>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 kolejka Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Więc na początek moje &quot;lekkie&quot; przypuszczenia
Piątkowe spotkania:
W meczu w Wodzisławiu Śląskim może być różnie, wiadomo gospodarze słynną z dobrej gry u siebie i to typowa drużyna własnego boiska ale ostatnio dostrzegłem że Jagiellonia gra coraz lepiej, dla mnie Jaga w tym spotkaniu ma szansę nawet na wygraną ale ja ten mecz prawdopodobnie zostawię w spokoju ????
Polonia spisuję się bardzo dobrze zaś Cracovia bardzo słabo, ostatnio remis we Wrocławiu to ich najlepsze osiągnięcie. Myślę że tutaj wiadomo kto wygra ale kurs 1,25 myślę że nie każdego zadowala, mnie np absolutnie nie. Ja w tym meczu poszukałbym że Cracovia nie strzeli gola, mają w ataku Moskałę który zawsze robi dużo wiatru ale goli prawie nie strzela, Krzywickiego który dla mnie nie ma umiejętności na Ekstraklasę, jest młody Dudzic który podobnie jak Moskała dużo szumu ale mało z tego wynika. Zaś obrona Polonii jest solidna, Mynar, Jodłowiec, Skrzyński(ten zawodnik będzie chciał się pokazać z dobrej strony ponieważ z jego usług zrezygnował trener &quot;Pasów&quot;) to naprawdę porządni defensorzy. Polonia przy Konwiktorskiej straciła tylko dwa gola oba strzelił Paweł Brożek, Craxa na wyjazdach strzeliła jedną bramkę.
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Jak dla mnie kurs 4.50 na Jagę to niewyobrażalna niespodzianka od bwina. Gra białostoczan z meczu na mecz jest coraz lepsza, co pokazali chociażby w dwóch ostatnich meczach PE. Odra jest drużyną własnego boiska, ale na pewno do pokonania. Dokładną analizę podam później, ale napewno gram na Jage grubo, bo niedlugo zapewne kursy będą spadać, a zwycięstwo żołto-czerwonych jak dla mnie jest bardzo prawdopodobne.:wink:
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Odra - Jaga
Otóż to. Jagiellonia gra naprawdę ładną piłkę i sugeruję tutaj ich wygraną. Kilku zawodników było oszczędzanych na mecz z Odrą. W poprzednim sezonie Jaga wygrała w Wodzisławiu a Odra w Białymstoku. Może powtórka?
Typ:2
kurs:3,90
buk:sts

ŁKS - Legia
ŁKS od ostatniego meczu ligowego szykuje się do meczu z Legią i trener Chojnacki zapowiada ostrą walkę o dobry rezultat (ŁKS ma nieciekawą sytuacje). W meczu z Jaga nie zagrało 10podstawowych zawodników którzy na stadionie Energetyka szykowali taktykę na mecz z Legią. Natomiast w Legii jakiegoś specjalnego zapału nie widać. Przeczuwam remis a nawet pełną niespodziankę.
Typ:1x
kurs:2,06
buk:sts

Polonia - Cracovia
Wydaje sie ze pewna jedynka i tak też myślę. Jeśli chodzi o umiejętności na Ekstraklasę to nie ma ich cały zespół Cracovii i od niedawna myślę że razem z trenerem.
Typ:1
kurs:1,32
buk:sts

Wisła - Piast
Ostatnio Piast zaczął grać ale to za mało na Wisłę. Ta po remisie w Zabrzu chyba będzie chciała sie pokazać i wygrać. To nieliczny wyjątek w którym chyba można pokusić się o handicup.
Typ:1
kurs:1,18
buk:sts

Lechia - Górnik
Co z tego że Górnik gra ambitnie skoro po pierwsze nieskutecznie a po drugie chaotycznie? PE to nie to samo co liga ale w meczu z Ruchem było idealnie widać jak wygląda pomysł gry Zabrzan. Dośrodkowania są bite na przypał a nie do konkretnego zawodnika, rozegranie rzutów wolnych - po co uderzać skoro nie umie się celnie uderzyć? (ba, żeby te strzały choćby obok bramki szły a jak do tej pory to w kosmos lecą), gra skrzydłami tragiczna, owszem podłączaja sie zawodnicy na bokach ale po pierwsze katastrofalnie dryblują a po drugie gra oparta na skrzydlach (w przypadku gornika) nie ma sensu bo w srodku nie ida zawodnicy na wykonczenie akcji. Samo rozgrywanie piłki też pozostawia wiele do zyczenia bo za duzo bezsensownych strat jest.

Slychać glosy jakoby Górnik miał zaczac grać tak jak Wisła w 2003 roku.... nie widac. I transfer Zurawskiego nic nie pomoze bo zespol gra zle w kazdej formacji a nie tylko w ataku. Moim zdaniem ostatnie miejsce jest adekwatne w stosunku do gry Gornika na tle innych zespolow(ambicja to nie wszystko). No ale dosc o problemach Górnika...

Lechia to dla mnie niewiadoma bo raz zagrają dobry mecz a raz kiepski. No ale w ostatnim czasie forma nawet zadowalająca. Więcej trudno mi o nich powiedzieć. Wiadomo ze u siebie graja bardzo dobrze. Stąd:
Typ:1
kurs:2,15
buk:sts
 
dzony1990 0

dzony1990

Użytkownik
Może coś i ja dam na ten weekend.
Polonia W. - Cracovia - 1
Co prawda kurs nie jest wysoki ale nie ma się nad czym zastanawiać w tym spotkaniu. Groclin pod szyldem Polonii spisuje się bardzo dobrze w Ekstraklasie i jak na razie przegrał tyko jedno spotkanie z Krakowską Wisłą. &quot;Czarne Koszule&quot; grają dobrą piłkę a co najważniejsze dla nich skuteczną. Cracovia natomiast razem z Majewskim i pytanie jest tylko jedno kiedy w końcu ktoś zacznie myśleć po gorszej stronie Błoń ? bo Filipiak chyba ma jakieś okulary na oczach i nadal trzyma Doktora na stanowisku.
Pasy wygrały tylko jedno spotkanie w tym sezonie o udało się im to w spotkaniu z ŁKS-em. Z sezonu na sezon Cracovia gra coraz słabiej i jak na razie zajmuje przedostanie miejsce w tabeli. Na wyjazdach też cieniutko 1 remis i to bo bardzo dużym farcie ze Śląskiem.
W ostatnich meczach Pasy u siebie przegrały ze słaba ale ambitna Polonią B.
A Polonia W. pokonała Odrę 2:0 i w jutrzejszym spotkaniu spokojnie powinna poradzić sobie z Cracovią.
ŁKS - Legia - 2
Faworytem są oczywiście vice-mistrzowie Polski którzy po słabym początku sezonu grają niestety coraz lepiej i znajdują się w czołówce naszej ligi. Legia w ostatnim spotkaniu wybrała się do Poznania i wywiozła raczej korzystny wynik czyli 0:0 i 1 punkt. Mówię korzystny bo w ostatnich latach piłkarze z Łazienkowskiej przegrywali na Bułgarskiej.
ŁKS jak to ŁKS co sezon sklejanie składu w ostatniej chwili i walka o utrzymanie jak na razie to radzą sobie nad zwyczaj dobrze bo zajmują 13 miejsce ale tylko 2 oczka dzielą ich od strefy spadkowej. W ostatniej kolejce przegrali z Piastem 2:1 na wyjeździe i jak to powiedział Adamski &quot;nie którzy z nas są frajerami a nie piłkarzami&quot; i trudno się z tym nie zgadzać.
W sobotę w Łodzi zobaczymy raczej jedno stronę widowisko i gdyby napastnicy Legii byli bardziej skuteczni można było by spokojnie postawić over.
 
S 0

smola0000

Użytkownik
Polonia - Cracovia 1
Lider ekstraklasy podejmuje póki co fatalnie grającą Cracovię. Polonia u siebie przegrała tylko z Wisłą. Polonia u siebie straciła bramki właśnie tylko z Wisłą. W 3 meczach u siebie, które wygrała, wygrywała do 0. Zaś Cracovia na wyjeździe ma dorobek punktowy wynoszący 1 i stosunek bramkowy 1-7 po 4 meczach. Polonia ma jeden z najlepszych ataków ligi oraz jedną z najlepszych obron, Cracovia natomiast ma słaby atak(gorszy ma tylko Górnik) i bardzo słabą i dziurawą obronę za którą w bramce stoi nieobliczalny Cabaj, który potrafi zagrać super mecz, ale także często puszcza tzw. szmatę. Częściej zdarza mu się to drugie. Przewiduje, że Polonia wygra spokojnie, a dla tych co lubią ryzyko proponowałbym postawić że Cracovia nie strzeli bramki.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Polonia Warszawa - Cracovia Kraków
Wydaje się że zapowiada nam się jednostronny pojedynek &quot;Czarnych Koszul&quot; z &quot;Pasami&quot; jedyne co łączy te drużyny to jedna firma dostarczającą sprzęt sportowy bo obie drużyny grają w strojach firmy ZINA a reszta to już dwa zupełnie inne światy. Polonia gra bardzo dobrze i jest chwalona za styl gry zaś Cracovia przewrót o 360 stopni grają bardzo słabo a styl w jakim przegrywają jest fatalny. Polonia na swoim stadionie gra bardzo dobrze, straciła tylko dwie bramki obie strzelił Paweł Brożek i wtedy Wisła wygrała na Konwiktorskiej 2:1. Cracovia ostatnio zaskoczyła, na plus chyba pierwszy raz w tym sezonie ponieważ zdobyła jeden punkt we Wrocławiu, według mnie słaba gra krakowian to w duże mierze złe przygotowanie kondycyjno-motoryczne wiadomo Cracovia grała w Pucharze Intertoto który zaczął się bardzo wcześnie i nie odbyli według mnie okresu przygotowawczego tak jak powinni, brakuje im szybkości a pod koniec meczów wyraźnie puchną niektórych łapią skurcze a to już jest naprawdę bardzo dziwne na takim poziomie. Zresztą transfery także nie wypaliły tak chwalony Krzywicki nie ma umiejętności na Ekstraklasę, zawodzi sprowadzony za milion złotych Wasiluk, Szeliga to dobry znajomy trenera Majewskiego z Widzewa i chyba tylko dlatego gra a na boisku prezentuję się w pewnych momentach fatalnie ostatni transfer to serb Milosević który leczy uraz. Dla mnie Cracovia nie ma siły ognia w ataku biega bezpańsko Krzywicki z którego nie ma żadnego pożytku mierzy 2 metry a przegrywa często pojedynki główkowe, Moskała pobiega, pobiega ale nic z tego nie wynika, Pawlusiński na którego zawsze można było liczyć zawodzi, Witkowski jest kontuzjowany, są jeszcze Snandy który ma 18 lat i na pewno nie jest przygotowany do gry na takim poziomie i Dudzic który jest zupełnie bez formy. Polonia wiadomo bardzo kompletny zespół tam każdy rezerwowy wnosi sporo ożywienia, w bramce solidny Przyrowski w obronie Radek Mynar czyli naprawdę wysoki poziom, jest Jodłowiec, Skrzyński który będzie chciał pokazać że jak nie chciano go w Craxie to niech żałują tej decyzji o pozbyciu się tego doświadczonego defensora jest jeszcze Lazerevski i defensywni pomocnicy Kozioł czy też Świerczewski. Moim typem jest nie strzelenie gola przez Cracovię na wyjeździe jak na razie zdobyli jednego jedynego na wyjeździe we Wrocławiu w Warszawie ta sztuka im się nie uda...
Cracovia nie strzeli gola # 1,90 ⛔
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Polonia 1 to może mały kurs ale jak dla mnie &#39;&#39;pewniak&#39;&#39; ale na pewno nie żadne handicapy tylko czysta 1. Oprócz tego Legia to typ tygodnia 1,50 to jak dla mnie wielki ale to wielki prezent i nie zamierzam z niego (nie) skorzystać. I jeszcze Lech wydaje mi się że powinien wygrać. Ostatnio stracił punkty z Legią, a po za tym w następnych tygodniach gdy będzie puchar UEFA będą musieli trochę zastopować w lidze i na pewno tam pogubią punkty więc teraz sądzę że wygrają ze średnio grającym Ruchem. Te trzy spotkania stawka 5/10 bardzo moim skromnym zdaniem prawdopodobne ✅
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Odra Wodzisław - Jagiellonia Białystok (Handicap 0:1) ✅
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 17.45 w Wodzisławiu Śląskim rozpocznie się spotkanie inaugurujące 9. kolejkę polskiej Ekstraklasy, w którym miejscowa Odra podejmować będzie drużynę Jagiellonii.
Podopieczni Janusza Białka 10. miejsce w ligowej tabeli zawdzięczają dobrej grze przed własną publicznością, gdyż 9 z 10 zdobytych przez Odrę punktów w tym sezonie to punkty wywalczone w Wodzisławiu.
Z kolei Jagiellonia nie gra na razie tego, na co z pewnością ją stać. A stać ją na pewno na o wiele lepszą grę, co udowodniła w ostatnich meczach (&quot;pechowy&quot; remis ze Śląskiem Wrocław w ostatniej kolejce, świetna postawa w meczach Pucharu Ekstraklasy i awans do kolejnej rundy Pucharu Polski). Drużyna się zgrywa i prezentuje naprawdę dobry futbol, a poczynione przez nią w ostatnim czasie postępy mogą napawać optymizmem.
W czterech rozegranych w tym sezonie spotkaniach wyjazdowych Jaga wywalczyła raptem 2 punkty, ale dziś jej dorobek może, moim zdaniem, ulec znacznej poprawie.
Trener gospodarzy będzie musiał dziś się obejść bez kontuzjowanych Piotra Szymiczka, Bartłomieja Sochy i Marcina Kokoszki.
Natomiast Michał Probierz w dzisiejszym meczu nie będzie mógł skorzystać z usług dwójki piłkarzy - Dariusza Jareckiego i Hermesa, co, mimo wszystko, nie jest dużym osłabieniem...
Moim zdaniem piłkarzy z Białegostoku stać dzisiejszego wieczoru na korzystny rezultat w Wodzisławiu i jeżeli Pan Grzegorz Gilewski nie popełni zbyt wielu błędów na niekorzyść Jagi, jakie popełnił jego kolega po fachu w ostatniej ligowej kolejce w meczu ze Śląskiem Wrocław, remis jest jak najbardziej w zasięgu Jagiellończyków. Aczkolwiek, wobec coraz lepszej gry zawodników Probierza, nie zdziwię się, jeżeli goście sięgną po komplet punktów.
Mój typ: 1:1, bądź 2:1 dla Jagiellonii.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zgadzam się z użytkownikiem Belfast Boy w sprawie Jagiellonii, ktora do Wodzislawia wcale nie przyjezdza na pożarcie. Odra bardzo dobrze wystartowala pewnie pokonala u siebie Legie czy tez Ruch Chorzów, ale tak na dobrą sprawę od kilku spotkan cos w tej druzynie zgasło. Przeciwny bieg mają wydarzenia w druzynie z Bialegostoku. W letnim okienku transferowym wymieniono praktycznie calą druzynę i teraz wraz z uplywem czasu widac, ze moze nie na najwyzszym poziomie, ale pilkarze Jagi grac w pilkę potrafią. Moim zdaniem dzis mozemy zobaczyc ciekawe spotkanie, na ktore moim typem jest remis bądź też wygrana Jagiellonii.
Odra Wodzisław - Jagiellonia Białystok
Mój typ: x2 - 1,88 w bet-at-home ✅

Polonia Warszawa - Cracovia Kraków
Cracovia w tym sezonie gra katastrofalnie. Z kazdym kolejnym meczem mowi się, ze będzie lepiej, a tak na dobrą sprawę jest tylko gorzej. Trener Majewski juz chyba nie ma pomyslo jak pokierowac swoją druzyną aby wkoncu zaczela gromadzic punkty. Polonia natomiast jest liderem tabeli i trzeba powiedziec, ze sposrod calej czolowki prezentuje najrowniejsza formę. Uwazam, ze i tym razem Czarne Koszule nie zawiodą i sięgną po trzy punkty, zwłaszcza iż zawodnicy tejże drużyny jakoś specjalnie zmęczeni po meczach reprezentacji być nie powinni, bo zwyczajowo w nich nie grali.
Mój typ: Polonia [handicap 0:1] - 1,60 w bet-at-home ⛔
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
2:1​


Po przerwie spowodowanej meczami eliminacyjnymi do mistrzostw świata nadszedł czas powrócić na ligowe boiska. Ze spotkań w polskiej Ekstraklasie ciekawie zapowiada się mecz pomiędzy beniaminkami Śląskiem Wrocław i Arką Gdynia. Oba zespoły bardzo dobrze prezentują się w najwyższej klasie rozgrywek w Polsce. Śląsk zajmuje po ośmiu meczach 5 miejsce z dorobkiem 13 punktów a Arka jest 6 także z dorobkiem 13 punktów, ma jednak gorszy bilans bramkowy. W swoich ostatnich dwóch meczach drużyna z Wrocławia zanotowała remisy. Najpierw u siebie z Cracovią (1:1) a następnie na wyjeździe z Jagiellonią (2:2). Natomiast Arka swoje dwa ostatnie ligowe spotkania przegrała. Najpierw została rozniesiona na Reymonta przez Wisłę aż 4:0 a następnie przegrała u siebie z Lechią 0:1. Tak więc teraz oba zespoły mają szansę na poprawę ostatnich wyników. Osobiście uważam, że bliżej trzech punktów jest Śląsk i to nie tylko dlatego, że jeszcze na swoim stadionie nie przegrał. Trener Gdynian przesunął do zespołu Młodej Ekstraklasy aż siedmiu zawodników. W dodatku nie jest pewny występ Zakrzewskiego, który narzeka na ból kręgosłupa. W ostatnim spotkaniu obu drużyn na Śląskim gospodarze wygrali 2:0. Prawdę mówiąc, wynik jutrzejszego meczu trudno wytypować. Na pewno większe szanse ma Śląsk ale i trener Arki na pewno wie co robi więc nie można do końca traktować wykluczenia 7 piłkarzy jako osłabienia. Cóż, myślę jednak, że warto spróbować zagrać over 2,5 (1,95) lub do przerwy remis (2,10). Jak będzie zobaczymy jutro ale dziś już wiemy, że będzie to ciekawy mecz.
Moje propozycje:
remis do przerwy (1:1)✅✅✅
over 2,5✅✅✅
 
U 13

ufokluki

Użytkownik
Lechia Gdansk - Gornik Zabrze - x2 lub 2
LKS Lodz - Legia Warszawa - 2
Co myślicie o takich typach? Najbardziej pewny typ wydaję mi się na Górnik x2 po kursie 1.65 w BAH. Ostatnio Zabrzanie zremisowali z Wisłą. Widać było w tym spotkaniu, że chłopaki zaczynają grać. A z kim mają nie wygrywać jak nie z beniaminkiem. Co prawda Lechia od 17 spotkań nie przegrała na własnym boisku, ale każda seria się kiedyś kończy.
Legia w meczu z polonia w pucharze ekstraklasy wystawiła podstawowy skład po to aby nie zagubić rytmu meczowego i tu upatruję przewagę nad źle spisującym się jak narazie ŁkS - em. Tylko to jest czysta 2 bez podpórki, a w takich meczach o remis nie trudno.
Wasza opinia?
 
B 0

browar112

Użytkownik
Data: 18.10.2008, godz. 14.00
Zdarzenie: Polonia Bytom-GKS Bełchatów
Dyscyplina: piłka nożna Orange Ekstraklasa
Typ: Dokladny Wynik: 0-2
Kurs: 11.00

Buk: Bwin[/b]
W sobote o godzinie 15:15 W Bytomiu druzyna tamtejszej Poloni bedzie podejmowac Druzyne GKSu Belchatow.POlonia Slabo spisuje sie w tym sezonie,zajmuje dopiero 11 miejsce w rodzimej lidze zdobywajac 11 pkt w 8 meczach. GKS sezon po swietnym zwyciestwie na inauguracje sezonu 2:3 z Lechem Poznan,w nastepnych meczach spisywal sie dosc slabo,nie wygrywajac meczów z &quot;przeciętniakami&quot;.Od kilku kolejek GKS spisuje sie bardzo dobrze,wygrywajac mecze u siebie i na wyjezdzie. Najczestszym wynikiem tych meczow byl rezultat 2-0. Mysle ze w dzisiejszym meczu podopieczni trenera Pawla Janasa pokaza swoja klase i wyzszosc nad rywalem,ogrywajac go 0:2.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Ruch Chorzów - Lech Poznań
2:0​

Jutro ostatnia dwa spotkania IX kolejki naszej rodzimej Ekstraklasy. W jednym z nich Ruch Chorzów podejmie Lecha Poznań. Gospodarze w obecnym sezonie spisują się przeciętnie. Obecnie zajmują dopiero 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów. W ostatnim ligowym spotkaniu ulegli na wyjeździe GKS&#39;owi 1:0 a mecz wcześniej zremisowali u siebie z Jagiellonią. Jednak trzeba zwrócić uwagę na fakt, że Niebiescy ostatnio bardzo dobrze spisują się na własnym obiekcie. Jutro tę świetną passę będzie zapewne chciała przerwać ekipa dowodzona przez Franciszka Smudę. Należy również dodać, że w drużynie gospodarzy wystąpi dwóch byłych piłkarzy Lecha. Chodzi o Marcina Zająca i Macieja Scherfchena, którzy na pewno będą chcieli pokazać byłemu trenerowi, że źle zrobił rezygnując z ich usług. Jednak to nie będzie takie proste ponieważ Kolejorz jest ostatnio na fali. Świadczy o tym chociażby czwarta pozycja zajmowana w ligowej tabeli. Również wyniki stawiają Lechitów w dobrym świetle. W ostatniej kolejce bezbramkowo zremisowali u siebie z Legią Warszawa, co należy uznać za dobry wynik – pamiętamy przecież rozegrane trzy dni wcześniej mordercze spotkanie w ramach Pucharu UEFA z Austrią Wiedeń, które Lech wygrał po dogrywce i tym samym awansował do fazy grupowej. Ostatni bezpośredni pojedynek pomiędzy Ruchem i Lechem zakończył się zwycięstwem gości 0:2, a gdy Lech był gospodarzem to wręcz rozniósł Ruch aż 6:2. Jutro Lech będzie grał bez Ivana Djurdjevića. Zastępować będzie go Jakub Wilk. W drużynie Ruchu zabraknie Martina Fabusza, Artura Sobiecha, Gabora Straka i Remigiusza Jezierskiego. Jutro spodziewam się, że to Lechici uzyskają korzystny dla siebie wynik. Grają dobrze na wyjazdach i jutro podtrzymają tą passę pokonując miejscowy Ruch. Osobiście również liczę na dobre widowisko i na dużą ilości bramek (ale raczej 8 nie zobaczymy ;) ).
Przewidywane składy:

Ruch: Pilarz – Grzyb, Grodzicki, Baran, Jakubowski – Zając, Scherfchen, Pulkowski, Brzyski – Sobczak, Ćwielong

Lech: Kotorowski – Wojtkowiak, Arboleda, Bosacki, Wilk – Peszko, Murawski, Injać, Bandrowski, Stilic – Lewandowski
Moja propozycja:
Lech⛔⛔⛔

/Tego to się nie spodziewałem ;) Lech zaskoczył, myślę, że nie tylko mnie. Dla mnie zwycięstwo Kolejorza wydawało się pewne i nic nie wskazywało na porażkę. Widocznie Lech jest już myślami przy pierwszym meczu grupowym P. Uefa./
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom