>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

:)

TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Odezwal sie pan poukladany to jest temat do kawalow a nie napinek :jezora: Powiedz co o mnie wiesz bo moze sam nie wiem :spokodfhgfh: ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
Szymon jeśli masz wprowadzać niepotrzebny zamęt to tego nie rób :zoltakartka: Za obrazę innych userów grozi warn i Ci go przydzielam.Zbyt pochopnie oceniłeś chipsa.To są kawały a nie jego słowa.Wymyśl lepsze :jezora:
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
oooo matko czlowieku zal mi ciebie. Po twoich idiotycznych, rasistowskich dowcipach mozna sie wszystkiego o tobie dowiedziec.
skad tacy ludzie sie biora... ???? ???? :wowsdf:

ten koles w twoim avatarze to chyba twoje zdjecie co??
Wg mnie mimo wszystko chips przeszadziłeś :zoltakartka: Żarty żartami
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
yhm sory ze to tu napisze ale niech inni to przeczytaja. Po pierwsze nie wiem co sie tak czepiacie ze go strasznie obrazilem, poprostu powiedzialem co sadze o jego dowcipach i tyle. A po drugie wy-moderatorzy tez czasem przyznajac warny powinniscie sie kierowac nie tylko regulaminem i zasadami ale rozsadkiem i nalezalo by wiedziec gdzie konczy sie granica moralnosci bo np. gdybym ja mial swoje forum to w regulaminie umiescilbym takze punkt mowiacy o tym ze rasistowskie zachowanie jest karane!! Tutaj tego raczej nie ma ale to nie moja sprawa wiec pozostawie to bez komentarza.
pozdro :]
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie zainteresowałem się tym tematem. Szymon znów wprowadzasz zamęt? Raz już odpoczywałeś !. fakt rasizm jest zły ale my nie jesteśmy tu od tego aby wychowywać Ludzi!. Fakt możemy mieć na to nie jaki wpływ. !


Pozdrawiam.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zapomniałem że na forum przebywają też nadgorliwe dzieci które nie mają skończonego 13 roku życia a bukmacherka jeszcze nie dla nich bynajmniej takie dowcipy więc mój błąd ????
Jak na pewne sprawy nie patrzy się z przymrużeniem oka wtedy dopatruje się niestety skandalu.Kazdy nie raz słyszal lub opowiadal dowcipy o Żydach czy Rumunach i jest ok.Polacy opowiadają kawały o Zydach,Niemcy o Polakach itd jest spokój...Wcale nie porównuje czarnoskórych z odchodami daleko mi od tego jednak dowcip dla mnie zabawny inne były w podobnym stylu jednak ty akurat doczepiles sie do tego :mrgreen:

Jezeli chodzi o twoją wypowiedz to jest to brzydki atak na mnie nie wiem co ty myślisz i o co ci chodzi widze co piszesz i z tego wysuwam wnioski :jezora:
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
American and Polish soldiers are chatting after duty:
American: OK, we have George Bush, but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Johnny Cash too!
Pole replies: We have Kaczyński and? No Wonder, No Hope and No Cash!

Rozszyfrowano wreszcie, co oznaczają poszczególne litery w rozmiarach miseczek:
A - Albo tu powinien być biust, albo coś nie gra.
B - Biust.
C - Cyce jak się patrzy.
D - Dorodne cyce jak się patrzy!
DD - Diablo dorodne cyce jak się patrzy!!
E - E! Stary! Widziałeś kiedy takie cyce?!

Kierowników dzielimy na 4 grupy:
1. Pedałów
2. Superpedałów
3. Antypedałów
4. Pedałów-magików
Dlaczego?
Kierownik Cenzura! mówi: &quot;Ja cię Kowalski wyp***dolę...&quot;
Kierownik Superpedał mówi: &quot;Ja was wszystkich wyp***dolę.&quot;
Kierownik Antypedał mówi: &quot;Ja się Kowalski z Tobą pie**olić nie będę!&quot;
Kierownik Cenzura!-Magik mówi: &quot;Ja cię Kowalski tak wypie**olę, że ty nawet nie zauważysz.&quot;
Kierownik Superpedał-Magik: Kowalski ja cie wyp**rdole razem z tymi twoimi kumplami i nawet nie bedziecie wiedziec kiedy
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Tak się wtrącę do dyskusji, więcej na ten temat pisać nie będę ????

Na I stronie tematu pisze wyraźnie ????

UWAGA!!!
Wszelkie treści zabronione przez polskie prawo (np: na tle rasistowskim) bedą od razu usowane a uzytkownik ktory je rozpowszechnia dostanie ostrzezenie :!: :!:
A żeby było do tematu ;) :

Na historii pani zawołała Karola do odpowiedzi.
-W którym roku rozpoczęła się II wojna światowa?
-W 1939- odpowiedział Karol.
-Kto ją wywołał?
-Adolf Hitler.
-Ile ludzi zginęło?
-Naukowcy tego nie stwierdzili.
Na drugi dzień Bartek pyta Karola.
-O co pani ciebie wczoraj pytała?
-Zapamiętaj odpowiedzi:
Na pierwsze pytanie odpowiedz 1939,
na drugie Adolf Hitler, a na trzecie
naukowcy tego nie stwierdzili.
Na następnej historii pani wyrwała Bartka do odpowiedzi.
-W którym roku się urodziłeś?
-W 1939-odpowiada pewny siebie Bartek
-Kto jest twoim ojcem?
-Adolf Hitler.
-Bartek czy ty masz mózg?!-pyta zdenerwowana pani.
-Naukowcy tego nie stwierdzili.
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
Do góry Bottom