>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

83. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2017 Roku

S 135

seba96

Użytkownik
Już 6. stycznia odbędzie się 83. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2017 Roku.
Fortuna wystawiła już ofertę. Widzę tu pewne value w grze na Lewego po kursie 2.3. Tak naprawdę liczy się trójka Stoch, Lewy, Włodarczyk. Stoch raczej bez większych szans bo złoto w drużynie na mś i win na TCS to za mało Włodarczyk w tym roku złoto na mś w Londynie. Czy to wystarczy? Moim zdaniem nie. Rok temu Włodarczyk wygrała plebiscyt, bo wygrała ME, ale przede wszystkim IO. W roku 2015, w którym również wygrała mś tak jak w tym nie otrzymała statuetki. Zgarnął ją Lewandowski. Nie muszę pisać ile goli nastrzelał Lewy i jak ciągnął całą reprezentacje. Oczywiście sukces Włodarczyk sportowo jest o niebo większy, ale to chyba nie ma większego znaczenia bo liczy się medialność dyscypliny i samego zawodnika. Na Włodarczyk 1.7. Jak dla mnie gra na Lewego po 2.3 to dobre rozpoczęcie roku u buka.
Zwycięzca - Lewandowski 2.3
Dodam jeszcze, że odbyło się głosowanie sportowców i mediów. W pierwszym wygrała Anita w drugim Lewy, tak więc wszystko się zgadza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 135

seba96

Użytkownik
Wygrywa Stoch po 4.5. Głosowanie głównej &quot;10&quot; trwało przez ten wieczór. Czyżby Polacy poszli z falą sukcesu Stocha na TCS?
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
fortuna i lvbet wystawili kursy na Najlepszego Sportowca Roku 2019 wg PRZEGLĄDU SPORTOWEGO .
Njaniższy kurs 1,9 na Lewandowskiego to dla mnie jakiś żart ,nie wiem jak Wy uważacie ,ale dla mnie on nie zasłużył w tym roku na Najlepszego Sportowca Polski .
Próbuję delikatnie na Zmarzlik kurs 7 w fortunie i 6,5 w lvbet.może ktoś pomoże i zagra ze mną ,a przy okazji zagłusuje bezpłatnie na stronce :

https://plebiscyt.przegladsportowy.pl/

głosowanie bezpłatne, można głosować raz na 24 h .
Zaróbmy wspólnie !!!
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
cytat z dnia 17 grudnia 2019 12:10 przez marasspecfortuna i lvbet wystawili kursy na Najlepszego Sportowca Roku 2019 wg PRZEGLĄDU SPORTOWEGO .
Njaniższy kurs 1,9 na Lewandowskiego to dla mnie jakiś żart ,nie wiem jak Wy uważacie ,ale dla mnie on nie zasłużył w tym roku na Najlepszego Sportowca Polski .
Próbuję delikatnie na Zmarzlik kurs 7 w fortunie i 6,5 w lvbet.może ktoś pomoże i zagra ze mną ,a przy okazji zagłusuje bezpłatnie na stronce :

https://plebiscyt.przegladsportowy.pl/

głosowanie bezpłatne, można głosować raz na 24 h .
Zaróbmy wspólnie !!!
Mordo, ty chyba nie myślisz, że jakiś polski żużlowiec wygra z Lewandowskim w takim plebiscycie XD
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
fortuna i lvbet wystawili kursy na Najlepszego Sportowca Roku 2019 wg PRZEGLĄDU SPORTOWEGO .
Njaniższy kurs 1,9 na Lewandowskiego to dla mnie jakiś żart ,nie wiem jak Wy uważacie ,ale dla mnie on nie zasłużył w tym roku na Najlepszego Sportowca Polski .
Próbuję delikatnie na Zmarzlik kurs 7 w fortunie i 6,5 w lvbet.może ktoś pomoże i zagra ze mną ,a przy okazji zagłusuje bezpłatnie na stronce :

https://plebiscyt.przegladsportowy.pl/

głosowanie bezpłatne, można głosować raz na 24 h .
Zaróbmy wspólnie !!! 
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Zmarzlik ? XDD on moze i wszystko zdobyc ale zuzel nikogo prawie nie interesuje. Dawid Kubacki ktory startuje w dyscyplinie ktora w  Polsce jest niezwykle popularna zdobyl w tym roku mistrzostwo swiata. Poniewaz od tamtej pory nie blyszczy, watpie ze wygra z Lewandowskim (Lewandowski ma szanse wygrywac plebiscyt w Polsce tylko gdy nikt sie specjalnie nie wyrozni, a w tym roku tak bylo) ale kurs h2h zmarzlik vs kubacki  dwojeczka po kursie 2,15 to mozna wchodzic grubo
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Lewandowski to pewniak to sportowca roku, ale w oko mi wpadły inne ciekawsze zaklady z fortuny
Najlepsza drużyna : siatkarze @1.65
Najlepszy trener: heynen @1.55
Co myślicie o takich typach. Nasi siatkarze są w Polsce uwielbiani. Bardzo dobra postawa w Lidze Narodow(2xpokonana Brazylia) . Wywalczony awans na Igrzyska Olimpijskie. Kto wedlug Was mógłby im zagrozic?
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
cytat z dnia 17 grudnia 2019 12:41 przez matkowsky

Mordo, ty chyba nie myślisz, że jakiś polski żużlowiec wygra z Lewandowskim w takim plebiscycie XD
Dla mnie Zmarzlik to numer jeden do wygrania w konursie na najleprzego spotowca Polski , Jest to przyklad i "ideal" bardzo mlodego sportowca jak jest prowadzony prze rodzicow ,trenerow , kulturalny mlody czlowiek ktory powinnien bys tsawiany za wzor dla mlodziezy jak powinnien byc prowadzony mlody sportowiec od lat dzieciecych ze tak sie wyraze,
czlowiek ktory staje w pojedynke z nie tylko ze soba i przeciwnikami ale i drogim sportem(pomijam to z narazeniem zycia w tak niebezpiecznym sporcie) , gdzie kase trzeba pakowac w sprzet od lat jak sie jest dzieciakiem ,pomijajac juz to ze nie tylko swoja kase sie wklada ale i szuka sie sponsorow , naprawde szacunek ze taki mlody chlopak zdobyl Mistrzostwo Swiata ale czy ludzie potrafia to docenic?

Lewandowski z wielkim szacunkiem dla niego ze mamy takiego pilkarza o slawie swiatowej,  pytanie co wygral dla polski? dla Niemieckiej druzyny tak a dla narodu pozatym ze rozslawia nasz narod na caly swiat bo jest znany - wielki turniejach mu nie idzie ,fakt ze jest pod ostrzalem przeciwnikow i kryja , fauluja  znakomicie jego aby utrudnic mu gre ale NIC nie wygral dla Polski tyle ze pilka jest najpopularniejszym sportem to Olimpiczycy wiecej wygrali dla polski.

hehe Jakis zuzlowiec - powiedzmy szczerze jezeli Lewandowski wygra to tylko dlatego ze : Glosowac na niego beda JANUSZE ktorzy siedza na Kanapie z pilotem, drapiacy sie po zapoconych jajach. - tyle w temacie.

Zmarzlik ? tak oddam swoj glos na "jakiegos" zuzlowca -  Gdzie ci ludzie maja rozum heh - pozdrawiam.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Hehe , niekogo nie wyzywam , mówię o Januszach którzy znają jedna dyscyplinę sportu i nie zawieje w życiu zrobili oprócz siedzenia - a ja trochę więcej liznąłem różnych dziedzin sportowych to im więcej  rozumiem i wiem , jak to ma się do głosowania na Lewandowskiego podaj jakieś argumenty za nim - co wygrał dla polski w roku 2019 ? A co wygrał Zmarzlik a nawet jeżeli jest to sport niszowy to atleci zdobywali tytuły Mistrzów Świata - tu nikt  nikogo nie wyzywa hehe 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 2 stycznia 2020 09:14 przez gy_gy_craveelHehe , niekogo nie wyzywam , mówię o Januszach którzy znają jedna dyscyplinę sportu i nie zawieje w życiu zrobili oprócz siedzenia - a ja trochę więcej liznąłem różnych dziedzin sportowych to im więcej  rozumiem i wiem , jak to ma się do głosowania na Lewandowskiego podaj jakieś argumenty za nim - co wygrał dla polski w roku 2019 ? A co wygrał Zmarzlik a nawet jeżeli jest to sport niszowy to atleci zdobywali tytuły Mistrzów Świata - tu nikt  nikogo nie wyzywa hehe 
Przecież ten plebiscyt jest głównie dla głosujących "januszy" więc czego ty oczekujesz? Każdy mógł sobie wejść online do końca roku i oddac codziennie darmowy głos, oraz wysłać płatnego smsa. Chyba nie liczysz że klasyczny "kanapowiec" będzie kojarzyl zmarzlika. Żużel to sport na świecie niszowy, więc temu nie ma takiego zainteresowania 
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 2 stycznia 2020 00:16 przez gy_gy_craveel

Dla mnie Zmarzlik to numer jeden do wygrania w konursie na najleprzego spotowca Polski , Jest to przyklad i "ideal" bardzo mlodego sportowca jak jest prowadzony prze rodzicow ,trenerow , kulturalny mlody czlowiek ktory powinnien bys tsawiany za wzor dla mlodziezy jak powinnien byc prowadzony mlody sportowiec od lat dzieciecych ze tak sie wyraze,
czlowiek ktory staje w pojedynke z nie tylko ze soba i przeciwnikami ale i drogim sportem(pomijam to z narazeniem zycia w tak niebezpiecznym sporcie) , gdzie kase trzeba pakowac w sprzet od lat jak sie jest dzieciakiem ,pomijajac juz to ze nie tylko swoja kase sie wklada ale i szuka sie sponsorow , naprawde szacunek ze taki mlody chlopak zdobyl Mistrzostwo Swiata ale czy ludzie potrafia to docenic?

Lewandowski z wielkim szacunkiem dla niego ze mamy takiego pilkarza o slawie swiatowej,  pytanie co wygral dla polski? dla Niemieckiej druzyny tak a dla narodu pozatym ze rozslawia nasz narod na caly swiat bo jest znany - wielki turniejach mu nie idzie ,fakt ze jest pod ostrzalem przeciwnikow i kryja , fauluja  znakomicie jego aby utrudnic mu gre ale NIC nie wygral dla Polski tyle ze pilka jest najpopularniejszym sportem to Olimpiczycy wiecej wygrali dla polski.

hehe Jakis zuzlowiec - powiedzmy szczerze jezeli Lewandowski wygra to tylko dlatego ze : Glosowac na niego beda JANUSZE ktorzy siedza na Kanapie z pilotem, drapiacy sie po zapoconych jajach. - tyle w temacie.

Zmarzlik ? tak oddam swoj glos na "jakiegos" zuzlowca -  Gdzie ci ludzie maja rozum heh - pozdrawiam.
Ale tu nikt nie kwestionuje osiagniec Zmarzlika. Po prostu żużel w Polsce to sport niezwykle niszowy. Ja - osoba nie interesująca się ani żużlem ani przykladowo biathlonem, wiecej razy slyszalem nazwisko Hojnisz czy Gwizdoń niż Zmarźlik. Oczywiscie , porownywanie osiągnięć Zmarźlika do Lewandowskiego jest bez sensu bo musisz miec na uwadze ile osob na swiecie uprawia piłkę nożną a ile żużel. W Polsce ma szanse wygrać jedynie siatkarz, przedstawiciel sportu zimowego (obecnie tylko skoki) , złoty medalista igrzysk olimpijskich letnich (najprędzej lekkoatleta)  i Lewandowski gdy nikt sie specjalnie nie wyroznil. I taka prawidlowosc istnieje od wielu wielu lat. Zmarzlik moze wygrac nawet wszystkie zawody w ciagu roku a i tak nie zostanie sportowcem roku bo po prostu malo kto to oglada.

 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
"Bo Lewandowski nic nie wygrał dla Polski" drogi kolego piłka nożna to sport zespołowy. Piszesz o tych "Januszach w kanapach", a zachowujesz się właśnie jak "Janusze". 
To że Messi nie wygrał nic dla Argentyny, to oznacza że nie jest najlepszym piłkarzem? Strasznie głupie myślenie. 

Z całym szacunkiem do Bartka, ale nie ma podjazdu do Roberta.
Bartek na ig: 41 tys. obserwujących
Robert na ig: 16 mln obserwujących 

Robert jest postacią bardzo medialną. Ciągle jest bardzo głośno o jego osobie, a to za sprawą jego wyczynów w Bayernie Monachium. 
Żużel, to mało populary sport, nie to co piłka nożna, siatkówka czy nawet skoki. 
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Moim zdaniem żużel jest tu niedoceniany- większość wpisów wyżej sugeruje że to sport niszowy ale nie jest tak do końca. Nie będę się rozpisywał bo się średnio znam ale wpiszcie w google: żużel oglądalność / żużel frekwencja i bardzo się zdziwicie. Dodam tylko że Polacy lubią te sporty w których jesteśmy najlepsi, a przypomne że Zmarzlik jest mistrzem a lige mamy mega mocną. Oczywiście skala popularności jest nieporównywalna ale nie widze żadnego sensu w graniu Lewego po 1.40. Mam tylko pytanie: można to gdzieś jeszcze zagrać ? bo gala juz jutro.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
cytat z dnia 3 stycznia 2020 17:08 przez parys1831.12.2019 r  do godziny 11.30 można było zagrać
Dzięki.
Dla tych wszystkich co są tak pewni zwycięstwa w 100% Lewego, fragment tekstu z felietonu Włodarczaka (który jeszcze niedawno był w Przeglądzie, raczej uznany dziennikarz):
Robert Lewandowski po raz pierwszy ma pojawić się na Balu Mistrzów Sportu „Przeglądu Sportowego”. Lewandowski jest jednym z faworytów plebiscytu (choć według mojej wiedzy bliżej jest żużlowiec Bartosz Zmarzlik).
źródło


 
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
cytat z dnia 3 stycznia 2020 16:09 przez xavi90Moim zdaniem żużel jest tu niedoceniany- większość wpisów wyżej sugeruje że to sport niszowy ale nie jest tak do końca. Nie będę się rozpisywał bo się średnio znam ale wpiszcie w google: żużel oglądalność / żużel frekwencja i bardzo się zdziwicie. Dodam tylko że Polacy lubią te sporty w których jesteśmy najlepsi, a przypomne że Zmarzlik jest mistrzem a lige mamy mega mocną. Oczywiście skala popularności jest nieporównywalna ale nie widze żadnego sensu w graniu Lewego po 1.40. Mam tylko pytanie: można to gdzieś jeszcze zagrać ? bo gala juz jutro.
Oczywiście, że żużel to sport niszowy, tak samo jak np. skoki narciarskie. Mówimy o zasięgu globalnym. 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 3 stycznia 2020 17:59 przez xavi90

Dzięki.
Dla tych wszystkich co są tak pewni zwycięstwa w 100% Lewego, fragment tekstu z felietonu Włodarczaka (który jeszcze niedawno był w Przeglądzie, raczej uznany dziennikarz):
Robert Lewandowski po raz pierwszy ma pojawić się na Balu Mistrzów Sportu „Przeglądu Sportowego”. Lewandowski jest jednym z faworytów plebiscytu (choć według mojej wiedzy bliżej jest żużlowiec Bartosz Zmarzlik).
źródło

 
Jakby miał nie wygrać to by sie nie pojawil. I po drugie kursy na Lewego były na poziomie 2.00 i 1.80. Po moich zagraniach spadly do poziomu 1.50
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
cytat z dnia 3 stycznia 2020 18:18 przez matkowsky

Oczywiście, że żużel to sport niszowy, tak samo jak np. skoki narciarskie. Mówimy o zasięgu globalnym. 
No nie, właśnie w tym temacie mówimy o zasięgu lokalnym- co ma wspólnego ze sportowcem roku w Polsce zasięg globalny ? Ale tak to porównanie do skoków narciarskich jest jak najbardziej trafne. Tyle że dla Polaków to sportem niszowym może być windsurfing, brydż ale na pewno nie żużel. Przytoczę to co wspominałem:

 

A to tylko Ekstraliga- dla przykładu w Poznaniu na żużel regularnie chodzi 3-4 tys osób (mimo że bilety stosunkowo drogie- około 30-40 zł i to 3 poziom rozgrywkowy).
Reasumując: mnie wcale zwycięstwo Zmarzlika nie zdziwi.
cytat z dnia 3 stycznia 2020 19:05 przez ar0nek

Jakby miał nie wygrać to by sie nie pojawil. I po drugie kursy na Lewego były na poziomie 2.00 i 1.80. Po moich zagraniach spadly do poziomu 1.50
Ostatnio też miał być w trójce bo siedział koło Messiego. Wyjściowe były na Lvbet po 2,00 ale od okolic 25-26 grudnia widziałem już tylko 1,30 - 1,40.
 
Do góry Bottom