>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

8. kolejka 1. Bundesligi (15-17.10.2010r.)

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ja myślę, że można śmiało grać Hannover +1,5. Kurs około 1,70. Bayern osłabiony i grający, powiedzmy sobie szczerze, w tym sezonie słabo. Najprawdopodobniej w drugiej linii zobaczymy Altintopa, Timoszczuka, Ottla i Kroosa - na pewno nie jest to nominalna pomoc bawarskiego klubu. Statystyki u siebie z Hannoverem Bayern ma wręcz wyborne, ale przecież statystyki nie grają. Stawiam na Hannover +1,5 gola.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Ciekawie zapowiada sie pojedynek Mainz z Hmburgiem.
Kazdy zadaje sobie zapewne pytanie czy to juz teraz. Czy rewelacja obecnych rozgrywek wreszcie straci punkty. Zagrają z silną drużyna z wielkimi aspiracjami. Hamburg na wyjazdach do tej pory ugrał w 3 meczach 4 punkty. Mainz oczywiscie u siebie same wygrane. W poprzednim sezonie na boisku Mainz padl remis a na wyjeździe Mainz wygrało! Trudny mecz do wytypowania rezultatu. Skusze sie jednak na postawienie bardzo kompromisowego rezultatu 1:1. Czyli stawiam ze świetna passa Mainz zostanie w koncu przerwana ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Borussia wygrała, ale również dobrze mogła ten mecz przegrać. Miała multum sytuacji do 65minuty ale nie wykorzystała ich, do tego myślałem ze Klopp jest mądrym trenerem jednak dzisiejsze zmiany trochę podważyły moje zdanie na jego temat. Ściągnął Barriosa którego szukała piłka natomiast zostawił Grosskreutza który wszystko dziś psuł z racji tego że wrócił po kontuzji.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ściągnął Barriosa którego szukała piłka natomiast zostawił Grosskreutza który wszystko dziś psuł z racji tego że wrócił po kontuzji.
Rzeczywiście to bardzo kontrowersyjna decyzja była.
Ale z tego meczu i tak najbardziej zapamiętam prowokacje Sahin kontra Podolski. &quot;Drei - null&quot; i wiwatujący Sahin pod nogami Lukasa. Nieźle się zabawili w końcówce.
Ale trzeba przyznac, że mecz też mógł się podobac bo było sporo okazji. Aż strach pomyślec co by Kolonia prezentowała sobą bez Podolskiego... A tak jakieś nadzieje na utrzymanie są.
Jutro jak poprzednicy uważam, że nie warto grac na Bawarczyków. Natomiast skusze się chyba na BTS w meczu Wolsfsburg - Leverkusen. ✅2:3
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
piłka nożna, Bundesliga , godz. 15.30
Spotkanie:Mainz - Hamburger (remis nie ma zakladu)
Typ:2
Kurs:2,24
Bukmacher: Centrebet

Analiza:
Chyba nikt nie przypuszczal,ze Mainz tak swietnie rozpocznie sezon. Druzyna ta wygrala kolejno 7 spotkan i brakuje im tylko jednej wygranej do rekordu Niemiec. Z pewnoscia nie na reke byla im przerwa spowodowana gra reprezentacji. Jeszcze 2 tygodnie temu druzyna byla w swietnej formie jednak przez taki okres czasu wiele moglo sie zmienic. Z reszta takie sytuacje powtarzaly sie juz wielkrotnie nie tylko w lidze Niemieckiej. Ogolnie nic nie zmieni faktu,ze Mainz nie nalezy do potentatow i kwestia czasu jest kiedy zacznie seryjnie traiic punkty. Obiektywnie rzecz biorac sa jedna z biedniejszych druzyn w bundeslidze. Obecnie ich kadra wyceniana na zaledwie 50mln E. Dla ciekowosci wspomne tylko,ze Przeglad Sportowy w swoim przed sezonowym Skarbie Kibica dal im tylko 2 gwiazdki na 10. Jezeli chodzi o Hamburger to teoretycznie jedna z silniejszych ekip w tej lidze. Tu dla porownania przeglad dawal im az 9 gwiazdek,umieszczajac ich zaraz po Bayernie jako glownego kandydata do mistrzostwa. W swojej kadrze maja kilka gwiazd swiatowego formatu.Mowa tu oczywiscie o Petriću(11mln E), Guerrero(8mln E), Trochowskim(7mln E), Jansenie (12mln E), Mathijsenie(9mln E) i Westermannie(8mln E). Niestety zabraknie kilku zawodnikow z podstawowej 11.Jednak Mainz takze nie wystapi w najlepszym skladzie.Napewno nie zobaczymy ich podstawowego bramkarza Heinza Muellera. Ogolnie po takim kursie grzechem byloby nie zagrac na gosci,a typ z X wydaje sie juz byc niemalze wysoko procentowa lokata.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Co do meczu Koln-BVB dużo dramatu na życzenie gości, okazji masa a gole tylko dwa. Mimo to Borussia pokazała klasę i zagrała widowiskowy, dobry futbol potwierdzając swoją wysoką formę. Koln parę ładnych okazji potrafiło sobie stworzyć ale sam Podolski za dużo nie zdziała, zresztą sam raczej odejdzie bo stać go na grę w nie jednym klubie z elity. Wynik nie odzwierciedla tego co się tam działo a działo się się najmniej na 4:2
St Pauli- Nurnberg
✅
Podopieczni Stanislawkiego zdołali zainkasować do tej pory 10 pkt po 3 wygranych na wyjeździe i remisie u siebie.Piratom jak do tej pory nie udało się wygrać na własnym obiekcie ale nie ma się co dziwić jak przyszło grać z Borussia Dormtmund (1:3) i Hamburgiem SV (1:1) Na Millerntor Stadion nie jedna ekipa z czołówki straci w tym sezonie punkty. Wydawałoby się , że gra na obcym obiekcie w dodatku przy nielicznej publiczność (25 000) nie będzie należała do trudnych a tymczasem fanatyczni kibicie tworzą atmosferę na miarę największych stadionów sprawiając ,że ich pupilom nie wypada grać źle. Uważam, że w tym zespole drzemie duży potencjał po tym co zobaczyłem w ich wykonaniu a warto podkreślić , że jest to drużyna z nie największym budżetem i w dodatku beniaminek,która ma jasny cel. W ostatnich meczach u siebie z Borussią choć od tamtego spotkania trochę minęło to pokazali tam zadziorność po stracie gola potrafili szybko odrobić stratę i śmiało sobie poczynali ale fatalna formacja defensywa zrobiła swoje i jak się skończyło każdy wie. W derbach z Hamburgiem trochę pechowo tracąc bramkę w końcówce musieli się podzielić punktami. Ostatnie spotkanie wyjazdowe z Hannoverem wygrane 0:1 gdzie formacja defensywna spisała się dużo lepiej a niżeli w ostatnich spotkaniach. W jutrzejszym spotkaniu liczę na Ebbersa , Bartelsa, Henningsa ci gracze znakomicie się rozumieją i potrafią zagrażać bramce rywala...
Nurnberg jak do tej pory spisuję się podobnie do Pauli zdołali zainkasować dotychczas 9 pkt przy czym aż 3 razy remisowali z Gladbach, Leverkusen, i Hamburgiem, typowa drużyna X. Wszystkie te remisy na wyjeździe. Na pierwszy rzut oka widać ,że nie radzą sobie najgorzej na obcym terenie. Jedyna jak do tej pory porażka w roli gościa z Eintrachtem choć i tam dobrze się spisali. Ostatni mecz z Schalke 04 wygrany 2:1 grając w przewadze pozwolili sobie wbić bramkę co według mnie nie świadczy dobrze o ich obronie...
Są to wyrównane drużyny jednak dużą rolę odegra tutaj własny obiekt Piaratów gdzie rywalom nie gra się łatwo. Liczę na Pauli i mam nadzieję na pierwsze 3 pkt u siebie.

St. Pauli (-0,5) AH
@2,25
bet365
3/10
FT 3-2
+3,75????

 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No i Borussia wygrała i to przy udziale Polaków co cieszy podwójnie. Lewy fajnie podał co pozwoliło w 90 minucie wygrać Borussi. Ciekawą drużynę stworzyli w Dortmundzie. Ciekawe jak to dalej będzie wyglądało. Ale 1 jest pewne. Borussia w tym sezonie gra zawsze do końca. To już chyba 2 albo 3 mecz, który obstawiłem z udziałem Borussi i w 90 minucie pada zwycięska bramka.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Bayern - Hannover
Typ: under 2,5 ⛔
Kurs: 2,15
bet365
Trochę zdziwiony jestem aż tak wysokim kursem, ale cóż, jak dają to bierz. Pierwsza sprawa to taka, że Bayern ma mnóstwo kontuzjowanych zawodników i to są ci najważniejsi z ofensywy. Ofensywy, która...nie strzela bramek. I tutaj jest to co decyduje, że chcę zagrać under. Gomez ostatnią bramkę strzelił...Dortmundowi, tak, tak, w poprzedniej rundzie. W poprzednim meczu, też z BVB, zmarnował kilka świetnych sytuacji. I to wyróżnia przede wszystkim Bayern w tym sezonie. Sytuacji zwykle jest co najmniej kilka, ale co z tego, skoro nic nie wpada, niezależnie od tego kto by tam z przodu grał. Skoro już wspomniałem o kontuzjowanych to ich wymienię: Klose, Olic, Robben, Ribery, Bommel, Contento, Buyten, Schweinsteiger, przy czym ta ostatnia dwójka najprawdopodobniej będzie siedzieć na ławce. Wszystko to podstawowi zawodnicy. Jak widać jest problem i to spory. Bayern ma dodatkowo, przez nieobecność szybkich skrzydłowych, problem z drużynami, które przyjeżdżają się bronić, czyli po remis. I to powoduje, że Bawarczycy mają problem z przebiciem się przez, zwykle, szczelne obrony przeciwników, bo stoją oni w 9 lub 10 zawodników na własnej połowie i jedyna myśl ofensywna jaka u nich sie pojawia to kontry. A, że w obronie gra Demichelis to spora szansa, ze uda im się tą bramkę strzelić a potem to już stawiają kompletny autobus w bramce. Mainz załatwiło Bayern wysokim pressingiem, reszta drużyn jedynie kontrami. Jeśli Bayern nie strzeli szybko bramki to naprawdę bedzie znów nerwówka i murowanie do ostatniego gwizdka. Hannover przyjechał bez żadnego nominalnego środkowego obrońcy, dlatego też na środku zobaczymy Schulza i młodego Avevora, który już ostatnio miał okazję zagrać w Bl z Wolfsburgiem. Nawet prezes H96, Martin Kind ostatnio sie śmiał, że w sumie to do Monachium mogliby pojechać nawet i bez żadnego obrońcy a i tak Bayern by nie strzelił gola. I jeśli Bayern nie poprawi skuteczności to może wyjść, że ma rację. Zaledwie 5 bramek w 7 spotkaniach to żenujący wynik dla najlepszej ofensywy poprzedniego sezonu.
edit: 90 minuta. great
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
dopiero wróciłem.
mecz juz trwa, Gomez strzelił gola, ale chciałem nadmienić że pod nieobecność napastników to wszystkie piłki kierowane są do niego tak jak było w przypadku ostatniego meczu. Napastnikiem jest dobrym, dobrze wychodzi do piłki tylko coś się w nim zacięło. Póki on pozostaje jedynym napastnikiem można grać że strzeli gola, sam wczoraj się rozglądałem za over 1,5 gola Gomez
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
TSG 1899 Hoffenheim vs Borussia Mönchengladbach ✅ 3-2
over 3.5 @ 2.30

Pierwsza myśl dotycząca tego spotkania to: będzie strzelanina ;)
albowiem spotykają się dwie drużyny, które zdecydowanie lubią ofensywną piłkę i bardziej koncentrują się na zdobywaniu goli niż na obronie.
Wieśniaki z ostatnich 4 meczów aż 3 grali na wyjeździe. Od 4 kolejek nie wygrali więc dziś doskonała okazja by się przełamać. Wygłodzeni gospodarze na pewno zaatakują od pierwszych minut. Czy tragiczna defensywa BM przetrwa napór gospodarzy?? szczerze mówiąc wątpię. A gdy Hoffenheim ich &quot;napocznie&quot; to mecz stanie się jeszcze bardziej otwarty z wieloma sytuacjami bramkowymi z obu stron.
A gdy będą sytuacje to przy klasowych graczach ofensywnych jak Ibisevic, Salihovic, Ba czy Idrissou, Arango 4 bramki to naprawdę niewiele.
Argumentem może być też fakt że w meczu zabraknie kilku ważnych graczy defensywnych: w Hoffenheim: Simunicia, w drużynie źrebaków: Brouwersa, Dante
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Na dziś pozostały jeszcze dwa spotkania Bundesligi . Północno-zachodnie derby z pewnością dostarczą dawkę emocji i na tym raczej należy poprzestać jeśli chodzi o to spotkanie. Można by pomyśleć, że porażki &quot;czerwonych diabłów&quot; odzwierciedlają fatalną grę a tak według mnie nie jest. Prezentują się z meczu na mecz co raz lepiej i wreszcie może przyjdzie nagroda w postaci punktów choć nie będzie to łatwe zadanie bo na przeciwko nich stanie dobrze spisujący się ostatnio Eintracht.

Hoffenheim- Gladbach ✅
Obie defensywy do elity nie należą i każdy chyba się z tym zgodzi. Jeśli chodzi o Hoffenheim potwierdzają to ostatnie mecze z Mainz 4:2 w dodatku w przerwie na rozgrywki narodowe rozegrany został sparingu z drugoligowcem gdzie stracili 2 bramki i to po błędach defensorów. Gladbach wychodzi powoli na prostą po hokejowych przegranych... ich gra z meczu na mecz wygląda dużo lepiej a niżeli na początku sezonu. Przy słabej obronie &quot;Wieśniaków&quot; powinni spokojnie coś ustrzelić tymbardziej , że zagrają wszyscy którzy dotychczas mieli okazję się wpisywać na listę strzelców. W ostatnich 4 spotkaniach udawało się zdobywać bramki to i tym razem nie powinno być problemu. U gospodarzy nie zagra Simunic (7) zaś istotne braki u gości to:patrick Herrmann (7),Roel Brouwers(6), Dante (4) Both to score
@1,65
Tobet
3/10
FT 3-2
+1,95 ????

-------------

Runda 8 3/3
+9,1
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Kolejka okazala sie niezwykle ciekawa. Dortmund wygral jednak nie bez problemow, bardzo dobre spotkanie rozegral Podolski co moglo popsuc szyki ekipie Kloppa.
Po raz drugi w tym sezonie Wolfsburg dal wydrzec sobie zwyciestwo z rak. Nie wiem, dlaczego zawodnicy WFL tak latwo traca koncentracje, ale to juz ich zmartwienie.
Z mojego punktu widzenia najwazniejsze bylo zwyciestwo Bayernu. Bardzo dobra postawa Gomeza dala FCB 3 pkt i ogolnie spotkanie w wykonaniu Bayernu bylo bardzo dobre, jednak na stary dobry Bayern jeszcze trzeba poczekac az skonczy sie ta plaga kontuzji.
Mimo wszystko szkoda ze popsuli tyle kuponow.......
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom