzejszy mecz pomiędzy beniaminkami Stalą Mielec a Wartą Poznań. Tak naprawde dużego wyboru nie ma na 9 kolejke dlatego wybralem ten mecz ponieważ zapowaida sie dosyc ciekawie. Co prawda jak to ze beniaminki przewaznie są remisowe tak tu wlasnie typuje remis. Stal okupuje dopiero 14 pozycje z 5 pkt ale ostatni mecz napawa optymizmem tej druzyny gdzie z Liderem walczyli jak rowny rowny zwlaszcza w 2 polowie gdzie moim zdaniem byli druzyna lepsza. Warta zatem zajmuje tez blisko strefy spadkowej 12 pozycje 2 oczka wiecej od Stali. W ostatnim meczu zaleglym polegli zdecydowanie z Legia 0-3. 2 zwyciestwa na wyjezdzie z rzedu co prawda stawia sie na nich jako maly faworyt tego meczu , ale w tym meczu smierdzi mi remisem. Mecz walki w srodku pola , mecz bedzie wyrownany dlatego remis jest w tym meczu wskazany.




Było blisko w 88 min strzelili jeszcze w 10 ehhh
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Legia W. - Lech P. - Lech wygra przynajmniej jedną połowę @1,84 fortuna (EE)
Lech wygra @2,95


Dla obu drużyn mecz pomiędzy sobą jest niewątpliwie jednym z najważniejszych meczów w lidze. Legia po słabym początku sezonu i kiepskiej grze powoli wygląda coraz lepiej a Lech zazwyczaj imponuje bardzo dobrą grą zwłaszcza w LE, lecz z wynikami różnie to bywało szczególnie w lidze. Jak dla mnie lekkim faworytem będzie tutaj Lech, który będzie miał sporo do udowodnienia. Po pierwsze Lech będzie chciał pójść za ciosem i po wygranej w dobrym stylu nad Standardem w LE następnie wygrać w lidze gdzie sytuacja nie jest najlepsza. Po drugie pokazanie Legii kto jest lepszy obecnie w Polsce i przełamanie serii porażek na ich stadionie. Z pewnością Lechowi do tego motywacji nie zabraknie a fizycznie też powinni dać radę, zwłaszcza, że w meczu ze Standardem w drugiej połowie mając korzystny wynik też już trochę się oszczędzali z myślą o tym spotkaniu. Natomiast Legii do najwyższej dyspozycji jeszcze trochę brakuje a problemy kadrowe ich nie omijają, co prawda od środy/czwartku wrócił do treningów luqinhas ale nie będzie w pełni gotowy na ten mecz. Według mnie Lech oprócz krótszego czasu na przygotowanie ma wszystko po swojej stronie aby realnie wywieźć z Warszawy komplet punktów
 
Ostatnia edycja:
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Legia - Lech
X2 @1,62 fortuna

Gram w stronę Lecha w hicie kolejki. Poznaniacy mimo, że są niżej w tabeli to prezentują się lepiej. Grają w europejskich pucharach, w czwartek wygrali pewnie ze Standardem i nie stracili tam za dużo sił. Lech wystąpi w najsilniejszym składzie. Legia natomiast ma problemy, jest afera z COVIDEM. Klub nie chce ujawniać kto nie zagra, ale z tego co wiadomo może nie wystąpić Karbownik, Ślisz i Pekhart. Dla mnie Lech jest faworytem tego meczu i jeśli zagra swoje to wygra ten mecz.
 
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
RAKÓW CZĘSTOCHOWA - WISŁA KRAKÓW
Typ : powyżej 2,5 bramki
Kurs 1,55
efortuna. Mecz ekip które maja bardzo dobrą ofensywę. Raków w 8 kolejkach strzelił aż 20 bramek, a Wisła 14 co daje jej 2 miejsce pod względem strzelonych bramek. Defensywa obu zespołów nie jest monolitem. Raków stracił aż 9 bramek majac na koncie tylko 1 remis i 1 porażkę. Wisła straciła 12 bramek co im też chwały nie przynosi. Raków we wrzystkich mecxach stawia na ofensywną grę w 9 ostatnich meczach strzelał co najmniej 2 bramki. Raków będzie faworytem tego meczu, zastanawiałam się czy postawić na 1,obie strzelą, ale najbezpieczniejszą opcją wydaję się pistawienie na liczbę bramek ktorych w tym meczu wszystko na to wskazuje, że kilka wpadnie.
 
Ostatnia edycja:
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Raków Częstochowa – Wisła Kraków
Typ: 1
Kurs: 1,70
Fortuna


W niedziele częstochowski Raków będzie podejmował Wisłę Kraków. Gospodarze to lider polskiej Ekstraklasy. Zespół z Krakowa zajmuje 9 miejsce. Raków niespodziewanie rozpoczął obecny sezon. Każdy obstawiał, że ta kampania może być ciężka dla zespołu z Częstochowy ( też tak sądziłem ), ale trener Marek Papszun zamknął usta wszystkim, którzy tak mówili. Wisła powoli wychodzi z kryzysu, ale jest mocno nie stabilnym zespołem. Potrafi wygrać 6:0 na wyjeździe ze Stalą Mielec, następnie u siebie 3:0 z Podbeskidziem, by ostatnio przegrać na własnym stadionie z Lechią Gdańsk 1:3. Bardzo nie stabilna forma. Stabilizacje za to posiada drużyna Rakowa Częstochowa i myślę, że w tym spotkaniu będzie to klucz do zwycięstwa. Obstawiam jedno, może dwubramkową wygraną Częstochowian.
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
dla mnie jedyny mecz warty gry w wielu kombinacjach to hit Legia W. - Lech P. x2 1,61 fortuna

Kursy na gości piękne i grzechem jest z nich nie skorzystać Lech na fali gra bardzo fajna atrakcyjna piłkę plus dobre wyniki w Europie morale tam sa...obie ekipy będą mocno naładowane. Rutkowski i Klimczak maja swój prime taime Lech pilkarsko wygląda lepiej Legia cos zaczęła grać ale myślę ze na teraz jest to za malo kluczowa będzie 2 linia a tam Tiba Moder Ramierez wow hasający Puchacz... Lech w tabeli słabo wiec nie ma kalkulacji u nas problemy wiadomo wirusowe brak Pekhart w obronie mamy problem z tego typy rywalami grającymi taka piłkę- ciezki będzie do przykrycia Isak. Lech ma ławkę jakby cos nie szło po myśli trenera Żurawia myślę ze dla mnie będzie to ciezki niedzielny dzień...warte gry Lech dnb 2,07 fortuna

jak ktos znajdzie posiadanie piłki i kartkę Muchara gdzie mozna zagrać dajcie znac na pw bo czasu malo a pograłbym

:ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Raków Częstochowa - Wisła Kraków
powyżej 2,5 gola
@1.55 FORTUNA
Patrząc na statystyki typ idealny. Ale jak wiadomo piłka jest okrągła a bramki są dwie. Ale przejdźmy do wcześniej wspomnianych statystyk. W meczach Rakowa pada średnio 3,6 gola/mecz a over 2,5 był pokryty we wszystkich 8 kolejkach. Z kolei w spotkaniach z udziałem Wisły pada średnio 3,3 gola/mecz a over 2,5 był pokryty 6/8 razy. Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania pomiędzy obydwa ekipami to był over 2,5 był pokryty w 4 na 5 ostatnich pojedynków. Tym razem również stawiam, że ofensywny styl obydwu drużyn przyczyni się do strzelenia przynajmniej 3 goli w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom