>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9.kolejka 29 października

Status
Zamknięty.
gutek84 93

gutek84

Forum VIP

Już w środę kolejna runda spotkań Serie A. Najciekawiej zapowiada się pojedynek we Florencji. Czy Fiora, która rozczarowywała na początku sezonu będzie w stanie urwać punkty mistrzom kraju z Mediolanu?
Zapraszam do analiz i dyskusji
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
AC Milan - Siena 2:1 ✅
typ: 1
kurs: 1,20 bet-at-home
Ekipa z Mediolanu będąca na czwartym miejscu w tabeli na San Siro podejmować będzie Sienę, która zajmuje 12 lokatę. Chciałem grać handi, ale po zobaczeniu kontuzjowanych zmieniłem zdanie, a kursik 1,20 do tripla może mnie usatysfakcjonować. Milan jest na fali, ostatnio pokonał 0:1 Atalantę, 1:3 Heerenveen w Pucharze UEFA i Sambdorię 3:0. Podopieczni Ancelotti&#39;ego w tym sezonie na 4 spotkania u siebie wygrali 3, przegrywając jedno na początku sezonu, ale za pewne już o tym nie pamiętają. Goście na wyjeździe spisują się fatalnie, przegrali 3 mecze i jeden zremisowali. Ich ostatni mecz to remis z Catanią 1:1 u siebie. W obu ekipach lista kontuzjowanych jest bardzo duża. Wśród gospodarzy nie zagrają Pirlo, Kaladze, Senderos, Nesta, Seedorf, Flamini, Ronaldinho i Jankulovski, a Siena przyjedzie do Mediolanu bez Eleftheropoulosa, Belmonte, Sansone, Brandao, Ficagna, Mancini&#39;ego, Larrondo, Gianluca Curci (pierwszy bramkarz), a pod znakiem zapytania stoi występ Rossettiniego. Na 5 ostatnich spotkan między tymi ekipami 4 wygrał Milan i raz padł remis. W zeszłym sezonie Rossoneri zwyciężyli 1:0 po golu Paloschi&#39;ego.
 
A 0

ac_maras

Użytkownik
✅Genoa - Cagliari✅
typ: 1
kurs: 1,60 bet-at-home

Myślę, że raczej innego scenariusza nie powinno być w tym spotkaniu. Genoa wygrała wszystkie spotkania u siebie, natomiast Cagliari na wyjeździe gra bardzo słabo, wygrali jedno spotkanie strzelając tylko jedną bramkę z Torino, które w tym sezonie gra okropnie. Cagliari wygrało dwa ostatnie spotkania ze znaczącą pomocą Acquafresca&#39;i lecz myślę, że Milito zadba o komplet punktów.

__

✅Chievo - Lazio ✅
typ: 2
kurs: 2,40 bet-at-home

Tutaj raczej trudno o inny wynik. Lazio jeżeli chce gonić czołówkę to ma do tego najlepszą okazję. Będą starali się zapomnieć o porażce z Napoli. Lazio mając najskuteczniejszy duet napastników powinno gładko przejść po beniaminku który jak na razie powrotu do Serie A nie może zaliczyć do najlepszych.

__

⛔Fiorentina - Inter ⛔
typ: 2
kurs: 2,25 bet-at-home

Faworytem w tym spotkaniu jest Inter z prostego względu. W ekipie Fiołków nie zagra najlepszy napastnik ligi Alberto Gilardino. A kiedy Gila nie gra, Fiorentina nie wygrywa. Poza tym Inter zapewne nie chce znowu zgubić punktów, tym bardziej, że w czołówce robi się ciasno. Chyba najciekawsze spotkanie tej kolejki powinno się skończyć niełatwą wygraną Interu.

__

AS Roma - Sampdoria
typ: X
kurs: 3,30 bet-at-home

Co tu dużo mówić, dla mnie najciekawsze spotkanie tej kolejki. Sampdoria i Roma zajmują kolejno 14 i 15 miejsce. Roma zdobywa wszystkie punkty właśnie u siebie, a Sampdoria na wyjeździe zdobyła tylko jedno oczko. Oba zespoły nie mogą zaliczyć początku sezonu za udanego. Wiedzie im się nawet fatalnie. Dla Romy wygrana byłaby może początkiem odnalezienia formy, natomiast dla Dorii przełamanie się z Romą byłoby czymś wspaniałym. W Romie nieobecni z powodu urazów są: Cassetti, Julio Baptista i Aquilani, a za kartki muszą pałzować Mexes i Vucinić. Goście zagrają bez kontuzjowanych Campagnaro i Palombo, a nadal niepewny jest występ Sammarco.
Remis jak nic, dla Romy nie ma kto strzelać, a sam Cassano Sampdorii na wyżyny nie wyniesie.
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
Wracając do typu kolegi na Lazio to w tej druzynie nie bedzię sporo zawodników. Jednych dopadły kontuzje , a inni zawieszenie więc nie stawiałbym czystej 2 . Lepiej jest podeprzeć dla pewności:-D
 
simons 646

simons

Forum VIP
Pare osob pytalo na priv o typy, napisze tutaj ... mam problemu z kompem nie mam czasu czytac i przeanalizowac ... szczerze mowiac nawet zapomnialem ze dzis kolejka :)/) takze albo podam suche typy albo nic nie bedzie.
Zagram raczej
Catania - Udinese 1x
Chievo - Lazio 2
Genoa - Cagliari over 2.5
Roma - Samp 1
Niespodzianka moze byc w Napoli - Reggina X
Sorki za suche typy, ale pare osob pisalo na prv a nie mam czasu na pisanie analiz
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ogolem skacze z kompa na kompa po znajomych xD
Takze analizy dzisiaj na pewno nie sa do konca przemyslane max 6/10 ... W fiorze nie zagraja Gila ! i Mutu !! ciekawy typ moze byc fiora nie strzeli i x2 albo x bo viola moga zastosowac defensywny schemat z tego powodu ...

jak tez pisalem wszystko na szybko w moim wydaniu dzis ... ale serie A nie moge se odpuscic ????

W Genoi licze na dobra gre gospodarzy, Roma MUSI sie przelamac ... Lazio pokazalo bardzo ladna gre w niedziele a Napoli malo co grali ... kurs zacheca na X co do Catania Udine albo Catania przelamie passe i przegra u siebie albo Udine przelamie i pzegra xD
 
simons 646

simons

Forum VIP
W tym roku w koncu ciekawie wyglada tabela. Udinese cos czuje ze dlugo nie polideruje sobie ale poki co przedstawiaja bardzo ladna gre. Napoli w emczu z Reggina dominowala sytuacje i Lavezzi , Hamsik , Denis robili z obroncami co chcieli ... szczegolnie ladny mecz Hamsik zagral.
Lazio mialo szczescie z 2ga bramka ale zaslugiwalo na zwyciestwo ... patrzac na gre to wyglada na to ze gorna czesc tabeli bedzie zdominowana przez Napoli, Milan i Udinese(?) ... Lazio tez ma predyspozycje na wysokie miejsce, ale wciaz brakuje czegos w obronie.
Teraz niebawem nastepna kolejeczka takze bedzie ciekawie ????
PS: nie robie klasycznego ;) podsumowania typowa bo byly podawane na szybko z wiadomych warunkow ???? Zreszta z tego co wiedze niewiele weszlo ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom