>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

8 Kolejka T-Mobile Ekstraklasa 12.09-15.09.2014r.

betlitelli 9,9K

betlitelli

Użytkownik
Legia -0.75 1.82
Slask ma zbyt duzo punktow jak na swoja nijaka dyspozycje w tym sezonie, sprzyjalo im szczescie jak chocby z Jagiellonia gdzie czerwona kartka zmienila kompletnie przebieg meczu, Legionisci na swiezosci, skupieni i chetni by zmazac plame z Podbeskidzia powinni to wygrac 2 golami
Ruch +0,5 1.787
Spore value jak dla mnie, Ruch gra obecnie najlepsza pilke w ekstraklapie obok Wisly i Legii, nie dal sie ograc w regulaminowym czasie Metalistowi, teraz wypoczety i skupiony tylko na lidze powinien podgonic w tabeli, dodatkowo wzmocniony Wiesniakowem.Pomoc Pogoni jest wyjatkowo malo kreatywna i sadze, ze Ruch zdominuje spokojnie gre w srodku pola.
Zawisza-Wisla over 2,5 2.06 oraz BTS
Wisla bez Glowackiego w obronie duzo traci bo nie maja go kim po prostu zastapic, ofensywa ostatnio wyglada zacnie wiec na pewno znow ostro pocisna z przodu, a ze obrona Zawiszy jest najslabsza w lidze a atak cos tam zawsze stworzy to wesze tu na over bramkowy po dobrym kursie
Cracovia DNB 1.75
W Cracovii cos ewidentnie ruszylo, w koncu przestali dawac d,py w obronie albo daja jej po prostu mniej a gracze powoli odnajduja sie taktyce Podolinskiego, dobre wrazenie sprawia nowy kolezka z Senegalu ktory moze byc prawdziwa gwiazda ekstraklapy.
Jaga+0.25 2.06
Lech jest w zby wielkim dolku by na niego postawic chocby zlotowke, z Quintana w skladzie mozna grac w strone Jagi
Gornik-Piast under 2.5 1.8 BTS NO
Oba zespoly wygladaja ostatnio solidnie w obronie, Piast przyjedzie po 1pkt i bedzie grzecznie czekal na kontry
Belchatow- Lechia over 2 1.613
Obrona Lechii jest dziurawa jak ser, zespol gra dosc ofensywnie a GKS u siebie sie raczej bronic nie zamierza wiec 2gole w tym meczu to jest minimum
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
W sumie sporo z moich propozycji będzie się pokrywać z tymi wyżej bo widzę mamy podobny pogląd.
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków over 2,5 2,05 ✅ 2:4
Można kombinować z szukaniem winu Wisły, ale ja takich meczów nie lubię. Zdecydowanie najwięcej value widzę w overze, który wygląda bardzo obiecująco. Wisła bez filaru obrony Głowackiego a biorąc pod uwagę ławkę jest to ogromna strata i liczę, ż w końcu Zawisza z naprawdę solidnym potencjałem z przodu zatrybi. Było teraz trochę czasu więc mam nadzieję, że coś się ruszy, bo żal na nich patrzeć. O Wisłę z przodu jestem spokojny i wg.mnie tutaj kurs powinien zdecydowanie oscylować w granicach 1,85-1,90.
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów (0) 2,63 zwrot 1:1 ładne frajerstwo
Bet bardziej przeciwko Pogoni. Grają wg. mnie bardzo słabo i fakt po przerwie reprezentacyjnej możliwe, że coś zaskoczy, ale wg. mnie Ruch piłkarsko w tym sezonie jest lepszy i wg. mnie ten doświadczony skład w takich meczach może naprawdę urywać sporo punktów.
Z Metallistem pokazali, że potrafią bronić a jeżeli Pogoń nie poprawi gry w ofensywie to ciężko to widzę. W życiu nie postawiłbym tutaj tak żałosnej Pogoni w roli tak zdecydowanego faworyta.
Legia Warszawa (-0,75) - Śląsk Wrocław 1,819
Dla mnie warte wejścia grubo. Legia po przerwie powinna zagrać składem bardziej przypominającym ten z LE niż ligowym. Dodatkowo Śląsk u siebie a na wyjazdach to dwie historie i nie wierzę, że Legia znowu w lidze da tyle prezentów rywalom. Jakoś mam dziwne przekonanie, że przed LE oni tutaj zrobią sobie festiwal strzelecki bo umówmy się piłarsko Legia jest klasę wyżej nawet w składzie lekko odmienionym, tym bardziej, że widać że Orlando Sa z przodu prezentuje się coraz lepiej. W sytuacji kiedy w końcu ograniczą w lidze kiksy w obronie to zaczną wygrywać bardzo regularnie i wysoko.
Kursy powinny polecieć w dół.
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała -0,25 2,32
Dla mnie value. Chociaż po przerwie reprezentacyjnej zawsze warto ostrożniej.
Podbeskidzie mam wrażenie dalej niedoceniane. I dobrze bo póki co można na nich w tym sezonie walić w value bety.
Korona gra fatalnie a do tego ich skuteczność jest żałosna. Fakt gorzej już być nie może, ale to nie znaczy, że takie kursy są usprawiedliwieniem. Ostatnio na własnym terenie dostali manto od Jagielloni a Podbeskidzie pokazało w ostatnich spotkaniach jak potrafią znakomicie wykorzystywać błędy rywali a Korona popełnia ich mnóstwo.
Jagiellonia Białystok +0,25 - Lech Poznań 2,06 ✅ 1:0
Narobiło się dogów w tej kolejce. Ale wg. mnie strasznie przeceniane są ekipy, które grają po prostu słabo. A Lech póki co gra katastrofalnie. Z Cracovią nie wiem co to było. Jak oni nie potrafią na własnym stadionie utrzymać piłki i pograć cokolwiek to ja nie wiem jak ten zespół ma funkcjonować. Nowy trener nie musi od razu oznaczać polepszenia gry bo po pierwsze lista kontuzji dalej długa, po drugie kilku graczy wyjechało na zgrupowania. To akurat nie powinno być przeszkodą ale jak dzisiaj patrzyłem co wyprawia Kamiński w obronie to się nóż w kieszeni otwierał a Jaga z przodu potrafi na własnym stadionie strzelać. Dla mnie linia powinna tutaj być O a jest +0,25 i biorę z pocałowaniem ręki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
legia 122

legia

Użytkownik
Legia-Śląsk NO BET
&quot;Henning Berg, podobnie jak wczoraj, próbował dwóch zestawień środkowych obrońców. Najpierw obok Rzeźniczaka grał Igor Lewczuk, a później Tomasz Jodłowiec. Ze Śląskiem na pewno nie zagrają bowiem Inaki Astiz, który nie jest w pełni zdrowy, a także Dossa Junior, który wczoraj o 20:45 wystąpił w podstawowym składzie w spotkaniu Bośnia i Hercegowina - Cypr i w Klubie pojawi się dopiero w czwartek.
Najprawdopodobniej wolne dostaną także Żyro, Duda i Bereszyński.
najsilniejsza jedenastka zagra Z Lokeren a potem z Wisłą także nie powinna być zbyt duża rotacja, także ze Śląskiem wygląda na to, że będzie trochę mielenia składem.
Przestrzegam, żeby nie skończyło się jak z Koroną...która do przerwy mogła ze 3 bramki Legii strzelić
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Wraca ligowa rzeczywistość, więc i okazja do zarobienia na meczach naszej rodzimej ligi. Na razie się skupie na pierwszym spotkaniu.

Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków
Mariusz Rumak obejmuje zespół w kryzysowej sytuacji. Kadrowo jednak wygląda tak na dobrą sprawę nieźle. Zaciąg obcokrajowców na razie zawodzi, jednak jestem pewien, że da się to wszystko poukładać, tylko potrzeba charyzmatycznego trenera, a według mnie Rumak mimo swojego wieku taki jest. Można mu wytykać, że jest egocentryczny i tak dalej, choć ja takiego zdania nie mam i sądzę, że to jest po prostu jego sposób na prace oraz stres z nią związany. Po drugiej stronie Smuda, który wydaje się, że dobrze poukładał przed sezonem wszystkie klocki związane z przygotowaniem zespołu do rozgrywek. Ten zespół mi się podoba. Przypomina trochę tą starszą Wisłę, która szalała w europejskich pucharach.

Zatem zapowiada nam się niezłe widowisko. Po jednej stronie efekt nowej miotły, gra u siebie, która ze względu na konflikt wewnątrz klubowy nie jest atutem. Po drugiej stronie goście z Krakowa, którzy będą chcieli udowodnić, że forma ciągle jest mimo tego, że teraz była dłuższa przerwa.

Stawianie na zwycięzce tego meczu to ciężki orzech do zgryzienia i takie trochę igranie z losem. W takich sytuacjach zawsze stawiam na remis 3,25 bet365 ⛔ i go proponuje jeśli ktoś czuje mus na stawianie 1x2.

Jednak według mnie lepszą opcją wydaje się na postawienie overu bramkowego. Nie polecę jednak po linii 2,5, tylko o bramkę wyżej. Sądzę, że nasza liga powoli wychodzi już ze schematu underowej ligi. W zestawieniu jeszcze mamy dwa zespoły, które grać do przodu lubią, na dodatek Zawisza kiepsko radzi sobie w tyłach od bramkarza na obrońcach kończąc. Po stronie Wiślaków nie zagra Głowacki, czyli pewny punkt, a więc na logikę rzecz biorąc możemy się spodziewać gradu bramek. Oczywiście nasza piłka często zaprzecza prawom logiki, choćby spotkaniem 2 kolejki wstecz w Bydgoszczy, kiedy to gospodarze przegrali 0:2 z Lechią, choć grono osób spodziewało się przynajmniej tych trzech bramek.

Powyżej 3,5 bramek 3,40 bet365 ✅
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków 2 2,35
Witam!To będzie moja pierwsza analiza miejmy nadzieję że udana.8 kolejka zaczyna się w Bydgoszczy gdzie tamtejsza Zawisza zagra z Wisłą Kraków.Absolutnym faworytem tego meczu jest oczywiście Wisła.Na 7 kolejek rozegranych ma 4 wygrane i 3 remisy 0 porażek.I tym razem też nie przegra.Bilans bramek 14-7.Wygrane mecze z Lechią,Lechem,Pogonią oraz Bełchatowem pokazują ze nie są one przypadkowe.Wisła gra naprawde fajna dla oka piłkę a duża zasługa w tym Semira Stilića.W meczach bezpośrednich Wiśle Zawisza nie leży za bardzo.Na 4 ostatnie mecze 2 mecze wygrała Zawisza,1 Wisła a raz był remis.Wisła zagra w prawie najmocniejszym składzie zabraknie Głowackiego ale go zastąpi Czekaj najprawdopodobniej.Reszta składu bez zmian.Zawiszy jak na razie nie idzie w tych rozgrywkach na 7 kolejek 6 przegranych i 1 remis w dodatku bilans 7-17 co pokazuje ze obrona jest słaba a w ataku też nie jest lepiej.Rumak nie jest to zły trener już robi czystki w szatni ale moim zdaniem nie ułozy zespołu w niecałe dwa tygodnie . Napewno będzie chciał tak zagrać by nie przegrać a to będzie stosunkowo trudne.W składzie Zawiszy też nie będzie większych zmian,powrócili Drygas i Nawotczyński.Moim zdaniem Wisła wygra to spotkanie,bo jakakolwiek strata punktów będzie sensacją w tym meczu , a patrząc na dalsza część sezonu i ze Wisła walczy o mistrza nie ma prawa stać się to.
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Overowo wygląda sobotni mecz Cracovii z Górnikiem Łęczna. Jak na razie lepiej w sezon weszli piłkarze z Lubelszczyzny, ale ze względu na to, że poza Łęczną piłkarze trenera Szatałowa prezentują się trochę gorzej niż w domu, to nie należy skreślać szans gospodarzy. Cracovia rozczarowuje, po 7. meczach jest dopiero 14. pozycji w tabeli z tylko 1 wygraną. Na pewno sporym problemem jest defensywa, która nie wygląda najlepiej po przejściu na system 3-5-2. Niemalże każdy mecz to kilka okazji sprezentowanych rywalom, a że Łęczna strzelać potrafi, to widać. Cracovia w przerwie na reprezentacje była na kilkudniowym zgrupowaniu, w czasie którego piłkarze dość ciężko trenowali. Jest spore ciśnienie na zdobycie 3 punktów w sobotę, dlatego spodziewam się, że to Pasy będą prowadziły grę. Cracovia u siebie kręci same overki: najpierw 1:3 z Legią, potem wymęczone 2:1 z Koroną, a ostatnio porażka 1:3 z wyraźnie lepszym wówczas Podbeskidziem. Górnik natomiast nie ma dotychczas powodów na narzekania. Tylko 2 ligowe porażki, które jednak dużego wstydu nie przynoszą, bo miały one miejsce na wyjazdach z czołówką T-Mobile Ekstraklasy, czyli 0:5 z Legią i 0:2 z Górnikiem Zabrze. Łęczna ma mocne skrzydła, potrafi szybko wyprowadzić kontrę, co w meczu z Cracovią będzie sporym atutem. Ma kto zdobywać bramki, są Bonin, Cernych czy Hasani, także siła ofensywna wygląda solidnie. Do tej pory Górnik na wyjazdach grał dość zachowawczo, ale wystarczy spojrzeć z kim się mierzyli poza domem: Ruch, Legia i Zabrze. Teraz czas na zespół z dolnych rejonów tabeli, także można oczekiwać bardziej otwartej gry Łęcznej. Cracovii bardzo zależy na 3 oczkach, będzie prowadzić grę, Górnik na luzie, będą szanse na kontry, do tego 7 spotkań Górnika w tym sezonie to aż 27 bramek, czyli prawie 4 na mecz. Wszystko wskazuje na overka.
Cracovia – Łęczna
Over 2.5 @ 2.12 Pinnacle ✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Zawisza 2 - 4 Wisła
Na inaugurację kolejki obejrzymy pojedynek Zawiszy z Wisłą. Mecz na pewno zapowiada się ciekawie ponieważ obie ekipy celują w zdobycie pełnej puli punktów. Sytuacja gospodarzy jest patowa, sześć porażek z rzędu doprowadziło do zmiany trenera, którym został Mariusz Rumak. Ciężko przewidzieć jak zaprezentuje się zespół pod jego wodzą. Póki co wiemy, że mocno wietrzy szatnie aby wprowadzić równowagę między polskimi a zagranicznymi zawodnikami. Na razie z klubem pożegnali się Silva i Fleurival. Na korzyść Zawiszy przemawia przerwa na gry reprezentacji, co pozwoliło nowemu szkoleniowcowi na spokojnie przygotować drużynę do meczu. Do plusów dopiszę również tradycyjny &quot;efekt nowej miotły&quot; Zawodnicy których zobaczymy na boisku mają o co grać. Jedni żeby wykorzystać szansę i załapać się na pierwszy skład, a inni aby nie pożegnać się z pracą.
Także w trzy punkty celuje krakowska Wisła, zespół, który na razie przewodzi w tabeli. W Krakowie panuje bardzo dobra atmosfera. Biała Gwiazda jako jedyna nie zaznała jeszcze smaku porażki, wygrała 3 ostatnie mecze, a na trybuny wrócili kibice. W czasie przerwy od ligowych zmagań Wisła rozegrała mecz pokazowy z Lechią Sędziszów, którą pokonała 6:0. Zmartwieniem szkoleniowca przed jutrzejszym meczem jest brak Arkadiusza Głowackiego. Zastąpi go Michał Czekaj. Na boisku nie zobaczymy także debiutu Richarda Guzmicsa, który podpisał kontrakt z krakowskim klubem. Franciszek Smuda zapowiada, że da szansę temu zawodnikowi w meczu Pucharu Polski. Podsumowując atuty Wisły to bardzo dobra gra zarówno całego zespołu, jak i wysoka dyspozycja poszczególnych zawodników, seria bez porażki, która wpływa na bardzo dobrą atmosferę w zespole, wysoka motywacja piłkarzy (co podkreśla trener).
Na tej podstawie wyłania się faworyt. Jest nim Wisła. Mimo to, nie podejmę sę gry na ten zespół. Dlaczego? Otóż, dla mnie główną niewiadomią pozostaje zespół gospodarzy. Nie uważam trenera Rumaka za solidnego szkoleniowca, ale z drugiej strony nie miał okazji się wykazać. Ponadto w Zawiszy są piłkarze, którzy zdobyli Puchar Polski, przecież nie mogli zapomnieć o co chodzi w grze w piłkę. Z kolei w Wiśle zabraknie opoki w defensywie czyli Głowackiego. Jak spisze się Czekaj, który nie dostawał w tym sezonie szans gry? Dlatego jeśli mam typować 1x2 to skłonny jestem zaryzykować grę na gospodarzy z podpórką. Drugim typem jaki upatruję na ten mecz jest strzelenie bramki przez oba zespoły. Spodziewam się otwartej rywalizacji z obu stron.
Moje propozycje:
Obie strzelą (około 1.70 )✅
Zawisza lub remis /dnb (około 1.60/ 2.20)⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Plusem dla takich zespołów jak Korony czy Zawisza, które słabo prezentują się
na początku sezonu jest czas pomiędzy najbliższą a ostatnią kolejką.
Widać brak Masłowskiego czy Goulona w &quot;11&quot;, trzeba poczekać jaki skład
wystawi Rumak i jak zagra, choć po tym co grał zawsze u siebie
spodziewam się pięciu atakujących i pięciu broniących.
Dobrze w Gliwicach zagrał Wójcicki i moim zdaniem Rumak powinien iść w tą stronę,
stawiać na tych będących w formie, a nie graczach z zagranicy, którzy nie wnosili nic do zespołu.
Wisła gra najlepszą piłkę w kraju, szybką, kombinacyjną, nieprzewidywalną i trudną dla każdej obrony.
Każdy kto widział mecze Wisły wie, że jeśli Zawisza nie poprawił swojej gry w obronie,
może tu skończyć jak Pogoń u siebie. Dla mnie najlepiej zagrać over, ale kurs na 2,25 za niski
w porównaniu z typ w drugim piątkowym spotkaniu, dlatego tylko live.
W Szczecinie spodziewam się dobrego, otwartego spotkania.
Pogoń tylko z Piastem mocno underowo, tam gospodarze mieli okazje
w 1 połowie, zwłaszcza na samym początku spotkania.
Ruch miał problemy ze strzelaniem bramek, ale ostatnio gra w ataku wygląda coraz lepiej.
Niebiescy potrafili strzelić trzy gole w Gdańsku, w Krakowie dwa, z Piastem wygrali 1-0,
a tam gospodarze mieli sporo dobrych okazji na gole.
Gwarancją bramek w Pogoni jest tylko Robak, ale kilku zawodników poza nim
potrafi strzelać i asystować, więc over 2,25 po kursie 1,92 dla mnie jest warte gry przed meczem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Pogoń - Ruch
Dwa tygodnie przerwy to spory plus dla Ruchu,który musiał grać na dwóch frontach.Teraz mieli okazje odpocząć i pozostaje im skupić się na lidze bo póki co miejsce w tabeli nie oddaje ani trochę potencjału tej drużyny.W Gdańsku dużą rolę odegrało zejście Malinowskiego z powodu kontuzji i gra defensywna się posypała bez niego.Z Pogonią ma już być gotowy do gry.
Portowcy od paru spotkań wyglądają bardzo słabo.Jak się okazuje odejście Lewandowskiego to może być na prawdę spory problem.Defensywa w ostatnich dwóch spotkaniach wyglądała po prostu fatalnie.Wisła i Łęczna stwarzały sobie mnóstwo tych sytuacji bramkowych.Ruch na tą chwilę dla mnie jest po prostu silniejszym zespołem. Kursy na Pogoń są przesadzone bo prócz własnego boiska i dobrego bilansu w meczach z Ruchem nie mają tak na prawdę wielu argumentów aby zgarnąć trzy punkty.Jeśli Niebiescy zagrają na dobrym poziomie,zbliżonym do tego który prezentowali w LE to remis uważam za minimum.
Ruch X2 @ 1.70 ✅ 1-1
Zawisza - Wisła
Kurs na Wisłę wydaje się atrakcyjny ale jednak lepiej pójść w stronę bramek moim zdaniem.Podstawowa sprawa to brak Głowackiego,którego ma zastąpić Czekaj.Po tej dwutygodniowej przerwie różnie to może wyglądać.W Zawiszy zmiana trenera,niby Rumak jest beznadziejny ale wiemy jak działa efekt nowej miotły.Pozbył się dwóch zawodników,którzy nie dawno przyszli do klubu i to jest akurat dobra decyzja z jego strony.Fleurival i Silva nie pokazali nic ciekawego.Typowy szrot jakiego wiele w naszej lidze.Niedługo wróci Goulon i Masłowski więc powinno być lepiej.Z Wisłą zapowiada się ciekawy,otwarty mecz.Uważam,że stać ich na bramkę u siebie spokojnie,biorąc pod uwagę,że Wiślacy zagrają bez Głowackiego.W Gliwicach marnowali bardzo dobre okazje.Jeśli poprawią skuteczność to swoje strzelą a mają kim postraszyć z przodu akurat.Wisła gra najlepszą piłkę w lidze i chyba nie ma takiej obrony,której nie byliby w stanie sforsować a ta Zawiszy jest strasznie dziurawa.Mi się tu składa wszystko na bts&#39;a.
BTS @ 1.72 ✅ 2-4

Kursy Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Zawisza Bydgoszcz vs Wisła Kraków-Powyżej 2,5 kurs:1,95✅
⚽Wisła Kraków powyżej 1,5 goli kurs:2,20✅


Po przerwie reprezentacyjnej wracamy do rozgrywek naszej rodzimej ekstraklasy.Kolejkę rozpoczniemy w Bydgoszczy.Zawisza od początku sezonu prezentuje się bardzo słabo.Szczególnie jeśli chodzi o wyniki,bo nie punktują,notują dużo porażek.Jeśli chodzi o grę to są przebłyski,bo potencjał w ofensywie ta drużyna ma i to spory.Defensywa to chyba najsłabsza formacja tego zespołu.Praktycznie wszystkie ekipy,które mierzyły się z drużyną z Bydgoszczy prócz Korony pakowały Zawiszy bramki z uśmiechem na ustach,nie raz przy okazji ośmieszając ich defensorów.W pomocy bdb gra Drygas,który jest najlepszym zawodnikiem tej drużyny.Z przodu zaciąg z Portugalii i okolic ma dobre momenty,kreują sporo sytuacji ale z wykończeniem dogodnych sytuacji jest bardzo kiepsko.Wagner marnuje na potęgę,a Alvarinho czy Vasco też często się mylą.W Bydgoszczy pożegnano się z trenerem Paixao i ten ruch wydaje się oczywistym.Jednak Radek może mieć pretensje tylko do siebie,bo wziął trenera,którego polecili mu menago z Portugalii z myślą o tym,żeby trochę z Zawiszy wyciągnąć hajsu z transferów pchając do tego klubu szrot z tamtych rejonów.Teraz mamy trenera Rumaka.Polski trener to na pewno plus ale czy takiego człowieka Zawisza potrzebował?Trener Rumak pracował w Lechu długo i bez większych rezultatów,notując przy okazji kilka wtop,które tak dużemu klubowi na naszym podwórku jakim nie wątpliwie jest zespół z Poznania przydarzyć się nie mogło.Lech za Rumaka nie miał stylu,a teraz taki zespół jak Zawisza też go nie ma i nagle przejmuje ten zespół człowiek,który wprowadzenia tego stylu nie gwarantuje.Rumak podobno na treningach stara się przede wszystkim polecenia zawodnikom wydawać w języku polskim,piłkarze zagraniczni mają się wziąć za naukę naszego języka+są zmiany jeśli chodzi o sposób przygotowania zespołu,nowy sztab wprowadził nowe metody treningowe.Jak to wypali?Moim zdaniem Zawiszy może być dalej bardzo ciężko,teraz może zaprocentować efekt nowej miotły.Jednak od razu w pierwszym meczu może być bardzo ciężko zapunktować,bo zmierzą się z Wisłą Kraków.Z Wisłą Kraków,która po słabych dwóch pierwszych spotkaniach na starcie rozgrywek gra lepiej i lepiej.Od meczu z Lechem ten zespół ruszył pełną parą.Znów zanosi się na to,że pierwsza runda będzie w ich wykonaniu świetna.Wszystko się zazębia i gra zaczynając od pewnie broniącego Buchalika po grającego na pozycji nr.9 Pawła Brożka.Wisła dobrze czuje się zarówno z kontry jak i w ataku pozycyjnym.Obrona znów wygląda dobrze.Dudka do którego miałem obawy tworzy z Arkiem Głowackim dobry duet stoperów.Sadlok z Burligą to chyba najlepsze boki obrony w naszej lidze.Obaj bdb wyglądają zarówno z tyłu jak i w grze ofensywnej.W środku pola rozkręcił się Uryga choć ostatnio z Bełchatowem wyleciał z boiska po głupich faulach.Z przodu jest duża moc.Stilić,Garguła,Boguski,Jankowski,Brożek.Wszyscy ci zawodnicy są formie,pokazują dużo jakości,świetnie się dogadują na boisku.Duety Stilić-Brożek czy Boguski-Brożek rozumieją się bez słów i czasami można złapać się za głowę,że Polski zespół może tak dobrze grać kombinacyjnie i w bdb tempie.Dziś spodziewam się kilku goli.Proponuje więc dwa typy over 2,5 goli w meczu i over 1,5 goli Wisły.Tak jak pisał @szef,że taka przerwa na reprezentacje może być dobra dla takiego zespołu jak Zawisza+efekt nowej miotły,więc liczę że coś od siebie jeśli chodzi o gole dorzucą.Jednak o punkty będzie im ciężko.W defensywie moim zdaniem w tak krótkim czasie Rumak dużo nie zmieni.Dzisiaj znów powinno wyglądać to przeciętnie,a Wisła mając taki przód z zawodnikami w takiej dyspozycji powinna z tego skorzystać i te przynajmniej dwa gole wrzucić.Taki przeciwnik jak Zawisza powinien odpowiadać Wiśle.Zespół z Bydgoszczy zawsze u siebie stara się przejmować inicjatywę i zespołowi z Krakowa w to graj.Wisła będzie mogła punktować z kontry i nawet jeśli straci gola to myślę,że i tak odpowiedzą czymś więcej.

⚽Pogoń Szczecin vs Ruch Chorzów-Remis nie ma zakładu:Ruch Chorzów kurs:2,20 ZWROT

Na początku można było złapać po 2,40.Według mnie tutaj kursy na to spotkanie powinny być wystawione po równo.Pogoń jest faworyzowany moim zdaniem bezpodstawnie.Pogoń w ostatnim spotkaniu z Łęczną zagrała słaby mecz i ogólnie ostatnio ma słabszy czas.Na Lechu zagrali jedną w miarę dobrą połówkę,by w drugiej oddać całkowicie inicjatywę słabemu zespołowi z Poznania w tamtym czasie i ostatecznie tylko zremisować.Potem przyszła klęska 0:3 u siebie z Wisłą,gdzie nie mieli nic do powiedzenia.Myślę,że dzisiaj to spotkanie w Szczecinie zwycięży Ruch.Ta przerwa na reprezentacje takiej drużynie jak Ruch powinna wyjść na dobre bardziej niż innym.Wiadomo,że zespół z Chorzowa ma bardzo wąską kadrę i trener Kocian musi stawiać na tych samych zawodników cały czas.Łącząc to z pucharami gdzie zaszli jak na swoje możliwości bardzo daleko,w lidze wyglądało to słabo.W początkowych kolejkach było też rotowanie składem.Teraz w poprzednich meczach wychodziła żelazna 11.Widziałem drugą połowę meczu z Lechią i Ruch grał bdb piłkę.Znowu wyglądali świetnie z kontry ale też w ataku pozycyjnym sobie dobrze radzili.W końcówce nie mieli sił i tylko zremisowali.Dziś po takiej przerwie jadą na mecz z Pogonią i zawodnicy powinni na świeżości pokazać wszystko co najlepsze.Pogoń według mnie jest idealnym rywalem dla Ruchu.Ekipa ze Szczecina gra do przodu,chce prowadzić grę tylko czasem za dużo z tego nie wynika,brakuje skuteczności.Przykład mecz z Piastem.Obecnie w formie jest chyba tylko Robak i to będzie nie wątpliwie największe zagrożenie.Obie ekipy nie mają dobrych defensyw choć mimo wszystko to Ruch w tym elemencie jest moim zdaniem lepszy.Pogoń wypożyczyła Lewandowskiego do Włoch i przez tą decyzję będą cierpieć,bo młody Matynia ewidentnie sobie nie radzi.W bdb formie jest w Ruchu Kowalski co potwierdził występem w Gdańsku i dziś może młodym obrońcą Pogoni nie raz pokręcić.Według mnie scenariusz tego meczu będzie taki,że zespół ze Szczecina będzie grał atakiem pozycyjnym,a Ruch biorąc pod uwagę słabo spisującą się obronę rywali będzie mógł w swoim stylu zabijać z kontry.Doszedł Wiśnia z Widzewa i on daje też Kocianowi nowe możliwości w ofensywie.Ruch charakterystyką jest podobny do Wisły,a jaki przebieg miało starcie Pogoni z zespołem z Krakowa każdy widział.Dziś liczę na podobny scenariusz i myślę,że Ruch po tej przerwie będzie osiągał konkretne rezultaty,więc idę dziś w ich kierunku.

Bukmacher:Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 18

kokoszek21

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków ✅✅✅
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bet-At-Home
Witam,
na dziś wybrałem spotkanie otwierające 8 kolejkę naszej rodzimej ekstraklasy. Zawisza podejmuje u siebie Krakowską Wisłę. Nie ma się co oszukiwać, Zawisza w dołku a Wisła w gazie i myślę że nawet brak Głowackiego nie spowoduje straty punktów przez Wisłę. Nowy trener Zawiszy nie poukłada szybko ich gry. W drużynie zachodzą zmiany i na ułożenie gry potrzeba czasu. Wisła styl i grę ma już ułożone.
Na kilka ostatnich spotkań to Zawisza ma lepsze statystyki H2H, ale w dzisiejszym dniu i po dzisiejszym meczu się to zmieni. Wiślacy w formie, a i sądzę że okres przerwy na mecze reprezentacyjne też solidnie przetrenowali.
Powodzenia i pozdrawiam ????
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Co tydzień będę sobie próbował udowodnić, że na naszej Ekstraklasie da się cokolwiek zarobić. W zeszłym sezonie oglądałem zapewne większość meczy, szczególnie kilku drużyn, w tym trochę mniej czasu ale coś &quot;przeglądam&quot;.
Zawisza - Wisła Kraków 2@2,30 Bet365 2/10 ✅
Zawisza - Wisła Kraków 2HT/2FT @3,90 Expekt 1/10 ✅
WYNIK 2:4 (0:1)

Jestem zdecydowanie z drugiej strony Błoń, ale gra Wisły może robić wrażenie. Zawisza to obok Piasta i Korony największa katastrofa Ekstraklasy. Przy czym Piast przynajmniej w obronie robi wrażenie? Czy Rumak wyciągnie Zawiszę z kryzysu? Sądzę, że tak, ale potrzeba mu na to zdecydowanie więcej czasu. Kto chce sprawdzać statystki - ten sprawdzi, ale Zawisza po przyzwoitych spotkaniach z Zulte, które jak się okazuje też cudów nie pokazało w Pucharach leży. I leżeć będzie jeszcze przez 2 tygodnie podejmując Wisłę i Lecha.
Stawka? Nie szalałbym, zawsze może pojawić się 1) przerwanie efektu serii, 7 meczy bez porażki Wisły w tym sezonie i 5 porażek pod rząd Zawiszy 2) efekt nowej miotły 3) cud

Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów X2 @1,68 Betclic 1/10 ✅
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów BTS: NO @,1,83 Bet365 1/10 ⛔ - doliczony czas gry :F
WYNIK 1:1 (0:1)
Od początku sezonu mimo początkowych dobrych wyników coś mi nie grało w grze Pogoni. Niestety jedynym dowodem jest ostrzeżenie przed meczem z Piastem w temacie o progresji na bramki w ciągu najbliższych 10 minut. Kursy wystawione prawidłowo dlatego też ciężko coś ukłuć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków
Niespodziewany Lider dziś o godzinie 18:00 w 8 kolejce T-Mobile Ekstraklasy podejmie słabo spisującego się Zawiszę zajmującego przed ostatnia lokatę.
Niedawno mówiło się o tym, iz W Wiśle nie za dobrze się dzieje problemy finansowe kłopoty z kibicami, wydaje się iż wszystko wraca do normy po dymisji Jacka Bednarza kibice znów wykupują bilety na mecze Białej Gwiazdy.
Nic dziwnego Wisła gra ładny dla oka futbol i pomimo jakiś większych wzmocnień staje się jednym z głównych kandydatów do Mistrzostwa. Tylko pytanie jak długą są w stanie podtrzymać formę, ale mając takich piłkarzy jak Stilic,Sadlok,Garguła,Brożek czy Boguski oraz trenera Franciszka można powiedzieć iż cały sezon.
Zawisza tragiczny start sezonu bez polotu, bez pomysłu bez zaangażowania notuje wpadkę za wpadką.Dziś pod wodzą nowego trenera Rumaka, który za złe wyniki został zwolniony z Lecha Poznań spróbują czegoś innego, jednak nie ma się co spodziewać poprawy gry jeszcze zbyt wcześniej o ile ogólnie taka poprawa nadejdzie.
Wisła bez porażki i nie myślę by dziś z Zawiszą zanotowała pierwszą.
Braki w Wiśle: Głowacki, Guerrier

Typy: Wisła 2 2,37 3/10 bet365✅
Powyżej 10,5 Kornerów (azjan) 1.85 4/10 bet365⛔
 
G 22

geograf_pl

Użytkownik
Dołączam do grona grających over 2,5 w meczu Zawisza - Wisła, jednakże z zastrzeżeniem, że niekoniecznie w tym meczu wygra Wisła ????
⚽ Zawisza - Wisła @ typ: powyżej 2,5 goli - 1,95 w Bet365 ✅ 2:4
1) Zawisza przegrywa, ale warto pamiętać, że stwarza sobie sporo okazji w każdym meczu. Wójcicki, Vasconcelos, Luis Carlos... oni mogą zaskoczyć obronę Wisły.
2) Oczywiście obrona wygląda bardzo słabo. Trener Rumak zapowiada, że chce zagrać &#39;na zero z tyłu&#39;. Tymczasem in minus ze składu wypadł Nawotczyński i wydaje się, że obronie trudno będzie zatrzymać Wisłę.
3) Ekipa Smudy gra ładnie i radośnie. Z Bełchatowem Wiślacy mogli wygrać wyżej, ale skończyło się 1:0. Wcześniej pewna wygrana w Szczecinie 3:0. Ale... zabraknie Głowackiego - filaru defensywy. Fakt - Michał Czekaj to zdolny chłopak i powinien sobie poradzić, ale mimo wszystko &#39;Głowa&#39; chyba lepiej organizuje grę obronną.
4) Stilić, Brożek, a do tego odżyli Boguski i Garguła. Z przodu powinno być dobrze
Podsumowanie: Zakładam, ze Zawisza nadal będzie kreował sporo sytuacji do zdobycia gola. Liczę, że tym razem jakieś z nich wykorzysta. Z drugiej strony Wisła, która wygląda bardzo dobrze i z jednej strony powinna sięgnąć po pewne zwycięstwo, ale z drugiej mam w pamięci [paradoksalnie] na prawdę niezłą grę Zawiszy w ofensywie - jak się odblokują to kto wie - może i strzelą Wiśle ze dwa gole? a wtedy trzy punkty wcale nie muszą pojechać do Krakowa. Moim zdaniem będą minimum 3 gole w meczu.
---
⚽ Pogoń - Ruch @ typ: X do przerwy - 2,10 w Bet365 ⛔ 0:1 HT
Pogoń 5 spotkań bez zwycięstwa, w tym dwie z rzędu porażki D 0:3 z Wisłą i W 2:4 z Łęczną. Tutaj potrzebne są punkty i trzeba ich pilnować grając rozsądnie od pierwszych minut. Na przeciwko dobrze zorganizowana ekipa trenera Kociana, która po słabym starcie jakby &#39;wykaraskała się&#39; i rozegrała solidne mecze z Lechią W 3:3, Lechem D 0:0 i Piastem W 1:0. Ruch powinien się napędzać i ruszyć w górę tabeli. Jednak w tym meczu uważam, że obie ekipy rozpoczną ostrożnie i padnie remis do przerwy. Nikt tutaj nie będzie chciał przegrać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miku 21

miku

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków
Rumak przejmuję zespół z Bydgoszczy i od razu mówię, cudów to bym nie oczekiwał. Rumak trenerem jest średnim. Wierzycie w to, że on nauczy bandę obcokrajowców(za wyjątkiem Ziajki ,Drygasa i Strąka) w dwa tygodnie strzelać z pięciu metrów do pustaka (Wagner), albo co to jest obrona (cała reszta). No nie ma szans, aby Zawisza coś ugrała z Wisła która gra naprawdę świetną piłke, a Stilic to wyrasta nam na piłkarzy jesieni. Nawet brak GŁowackiego mnie szczególnie nie martwi, bo tak jak pisałem, Wagner to nagle strzelać się nie nauczy. Wisła gra mocno, solidnie, dobrze z tyłu i kombinacyjnie. Zawisza jest na nich za krotki.
Wisła @2,37 Bet365 ✅ ✅
Mecz na plus, ale cofam to co napisałem o Wagnerze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
polishbet 6

polishbet

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków

Wisła Kraków w pełnym gazie pewnie kroczy po kolejne zwycięstwo. O tym meczu zostało już powiedziane wszystko. Ja jednak zagram typ jaki grałem ostatnio (niestety nie wszedł - a powinno być z 3:0 w I poł. ), a mianowicie iż Wisła będzie prowadziła po pierwszej połowie przynajmniej dwoma bramkami. Z Zawiszą bilans ma może niezbyt imponujący ale jak wszyscy wiemy to nie ta Zawisza co kiedyś (przynajmniej na razie). W meczu z Bełchatowem w pierwszej połowie grali bardzo fajnie. O drugiej myślę, że chcą jak najszybciej zapomnieć bo trochę nerwów kibicom zafundowali.
Brak Głowackiego z tyłu spowoduje iż myśl o tym będzie gdzieś ciążyła w ich głowach i będą chcieli grać jak najwięcej z przodu.

Zawisza ma nowego trenera, ale co z tego. Zgodzę się, że może wlał w chłopaków trochę wiary i motywacji ale nic pozatym. Nie w tak krótkim okresie czasu. Mam nadzieję, że Wisła szybko ich sprowadzi na ziemię.

Gram tutaj:

Zawisza - Wisła - wynik I poł. Wisła HA(-1.5)

Kurs w totolotu zachęcający: równe 8 zł

Osobiście za 50 zł jako singla spróbuję.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Zawisza-Wisła 1X
Prawo serii.
Serie porażek Bydgoszczan kiedyś się skończą. Wisła też nie będzie wygrywać meczu za meczem. Zawisza znajduje się poniżej swojego optimum, Wisła zaś na przeciwległym biegunie ! Przypomnę tylko, że w ubiegłym sezonie Wiślacy tylko dwa razy wygrali na wyjeździe. Dwa spotkania na 19 rozegranych...
Także regularne wygrywanie na wyjazdach nie jest ich domeną...Taka tendencja nie będzie się długo utrzymywać
2/19
Przerwa także raczej Zawiszy nie powinna zaszkodzić
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Zawisza - Wisła
Zawisza @ 3,50
Bet365
Patrząc na tabele ligi to Wisła musi wygrać ten mecz wygrywa ostatnio wszystko i to bardzo pewnie a co najważniejsze pewnie i ich najlepsi zawodnicy Stilic i Brożek grają bardzo dobrze obaj strzelają i asystują, Natomiast Zawisza wręcz odwrotnie grają słabo można powiedzieć że bardzo słabo. Ale ! Grają w Bydgoszczy a biorąc pod ostatnie sezony Wisła na wyjazdach męczy się okrutnie i mimo zwycięstw z Lechem i Pogonia (obie drużyny zagrały bardzo słaby mecz) ich gra na wyjezdzie nie powala. Zawisza będzie grała z nowym trenerem a jak każdy wie zwykle debiuty trenerskie są bardzo dobre.
Wisła: Michał Buchalik Łukasz Burliga Dariusz Dudka Michał Czekaj Maciej Sadlok Alan Uryga Rafał Boguski Semir Stilić Maciej Jankowski Łukasz Garguła Paweł Brożek
Zawisza: Grzegorz Sandomierski Anestis Argyriou Andre Micael Samuel Araujo Sebastian Ziajka Jakub Wójcicki Kamil Drygas Luis Carlos Wagner Jorge Kadu Bernardo Vasconcelos
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Zawisza - Wisła over 2.5 gola @2.00 Bet365✅

Wszystko w tym temacie zostało napisane. Wisła bez Głowackiego co jest niewątpliwie sporą stratą. Ale pomijając to, jest jedną z lepszych drużyn grających w Ekstraklasie. Zawisza z nowym trenerem. Po zainkasowaniu 3 punktów na początku sezonu spuścili z tonu i już tak dobrze im nie idzie.

Pogoń - Ruch 2 @3.60 Marathon ⛔
Pogoń - Ruch 2 DNB @2.45 Betsafe ZWROT


W kursie na Ruch jest absolutnie dużo value. Pogoń może i zaczęła dobrze sezon, ale później spuścili z tonu. W 5 ostatnich meczach ani razu nie wygrali. Ruch w głównej mierze do tej pory oszczędzał się w lidze, zostawiając siły na Ligę Europy. Gdzie zresztą grali i omal nie awansowali do fazy grupowej. Z Metalistem odpadli dopiero po dogrywce. Teraz mogą skupić się na rozgrywkach ligowych i po raz kolejny walczyć o europejskie puchary.

Niestety, Ruch stracił w doliczonym czasie gry ????
 
Do góry Bottom