>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9. Grand Prix Kanady [17 - 19 czerwca 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Kanady - wyścig, niedziela 20:00
Leclerc TOP 6 @ 2.50
Bukmacher: STS
Analiza:

Leclerc startuje z przedostatniego pola i bedzie sie przebijal w wyscigu. Ferrari ma porownywalne tempo z Red Bullem i obie te ekipy w normalnych warunkach rozgrywaly by ten wyscig tylko miedzy soba. Wierze, ze calkowicie nowy silnik z calym osprzetem zapewnia odpowiednia moc i bezawaryjnosc. Pogoda ma byc stabilna bez deszczu wiec element losowosci odpada. Potencjal na duze punkty jest mimo startu z konca stawki i musze sprobowac pograc taki kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3420
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Leclerc TOP6 @2,50 w STS
Oj grzech tego nie pograć, value bardzo duże. Muszę przyznać ja fanem Leclerca zdecydowanie nie jestem, często lubię stawiać przeciwko (wygranej, TOP3). Kiedy ma wszystko na tacy i wygrywa kwalifikacje - wtedy to on lubi coś popsuć. Tutaj mamy zupełnie odwrotnie. W tej sytuacji ma start z końca, ale teoretycznie jest to tu drugi najszybszy kierowca/bolid po Maxie. W wyścigu ma być sucho, da się tu wyprzedzać w kilku miejscach. Z przodu klasycznie może jakieś zamieszanie, kraksy i DNFy. Do wejścia zakładu w teorii wystarczy dogonić Schumachera (start z P6). Z tyłu jest jeszcze Perez to powiedzmy, że targetem jest Kevin Magnussen. W piątkowych treningach był od tej dwójki z Haasa ponad 1sek szybszy, z Mercedesem też nie powinno być problemu. Moim zdaniem to będzie szybkie pożeranie stawki. Większość stawki do P8 to nie powinna się bawić nawet w nadmierną obronę by nie tracić swojego czasu i tempa. Chaerles będzie jechał troszkę swój samotny wyścig przez pewien czas to może i Ferrari nie będzie majstrować (czytaj psuć) strategii pod presją bezpośredniej walki z RedBullem. Monakijczyk musi zrobić wszystko by minimalizować straty w mistrzostwach. Fortuna na ten typ ma tylko 1,30 kurs :cool:

Personalnie bardzo trzymam kciuki za Alonso, super jakby udało mu się zostać na podium (tutaj kurs 2,50 mniej opłacalny).
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3465
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Bardzo dobry typ na top -6 Leclerca. Teraz w STS tylko 1,5 ale trzeba sprobowac i z tym cos zrobic . Bo do dubla sie nadaje. Dorzucam do tego Pereza, ktory tez jest tu szybki ale popelnił blad w kawlach i jedzie z P13 ale tempo Bykow jest bardzo dobre na dystansie, tor pozwala na wyprzedzanie wiec mysle ze sie przebije wysoko. Dokladam jeszcze Russela, bo wg mnie na suchym bedzie szybszy od Haasow i Alo, a potencjal jest w bolidzie.

Leclerc 1-6
Perez 1-6
Russel 1-6
ako 3,34 STS

Z mniejszą stawke Leclerc miejsca 1-3
kurs 3,75 STS
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Max Verstappen zwycięstwo + Fernando Alonso miejsca 1-3 AKO @3.04 STS⛔

Max w tym sezonie w Kanadzie jest bezkonkurencyjny, czy to w deszczu, czy na suchej nawierzchni, co pokazywał podczas treningów i kwalifikacji. Za plecami ma Alonso i Sainza, co powoduje, że większego zagrożenia nie ma i jest szansa na przejechanie czystego wyścigu, bez większych komplikacji. Jeżeli na starcie nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, to wygraną ma w kieszeni.

Drugim zawodnikiem, który w ten weekend świetnie czuje się w Montrealu to Fernando. Jego Alpine poczynił spory progres i możemy być pewni, że doświadczony Hiszpan wyciąga z bolidu maksimum. Startuje z drugiego pola, co jest sporym handicapem. Doskonale wiemy, jak trudno jest wyprzedzić Alonso i nawet jeżeli Perez z Leclerciem znajdą się zaraz za jego plecami, to łatwo z Hiszpanem nie będzie. Wczoraj sporo pomogła mu wilgotna nawierzchnia, ale na suchej w treningach też brylował. Stać go z pewnością na podium w Kanadzie.
 
Ostatnia edycja:
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Moje typy h2h, wszystkie kursy pochodzą z Forbet

Magnussen - Zhou
Magnussen lepszy @1.60
Stawiam tutaj na doświadczenie Magnussena, zarówno jeden jak i drugi kierowca zaprezentowali się świetnie w kwalifikacjach jednak myślę że Duńczyk okaże się lepszy, ma wyższą lokatę startową plus niestety ale Zhou często miewa problemy techniczne ze swoim bolidem.

Alonso - Perez
Alonso lepszy @1.65
Fernando udowadnia swoimi występami, że wiek to dla niego tylko liczba. Spektakularne kwalifikacje w jego wykonaniu poskutkowały drugą lokatą startową, Perez niestety nie ukończył q2 przez swój wypadek w startuje spoza czołowej 10. Myślę, że Perez jest w stanie odrobić dużo pozycji jednak patrząc na drugie miejsce Alonso i jego doświadczenie w bronieniu pozycji nie sądzę aby Perez miał ukończyć wyścig wyżej niż Hiszpan

Leclerc - Hamilton
Hamilton lepszy @1.50
Podobnie jak w przypadku Pereza, Leclerc ma dużo pozycji do odrobienia, które z pewnością będzie odrabiać bo startuje z końca stawki, Hamilton startuje w ścisłej czołówce co powinno wystarczyć aby ukończyć wyścig wyżej niż Charles.

Dodatkowo zakłady specjalne, które rzuciły mi się w oczy:

Liczba sklasyfikowanych kierowców - więcej niż 16,5 @1.60
Treningi i kwalifikacje, nawet w deszczowych warunkach były wyjątkowo spokojne, oprócz Pereza i drobnych incydentów w postaci wypadnięcia Albona nie działo się nic niebezpiecznego. Warunki pogodowe mają być dobre a więc myślę, przynajmniej 17 kierowców dojedzie do mety.

Obydwa bolidy Haas będą sklasyfikowane @1.55
Po pięknych kwalifikacjach Haas musi się także dobrze zaprezentować w wyścigu, stawiam że to może być ich dzień, oba bolidy dojadą do mety a i szansa na punkty obu kierowców jest ogromna

Obydwa bolidy Haas zdobędą punkty @3.20
Typ dodatkowy, ryzykowny ale za taki kurs warto jak najbardziej spróbować

Edit:
Dorzucam jeszcze
Vettel - Schumacher
Schumacher lepszy @1.90 STS
Duża różnica pól startowych, wierzę w Shumachera w ten weekend, że w końcu zdobędzie swoje pierwsze punkty i uplasuje się przed Vettelem, jak na razie jego najlepsza okazja do zdobycia punktów, wierzę że jej nie zaprzepaści.

No niestety, Haas dużo pecha kolejny weekend do zapomnienia z ich strony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +446
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ode mnie jeszcze takie AKO "faworytów" @4,55 STS
Vettel - Stroll 1 @1,40
Magnussen - Zhou 1 @1,45
Tsunoda - Latifi 1 @1,40
Alonso - Hamilton 1 @1,60


Po kolei. Vettel o klasę lepszy od Strolla, tu nawet nie ma o czym gadać. Moim zdaniem Seb będzie się bił nawet o punkty, na deszczu nie poszło ale na treningach na suchym był bardzo szybki. Mimo wyścigu u siebie Lance nie powinien być w stanie być blisko Seba. Magnussen bardziej doświadczony + przewaga na starcie, Alfa Romeo w gorszej formie a sam jego awans do Q3 to była wielka niespodzianka. Tsunoda i Latifi to bardziej typ przeciwko drugiemu. Najgorszy kierowca w stawce bez dwóch zdań, to samo co w pierwszej parze - wyścig u siebie nic tu nie da. Alonso jak wino, Lewis z dużymi problemami w ten weekend. Bardzo mu pomógł ten deszcz wczoraj, inaczej nie byłby tak wysoko.

Ja bym ogólnie unikał grania na Hamiltona (opisane powyżej) i Pereza (bardzo niepewny w ten weekend cały w Kanadzie). Tak samo Sainza - ostatnio też dużo błędów i jak ma dziś presje, że musi być w tym wyścigu #1 dla Ferrari to myślę może coś odwalić głupiego zamiast walczyć o podium.
 
Ostatnia edycja:
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Jeżeli wyścig ms być na sucho to tempo wyścigowe Leclerca będzie na poziomie Maxa. Podobnie Perez, on nie jest to wcale nie pewny. 1 trening dobre tempo a w 2 sprawdzali inne ustawienia. Kwale to już osobna historia z deszczem itd. Jeżeli zakładamy normalne warunki to bez żartów, jeden i drugi objedzie całą ekipę przed sobą do top 6.

Na tym torze dać się wyprzedzać i jeden i drugi powinni beż problemu być w top 6. Kwestia to walka o podium bo będzie pewnie walka między Alonso, Russell, Perez, Leclerc, Saint. No i Max jako 6 który raczej tu spokojnie wygra.
 
Parkinson 26,8K

Parkinson

Użytkownik
Ode mnie dwie propozycje:

Leclerc top 6 @1.82 - Betclic - nie ma co się rozwodzić nad tym typem. Koledzy wyżej jasno uzasadniali i w pełni się z tym zgadzam.

Hamilton - Russel 2 @2.30 - Betclic - Liczę tu na dobry występ George'a - lepsze tempo, może jakiś darmowy pitstop, szybkie wyprzedzenie Ocona, Schumachera i Magnussena co bardzo możliwe spowoduje ruch w postaci ''team order''.
 
Otrzymane punkty reputacji: +446
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jeszcze dwa typy

Alonso-Leclerc 2
kurs 2,61 fortuna

Na sucho Ferrari bedzie tu szybkie a tor sprzyja mijaniu i mimo olbrzymiej straty mysle ze Monakijczyk zamelduje sie przed Alo na mecie, wg mnie bolidy francuskiej stajni na suchym beda odstawały od Czerwonych, Redbulla i nawet Merca

Hamilton-Russell 2
kurs 2,6 STS

Mlody gdyby wczoraj nie kombinowali byłby przed Lewisem , za kazdym razem był tu szybszy i w tempie wyscigowym wg mnie tez bedzie lepiej ogarniał dystans
 
Otrzymane punkty reputacji: +630
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom