>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

77. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego" - SPORTOWIEC ROKU 2011

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Z racji, że jest już lista nominowanych i można głosować to zakładam taki temat do dyskusji.

Oto nominowani:

Plebiscyt Przeglądu Sportowego 2011 - nominowani:

1. Jakub Błaszczykowski (piłka nożna)

2. Konrad Czerniak (pływanie)

3. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel (siatkówka plażowa)

4. Jakub Giermaziak (sporty motorowe)

5. Jarosław Hampel (żużel)

6. Damian Janikowski (zapasy)

7. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)

8. Bartosz Kurek (siatkówka)

9. Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki (żeglarstwo)

10. Robert Lewandowski (piłka nożna)

11. Adam Małysz (skoki narciarskie)

12. Mateusz Polaczyk (kajakarstwo górskie)

13. Agnieszka Radwańska (tenis)

14. Piotr Siemionowski (kajakarstwo)

15. Kamil Stoch (skoki narciarskie)

16. Marek Twardowski (kajakarstwo)

17. Marta Walczykiewicz (kajakarstwo)

18. Maja Włoszczowska (kolarstwo górskie)

19. Paweł Wojciechowski (lekkoatletyka)

20. Adrian Zieliński (podnoszenie ciężarów)




I zacznę od mojej dziesiątki. Oczywiście wybierana subiektywnie, sympatia miała tu spore znaczenie:

1. Jarosław Hampel
2. Paweł Wojciechowski
3. Justyna Kowalczyk
4. Maja Włoszczowska
5. Adam Małysz
6. Konrad Czerniak
7. Kamil Stoch
8. Robert Lewandowski
9. Jakub Giermaziak
10. Bartosz Kurek
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Zdecydowanie brakuje mi w tym towarzystwie Fyrstenberga i Matkowskiego. Finał Szlema i finał w finałach ATP World Tour Na fejsie już widziałem że jest grupa skandal że ich nie ma itp. co zresztą skomentowali na swoim łolu

No cóż... nie pozostaje nam nic innego jak wesprzeć tą akcję ???? )))
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Podobnie myślę, że na zakończenie kariery wygra Adam. Co do innych faworytów to pewnie Kurek może być wysoko jako przedstawiciel męskiej siatkówki. D tego teraz grają bardzo dobrze a ludzie raczej zapominają zasługi za pierwszą część roku i często głosują impulsywnie. Oprócz nich w czołówce powinni być Hampel, Giermaziak, może Fijałek i Prudel
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Według mnie pod względem sportowym spośród nominowanych wyróżnia się zdecydowanie Justyna Kowalczyk: 2 x srebro MŚ i 1x brąz,Kryształowa Kula i Tour De Ski. Moim zdaniem żaden sportowiec polski nie święcił takich triumfów indywidualnych jak ona.
Drugim faworytem jest Jarosław Hampel:brązowy medal IMŚ i złoto w drużynowych MŚ.
No ale to plebiscyt popularności,więc może go wygrać Małysz.Ewentualnie Radwańska,aczkolwiek w kraju jest mniej popularna niż za granicą.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Według mnie w pierwszej trójce będzie Małysz i Justyna.
Ale chyba w tym roku nie ma zdecydowanego faworyta jak było praktycznie co plebiscyt ostatnio.
Jednak jeśli miałbym stawiać kaske to na Kowalczyk
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
1.Małysz
2.Kowalczyk
3.Czerniak
4.Lewandowski
5.Radwańska
a kolejne miejsca miejsca jakoś ciężko mi wytypować.
Małysz wiadomo za całokształt i zapewne też dostanie dodatkową nagrodę właśnie za całą kariere. Kowalczyk wiadomo królowa zimy, masa emocji było. Czerniak będzie wysoko bo Polacy kochają pływanie(Otylia jak była na topie sportowym to i na topie plebiscytowym była), no i notowania na konrada poszły w górę po niedawnych świetnych ME. Kibice będą pamiętać i Czerniak będzie wysoko. I ja też swój głos na ziomka z mojego miasta oddałem. Czwarty plac dla Lewego, bo roztrzelał nam się chłop w tej bundeslidze no i niech tak dalej strzela. Narzekamy często na tą naszą Isię ale dziewczyna widać że się stara i od lat w tej czołówce się utrzymuje. Tak widzę pierwszą 5, oczywiście patriotycznie chciałbym aby to Czerniak wygrał ale to raczej mało prawdopodobne. ????
 
madridista1212 0

madridista1212

Użytkownik
Wygra Małysz albo Kowalczyk. Małysz w tym sezonie zakończył karierę to ludzie mogą głosować za całokształt, chociaż sezon i tak był udany. Brąz w Oslo i wygrana w Zakopanem. Kowalczyk medale w Oslo, kryształowa kula. Raczej żaden piłkarz czy siatkarz. Reszta sportów mniej popularne, chociaż Czerniak może się wmieszać.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
1. Justyna Kowalczyk
2. Adam Małysz
3. Agnieszka Radwańska
4. Bartosz Kurek
5. Jakub Błaszczykowski
6. Robert Lewandowski
7. Jakub Giermaziak
8. Jarosław Hampel
9. Paweł Wojciechowski
10. Konrad Czerniak
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mam nadzieję że wygra Adam Małysz. Niektórzy piszą że dostanie nagrodę za zasługi a z tym absolutnie nie można się zgodzić. 3 miejsce w klasyfikacji generalnej, 6 w turnieju 4 skoczni to mało? Zdecydowanie zasługuje na wygraną patrząc na aspekty czysto sportowe.
Kolejni którzy powinni być wyróżnieni to:
Justyna Kowalczyk - wiadomo za co. 2 srebra na MŚ i jeden brąz, Kryształowa Kula, TdS triumfami zniszczyła wszystkich ale i tak wygra Adam.
Bartek Kurek - tutaj głos nie tylko na Barta ale także na całą drużynę siatkarzy która w tym roku grała fantastycznie. Pod nieobecność gwiazd Bartek wziął na siebie ciężar zdobywania punktów. Brązowy medal w Lidze Światowej, brązowy medal w Mistrzostwach Europy, srebrny medal w Pucharze Świata. Najlepiej punktujący zawodnik w Lidze Światowej, najlepiej zagrywający w Mistrzostwach Europy to tylko w reprezentacji. A w klubie Mistrzostwo Polski i Puchar Polski ze Skrą Bełchatów, najlepszy zawodnik Pucharu Polski. Jak on nie będzie w TOP3 to o kant dupy rozbić ten Plebiscyt.
Dalej Jarek Hampel - Srebrny medalista IMŚ, złoty medalista DPŚ indywidualny mistrz Polski na żużlu, srebrny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski, najlepszy zawodnik Speedway Ekstraligi, czołowy zawodnik Szwedzkiej Elitserien. Gdyby nie był żużlowcem to by wygrał ten plebiscyt a tak o TOP5 będzie ciężko bo żużel to sport który raczej nigdy nie będzie triumfował w takim plebiscycie, może głupio to brzmi ale przegra pewnie z jakimś kopaczem który dostanie nie wiem za co głosy.
Dalej będzie Maja Włoszczowska, pewnie Radwańska, jeden z kopaczy pewnie Lewandowski, Czerniak może o TOP5 powalczyć. Reszta ciężko powiedzieć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom