>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

8 kolejka 1 ligi 12.09 - 14.09.2014

Status
Zamknięty.
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Z mojej strony kilka typów na szybko, później rozwinę jak czas pozwoli:
Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 1 1,57 ✅
Derby! Ale umówmy się, różnica klas obu zespołów jest duża. Oglądałem mecz Miedziowych ze Stomilem i tak powinno być ze 3:0 po pierwszej połowie. Nie udało się, dlatego myślę że Zagłębie będzie podwójnie zmotywowane na to spotkanie. Dodam że kibice nie wyobrażają sobie innego scenariusza niż wysokie zwycięstwo swoich piłkarzy.

Flota Świnoujście - Arka Gdynia 2 2,60
Jest to mój kolejny typ w stronę Arki na przełamanie złej passy. Mam świadomośc że skład praktycznie cały zmieniony, ale oglądając ich mecz z Termalicą nie widziałem żeby jakoś mocno odstawali od lidera. Myślę że to dobra okazja na przełamanie, zwłaszcza z rywalem który również ma kłopoty (może trochę innego rodzaju) ale ze składem zbieranym na ostatnią chwilę.

Stomil Olsztyn - Miedź Legnica 2 3,00
Typ na pierwszą porażkę ekipy z Olsztyna. Oglądałem ich ostatni mecz z Zagłębiem i powiem szczerze, mięli bardzo dużo szczęścia że wywieźli z Lubina 1 punkt. Dla mnie to nie jest ekipa na górną część tabeli i moim zdaniem będą się powoli kierować ku dołowi. Miedź ma szanse na wygranie tego meczu, będąc dodatkowo zmotywowanym tym że później czekają ich bardzo ciężkie mecze (pierwszy z Termalicą, a następnie z Legią w Pucharze Polski), dlatego za wszelką cenę będą chcieli wywieźć 3 punkty z Warmii i Mazur.

Wigry Suwałki - Dolcan Ząbki 2 2,80

Typ trochę na przeczucie. Kto by się nie zaczął niecierpliwić po 6 remisach!!? Myślę że pomimo braku kilku piłkarzy ekipa z Ząbek wyjedzie z Suwałk z 3 punktami, zwłaszcza że Wigry nie grają jakoś specjalnie rewelacyjnie. W tym meczu widzę również dość pewny typ na to że obie strzelą. Goście na pewno się otworzą chcąc wygrać to spotkanie, co mogą wykorzystać Suwalczanie.
Osobiście gram to w AKO za drobne i singlami grubiej. Polecam i pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 0

matoo

Użytkownik
Ostatnio Wigry może nie rewelacyjnie, ale z GKS-em dobrze się pokazali, oprócz skuteczności. W poprzednich meczach też nie było najgorzej oprócz słabego środka pola, co ostatnio trochę poprawiło dwóch nowych zawodników - Kopczyński i Rafalskis, którzy z miejsca weszli do pierwszego składu w meczu w Katowicach. W którąkolwiek stronę raczej bym nie stawiał, a typ, że obie strzelą raczej ryzykowny. Raczej 1:0 w którąś stronę lub remis 0:0, 1:1. Myślę, że prawie pewny typ na under 2.5, aczkolwiek kurs marny. Dolcan wszystkie mecze poniżej 2.5 gola, a Wigry 5/7 meczów.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
LKS Nieciecza -0,5 - Widzew Łódź 1,826 ✅ 2:1
Wg. mnie trzeba brać póki jest. Naprawdę solidny kurs, mimo że to tylko 1 liga ale jednak Nieciecza gra obecnie zdecydowanie najlepiej i co najważniejsze skutecznie. Do bólu wykorzystują każdą nadarzającą się okazje a Widzew w obronie monolitem nie jest. W ofensywie potrafią sobie stwarzać sytuacje ale problemem jest skuteczność i jeżeli nie stworzą sobie co najmniej kilku to naprawdę ciężko o bramki w ich przypadku. A Nieciecza strzela jak na zawołanie. Nie będę tutaj dywagować czy chcą awansować czy nie, obecnie są zdecydowanie nad tą ligą i taki kurs to na pewno value z którego ja zamierzam skorzystać.
Co do Stomilu z Miedzią niby ok, ale Miedź ma ogromne kłopoty w defensywie z Stomil póki co wykorzystuje te błędy znakomicie. Dodatkowo Miedź z Arką straciła 3 bramki po dośrodkowaniach a Stomil wygląda jakby miał solidnie dopracowany ten element, więc ja tutaj bym się wstrzymywał.
Arka wygląda solidnie jeżeli chodzi o win bo w końcu powinni tylko, że znowu katastrofa w obronie i póki nie zaczną grać solidniej w tej formacji to granie na nich to totalna loteria.
Nie wiem co myśleć o GieKSie bo szło to fajnie i przyszedł mecz z Wigrami gdzie zagrali dno. To jak nieprzewidywalna jest ta drużna to chyba żadna w tej lidze.
Szukałbym też wygranej Chojniczanki bo Tychy nie zachwycają i chyba nie zasługują na zamykanie tabeli. Kursy całkiem soczyste więc może coś jeszcze wykombinuje.
Zagłębie Lubi - Chrobry Głogów over 0,5 1,884 ⛔ 1:0
Nie będę się rozpisywał bo zaraz mecz. Ja przy tej linii widziałbym kurs 1,7 maks. Zagłębie gra na pewno lepiej niż wskazują na to wyniki, ale problem w obronie jest spory, a Chrobry na fali spokojnie może tutaj ukłuć w derbach. Po pierwsze ja bym pewnie ustalił linię na 0,75 przy tym kursie. Boisko w Lubinie jest solidne więc przy odrobinie dokładności Chrobry na pewno coś strzeli, a że ostatnio wpada nadzwyczaj często to jakoś jestem o to spokojny.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Termalica BB Nieciecza v Widzew Łódź
KRAJ/LIGA: Polska / I Liga
TYP: 1
KURS: 1,87
BUK: Betsafe
STAWKA: 4/10
ANALIZA:
Według Mnie okazja jakich mało. Jak grają obie ekipy chyba każdy wie. Widzew jak dla Mnie męczy się grą w piłkę gospodarze za to idą jak burza i zgłaszają (jak co sezon) chęć walki o Ekstraklasę. Początek sezonu to &quot;słoniki&quot; muszą grać jak będzie na wiosnę to się okaże ale pewnie będzie spadek formy haha. Bardzo dobry kurs i fakt że Widzew na wyjazdach raczej nie lubi grać hehe skłania Mnie do zagranie &quot;1&quot;. Widzew pozostał &quot;wielki&quot; tylko z nazwy bo w tym sezonie zapowiada się ostra walka o utrzymanie :O no ale tak czasem bywa ????

I liga: Lider z Niecieczy podejmuje Widzew. &amp;quot;Ze swojego boiska zrobiliśmy twierdzę&amp;quot; - Piłka nożna - SportoweFakty.pl
Powodzenia ????
2:1 ✅ ✅ ✅
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Ja na pierwszoligowe niedzielne granie lecę z dublem:

Termalica - Widzew

Na tą chwilę niekwestionowany lider tabeli Termalica Bruk-Bet Nieciecza podejmuje spadkowicza z ekstraklasy, a obecnie 13 drużynę jej zaplecza - łódzki Widzew. Wyczyny gospodarzy już kolejny sezon z rzędu wprowadzają mnóstwo kolorytu do rozgrywek 1. ligi zgłaszając swoją grą jawny akces do gry z najlepszymi drużynami w kraju w Ekstraklasie.

Na tą chwilę żadna z drużyn występująca na zapleczu ekstraklasy nie prezentuje tak wysokiego poziomu jak zespół ze wsi Nieciecza. Wystarczy spojrzeć na tabelę i prześledzić mecze 2. drużyny - Zagłębia, który pod opieką Stokowca i masą dobrych piłkarzy nie demoluje drużyn z kolejki na kolejkę, oraz na mecze 3. drużyny - GKS-u Katowice, który po bardzo słabym początku przeplata lepsze występy z gorszymi. Bilans Termaliki po 7-iu spotkaniach prezentuje się następująco: 6 zwycięstw i 1 remis na własnym podwórku z Dolcanem.

Widzew w obecnej dyspozycji zasługuje na miano co najwyżej ligowego średniaka i taki też los im wróżę z końcem rozgrywek. Bardzo ciężko doszukać się w ich grze polotu i charyzmy co widać w bilansie bramkowym drużyny po 7. kolejkach - 5 bramek strzelonych oraz 7 straconych (dla przykładu Termalica - 19 strzelonych i 6 straconych). Wszystkie kolejki (4.), które łodzianie rozegrali przed własną publicznością to remisy. Do tego dochodzą wyjazdowe porażki na starcie sezonu oraz wygrana nad słabą obecnie Arką. Dwa ostatnie mecze zarówno na zero z przodu, jak i z tyłu co bynajmniej nie świadczy o wysokim poziomie ich defensywy. Na mecz wyjazdowy i w szczególności starcie ze &quot;Słonikami&quot; z pewnością takie granie nie wystarczy.

Jedna opcja na ten mecz - wygrana (zapewne jednobramkowa) Termaliki.

------------------------------------------------------------------------
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz

Mecz 15. obecnie Pogoni z 4. Olimpią. Pogoń po ładnym starcie rozgrywek (wygrana 4-1 z Chojniczanką) w kolejnych spotkaniach notuje równą pochyłą w dół. Po inauguracyjnej wygranej przyszły 3 remisy, a po nich 3 porażki z rzędu. Sześć punktów i na tą chwilę pozycja tuż nad strefą spadkową zaplecza ekstraklasy.

Na przeciwległym biegunie tabeli znajduje się Olimpia, która z &quot;armią zaciężną ekstra-klasowych dziadków&quot; po bardzo mizernym początku rozkręciła się na dobre. Ostatnie 4 spotkania ekipy Dariusza Kubickiego przyniosły 3 zwycięstwa oraz remis. Co najważniejsze dla Olimpii - dwa ostatnie starcia na wyjeździe przyniosły 2 jednobramkowe wygrane (nad Chojniczanką oraz suwalskimi Wigrami).

Olimpię w dzisiejszym starciu stać na pokonanie drużyny gospodarzy - beniaminka rozgrywek - Pogoń. Nie liczyłbym na nagłe przebudzenie Siedlczan, aczkolwiek stawiam na drużynę z Grudziądza w opcji DNB.

-------------------------------------------------------------------------
Termalica BB Nieciecza @1.80 ✅
Olimpia Grudziądz (0.0)AH @1.725 Zwrot
Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom