>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

7 USD instatnt

P 0

pizza

Użytkownik
Niby siedem zielonych jest na koncie ale bukmacher wygląda na jakąś lipę, niemniej jednak spróbować można. :jezora:
 
ulter 1,2K

ulter

Użytkownik
Spróbowac można bo to za darmo. Patrze wyplata tylko na NETLLER i Konto Bankowe od 50 dolarow.
mógłby ktoś kto zna dobrze angielski znalesc informacje nt. czy trzeba skladac depo zeby wyplacic i jaki jest dokladnie obrot ?
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Wszystko ponad te 7$ można przelać na pokera. Ja w kasynie wygrałem 60$, potem na pokerze do 250$, wróciłem do kasyna aby wykonać obrót i wypłaciłem 100$ bo więcej chyba nie można...

# In some cases allpro.com awards bonuses for signup, a game, a referral or other promotion. The player may continue to play these bonus funds without deposit. The maximum gain from any of these instances is $100.00.
# If the player for instance parlays this free bonus (without deposit) into a large amount, say $1,334.34 for example. The maximum withdrawal allowed will be $100.00 and the remaining $1,234.34 will be reclaimed and forfeited.
Wypłatę zleciłem na neteller, dokumenty wysłałem. Chcieli dowód i rachunek.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Zrobiłem konto jest 7$ ale sloty odpalają się tylko na grę fun gdy chcę zagrać normalnie nie ładuje się nie wiem dlaczego ????
Musiałem pobrać ich softa żeby zagrać w ruletkę ale już po wszystkim all poszło :p
 
maatti 0

maatti

Użytkownik
Zarejestrowałęm się i mam pieniądze I teraz jest kłopot Wie ktoś może jak tam układa się kupony czy tylko single można grać ? Proszę o pomoc
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Zarejestrowałęm się i mam pieniądze I teraz jest kłopot Wie ktoś może jak tam układa się kupony czy tylko single można grać ? Proszę o pomoc
Możesz grać single jak i kupony. Gdy wybierzesz sobie ligę danego kraju, i chcesz obstawić kupon z wieloma zdarzeniami, zmieniasz z &quot;Straight Wager&quot; na &quot;Parlay&quot;. No i obstawiasz - czyli klikasz kursy ;) w &quot;Bet&quot; wpisujesz stawkę.

No a jeżeli chcesz obstawić pojedyńczo, to zmieniasz na &quot;Straight Wager&quot;

Da się tą kasę na pokera przelać ? Bo ja próbowałem i nie dało rady... komuś się udało ?
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Napisał przecież &quot;pokeromaniak&quot; że nadwyżkę z tego 7 $ można przelać na pokera,czytajcie posty!
 
S 1

sado222

Użytkownik
Zrobiłem konto jest 7$ ale sloty odpalają się tylko na grę fun gdy chcę zagrać normalnie nie ładuje się nie wiem dlaczego ????

Musiałem pobrać ich softa żeby zagrać w ruletkę ale już po wszystkim all poszło :p
hahah w ruletke. LOL dobry jestes
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Nie zakładajcie tam kont!!! Wysłałem dokumenty, dziś chciałem zalogować się na konto, a tu jakiś error code: 212 wyskakuje, pisze na live chat i o to rozmowa z nimi. Jakim cudem istnieje taka firma?
Chat InformationPlease wait for a site operator to respond. You are currently customer 1 in queue. Thank you for your patience.
Chat InformationHello, my name is Sandra Carlton. I&#39;ll be assisting you today.
pokero: Hi
pokero: Why can not I log in?
pokero: &quot;error code: 212&quot; ?
Sandra Carlton: Please hold while I transfer you to the Poker Department.
Sandra Carlton: I regret to inform you that your account has been set up as Inactive.
Sandra Carlton: Our management team has reviewed your account and has deemed that it will remain inactive. If you open any new accounts they will also be closed. &lt;/p&gt;
Sandra Carlton: &lt;p&gt;As per our house rules, if deemed necessary, Domain Holdings Limited reserves the right to revoke the agreement between the user and Domain Holdings Limited..Management&#39;s decision is final and no further correspondence will be entertained on this matter.
pokero: But why !!!???
pokero: ????????????????????
pokero: ???????????????????????????????????????????????????????????????????
pokero: I did nothing. I won $ 100 and that is why I my locked account. I will describe in the forums that you are betting scams and write to SBR.
Sandra Carlton: I regret to inform you that I won&#39;t be able to disclose further details. The decision has been taken under management discretion.
 
Do góry Bottom