>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

888starz

HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Może komuś to pomoże, ale ku mojemu zaskoczeniu wypłacili środki, które już były w kategorii "stracone" :)

Wiedząc, że mogą być problemy wpłacone drobne 50$, zagrane 3 zakłady, wyciągnięte trochę ponad 700$

Oczywiście wypłata nie przeszła, tylko z miejsca weryfikacja
1. Dowód osobisty/paszport z dwóch stron
2. Selfie z dowodem i otworzoną korespondencją na mailu (tutaj oczywiście kilka podejść, mimo że wszystko było widoczne)
3. Utility bills za ostatnie 3 miesiące z miejsca zamieszkania niezależnie od płatnika. Tutaj jako alternatywa poszedł wyciąg bankowy na dany adres z nazwiskiem
4. Tutaj hit " provide us with photos of your driving license from both sides", pierwsze dwa maile wysłane z informacją, że nie trzeba mieć prawa jazdy żeby obstawiać zakłady stali twardo i jedyne co przychodziło to "The Security Department is waiting for requested files", po trzecim mailu z mojej strony, że nie potrzebuję prawa jazdy, żeby obstawiać dostałem:
5. You should provide us a selfie with a sheet of paper with code and a current date written on it. Your face and all data should be clearly and fully visible.

Po dosłaniu przyszła informacja
"The bookmaker reserves the right to refuse to accept a bet from any individual without giving a reason.
Withdrawal is allowed. Please create withdrawal request for all remaining funds on your gaming account."

Wypłata krypto zaakceptowana, od razu na koncie. Weryfikacja bardzo problemowa, ale zaskoczyli wypłacając finalnie środki.

Także jeśli ktoś się nie podłożył multikontami to warto próbować i nie zrażać się po tym jak kilka razy odrzucą jakiś dokument, pytać o alternatywy i powalczyć do końca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
Tokarro 19,3K

Tokarro

Użytkownik
U mnie weryfikacja wyglądała bardzo podobnie, wymieniłem z nimi kilkanaście maili i w końcu się udało. Co ciekawe od tamtej pory każda wypłata przychodzi bezproblemowo. Problemem jednak powoli stają się limity stawek, ale to jak wszędzie. Koniec końców jak ktoś ma cierpliwość na taką weryfikację to mogę ich nawet polecić do golenia, bo oferta przednia (stawiam tam głównie boks i właśnie na niego mam największe limity).
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Może komuś to pomoże, ale ku mojemu zaskoczeniu wypłacili środki, które już były w kategorii "stracone" :)

Wiedząc, że mogą być problemy wpłacone drobne 50$, zagrane 3 zakłady, wyciągnięte trochę ponad 700$

Oczywiście wypłata nie przeszła, tylko z miejsca weryfikacja
1. Dowód osobisty/paszport z dwóch stron
2. Selfie z dowodem i otworzoną korespondencją na mailu (tutaj oczywiście kilka podejść, mimo że wszystko było widoczne)
3. Utility bills za ostatnie 3 miesiące z miejsca zamieszkania niezależnie od płatnika. Tutaj jako alternatywa poszedł wyciąg bankowy na dany adres z nazwiskiem
4. Tutaj hit " provide us with photos of your driving license from both sides", pierwsze dwa maile wysłane z informacją, że nie trzeba mieć prawa jazdy żeby obstawiać zakłady stali twardo i jedyne co przychodziło to "The Security Department is waiting for requested files", po trzecim mailu z mojej strony, że nie potrzebuję prawa jazdy, żeby obstawiać dostałem:
5. You should provide us a selfie with a sheet of paper with code and a current date written on it. Your face and all data should be clearly and fully visible.

Po dosłaniu przyszła informacja
"The bookmaker reserves the right to refuse to accept a bet from any individual without giving a reason.
Withdrawal is allowed. Please create withdrawal request for all remaining funds on your gaming account."

Wypłata krypto zaakceptowana, od razu na koncie. Weryfikacja bardzo problemowa, ale zaskoczyli wypłacając finalnie środki.

Także jeśli ktoś się nie podłożył multikontami to warto próbować i nie zrażać się po tym jak kilka razy odrzucą jakiś dokument, pytać o alternatywy i powalczyć do końca.
Powiem Ci, że jest to standardowa procedura weryfikacji u coraz większej liczby buków. Już nawet pl buki chcą zdjęcie z kartką z napisami i dowodem przy twarzy. Najważniejsze że wypłacili.
 
A 0

adr1n4n

Użytkownik
Złodzieje! inaczej ich nazwać nie można
Wpłata około 500$ przez USDT, zlimitowali konto już po 100$+, ugrałem po miesiącu 400$ zleciłem wypłate i zaczął się cyrk.
Zdjęcie dowodu, wysłane, poprosili o selfie z korespondencją od nich. zrobiłem, wysłałem łącznie 4 foty z laptopem i telefonem. Po ostatniej stwierdzili że chcą ponownie zdjęcie dowodu.
Wysłane 2 razy, za każdym razem ta sama odpowiedź.
Dear customer,
please, provide us with original files. Note that in case of submission of forged documents or edited photos or screenshots, the Security Service has the right to block your account according to the General rules
.


Batalia trwa już 7 dni i chyba muszę spisać te środki na straty.
Pomimo tych kilku pozytywnych/neutralnych opinii po których sam zdecydowałem się sprawdzić ich ofertę, odradzam każdemu, tylko dodatkowe nerwy i strata pieniędzy.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Złodzieje! inaczej ich nazwać nie można
Wpłata około 500$ przez USDT, zlimitowali konto już po 100$+, ugrałem po miesiącu 400$ zleciłem wypłate i zaczął się cyrk.
Zdjęcie dowodu, wysłane, poprosili o selfie z korespondencją od nich. zrobiłem, wysłałem łącznie 4 foty z laptopem i telefonem. Po ostatniej stwierdzili że chcą ponownie zdjęcie dowodu.
Wysłane 2 razy, za każdym razem ta sama odpowiedź.


Batalia trwa już 7 dni i chyba muszę spisać te środki na straty.
Pomimo tych kilku pozytywnych/neutralnych opinii po których sam zdecydowałem się sprawdzić ich ofertę, odradzam każdemu, tylko dodatkowe nerwy i strata pieniędzy.
masz tutaj ich przedstawiciela... pomóc888 chyba? wykorzystaj to. Zapytaj się przez niego o co chodzi... zapytaj się czy masz wysłać dowód potwierdzony notarialnie czy co? (jest taka opcja... kiedyś myślałem, że to drogie, ale nie... ustawa to reguluje i nie jest to duży koszt. dowiedziałem się to jak mnie jeden użytkownik pytał co robić w takiej sytuacji. W google z ciekawości sprawdziłem ile to kosztuje).
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Swego czasu grałem "szemrane" mecze z tenisa stołowego na betclicu i miałem podobną sytuację. Jak zleciłem wypłatę to zarządzali ode mnie zdjęcia dowodu potwierdzonego przez notariusza bądź radcę prawnego. Co do walki z bukami o wypłatę przez 7 dni to kolega chyba mało gra. Są buki z którymi i miesiąc się walczy. Ruscy jacy są tacy są ale kasę wcześniej czy później wypłacają. Im grasz bardziej niszowe mecze tym więcej problemów robią ale koniec końców wypłacają. Coś musisz robić źle z tymi zdjęciami. Pokombinuj jeszcze i nie panikuj bo to dopiero tydzień walki😉
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Ja z jedną firmą walczę prawie 4 miesiące i nie wiem czy wypłacą. Jeszcze przez 10 dni mam zablokowane konto potem będzie kolejna próba wypłaty
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Czyżby ten wysryw wschodnich lig był ustawiany? Gdzie znaleźć info o takich ciekawych spotkaniach?
We wszystkich ligach tenisa stołowego jest pełno ustawek. Nawet w Polskich. Jak je znaleźć? Jedz pod hale do Warszawy, Gdanska czy Czestochowy gdzie rozgrywane są mecze i gadaj z chłopakami😉 Info raczej nikt Ci nie sprzeda bo i po co? Chyba że jakiś kretyn bo są i tacy ale takie mecze się szybko ucinają bo wyrzucają zawodników.
 
L 381

Lukosbukos

Użytkownik
OSTRZEGAM wszystkich przed tymi oszustami! Zachęcony Waszymi opiniami, że upierdliwi ale ostatecznie wypłacalni, założyłem tam parę dni temu konto, wpłacone 500 PLN, ugrane 2160 zł i już wszystkie kursy w dół oraz limity, trudno, spodziewałem się, wypłacam. Oczywiście procedura wypłaty mega upierdliwa, wymieniony z nimi szereg maili i po dostarczeniu wszystkiego co żądali dostaję przed chwilą takiego oto maila…
Rozbój w biały dzień, ręce opadają. Serio, nawet przy takich kwotach już są niewypłacalni? I żeby nie było, nie grałem żadnych ustawek ani surebetów. Nie Głównie typy podawane publicznie przez użytkowników tego forum. Nie miałem też u nich nigdy wcześniej konta.
Jeśli ktoś ma jakieś sugestie jak mogę dochodzić swoich pieniędzy, proszę o kontakt i z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc oraz jeszcze raz OSTRZEGAM przed nimi!

P.S. Może jakieś słowo wyjaśnienia od obecnego tu ich przedstawiciela?
 

Załączniki

N 0

NoMErcyPL

Użytkownik
OSTRZEGAM wszystkich przed tymi oszustami! Zachęcony Waszymi opiniami, że upierdliwi ale ostatecznie wypłacalni, założyłem tam parę dni temu konto, wpłacone 500 PLN, ugrane 2160 zł i już wszystkie kursy w dół oraz limity, trudno, spodziewałem się, wypłacam. Oczywiście procedura wypłaty mega upierdliwa, wymieniony z nimi szereg maili i po dostarczeniu wszystkiego co żądali dostaję przed chwilą takiego oto maila…
Rozbój w biały dzień, ręce opadają. Serio, nawet przy takich kwotach już są niewypłacalni? I żeby nie było, nie grałem żadnych ustawek ani surebetów. Nie Głównie typy podawane publicznie przez użytkowników tego forum. Nie miałem też u nich nigdy wcześniej konta.
Jeśli ktoś ma jakieś sugestie jak mogę dochodzić swoich pieniędzy, proszę o kontakt i z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc oraz jeszcze raz OSTRZEGAM przed nimi!

P.S. Może jakieś słowo wyjaśnienia od obecnego tu ich przedstawiciela?
Albo miałeś multikonto albo grales jakieś ustawianie 8 ligi kambodży a potem się dziwisz ze wykryli cię jako nie uczciwego gracza 🤣
 
L 381

Lukosbukos

Użytkownik
Albo miałeś multikonto albo grales jakieś ustawianie 8 ligi kambodży a potem się dziwisz ze wykryli cię jako nie uczciwego gracza 🤣
Umiesz czytać gościu? Wyraźnie napisałem, że miałem u nich jedno konto i nie grałem żadnych fixów…
Widać Ci oszuści są już tak bezczelni, że sami piszą na tym forum podszywając się pod zwykłych użytkowników, żeby zdyskredytować poszkodowanych.
 
N 0

NoMErcyPL

Użytkownik
Umiesz czytać gościu? Wyraźnie napisałem, że miałem u nich jedno konto i nie grałem żadnych fixów…
Widać Ci oszuści są już tak bezczelni, że sami piszą na tym forum podszywając się pod zwykłych użytkowników, żeby zdyskredytować poszkodowanych.
„ugrane 2160 zł i już wszystkie kursy w dół oraz limity” To jak to jest ze ja wypłacam bez problemu setki tysiące złotych, a problemy zawsze są z ludzmi którzy próbują ich oszukać w jakiś sposób? Nikt się nie przyznaje ale konto na koleżankę kolegę jest praktykowane 🤣
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
„ugrane 2160 zł i już wszystkie kursy w dół oraz limity” To jak to jest ze ja wypłacam bez problemu setki tysiące złotych, a problemy zawsze są z ludzmi którzy próbują ich oszukać w jakiś sposób? Nikt się nie przyznaje ale konto na koleżankę kolegę jest praktykowane 🤣
"setki tysiące złotych" - i wszystko jasne :)

paszoł won ty ruska onuco!

Prigożina wczoraj szlak trafił ale widać jego farma trolli ma się dobrze :)

p.s żeby nie być off topic to zdecydowanie wypłacajcie z rusków hajs tak często jak to tylko jest możliwe i jeśli konto jest na plusie to pod żadnym pozorem nie doprowadzajcie do wysokich sald :) pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
L 381

Lukosbukos

Użytkownik
„ugrane 2160 zł i już wszystkie kursy w dół oraz limity” To jak to jest ze ja wypłacam bez problemu setki tysiące złotych, a problemy zawsze są z ludzmi którzy próbują ich oszukać w jakiś sposób? Nikt się nie przyznaje ale konto na koleżankę kolegę jest praktykowane 🤣
Szkoda mi na ciebie strzępić ryja kacapku, mam nadzieję że pewnego dnia z twoją wypłatą w rubelkach postąpią tak samo jak z moją wygraną
 
N 0

NoMErcyPL

Użytkownik
Szkoda mi na ciebie strzępić ryja kacapku, mam nadzieję że pewnego dnia z twoją wypłatą w rubelkach postąpią tak samo jak z moją wygraną
Oby ci wszystkie wypłaty zapierdalali za bycie zjebem robiącym multikonta i grającym jakieś 8 ligi ustawki na tenisa stołowego, potem wychodzi szydło z worka jak konto banuja limity się pojawiają. Słusznie kombinatorów powinni jebac do spodu.
Post automatycznie złączony:

"setki tysiące złotych" - i wszystko jasne :)

paszoł won ty ruska onuco!

Prigożina wczoraj szlak trafił ale widać jego farma trolli ma się dobrze :)

p.s żeby nie być off topic to zdecydowanie wypłacajcie z rusków hajs tak często jak to tylko jest możliwe i jeśli konto jest na plusie to pod żadnym pozorem nie doprowadzajcie do wysokich sald :) pozdrawiam
IMG_9901.jpeg
Do przewidzenia to było. Jesteś zwykłym kombinatorem a mnie od ruskich onuc wyzywasz bo nie znasz pojęcia setki, tysiące złotych w kontekście ze po prostu i małe i duże kwoty dochodziły zawsze bez problemu w 10 minut na jetona ale ja nie miałem 100 kont tylko od początku jedno i gram tenisa, pl i nba.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom