>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 kolejka I ligi 14.09.2011

Status
Zamknięty.
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Piast Gliwice w tym sezonie gra bardzo dobrze,bilans meczy 5-1-2 i po 8 kolejkach zajmują 3 pozycję w lidze.Do Elbląga nie pojechał Tomasz Bzdęga i Dariusz Trela (obaj borykają się z urazami) plus Wojciech Lisowski i Pavel Vrana, ale ta dwójka pauzuje już od dłuższego czasu i nawet brak tych zawodników nie będzie odczuwalny.Za to do rozgrywek zgłoszony został już grający na pozycji bocznego obrońcy Litwin - Gedeminas Paulauskas. Po pauzie za kartki do dyspozycji jest też Jan Buryan.W świetnej formie jest za to napastnik Piasta,Wojciech Kędziora który strzelił już 4 brami w tym sezonie.
Gospodarze sezon zaczeli dość kiepsko1-3-4 i zajmują 16 pozycję w lidze.Dwa ostatnie mecze to porażki i nie widać w ich grze jakiegoś składu czy współpracy.W meczu zabraknie kapitana drużyny Marcina Pacana co będzie dużym osłabieniem linii obrony.Moim zdaniem Piast mimo że gra na wyjeździe to jak najbardziej jest w stanie wygrać ten mecz ale wolę się podeprzeć typem na DNB.

Olimpia Elbląg - Piast Gliwice 2DNB 1.55 ✅✅✅ 1-3
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W pojedynku na dnie tabeli zmierzą się ze sobą zespoły GKS-u Katowice i Górnika Polkowice. Na początku miałem typować na zwycięstwo Katowice, po tym jak kurs na ich zwycięstwo znacząco wzrósł. Po chwili zastanowienia stwierdziłem, że przecież GKS miał już tyle spotkań by się przełamać, a tak się nie stało. Gospodarze spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań, stwarzają sobie wiele sytuacji z których nic nie wynika. Mają niezłych piłkarzy, a z meczu na mecz nie widać poprawy. Całkiem możliwe, że jeśli wyniki się nie poprawią, to z pracą może pożegnać się obecny trener drużyny GKS-u. Pogromu na pewno nie oczekuję, z meczu na mecz diametralnej poprawy nie będzie, a zawsze może paść kolejny remis. Trudny mecz do wytypowania, bo można liczyć w końcu na przełamanie GKS-u, bo gdzie jak nie na własnym boisku. Trzeba jednak pamiętać, że Polkowiczanie również liczą na zwycięstwo. Mecz o 6 punktów, więc powinniśmy być świadkami walki i każdą piłkę. Analizując ostatnie wyniki obu zespołów, ciężko wskazać faworyta. Na korzyść gospodarzy przemawia atut własnego boiska, bo Polkowiczanom ciężko się gra na wyjazdach. Nie będę jednak wmawiał sobie że W KOŃCU GKS musi wygrać, tylko zagram zgodnie z tym co potwierdzają FAKTY.
GKS Katowice - Górnik Polkowice | Under 2,5 - 1,57 ⛔ 3:0
W jednym z ciekawszych meczów Olimpia na własnym obiekcie podejmować będzie zespół Piasta Gliwice. Na pewno goście przyjeżdżają w roli faworyta. Ja jednak w ich zwycięstwo tak do końca bym nie wierzył. Olimpia, pomimo wyniku w ostatnim meczu źle nie grała. Przegrali 2:0, ale wynik był bardzo dziwny i nie odzwierciedlał przebiegu spotkania. Warta szybko strzeliła bramkę, ale później to gospodarze siedzieli na połowie rywali. Później niewykorzystany karny w drugiej połowie i z zespołu całkowicie uszło powietrze. Gol na 2:0 padł w końcówce, ale wiadomo że porażki pomimo dobrej gry bolą i to bardzo. Dziś będzie okazja do rehabilitacji. Piast pokazał, że potrafi przegrać. Sandecja też była stawiana na straconej pozycji, a rozbili faworyzowany Piast. Elbląg to swego rodzaju twierdza i mecz z Wartą to była pierwsza porażka od dość długiego czasu. Dziś gospodarze mogą powalczyć, nie zawaham się powiedzieć że mogą nawet powalczyć o 3 punkty. Do składu powraca obrońca Marcin Staniek, wypada jednak solidny, środkowy defensor i kapitan drużyny Marcin Pacan ponieważ nagromadził zbyt wiele żółtych kartek na koncie. Ciekawy jestem kto wystąpi w bramce, bo trener Wesołowski ma spory dylemat czy w roli golkipera wybiegnie Stodoła czy Budakovic który rozegrał niezłe zawody w ostatnim spotkaniu. Najważniejsze dla gospodarzy to żeby chłopacy szybko pozbierali się po porażce z Wartą i powalczyli o punkty.
Olimpia Elbląg - Piast Gliwice | Olimpia lub remis - 1,72 Bet365 ⛔ 1:3
W kolejnym meczu chcę wykorzystać fakt że Pogoń jest bardzo faworyzowana. Temat z problemami organizacyjnymi Cidrów są pompowane trochę na wyrost. Wypisywanie, że stadion nie był dopuszczony do rozgrywania meczów, a to że burmistrz Radzionkowa ma skrócić budżet dla klubu, a moim zdaniem liczy się to jak grają zawodnicy. Budżet jest ograniczony przez co trener musi częściej korzystać z usług młodych piłkarzy. To wszystko notuje się in plus, bo połączenie rutyny ze świeżą krwią zawsze wypada dobrze. Podoba mi się pomysł drużyny i pomysł samej gry zespołu Ruchu. Goście mieli więcej czasu na odpoczynek, ale trener przez przerwę spowodowaną przełożeniem meczu, większą uwagę skupił na treningach. W ostatnim meczu potrafili pokonać Arkę na wyjeździe to teraz, gdy rywal jest znacznie silniejszy nie oczekiwałbym już takiego rezultatu, ale remis lub skromna wygrana jest w zasięgu. Portowcy w ostatnim meczu męczyli się w Grudziądzu. Grali jakoś bez pomysłu, skład mają bardzo dobry, o ile nie najlepszy w lidze. Powinni wszystkich wciągać nosem a jak pokazują mecze, Pogoń jest do pokonania. Balon niepotrzebnie pompowany, kurs zawyżony, a Radzionków z jednym zaległym meczem zajmuje 9 pozycję, ale ich gra na prawdę może się podobać. Jest efektownie jak i efektywnie.
Pogoń Szczecin - Ruch Radzionków | Radzionków lub remis - 2,20 Bet365 ⛔ 5:1

Mecz Wisły radzę odpuścić. Zwycięstwo nad Dolcanem w żadnym stopniu nie jest zasługą nowego trenera. Samo zwycięstwo także podlega dyskusji bowiem po uderzeniu Tataja piłki głową, ta odbiła się od poprzeczki i przekroczyła linię bramkową. Sędzia gola nie uznał. Od tak napisałem, jeśli ktoś chce stawiać dziś na Wisłę, to radzę się zastanowić.
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Wisła Płock- Kolejarz Stróze 1 DNB 1,61
A moim zdaniem polecam dzis grac na Wisle, z zabezpieczeniem draw no bet, bo piłkarzy z plocka czesto zadawala remisik.
Nowy trener, w koncu wygrana i to z wymagajacym przeciwnikiem Dolcanem, w koncu dobre morale w druzynie i w koncu nadszedl czas na zwyciestwo w meczu u siebie. Przeciwnik ma tylko punkt wiecej niz wisla po 8 kolejkach I ligi.
Dla lubiacych wyzsze kursy czysta 1 2,20
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Kolejna porcja typów na dziś. Pod lupę wziąłem tym razem 1. ligę polską. Wybrałem 4 mecze - miało być 5, jednak Pogoń mnie nie przekonuje. Bardzo ciekawą opcją uważam zagranie dubelka z meczów Warty Poznań z Olimpią Grudziądz oraz... GKSu Katowice z Górnikiem Polkowice. Kursy naprawdę zachęcają do gry! Oprócz tego wypatrzyłem jeszcze 2 remisy.

Warta Poznań zmierzy się na własnym stadionie z Olimpią Grudziądz. Jedno, co da się zauważyć na pierwszy rzut oka jest to, że obie drużyny grają w kratkę. O ile Olimpia w przedsezonowych spekulacjach była typowana do takiej właśnie gry i walki o utrzymanie, o tyle gracze z Poznania mają jednak nieco wyższe aspiracje, a ich celem jest włączenie się do walki o awans i razem z kilkoma innymi zespołami nadawanie właściwego poziomu rozgrywkom. Bilans Warty to do tej pory 3 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki. Bardzo ciekawy jest fakt, że wszystkie komplety punktów Poznaniacy zdobyli w meczach wyjazdowych, a na własnym boisku, gdzie grali do tej pory tylko 2 razy, ugrali zaledwie 1 punkt. Dziś więc chęć przełamania się i zgarnięcia kompletu punktów w meczu przed własną publicznością będzie dla piłkarzy Warty dodatkową motywacją. Na pewno nie podejdą do meczu i rywala lekceważąco, ponieważ Olimpia Grudziądz może nie zdobywa kompletów punktów, ale zanotowała kilka ciekawych remisów, m. in. ostatni z faworyzowaną Pogonią Szczecin. Ich bilans to do tej pory 1 zwycięstwo, 4 remisy i 3 porażki. Wg mnie Warta jest piłkarsko i organizacyjnie drużyną zdecydowanie lepszą i nie powinna mieć większych problemów z zainkasowaniem kompletu punktów na własnym stadionie. Kurs 1.66 - pobieram z przyjemnością!


Jestem niemal pewny, że pani prezes będzie dziś opuszczała stadion po zdobyciu 3 punktów z takim samym uśmiechem

O pierwsze zwycięstwo powalczą dziś także dwaj outsiderzy 1 ligi. Na własnym stadionie GKS Katowice podejmie graczy Górnika Polkowice. Obie drużyny nie zaznały jeszcze w tym sezonie smaku zwycięstwa, więc samemu meczowi towarzyszyć będzie ogromna presja. Jestem jednak przekonany, że zdecydowanie większa presja, towarzyszy drużynie z Katowic. Może to działać zarówno mobilizująco, jak i paraliżująco (jak działało do tej pory). Oczekiwania wiernych i fanatycznych kibiców co do klubu z Katowic są ogromne. Przed sezonem większośc, raczej niepoprawnych optymistów, liczyła na awans do ekstraklasy. Rzeczywistośc okazała się jednak bardzo brutalna i po 8 kolejkach gracze z Katowic plasują się na przedostatnim miejscu, z 5 remisami na koncie, a to, że nie zamykają ligowej tabeli zawdzięczają tylko jeszcze bardziej beznadziejnie grającemu Górnikowi Polkowice (4 remisy). Jedno jest pewne - po tym meczu, w którejś z drużyn zapewne nastąpi mniejsze lub większe trzęsienie ziemi. Wydaje mi się, że GKS Katowice nie będzie miał już lepszej okazji na przełamanie i wreszcie zdobędzie komplet punktów. Personalnie jest raczej lepszy od Górnika, a gra na własnym obiekcie także powinna być pewnym atutem.


Oczekiwania kibiców są ogromne! Najwyższy czas, zacząć je wypełniać.

Znalazłem jeszcze 2 mecze, które zakończą się dziś wg mnie remisami. Olimpia Elbląg, która do tej pory ma 3 remisy (w 2,3 i 4 kolejce) zagra u siebie z Piastem Gliwice (1 remis w 2 kolejce). Drugi mecz to Polonia Bytom (1 remis) zmierzy się na własnym boisku z nieobliczalną Flotą Świnoujście (2 remisy). Za drobne polecam spróbować, jednak jak to przy remisach bywa, trochę trzeba patrzeć na statystyki, a trochę zaufać intuicji. :p

Warta Poznań - Olimpia Grudziądz @ 1 @ 1.66
GKS Katowice - Górnik Polkowice @ 1 @ 1.80
AKO: 2.99

Olimpia Elbląg - Piast Gliwice @ X @ 3.00

Polonia Bytom - Flota Świnoujście @ X @ 3.10
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Myślę, że na Wartę można śmiało postawić z handicapem. Po fatalnym początku i zmianie trenera, widać poprawę - 7pkt w ostatnich 3 spotkaniach. Olimpia nie wygrała ostatnich pięciu spotkań, wygrywając w dodatku tylko raz w tym sezonie.
Warta Poznań - Olimpia Grudziądz (0:1) 1 @ 1.975 1:2 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom