>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. Kolejka Bundesligi (24-26.10.2014)

Status
Zamknięty.
G 36

guxinimod

Użytkownik
Co sądzicie o najbliższym spotkaniu ligowym Bayernu, który podejmie M Gladbach w ramach 9 kolejki Bundesligi ?
Czy Borussia wytrzyma tempo, które zapewne narzuci Bayern? Nie jest to na pewno mecz, w którym zawodnicy Bayernu będą się oszczędzać. W końcu mecz rozegra się między dwoma, patrząc na tabelę najlepszymi drużynami ligi, a Bawarczycy z chęcią odskoczyliby na kolejne 3 oczka. Obydwa zespoły ostatnią kolejkę Bundesligi mogą zaliczyć do udanej, bowiem Bayern rozgromił słabiutki Werder 6:0, a M&#39;Gladbach pokonała Hannover pewnie 3:0.
Aktualnie Borussia rozgrywa spotkanie z cypryjskim Apollosem (1:0 do przerwy wygrywają).

Podsumowując - moim zdaniem mecz ligowy będzie należał do Bayernu, powoli maszyna Guardioli się rozpędza, maszyna którą bardzo trudno zatrzymać. Zwycięstwo z Romą dodało im skrzydeł.

A wy jak myślicie? Czy Borussia powalczy z Bayernem?
Czyto będzie gładka wygrana Monachijczyków ?
 
K 18

kokoszek21

Użytkownik
Mecz: Borussia Dortmund - Hannover 96 0:1 ⛔
Typ: handicap 0:1 / Borussia Dortmund
Kurs: 1,54
Analiza:
Borussia w tym sezonie w BL nie porywa, co innego w LM. Borussia nie wygrała w lidze od 5 meczów i sądzę, że w tym meczu się przełamią. Borussii leży ten przeciwnik na 5 ostatnich pojedynków odnotowała 4 wygrane i 1 remis. Obecnie Dortmund zajmuje 14 pozycję w tabeli z 7 pkt po 8 meczach (bramki 10 - 14), Hannover natomiast lokują się na 10 pozycji z 10 pkt po 8 meczach (bramki 5 - 11).
Sądzę, że wystawienie Aubemeyang&#39;a na szpicy to dobre posunięcie, jest szybki i ma ciąg na bramkę (2 gole w meczu z Galatasaray), Reus wraca do formy po kontuzji. Gundogan również w pełni sprawny.
Hannover na wyjazdach spisuje się słabo, 3 porażki, 1 remis, Bramki 0 - 7. Dortmund u siebie też nie za dobrze, tylko 1 zwycięstwo, 1 remis i 2 porażki. Bramki 5 - 6.
Myślę, że Klopp zmobilizuje swoich piłkarzy i odniosą oni w tym spotkaniu zwycięstwo, liczę na wygraną 2 bramkami a poza w/w trójką jest przecież jeszcze Kagawa, Mikhtaryan, Ramos, Immobile, Piszczek, Hummels, którzy też potrafią strzelać. Własne podwórko i kibice poniosą Borussię do okazałego zwycięstwa.
Fajny kurs jest na over 3,5 bramki - 2,05.
Kursy: Bet-at-home
Powodzenia i pozdrawiam :cool:
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Werder Brema - 1.FC Köln X2 @1,50 ✅ 0:1
Totalnie nie kumam tego kursu na podpórkę. Dwa z trzech rozstrzygnięć są dla nas wygrywające, w meczu najsłabszej w tym momencie drużyny Bundesligi z solidnym i poukładanym beniaminkiem. Przykro mi to pisać bo darzę sympatią ekipę z północy, lecz niestety trzeba być realistą w tym biznesie. Werder ma dzisiaj niewielkie szanse na zwycięstwo.
Bremeńczycy nie wygrali jeszcze żadnego meczu w tym sezonie, legitymizują się bilansem 0-4-4. 22 stracone bramki w 8 meczach, co daje średnią niemal trzech straconych na jedno spotkanie. To zdecydowanie najgorsza defensywa ligi, druga od dołu Hertha ma 16 straconych.
Robin Dutt składa ostatnio defensywę z czwórki Garcia, Lukimya, Prödl, Fritz. Z tym że Fritz dzisiaj nie może zagrać. Nie zagra także defensywny pomocnik Philipp Bargfrede.
Jedyny pozytyw Werderu to całkiem niezłe skrzydła Elia - Hajrović, i Nils Petersen na szpicy. Jednakże Köln jest ekipą która potrafi całkiem nieźle bronić. 7 straconych bramek to trzeci wynik ligi (lepsze są tylko Bayern i Mönchengladbach). Brećko bardzo dobrze dowodzi formacją defensywną, Kalas pilnuje przedpola, środek jest zagęszczony przez przez dwóch defensywnych pomocników Lehmanna i Vögta co utrudnia rozgrywanie piłki w tej strefie gry.
Werder przegrał cztery z ostatnich pięciu meczów. Köln po niezłym początku dostało zadyszki, lecz ostatnio przełamało się zwyciężając Borussię Dortmund (2:1).
Niestety, Werder jest słaby, wątpie żeby dzisiaj pokonali Köln.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Schalke Typ X2 1.85 STS


Tydzień temu grałem w stronę Schalke i się opłaciło .Teraz również gram na drużynę z Zagłębia Ruhry .Ostatnio dwa zwycięstwa ,forma rośnie ,nowy trener. Bezpośrednie pojedynki między tymi zespołami są lepsze dla niebieskich a zwłaszcza na wyjazdach .Myślę że Schalke ten mecz wygra lub zremisuje .
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Werder-Koln
Witam. Przed nami mecz inaugurujący 9 kolejkę niemieckiej ekstraklasy pomiędzy Werderem a Koln. Drużyna gospodarzy w niesamowitym dołku zajmuje ostatnią lokatę. Goście za to jako beniaminek zaliczają póki co wspaniałą rundę jesienną i pokonali ostatnio u siebie Dortmund który mimo nie najlepszej gry w Bundeslidze dalej są dużą marką. Na pewno kursy kuszą aby postawić na przyjezdnych jednak moim zdaniem najlepiej będzie postawić na to iż strzelą bramki. Defensywa Werderu jest beznadziejna, a środkowi obrońcy nie zasługują na to by prezentować się w lidze holenderskiej, a co dopiero w niemieckiej.
Typ: Koln over 1,5 kurs: 2.25 Bet365
Nie chcę stawiać na zwycięstwo gości bo nie wygrali w Bremie od 95&#39; roku ale te dwie bramki powinni zdobyć. Po takim kursie biorąc pod uwagę beznadziejność bloku defensywnego bramy na pewno warto postawić. Pozdrawiam ;)
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Werder Brema - Köln 1 2.63 Bet365 0:1 ⛔⛔

Werder po 8 kolejkach ligowych ma zaledwie 4 remisy i 4 porazki , wlasnie ta sytuacja sklania mnie na postawienie w ich kierunku. Mierze w pierwsze zwyciestwo Bremy w tym sezonie ligowym bo kiedys ono musi nastapic a Kolonia jest jak najbardziej odpowiednim rywalem do tego. Ten zespol im lezy, na ostatnie 8 spotkan domowych z Koeln wygrali az 7 razy i jednokronie remisowali. Licze tez ze 6-0 z Bayernem, ktore w sumie zadnym wstydem nie jest (chociazby z racji tego jak Roma zaprezentowala sie ostatnio na tle Bawarczykow) zadziala jako bodziec a gospodarze wyjda dzis zmobilizowani jak nigdy zeby zanotowac pierwsze zwyciestwo.
 
4r3k 3

4r3k

Użytkownik
Witam wszystkich.
Jeżeli chodzi o moje typy na sobotnie mecze to przedstawiają się następująco:
Augsburg vs Freiburg
Freiburg z pięciu ostatnich meczy zanotował cztery remisy z kolei Augsburg z ostatnich pięciu nie zremisował ani razui myślę że tym razem będzie musiał się z nim pogodzić.
MÓJ TYP: X
DOKŁADNY WYNIK: 2-2
Dortmund vs Hannover 96
Cóż z pięciu ostatnich bezpośrednich pojedynków tych drużyn mamy cztery zwycięstwa Dortmundu i jeden remis. Zresztą Dortmund potrzebuje u sibie kompletu punktów.
MÓJ TYP: 1
DOKŁADNY WYNIK: 3-0
Frankfurt vs Stuttgard
Tutaj krótko. Przeczucie mówi mi że Stuttgard wygra bądź zremisuje.
MÓJ TYP: X2
DOKŁADNY WYNIK: 0-2 lub 1-1
Hertha vs Hamburger SV
Myślę że tutaj mecz zagrają dwie przeciętne drużyny. Mecz skończy się podziałem punktów po nudnym meczu.
MÓJ TYP: X
DOKŁADNY WYNIK: 0-0
Hoffenheim vs Paderborn
Mecz który na pewno jutro postawię na kuponie. Typuję zwycięstwo gospodarzy.
MÓJ TYP: 1
DOKŁADNY WYNIK: 3-0
Leverkusen vs Schalke
Leverkusen ostatnio udowodnił że prowadząc trzema bramkami można nie wywieść kompletu punktów. W tym meczu pewnie też jako pierwsi obejmą prowadzenie jednak ostatecznie górą będą goście.
MÓJ TYP: 2
DOKŁADNY WYNIK: 1-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Hannover bez trójki podstawowych obrońców: Sakai, Albornoz i Pander&#39;a, pozostaje Schulz i Marcelo, reszta nieograna w tym sezonie. To powinno ułatwić strzelanie Borussi
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Hertha Berlin - HSV Hamburg
Dwie mocno przeciętne drużyny = nudny mecz = under 2,5. Nie ukrywam braku sympatii do druzyny z północy Niemiec. Mają masę szczęścia i gdyby nie to, dziś Hertha grałaby z Furthem. Miałem ten &quot;zaszczyt&quot; oglądać Hamburg w akcji tydzień temu gdy grali u siebie z Hoffenheim. Oczywiście Hoffenheim to drużyna ofensywna, może nie aż tak wybitnie jak w zeszłym roku, jednak trzon ataku w osobach Vollanda czy Modeste pozostał. Trzeba przyznać że był to nie najgorszy występ Rothosen, aczkolwiek bramka czysto przypadkowa - błąd w przyjęciu Firmino, szybkie podanie do Lassogi, sam na sam z bramkarzem i bramka. Lassoga miał jeszcze jedną okazję ale uderzył w poprzeczkę. Generalnie Lassoga przejął obowiązki Calhanoglu z zeszłego roku (chociaż talentem nigdy mu nie dorówna) a reszta drużyny gra dokładnie to samo co rok temu = mizeria.
Co do Herthy - przyznaję, nie miałem okazji w tym roku ich oglądać, jednak nie zaryzykuję stwierdzenia że Berlińczycy się wzmocnili w porównaniu z zeszłym rokiem. Wyniki na swoim stadionie mają przyzwoite (póki co), zwłaszcza wygrana z Wolfsburgiem wygląda ślicznie. Średnio w ich meczach pada 3,5 gola, dlaczego więc gram under 2,5? Ano znów liczę na główną broń HSV czyli szczęście. Dla nich każdy punkt jest cenny, a przywieziony z wyjazdu jest na wagę złota. Liczę że celem Hamburga będzie remis, gra na zero z tyłu, szybkie wybicie i liczenie &quot;a nuż Lassoga coś zrobi&quot;. Kurs mi się podoba - gram.

Kraft - Pekarik, Heitinga, Lustenberger, N. Schulz - Skjelbred, Hosogai - Roy Beerens, Stocker, Ben-Hatira - Kalou
Trainer: Luhukay
Drobny - Götz, Djourou, Westermann, Ostrzolek - Behrami, Arslan - N. Müller, van der Vaart, Holtby - Lasogga
Trainer: Zinnbauer
kicker.de
under 2,5 ⛔ fak ju Hamburg
1.86 unibet
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Leverkusen - Schalke 2 @ 4,50 WilliamHill⛔
Dziś o godzinie 18:30 odbędzie się mecz 9. kolejki Bundesligi na stadionie BayArena pomiędzy Bayer Leverkusen a Schalke 04. Drużyna gospodarzy w 8 kolejce zmierzyła się z Stuttgartem i zremisowała 3-3 choć prowadziła 0-3 do przerwy. Natomiast goście dzisiejszej potyczki wygrali u siebie 2-0 z Hertą Berlin po dobrej grze w obronie.
Obydwie drużyny mierzyły się na polu Ligi Mistrzów i zanotowały zwycięstwa. Trener Schmidt będzie musiał sobie radzić bez Castro i Rolfesa gorzej to wygląda po stronie gości bowiem Di Matteo nie będzie miał do dyspozycji takich zawodników jak Farfan, Felipe, Goretzka, Giefer, Santana i Kolasinac. Myślę że Schalke urwie trzy punkty gospodarzą po zaciętym boju na BayArena.


Ciekawostka: W ostatnich 8 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami nie było remisu na BayArena i padał przynajmniej jeden gol.
Schalke w 5 spotkaniach na stadionie gospodarzy wygrali 3 razy

Sędzia: Manuel Gräfe
Asystenci: Guido Kleve, Kai Voss, Bastian Dankert


Składy

BAYER LEVERKUSEN
Leno, Reinartz, Spahic, Son, Bender, Calhanoglu, Kießling, Wendell, Toprak, Donati und Bellarabi.

SCHALKE 04
Fährmann, Höwedes, Draxler, Höger, Choupo-Moting, Aogo, Obasi, Uchida, Ayhan, Huntelaar und Neustädter
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Gladbach-Bayern
typ: Bayern -1,5
kurs:2.10

Dzisiaj to pewniak. Bayern wreszcie zaczyna grać jak na personalia przystało. Nie wiem czy to zasługa Pepa czy głębi składu, czy może obu na raz ale bawarska maszyna wreszcie ruszyła i póki co nic jej nie zatrzyma. Tak jak od początku sezonu unikałem stawiania na nich bo uważałem za mało opłacalne to od meczu z Werderem zmieniłem zdanie. I nie chodzi bynajmniej o wygraną nad najsłabszą drużyną w Bundeslidze. Chodzi o sposób w jaki to zrobili. Werder nie oddał ani jednego strzału na bramkę przez cały mecz, a sędzia z litości zakończył spotkanie przed 90&#39; minutą. Stawiałem na Bayern z Romą (chociaż aż takiego wyniku spodziewać się nikt nie mógł), stawiam i dziś na ich pewne zwycięstwo. Myślę, że im dalej tym trudniej będzie złapać taki kurs na Bawarczyków i należy korzystać póki jeszcze można. Dzisiaj Bayern bez Thiago Badstubera, Bastiana, Martineza i co najważniejsze Robbena. Holender wypadł ze względu na jakiś uraz mięśnia ale wraca Ribery więc tragedii nie powinno być. W tym meczu nie widzę inej możliwości jak pewne zwycięstwo Bayernu i umocnienie się na czele Bundesligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom