>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

70 euro bonusu w vierklee

M 0

maxxx

Użytkownik
A ja znalazłem po angielsku:
Informations for jubilee bonus
What do you have to do?
Deposit during our bonus action from 05.11.2007 - 28.11.2007 money on your betting-account. On your first payin you&#39;ll receive a 100% bonus, up to maximal 70,- Euros/ 110,- SFR.
The bonus will be booked to your account within 24 hours after you have made your deposit.
What are the bonus regulations?
This bonus only applies to new registered customers or to those who have received a corresponding email.
The bonus is only given on your first payin and during the bonus-action from the 05.11.2007 - 28.11.2007.
The maximum bonus ist 70,- Euros/ 110,- SFR. If you deposit more the bonus will stay 70,- Euros/ 110,- SFR.
Betting-customers that have more than one account on their name can only receive one bonus on one of their accounts.
Per address/houshold and IP-address there is only one bonus given. If anybody abuses this the bonus will be taken away again.
For fulfilling the bonusregulations only combination bets of at least 3 games are accepted and at least 3 tips in this combo must have each a minimum odd of 1.4.
The deposited amount and bonus have to be used at least once within 2 weeks (14 days) according to the bonus-regulations (combo bets of at least 3 games with at least 3 tips with minimum odd of 1.4) otherwise the bonus and resulting winnings will be taken again.
Until fulfilling this condition only bets which comply to this rule are accepted.
The deposited amount and bonus have to be wagered at least 3 times (combobets of at least 3 games with at least 3 tips with minimum odd of 1.4) within two months (60 days) otherwise the bonus and resulting winnings will be taken again.
A payout is only possible if this rule is fulfilled.
Vierklee reserves the right to terminate or amend this offer at any time and to exclude customers from this offer.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
a ktos od nich wyplacal ? moze ktos wyjasnic warunki obrotu bo dla mnie troche maslo maslane to jest.
wyczytalem na innyc forach ze mozna grac tylko triple... :O?? i momentalnie nakladaja nizutkie limity na stawki i wygrane...
 
dannyffm 0

dannyffm

Użytkownik
o ku..... to juz po akcji ale i tak ciezki warunki np:

do stu % za pierwsza wplate ,pierwsza wplata max 70 euro,oczywiscie termin od 05.11.2007 do 02.12.2007 po 24h dopisywali siano ;tylko na jeden numer IP na dom- prawnie po wykryciu oszustwa wszystkie bonusy porywaja trzba za ta kase obstawiac min.3 typy o min kursach 1.4; do 2 tyg. od pierwszej wplaty musimy zaczac obracac gotowka jak nie to zawijaja bonus-do 2 miesiecy musibyc 3 raz obrocony

chyba na tyle jak bedzie cos od szabow to pytajcie [email protected]
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
o ku..... to juz po akcji ale i tak ciezki warunki np:
do stu % za pierwsza wplate ,pierwsza wplata max 70 euro,oczywiscie termin od 05.11.2007 do 02.12.2007 po 24h dopisywali siano ;tylko na jeden numer IP na dom- prawnie po wykryciu oszustwa wszystkie bonusy porywaja trzba za ta kase obstawiac min.3 typy o min kursach 1.4; do 2 tyg. od pierwszej wplaty musimy zaczac obracac gotowka jak nie to zawijaja bonus-do 2 miesiecy musibyc 3 raz obrocony
chyba na tyle jak bedzie cos od szabow to pytajcie [email protected]
Po pierwsze edytuj posty nie pisz jeden pod drugim!po drugie tego&quot; ku....&quot; nie musiałeś chyba pisać...bo to , ani piękne, ani kulturalne.
Jest juz po promo...
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Odświeżam temat-ponieważ promo dalej aktualne od 28.03 do 20.04.
Tak jak poprzednio 100% wpłaty do 70Euro -obrót 3 razy depo i bonus po 1.4, jedno konto na 1 IP z tego co wiem moneybookers wchodzi w grę, więc kto nie ma konta zapraszam do zabawy obrót nie powinien być trudny:-D
https://www.vierklee.com/
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wysokość bonusu kusi mnie. Niby nie powinien być trudny obrót. Ale takiego czegoś nie spotkałem do tej pory u żadnego buka.
For fulfilling the bonusregulations only combination bets of at least 3 games are accepted and at least 3 tips in this combo must have each a minimum odd of 1.4.
Oferta tego co gram też nie bardzo mi odpowiada... Już nie wymagałem money line w NHL ale nawet podwójnej szansy nie mają...Pomyślę jeszcze.
Sądzę, że jednak im się opłaci ta oferta. Bo sporo ludzi utopi kasy.
Sam jeszcze pomyślę nad promocją.
Pozdr.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Oferta jak widać nie jest zbyt ciekawa , ale dziś akurat poniedziałek---z pewnością dużo lepiej było w sobotę i wczoraj bo było mnóstwo meczy:spokodfhgfh:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Osobiście dopiero mam zamiar grać tam..ale wiem ,że ludzie z tego forum wypłacali od nich kasę.
Dla jasności u nich jest sprawa tego typu ..wypłacalni owszem są ..ale stwarzają troszkę problemy bo jak ktos dużo wygra przy 1 czy 2 zakładzie to dają od razu np limit na pojedynczy zakład 5 Euro lub AKO 10 Euro(nie w każdym przypadku oczywiście).Kto lubi na grube kwoty grać to nie polecam, a gdy ktoś chce otrzymać bonus i obracać drobnymi jak najbardziej polecam.
 
T 2

terkin

Użytkownik
Ja tam grałem jak bonus mieli 50 euro i ciężko było to obracać, bo: limit 50 euro na zakład i jakiś tam na wygraną ale nie pamiętam jaki. Zakłady do obrotu tylko triple i o zgrozo każdy zakład musi mieć minimu 1.4 kurs. W rzeczywistości więc najmniejszy kurs to 2.744. Pozatym kursy raczej słabe.

Na plus że wypłacalni
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
Nie zabardzo rozumiem z tym obrotem jak jest czy ma byc laczny kurs 1.4 i czy moze to byc single czy kazde zdarzenie po kursie 1.4 i 3 takie czyli ako wychodzi 2,744 ??
I jeszcze obracamy bonus i depozyt czyli 140 Euro 3 razy tak ??
odpiszcie prosze bo nie wiem co robic ????
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
kurde ludzie jak nie wiecie na 100 % to nie piszcie .... Bodi pisze ze ako 1.4 a Ty ze kazde zdarzenie po 1.4 wiec ktos tu nie ma racji ale bedziej ufam Bodiemu ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Tego typu info otrzymałem na email.....i support też mi tak odpisał cyt. &quot;Bukmacher jest oczywiście wypłacalny, a żeby wypłacić swój depozyt wraz z bonusem, trzeba zagrac zaledwie 3 razy po kursie minimum 1,40 (zakład akumulowany) !&quot;
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
Jednak nie ! Mylisz sie ???? Wlasnie dostalem bonus po 2 h .... I jak jest zdarzenie w kuponie ponizej 1.4 nie mozna zagrac pisze ze nie zgodne z warunkami bonusu .... Jak dalem zaklady wszystkie powyzej 1.4 to mozna puscic zaklad .... Wiec nie zbyt latwo do obrotu????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Support ich piszę do każdego co innego...ja to co skopiowałem to otrzymałem w przetłumaczeniu od niego ....czyli widać ,że trochę naciągają żeby tylko do nich wpłacić...po prostu musisz delikatnie to obrócić bez dużego -może powoli się uda powodzenia sam tez zacząłem obracać pozdro:-D
 
P 0

peter2903

Użytkownik
nie wchodźcie w to ścierwo
Żeby to wszystko obrócić idzie się ZAJEBAĆ.Oferta uboga,kur.... limity...NIe możesz grać tak jak chcesz-musisz grać tak jak oni chcą.NIE RUSZAJCIE TEGO śCIERWA????⛔⛔⛔⛔ najgorszy buk z jakim miałem do czynienia.(a było ich ze 20)pozdrawiam
 
Do góry Bottom