>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 10 czerwca 2012 + zaległy 13 czerwca 2012

Status
Zamknięty.
C 407

cekaem

Użytkownik
⛔Unia Leszno - Apator Toruń 1 kurs 2.10 Tobet
Zdecydowałem się zagrać na Leszno. Nawet pomimo absencji lidera leszczyńskich Byków uważam , że jeśli skorzystają z zz a nie wystawią daremnego Troya to wygrają to spotkanie. Jak kolega wyżej pisał Toruń na wyjazdach prezentuje się słabo. Do tego w biegach z Ząbikiem czy też juniorami Leszno nie będzie przegrywać. Plus Byków to wyrównany skład i jeśli nawet którykolwiek zawiedzie w obwodzie pozostają juniorzy którzy mogą wygrać z każdym zawodnikiem z Torunia. Przewiduje podobnie 4-6 punktowe zwycięstwo gospodarzy.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
W Bet365 jest sytuacja odwrotna linia na Unię wynosi -2.
Unia Leszno - Unibax Toruń +2 2 kurs 1,8✅
Nie będę się rozpisywał tak jak czasami mam w zwyczaju, bo według mnie jest to błąd buka. Ludzie trochę zachłysnęli się zwycięstwem Unii w Gorzowie. Brak Jarka jest osłabieniem ogromnym, jest to niekwestionowany lider zespołu bez względu na statystyki. Unia wygrywając w Gorzowie myślała, że chwyciła Boga za nogi i play offy są pewne a tu wczoraj takie coś. Toruń już się ślini na myśl o osłabionej Unii i liczy na 5pkt w starciu z leszczyniakami. Ludzie podejdźcie realnie do meczu: kto w Unii ma wydrzeć zwycięstwo Krzyżakom? Saletra i Holder potrafią tu jeździć, Ward jest w formie a i Kastrat spokojnie wygra z Adamczewskim itp. Pulki i Ząbik to jedyna nadzieja miejscowych ale też różnie może być. Mówią o motywacji w Unii, że poradzą sobie bez Jarka, ja tam w to nie wierzę, mają podcięte skrzydła bo to normalnie i to Toruń może być zmotywowany bo szansę na odblokowanie się mają wyborną.
No Unia pięknie ????
Toruński Unibaxie jednak jesteście słabą drużyną żużlową;]
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
ozborn86

&quot;Kastrat spokojnie wygra z Adamczewskim itp&quot;

Argumentacja pod typ, co ma znaczyć z Adamczewskim itp? Kto na torze w Lesznie jest itp do Adamczewskiego? Kamil dziś sobie nie pojeździ a Ty piszesz o przewadze Miedzińskiego nad naszym juniorem? A co do meczu w Gorzowie to nie ma on żadnego znaczenia w kontekście dzisiejszego. Kto ma niby podcięte skrzydła?
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Tomasz Gollob Total points Wygrana 10.06 18:00 Under 12.5 1.60 Emil Sajfutdinov Total points Wygrana 10.06 18:00 Over 11.5 2.00 kurs 3,20 stawka 300,00 EWK 960,00 Gollob słabiutki ostatnio jak polsilver, do tego jeszcze kłopoty ze sprzętem. Nawet to ,że jedzie &quot;u siebie&quot; w Bydgoszczy mu to nic nie pomoże. Emil ładnie pojechał w Grand Prix tylko pechowo został wykluczony. Powinien u siebie pojechać też. I tylko z Iversenem moze przegrać.
Po kiego grzyba wypisujesz te kocopoły ja się pytam ? Ciekawe jakim cudem połączyłeś zdarzenia z 1 meczu w dublu ????
Nawet nie chciało ci się kliknac aby sprawdzic.
W dodaktu jeszcze wpisujesz sobie podobnego dubla z overami na Janka i Herbiego. Śmiech na sali...
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Jak kto ma podcięte skrzydła?? Wszyscy bo każdego zawodnika Unii Hampel jest mentorem i oni doskonale zdają sobie sprawę, że bez niego jest praktycznie pozamiatane. Takie moje zdanie, a Adamczewski itp tzn Balon i Piotruś np.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
W bet365 bardzo ciekawa opcja, mianowicie over Kenia Bjerre. Można byłoby przypuszczać, że będzie to linia 9 czy 10, a tu tylko 6... Jeśli zawody będą przerwane to zwrot, a jeśli Kenio objedzie 5-6 biegów to nie wierzę, że nie uciuła 7 oczek. Warto spróbować.
Bjerre over 6 @ 1.8 ⛔
5/10
Bet365
 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Expekt wystawia ciekawe handi +28.5 na Gdańsk i + 14.5 na Czewe więc zamirzam skorzstac z obu. Nie sadze zeby Gdańszczanie nie wyszli z 30 (Nicki walnie z 15) a i Czewa wygląda solidnie z Grisza w składzie AKO 3.5 super!!!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (0-22,5) 2 1,85 Tobet ⛔
Baron w Ekstralidze istnieją rezerwy taktyczne Mistrzu.. ????
Myślę, że buki z linią przesadzili. Lindgren jest w formie i to widać od dwóch rund Grand Prix. Do tego Ułamek i Jędrzejak. Gospodarze z roszadami w składzie. Tak na prawdę pewny punkty drużyny to tylko Jonsson, Patryk i Piotr. Jeśli chodzi o pary juniorskie, to pojedzie w barwach gospodarzy Kacper Rogowski z którym na pewno Malitowski może powalczyć. Do tego liderzy gości na pewno dzisiaj wystąpią 6 raz. Więc tak na prawdę w każdym biegu będą mieli jakiegoś ze swoich liderów. To wszystko oraz roszady w składzie Rafała Dobruckiego powodują, że trzeba korzystać z tej linii i grać w kierunku gości.
Marma Rzeszów - Włókniarz Częstochowa (0-16,5) 2 1,70 Fortuna ✅
W tej parze również jestem troszkę zaszokowany linią jaką wystawiły buki mimo, że już teraz jest ona niższa o 4 punkty.. Wraca &quot;Griszka&quot; pytanie w jakiej formie? Ale jak wiemy Jason po Grand Prix to nie jest ten sam Jason jeszcze na dodatek wczoraj wygrał więc kto wie jakie tam było świętowanie.. Wiadomo liderem gospodarzy będzie Walasek który jest w bardzo dobrej formie, jest skuteczny i w Rzeszowie i na wyjeżdzie. Pytanie czy znowu tak super spisze się para Jonas-Okoniewski. Goście to taki nieobliczalny skład, niby ma jechać Bjerre ale wczoraj &quot;Bomber&quot; zaprezentował się na prawdę dobrze w Kopenhadze. Juniorów gości nie spisywałbym na porażkę więc gram handicap dodatni na gości.
Nicki Pedersen over 12 punktów 2,00 Bet365 ✅
Nicki Pedersen - Greg Hancock 1 1,85 Betsafe
✅

Szkoda mi wczoraj Nickiego, to, że jest aktorem swoją drogą ale na pewno jest lepszym walczakiem na trasie niż Greg czy Jason. A ja lubię takich zawodników, choć do takiego walczaka jak Tomek Gollob Nickiemu daleko. Dzisiaj na pewno w Tarnowie będzie liderem swojej drużyny. Pojedzie sześć razy, i ciężko moim zdaniem dzisiaj będzie Nickiego &quot;przewieść&quot; na 5-1. A i kilka biegów na pewno Nicki wygra. Uważam, że dzisiaj zdobędzie około 16 punktów. A Greg? myślę, że zrobi około 12 punktów. Stąd gram over punktowy Nickiego oraz w jego stronę w parze z Mistrzem Świata.
Do tego grałem Unia Leszno +2,5 1,70 Fortuna ✅
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
jeden typ z meczu Rzeszów - Częstochowa:
Grzegorz Walasek - Jason Crump 2 @ 1,85 Totolotek - Australijczyk po wczorajszym triumfie w Kopenhadze będzie w gazie , jedzie pod numerem 13, co daje mu łatwe biegi i według mnie około kompletu przywiezie, Grzesiek w dobrej formie w tym sezonie , szczególnie na własnym torze, ale trudne biegi przed nim, nie ma raczej szans, aby przywiózł więcej pkt od Kangura. Pewniak , polecam
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jeszcze typki ze sportingbet
R.Kosciecha v M.J.Jensen
H2H Handicap
Ciekawe zestawienie. Kościecha jako prowadzący parę, Jensen w parze z Kasprzakiem. Według mnie sportingbet trochę tutaj przesadził. Kościecha jeździ całkiem poprawnie na swoim torze. Można od niego oczekiwać dzisiaj wyniku w granicach 7-8 punktów. Dodając do tego handicap, wydaje mi się że Jensen tylu punktów nie zrobi.

R.Kosciecha(+1.5) 1.65
✅
******************
T.Gapinski v N.Iversen H2H Handicap
Gapiński bardzo słaba forma w tym sezonie. Zawodzi zarówno u siebie, jak i na wyjeździe. Praktycznie, poza meczem z Wrocławiem, nie miał występu po którym nie został skrytykowany. Dziś dodatkowo ustawiony z trudnym numerem 12. Iversen świetna forma w tym sezonie. Według mnie przekroczy spokojnie 10pkt. Dodatkowo zawodnicy ci spotkają się conajmniej dwukrotnie w tym samym biegu, więc handi wcale nie takie duże.

N.Iversen(-3.5) 2.30 ⛔
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jeszcze jeden bardzo fajny zakład znalazłem w sportingbecie dotyczący spotkania Stali z Włókniarzem. Artur Czaja versus Maciek Kuciapa i dodatnie połówkowe handi na korzyść juniora z Częstochowy. Dlaczego warto to zagrać? Maciek cieniuje... po całości.. Włókniarz wyrównany skład, nie zdziwie się jak Kuciapa po 2-3 startach będzie zmieniany przez Łukasza Sówkę. Całkiem inna sytuacja w przypadku Artura - 2 punkty gwarantowane w pierwszym wyścigu (bo Łęgowik i drugi junior Rzeszowa nie są w stanie go minąć) i w wyścigu 12tym znów jedzie ze słabszym z juniorskiej pary miejscowych. Bardzo możliwa rezerwa taktyczna za Łęgowika czyli dodatkowy start dla lepszego zawodnika z pozycji 6-7.
Czaja(+0.5) v Kuciapa @ 1.85 ✅
7/10
Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 202

szymontom

Użytkownik
Spotkanie.Marma Rzeszów-Włókniarz Częstochowa (+15,5)
Typ.2
Kurs.1,85
Bukmacher.Unibet
Data.10.06.2012 g.20.00
Analiza.

Dzisiaj rozgrywana jest 8 kolejka Polskiej Ligi Zuzlowej,a ja na rozklad wzialem spotkanie pomiedzy zespolami Marma Rzeszów-Włókniarz Częstochowa.Faworytem tego pojedynku bez watpienia jest ekipa z Rzeszowa,ale gdy zobaczylem takie handi na gosci to stwierdzilem,ze nie mozna obok tego przejsc obojetnie.A oto sklady na dzisiejsze spotkanie...
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa:
1. Grigorij Łaguta
2. Grzegorz Zengota
3. Kenneth Bjerre
4. Mirosław Jabłoński
5. Daniel Nermark
6. Artur Czaja
PGE Marma Rzeszów:
9. Grzegorz Walasek
10. Maciej Kuciapa
11. Rafał Okoniewski
12. Joonas Kylmaekorpi
13. Jason Crump
14. Damian Michalski

Zacznijmy od gospodarzy...Walasek solidna forma i bedzie dzisiaj liderem,Kuciapa miernota i pare oczek dolozy,Okon ostatno troche slabiej i w granicach 8-10 punktow zaliczy,Kylmaekorpi objawienie i swietna forma-okolo 10 pkt i Crump po Grand Prix to okolo 10 pkt,i pare punktow pewnie dolozy Sowka z rezerwy.Natomiast goscie to dzisiaj G.Laguta-wraca po kontuzji ale niezly walczak i motor napedoyw Czestochowy,Zengi -jezdzi ostatnio solidnie,Kenio -ostatnio coraz lepiej i jak pojedzie na swoim poziomie to o typ jestem spokojny,do tego M.Jablonski ktory jezdzi coraz lepiej i w ostatnim spotkaniu z Wroclawiem zrobil komplet razem z bonusami.Jest jeszcze Nermark ktory z meczu na mecz sie rokreca i zdolny junior Czaja.Jak dla mnie sklady obu zespolow bardzo wyrownane i przewage po stronie gospodarzy robi dzisiaj tor.Ale to nie do konca takie pewne,bowiem pogoda nie pewna i moze padac,a wtedy tor bedzie zupelna zagadka dla miejscowych(przypadek ostatnio meczu Gorzow-Lesno 44-46 przy padajacym deszczu),a w dodatku mecz moze byc przerwany po 8 wyscigu,a wtedy nasze handi dziala na nasza korzyc.Ogolnie typuje tutaj wygrana gospodarzy w granicach 48-42,ale przy takim handi na Czestochowe nasz typ spokojnie zotanie zaliczony na plus.Mysle,ze typ warty gry.Polecam.
 
B 25

bobo

Użytkownik
Nie będzie ZZ, jest w składzie awizowanym i tyle, będą jeździli juniorzy, później jak bedzie przewaga to taktyki
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
nie będzie zz, a w tym wypadku szybko trzeba grać na wysokie zwycięstwo Jaskółek, w totolotku hc 26,5 , teraz to pewniak na 1 po kursie 1,85, w życiu Gdańsk nie wyjdzie z 30pkt, nie ma mowy!
 
M 20

maciejbks

Użytkownik
Nieobecność THJ skazuje Gdańsk na pożarcie. Sam Nicki nic nie zdziała, tym bardziej, że nie ma większych szans na pomoc kolegów bo ich jazda na wyjazdach jest tragiczna. Nawet komplet zwycięstw Nickiego w co wątpie, nie pozwoli pokryć handi (26,5). Do tego na dokładkę Nermark under 11,5. Ostatnia forma Szweda nie napawa optymizmem i pokrycie tego handi, nawet jakby jechał 6 razy jest mało prawdopodobne. Rzeszowianie obudzili sie w meczu z Bydgoszczą i na pewno sprawią wiele kłopotu Danielowi.
Dubelek wygląda następująco:
Tarnów - Gdańsk (26,5) 1 kurs 1,72
Nermark under 11,5 kurs 1,35
łączny kurs: 2,32
Bukmacher: Tobet ✅
Nermark wszedł typowym fuksem ???? Ważne że na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie spać, zarabiać;)
AJ - Crump @ 1.80⛔ Betsafe Betsson
1.Jonsson śmiga pod &quot;9&quot;, a Crump z juniorami...
2.Crump powinien mieć o jeden start więcej, gdyż zapewne pojedzie z rezerwy taktycznej
3.&quot;Można powiedzieć, że lider Żurawi od zawsze świetnie radził sobie na owalu klubu z Zielonej Góry. 12 &quot;oczek&quot; i bonus w sześciu biegach to dorobek Crumpa w meczu ligowym w Zielonej Górze w sezonie 2009. W 2010 r. &quot;Ginger&quot;, startując w barwach Betardu Wrocław, zdobył w mieście z woj. lubuskiego 13 &quot;oczek&quot;. W sezonie 2011 wywalczył w rundzie zasadniczej 15 punktów w sześciu biegach, zaś w play offach 11 punktów również w sześciu biegach. Widać zatem, że &quot;Kangur&quot; ma bardzo dobre wspomnienia z Zielonej Góry. Czy po środowym pojedynku będzie podobnie?Średnia wyjazd 2012: 2,111
Średnia Zielona Góra (2009-2011): 2,125&quot;
www.sportowefakty.pl
Owszem, AJ w domu 2.40/bieg, ale start na korzyść Kangura zrobi swoje;)
Podobnie ma się rzecz w parze : Pepe - Walasek @ 1.80✅ Betsafe Betsson
Greg tor w Zielonej Górze zna bdb, start więcej prawdopodobny, gdyż forma dopisuje (2.242/bieg)
Średnia wyjazd 2012: 2,111
Średnia Zielona Góra (2009-2010): 2,078
Pepe raptem 2.100 u siebie (1.7 ogólnie).
Niby ostatnio 12 ze Spartą, ale zakładam, że Greg i Jason będą jechać z taktycznych, do tego Greg na Kuciapie punktów nie będzie tracił, a Pepe na Dudku może..
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Nie spać, zarabiać AJ - Crump @ 1.80 Betsafe Betsson 1.Jonsson śmiga pod &quot;9&quot;, a Crump z juniorami... 2.Crump powinien mieć o jeden start więcej, gdyż zapewne pojedzie z rezerwy taktycznej 3.&quot;Można powiedzieć, że lider Żurawi od zawsze świetnie radził sobie na owalu klubu z Zielonej Góry. 12 &quot;oczek&quot; i bonus w sześciu biegach to dorobek Crumpa w meczu ligowym w Zielonej Górze w sezonie 2009. W 2010 r. &quot;Ginger&quot;, startując w barwach Betardu Wrocław, zdobył w mieście z woj. lubuskiego 13 &quot;oczek&quot;. W sezonie 2011 wywalczył w rundzie zasadniczej 15 punktów w sześciu biegach, zaś w play offach 11 punktów również w sześciu biegach. Widać zatem, że &quot;Kangur&quot; ma bardzo dobre wspomnienia z Zielonej Góry. Czy po środowym pojedynku będzie podobnie?Średnia wyjazd 2012: 2,111 Średnia Zielona Góra (2009-2011): 2,125&quot; www.sportowefakty.pl Owszem, AJ w domu 2.40/bieg, ale start na korzyść Kangura zrobi swoje
I tak, i nie... AJ jedzie minimum 3 razy z Crumpem co może zniwelować atut dodatkowego startu Gingera. Jonsson zarówno wczoraj w Szwecji (2,3,3,3,3,3) jak i w niedziele w Polsce (3,3,3,t,3) potwierdza znakomitą dyspozycję. W ostatnim GP też źle nie wyglądał także świadczy to o odzyskaniu formy przez Adrenalinę. Typu nie neguję, ale mocno go podważam, bo bardzo możliwe, że będzie w tym wypadku 50/50 ;)

Grzechem nie spróbować jest granie na Olka w parze z Holtańskim. Betsafe oferuje nam zestawienie obu zawodników bez handi. Loktajew i Holta jadą pod numerami 11-12 także zadecydują ich własne konfrontacje. Kurs na Olka mocno przeszacowany, bo na własnym torze wygląda bardzo dobrze. Nie twierdzę, że to pewniak pewniaków, ale przy mocno cieniującym Norwegu spróbować warto, bo nadspodziewanie dobrze prezentuje się młody Loktajew.
Loktajew v Holta @ 2.11
4/10
Betsafe
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Ostateczny skład drużyny:
9. Andreas Jonsson
10. Jonas Davidsson
11. Rune Holta
12. Oleksandr Loktaev
13. Piotr Protasiewicz
14. Patryk Dudek
15. Kacper Rogowski

Jak widać do składu powrócił JD i Roguś.
Milenium wystawił juz kurs.
Bardzo przyjemna linia na Walaska. Myślę, że dużo tutaj nie trzeba pisać. Lider żurawi w niesamowitej formie, przyjeżdża na tor na którym ścigał się przez parę ładnych lat.
G.Walasek (8,5 pkt) 1.5✅ 5 biegow 11 punktów ????
G.Walasek (9,5 pkt) 1,95✅
G.Walasek (10,5 pkt) 2,70 Kurs kosmos✅
Protasiewicz-Walasek(+2) 1.90 6 biegów + handi 2 bajka✅ 10-13
Wszystko milenium
Edit: Mozna połaczyc w milenium pare zdazen z tego meczu??. zazanaczyłem J.Crump (9,5 pkt) + G.Walasek (8,5 pkt)i pokazuje ze mogę postawić. Nie wiem czy to błąd czy rzeczywiste można.

Obserwator (M)
WZB = pięć pierwszych startów bodaj, więc taktyk nie ma znaczenia !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom