>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 10 czerwca 2012 + zaległy 13 czerwca 2012

Status
Zamknięty.
C 407

cekaem

Użytkownik
A.Jonsson over 10,5 @ 1.85 Tobet✅ 13 pkt na lajcie...
Adrenalina średnia u siebie 2,4. Do tego zaczyna prezentować się znacznie lepiej niż w pierwszej części sezonu. Zaskoczył mnie wczoraj na plus bardzo w Szwecji. 22223 jak najbardziej do zrobienia. Jedzie w parze ze słabym Davidsonem. Rzeszów oprócz Walaska i Crumpa nie ma zawodników którzy mogą z nim powalczyć na jego torze.
P.Dudek - R.Okoniewski @ 1.46 Betsafe ⛔ Dudek dramat...
Dudek u siebie na torze 9 ( w 4 biegach) , 12 , 12 , 14 pkt. Okoniewski na wyjazdach 9 ( w 6 biegach) ,8,3 pkt. Dudek pomimo , że już nie śmiga tak jak na początku sezonu u siebie na torze nadal wygrywa praktycznie z każdym. Nie widzę innej możliwości.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Pepe raptem 2.100 u siebie (1.7 ogólnie).
Niby ostatnio 12 ze Spartą, ale zakładam, że Greg i Jason będą jechać z taktycznych, do tego Greg na Kuciapie punktów nie będzie tracił, a Pepe na Dudku może..
Tyle, że Dudek jedzie dziś pod 14. Protasiewicz pojedzie 2 razy ze Strzelcem a z Patrykiem tylko raz.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Typ ode mnie z Totolotka;:
Dudek - Okoniewski H ( 0-2 ) KL1 @ 2 @ 1,70 - Okoń w poprzednich meczach w Zielonej Górze całkiem całkiem, myślę, że 8-9 pkt przywiezie , w tej sytuacji Patryk musiałby zdobyć 11 - 12 , jest to w jego zasięgu, ale forma jakby ostatnio falowała, kurs do przyjęcia.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jak już wymieniamy typy z totolotka to najlepszy bet wg mnie to
ZG -10 - Rzeszów @1,60
Patrząc na juniorów z małopolski to nie powinni zdobyć więcej niż 1-2pkt (no chyba, że Rogowski da ciała) Kuciapie wróże 1,2 biegi 0,0 i RT za niego. 4 zawodników owszem może wygrać, może zdobyć 41 pkt, ale Okoń jeżdżący ostatnio słabo dawno nie wygrał wyścigu, Fin po 2 ładnych meczach troszkę się opuścił (nie należy zapominać, że półsezonu to kontuzja i w Zielonce też zaczęsto nie jeździł) wszystko zależeć będzie od 2 Crump - Walasek, jeśli oni będą objeżdżać Dudka Jonssona i PePe to Rzeszów może o 40pkt zawalczyć. Ja w to osobiście nie wierze nie sądzę by obaj zdobyli więcej niż 25-26pkt w 12 biegach... Inne buki wystawiły linie po +14, +16,5 nawet więc -10 na Zielonkę biore w ciemno! (min 3 zdarzenia na kuponie minus tego zakładu)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Andreas Jonsson over 10,5 punktów 1,85 Tobet ✅✅

Jeden typ na dzisiejsze zaległe spotkanie w Zielonej Górze. Buki dobrze ustawiły handicap w stronę gości. Do tego Robercik i Marta lubią się więc kto wie jaki dziś wynik będzie w Zielonej Górze. Ja wybrałem typ na Jonssona, widać jaki wpływ w jego teamie ma Carl. Kłopoty sprzętowe Jonssona z początku sezonu chyba już są za tym teamem. Tak jak ktoś tu wspomniał ostatnie dni to dni Szweda. Szkoda występu w Kopenhadze bo tam zabrakło szczęścia, żeby wystartował w półfinale a ze sprzętem pod koniec zawodów już było ok. Za to w niedziele dla Falubaz znakomity występ gdyby nie taśma, dla Dackarny wczoraj jeszcze lepiej, ponieważ przegrał tylko w jednym biegu. Dzisiaj uważam, że spokojnie 11 punktów Andreas zrobi stąd gram over punktowy.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Aleksandr Łoktajew -0,5 - Joonas Kylmaekorpi 1 @ 1,65 Sportingbet ✅ 10-5 gitara
Loktajew jedzie w parze z Holtą, myślę że Ryszard będzie lepszy w tej parze ale Aleksandr jest w stanie zdobyć ok 8 punktów. Tym bardziej że na torze w Zielonej Górze jeździ bardzo dobrze. Ma dobry start a to na tym torze jest kluczowe. Joonas jeździ z Okoniewskim i na nim będzie tracił punkty. Do tego Rafał ma o wiele lepsze starty niż Joonas więc według mnie Kilokarpi za dużo dzisiaj nie przywiezie. Ostatnio słabiej w Polsce, wczoraj w Szwecji nie jechał, także trochę jego dyspozycja jest zagadką. Nigdzie jednak nie mogę znaleźć jego wyników na torze w Zielonej, ale raz pamiętam że tam jechać i rewelacji nie było.
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Jak już wymieniamy typy z totolotka to najlepszy bet wg mnie to
ZG -10 - Rzeszów @1,60
Patrząc na juniorów z małopolski to nie powinni zdobyć więcej niż 1-2pkt (no chyba, że Rogowski da ciała) Kuciapie wróże 1,2 biegi 0,0 i RT za niego. 4 zawodników owszem może wygrać, może zdobyć 41 pkt, ale Okoń jeżdżący ostatnio słabo dawno nie wygrał wyścigu, Fin po 2 ładnych meczach troszkę się opuścił (nie należy zapominać, że półsezonu to kontuzja i w Zielonce też zaczęsto nie jeździł) wszystko zależeć będzie od 2 Crump - Walasek, jeśli oni będą objeżdżać Dudka Jonssona i PePe to Rzeszów może o 40pkt zawalczyć. Ja w to osobiście nie wierze nie sądzę by obaj zdobyli więcej niż 25-26pkt w 12 biegach... Inne buki wystawiły linie po +14, +16,5 nawet więc -10 na Zielonkę biore w ciemno! (min 3 zdarzenia na kuponie minus tego zakładu)
Super analiza, ale... Okon nie dosc, ze wygral bieg to na dodatek zrobil to dwa razy i malo tego - zrobil to w miniona niedziele. Szok niezly, nie?
Tobet zaproponowal +14.5 na Foliowych i ten handicap jak dla mnie jest warty grania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom