>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

7 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 16.09 - 19.09.2011

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Kursy pochodzą od Bukmachera - Sportingbet


Ekstraklasa SA zmieniła terminy rozegrania dwóch meczów 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy zaplanowanej w dniach 16-19 września. Pierwotnie w poniedziałek 19 września o 18:30 miał odbyć się mecz Korony Kielce z Lechią Gdańsk, ale ostatecznie zostanie on rozegrany dwa dni wcześniej o 18:00. W tym terminie był za to zaplanowany mecz Wisła Kraków - GKS Bełchatów i to właśnie to spotkanie będzie rozegrane w poniedziałek.

Zapraszam do dyskusji odnośnie spotkań 7 kolejki kolejki T-Mobile Ekstraklasy! Mile widziane analizy, ciekawostki, informacje o składach i wasze przemyślenia na temat meczy.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Wynik: 0:0

Typ: Widzew over 1,5 gola
Kurs: 2,25

Widzew jest obok Korony jedynym klubem, który w bieżącym sezonie T-Mobile Ekstraklasy nie przegrał żadnego meczu. Wygląda na to że passa będzie dalej utrzymana bowiem w nadchodzący piątek łodzianie podejmą Zagłębie, które znajduje się na drugim biegunie, bez choćby jednego ligowego zwycięstwa. Dotychczasowe rezultaty osiągane przez obydwie ekipy mogą dziwić, gdyż to drużyna z Lubina przystępowała do rozgrywek z większymi aspiracjami. Efektów nie widać, mało tego Zagłębie rozczarowuje swoją grą kibiców, którzy coraz mniej licznie przychodzą na ich spotkania. W piątek wszystkie oczy będą zwrócone na Darvydasa Sernasa, byłego gwiazdora Widzewa, którego przed tym sezonem kupiło Zagłębie. Oprócz Litwina na Dialog Arenę trafili również inni zawodnicy o głośnych nazwiskach, tacy jak Janusz Gancarczyk czy Maciej Małkowski. Póki co &quot;Miedziowi&quot; nie potwierdzają jednak swojego potencjału na boisku i po pięciu meczach mają na koncie zaledwie trzy punkty za zremisowane spotkania. Taki dorobek daje im przedostatnie miejsce w tabeli, z minimalną przewagą nad ostatnią Cracovią. Co innego Widzew, który w tabeli zajmuje dobrą 6 lokatę i bardzo dobrze spisuje się w lidze. Przed meczem z Bełchatowem zagadką było, czy od pierwszej minuty zagra najnowszy nabytek łódzkiego klubu - Igor Alves. Ostatecznie trener Radosław Mroczkowski zdecydował się go posadzić na ławce i wpuścić na plac gry dopiero po przerwie. Niespodzianką była także nieobecność w wyjściowym składzie Souheila Ben Radhii. Na prawej stronie mecz zaczęli Adrian Budka (w obronie) i Krzysztof Ostrowski (w pomocy). Wszyscy swoje występy mogą zaliczyć do średnio udanych. Brazylijczyk Alves ma sporego pecha. Kilkanaście dni temu dołączył do Widzewa, a teraz może go czekać nawet miesięczna przerwa. Pewne jest że nie zagra w meczu z Zagłębiem. Brak Alvesa to nie jedyne zmartwienie trenera Radosława Mroczkowskiego. Na urazy narzekają także Souheil Ben Radhia i Jurijs Żigajevs. Przed własną publicznością Widzewowi zawsze grało się wspaniale i spodziewam się, że powinni powalczyć z powodzeniem o 3 pkt. Czy lubinianie przełamią się w Łodzi? Dotychczas przegrali oba wyjazdowe spotkania. Nic nie wróży temu aby pokonali Widzew. Jeśli w pierwszym piątkowym meczu pokonają Zagłębie, to przynajmniej na chwilę zasiądą na fotelu lidera T-Mobile Ekstraklasy. Pozycja Jana Urbana w Zagłębiu stała się nagle zagrożona, już pojawiają się jego potencjalni następcy. Mówi się o tym, że w przypadku braku kompletu punktów w meczu z Widzewem szkoleniowiec pożegna się z posadą. Wychodzi na to, że mecz z Widzewem może być jego ostatnim. Do spotkania pozostało jeszcze kilka dni, które w klubie chcą dobrze wykorzystać. Piłkarze spotkają się z kibicami i będą mieli okazję porozmawiać o sytuacji w zespole - tłumaczy pomysłowy prezes. Widzew powinien wygrać to spotkanie, a w najgorszym przypadku zremisować. Widzew stać na strzelenie co najmniej dwóch bramek w tym spotkaniu i właśnie tego oczekuję od nich. Liczę na przebudzenie Dzalamidze, Okachi, czy zryw Pinheiro.
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
Wszyscy sobie zapewne zadają pytanie zagrac na Śląsk? Czy Cracovia się w końcu obudzi? Jakby Cracovia miała mało kłopotów to Suvorov , a dokłądnie jego dyskwalifikacja jest kolejnym . Utrata wyróżniającego się piłkarza na tle kolegów klubowych(co w tym wypadku nie jest trudne ???? ) to spory cios.
&quot;Alexandr Suworow z Cracovii nie zagra przez najbliższe sześć miesięcy za naruszenie nietykalności cielesnej arbitra w meczu Zagłębia Lubin - Cracovia (5. kolejka)&quot; - zapewne będą odwołania od tej decyzji , ale nawet jeśli się uda to kara i tak będzie surowa i będzie to nie lada problem dla klubu.

Kurs na Śląsk kuszący.
 
P 0

pompon

Użytkownik
Moim zdaniem w tej kolejce jest co obstawić. Np. mecz Korony z Lechią. Wiadomo, że goście nie ruszą na kielczan od pierwszej minuty. Z kolei gospodarze z tego co gdzieś czytałem będą osłabieni więc nie chcąc przynieść sobie wstydu i strat zagrają taktykę mocno zachowawczą. Wydaje mi się, że można stawiać spokojnie na X. Następnie Wisła - GKS. Niby Bełchatów zagrał piach w ostatniej kolejce ale na mecze z Wisłą to każdy się potrafi sprężyć więc też zastanawiam się nad X bez podpórki. W piątek ja osobiście postawie na Zagłębie. Mają potencjał większy niż Widzew a że trener może polecieć to zagrają swój najlepszy mecz w sezonie i wygrają.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Wszyscy sobie zapewne zadają pytanie zagrac na Śląsk? Czy Cracovia się w końcu obudzi? Jakby Cracovia miała mało kłopotów to Suvorov , a dokłądnie jego dyskwalifikacja jest kolejnym . Utrata wyróżniającego się piłkarza na tle kolegów klubowych(co w tym wypadku nie jest trudne ???? ) to spory cios.
&quot;Alexandr Suworow z Cracovii nie zagra przez najbliższe sześć miesięcy za naruszenie nietykalności cielesnej arbitra w meczu Zagłębia Lubin - Cracovia (5. kolejka)&quot; - zapewne będą odwołania od tej decyzji , ale nawet jeśli się uda to kara i tak będzie surowa i będzie to nie lada problem dla klubu.

Kurs na Śląsk kuszący.
Suworow prezentował się średnio, za każdy razem gdy Viśnia wchodził z ławki prezentował się lepiej, może forma Alexa była też spowodowana ustawieniem na boisku ? Szczerze mówiąc nie wiem. Dziś prawdopodobnie z składu wypadł Bartczak.
Zawsze smieszy mnie jak widze uzytkownika, ktory ma w avatarze herb swojego klubu i stawia jak zawsze na swoja druzyne:wink: To nie jest bukmacherka tylko zwykle kibicowanie i stawianie na swoich. A do tego co pisal crossmen trzeba jeszcze przypomniec to co sie dzialo 2 sezony temu, kiedy ŁKS lecial z ligi przy zielonym stoliku a zyskala na tym Craxa. Łodzianie na pewno to pamietaja i zagraja z megazaangazowaniem. Generalnie dla mnie ten mecz to NO BET. Aczkolwiek wydaje mi sie, ze jest lekkie value na ŁKSie.
Widzisz, nie zawsze, w tym wypadku sam mam zamiar postawić na Śląsk.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ciekawie zapowiada się mecz w Łodzi, Widzew pozytywnie zaskoczył na początku rozgrywek. Widzew gra z Zagłębiem o którym mówiło się że może być czarnym koniem, ale rzeczywistość bywa brutalna i lubinianie znajdują się na szarym końcu.

Widzew nieźle prezentuje się w obronie, osobiście według mnie na środku obrony powinien grać Sebastian Madera jestem wielkiem zwolennikiem talentu tego piłkarza. Para Ukah-Bieniuk gra skutecznie ale momentami chaotycznie, obaj potrafią dać babol.

Liczę na błyskotliwą grę Dzalamidze który jest pilkarzem nieprzeciętnym, potrafi minąć kilku rywali, ma duży luz, czasami zbyt duży. W końcu musi &quot;odpalić&quot; Piotrek Grzelczak który miał udaną poprzednią rundę, teraz potrzebuje gola i się odblokuje przynajmniej mam taką nadzieję ????

W Zagłebiu dużo się mówi o zmianie trenera, jutro Miedziowi będą chcieli za wszelką cenę wygrać i to jest szansa dla Widzewa, który naprawdę potrafi wyprowadzać skuteczne kontrataki.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ja proponuję zagrać dziś taki dubelek:
Lech - Jaga @ 1 @ 1.55
Widzew - Zagłębie @ under2,5 @ 1,67
Lech ostatnio złapał dołek jeśli chodzi o wyniki. Zaliczył dwie dotkliwe porażki w ostatnich kolejkach. Europą obciążony nie jest więc jakichś szczególnych powodów nie ma. Skład jest dobry. Potrafią wygrywać wysoko i grać bardzo skutecznie. To powinien być ich mecz na przełamanie. Grają u siebie. A Jaga? Jak to Jaga - fajne wyniki, wszyscy się cieszą ale... to w większości na własnym terenie. Nic się nie zmieniło. Jak przychodzi wyjechać to zespół coś ogarnia i dużo gorzej się prezentują... Dlatego myślę że Lech powinien dziś &#39;przeprosić&#39; swoich kibiców.
Odnośnie drugiego meczu to już bardziej statystyka. Ich ostatnie mecze są typowo underowe. Słabo im się strzela i jak widać skutecznie się bronią. W meczu ciężko mi wskazać faworyta bo są dość równi sobie... obawiam się że to będzie nudny mecz zakończony underem.
A z tych 2 typów mamy ako dwa z hakiem, czyli całkiem fajne do gry. Polecam ryzyko ????
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Typ: Widzew Łódź -1.5 gola (dodatkowy handicap azjatycki)
Kurs: 3,55
Bukmacher: Bet365
Na początek 7 kolejki będziemy mieli okazję obejrzeć spotkanie jednej z niespodzianek in plus w tym sezonie Ekstraklasy czyli Widzewa Łódź kontra jedno z większych rozczarowań czyli Zagłębie Lubin. Dla Łodzian będzie to dopiero trzecie spotkanie przed własną publicznością w tym sezonie w poprzednim dość nieszczęśliwie zremisowali z Wisłą Kraków i wygrali z Polonią Warszawa. Dla Zagłębie będzie to natomiast trzeci mecz wyjazdowy dwa poprzednie zakończyły się porażkami z Wisłą 0-1 oraz z Ruchem Chorzów 1-2.
W Lubinie sporo mówi się o zmianie szkoleniowca, jak na razie jest nim jeszcze Jan Urban ale kto wie jak będzie po spotkaniu z Widzewem. Tym bardziej, że według mnie zdecydowanym faworytem są tutaj podopieczni Radosława Mroczkowskiego. Widzew od początku sezonu gra bowiem bardzo dobrze, czasem zdarza im się słabsze spotkanie (Podbeskidzie czy Bełchatów) ale są to mecze wyjazdowe. U siebie Widzew jest bardzo niewygodnym rywalem, dość powiedzieć, że w poprzednim sezonie Widzew u siebie przegrał raptem dwa mecze (Wisła i Legią) i potrafił rozbić Śląsk 5-2, Jagiellonią 4-1 czy Górnik 4-0.
Jak na razie grali z mocnymi rywalami ale byli zarówno od Wisły i Polonii zespołem lepszym teraz przychodzi im się zmierzyć z Zagłębiem czyli drużyną, która przeżywa spory kryzys i mający spory kłopot w ofensywie. Widzew więc może mieć jedno z łatwiejszych spotkań w ostatnim czasie właśnie dzisiaj.
Zagłębie dzisiaj zagra bez czwórki graczy Konrada Forenca, Błażeja Telichowskiego Dominykasa Galkeviciusa i Davida Solomona Abwo. Czyli dwóch zawodników z podstawowego składu oraz zawodnika, który zdobył już bramkę w tym sezonie. Owszem Widzew też zagra osłabiony bo zabraknie Łukasza Brozia, Jurijsa Żigajevsa, Igora Alvesa i Hachema Abbesa ale jedynie Broź to zawodnik (na razie) pierwszego składu. Myślę więc, że Widzew w tym spotkaniu potwierdzi niezłą dyspozycję którą prezentuje od początku sezonu i pewnie pokona Zagłębie Lubin.
 
R 0

roman_

Użytkownik
Na tobecie pojawiła się oferta ekstraklasa za piątaka. Przy dobrym wytypowaniu wszystkich meczy (bez podpórek) w tej kolejce, dodatkowo otrzyma się 1000 zł. Przy jednym błędzie dostanie się 50 zł.

5 zł to nie jest dużo, można zarobić nawet +/- 2000 zł, ale żeby dobrze obstawić całą kolejkę trzeba mieć wyjątkowe szczęście
 
candida 45

candida

Użytkownik
Lech Poznan - Jagiellonia Białystok

Nie dzieję się dobrze w Poznaniu. Dwa ostatnie mecze przegrane, w tym pokaz bezsilności w staciu z Wisla, do tego klopoty na linii klub - kibice. Dlugo zastanawialem sie co zrobic z tym mecze, i doszedlem do wniosku, ze warto grac grubo na Kolejorza. Wspomniane wyzej poraki w mojej ocenie zadzialaja na Poznaniakow moblilizujaco, jesli wyjda z nastawieniem &quot;gramy od poczatku&quot; to moze uda im sie wrocic na tory, ktore prezentowali na poczatku sezonu, kiedy cierpliwie od pierwszego gwizdka yskiwali przewage. Po drugiej stronie Jaga, nieco nadmuchana zeszlym sezonie, na ktorej obraz sklada sie nadewszystko Franek i dlugo dlugo nic. Swietnym argumentem przemawiajacym na niekoszysc Jagi jest fakt, ze zagraja w bramce z Baranem, chlopakiem mlodym, bez doswiadczenia, a to bedzie kluczowe przy strzalach Stilicia i prostopadlych pilkach do Rudnieva. Opisalem tutaj fakty, te jednak bywa i tak, ze nie ida w parze z wydarzeniami na boisku, kurs jednak zaproponowany na Lecha wart jest ryzyka, osobiscie licze na rostrzygniecie tego meczu juz do polowy.

Typ - czysta 1
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 4:1 ✅✅✅
typ: 1
kurs: 1,6

Do Poznania przyjeżdża dziś Jagiellonia. Stawiam w tym meczu na gospodarzy. Uważam, że przełamią się po 2 kolejnych porażkach. Jagiellonia w tym sezonie nie wygrała jeszcze na wyjeździe i sądzę, że w tym meczu będzie podobnie. Mimo porażek Lech zajmuje wciąż wysokie 6 miejsce dzięki dobrej formie w pierwszych meczach sezonu. Dotychczas Lech podejmował u siebie Jage 8 razy i wszystkie te mecze wygrał. Lech osłabiony jest brakiem Arboledy, Kikuta i Djurdjevicia. Do składu wraca Enriquez. W Jagielloni zabraknie bramkarza – Jakuba Słowika, oraz Marcina Burkhardta.
---------------------------------------------------------------
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 0:0 ✅✅✅
typ: x
kurs: 3,35

Inauguracyjne 7 kolejkę mecz odbędzie się dziś w Łodzi. Miejscowy Widzew podejmuje Zagłębie. Mówi się, że w przypadku porażki Zagłębia poleci Urban. Uważam, że goście będą wyjątkowo zmotywowani, pokażą charakter jednak mimo wszystko padnie remis. Przed sezonem przewidywano, iż Zagłębie będzie z pewnością w górnej połowie tabeli a nawet bić będzie się o pierwszą piątkę. Tymczasem podopieczni Urbana zajmują obecnie przedostatnią lokatę. Widzew to drużyna, która jeszcze nie przegrała w tym sezonie i zajmuje wysokie 6 miejsce. Po odejściu Sernasa przewidywano, że Widzew walczył będzie o utrzymanie tymczasem do tej pory jest zupełnie inaczej. Dzisiejszy mecz to wyjątkowy moment właśnie dla Sernasa. Pojedynek z byłym klubem może sprawić, iż zawodnik wreszcie się przełamie i wróci do formy z przed roku. W Widzewie nie zagra Alves, Broź, Abbes, Zigajevs, niewiadomo co z Ben Radhią. W Zagłębiu nie zobaczymy Telichowskiego, Galkeviciusa, i Abwo.
----------------------------------------------------
ŁKS - Górnik Zabrze 1:1 ✅✅✅
typ: x
kurs: 3,2

Rozgrywający w Bełchatowie swoje mecze ŁKS podejmie jutro o 15:45 drużynę z Zabrza. Podopieczni Probierza są z pewnością zmotywowani, nastroje po zwycięstwie w Krakowie nad Cracovią poprawiły się i ŁKS już jutro będzie starał się udowodnić, iż ostatnie zwycięstwo to nie przypadek. Górnik natomiast poniósł porażkę w ostatniej kolejce w meczu z Lechią Gdańsk. Zabrzanie do tej pory w 3 meczach na wyjeździe zdołali zdobyć jedynie 1 pkt. Górnik osłabiony jest brakiem Bębenka i Magiery.
------------------------------------------------------
Cracovia - Śląsk Wrocław 0:1 ⛔⛔⛔
typ: x
kurs: 3,2

O godz. 14:30 w Cracovie ostatnia do tej pory drużyna ligi podejmować będzie wicemistrza Polski. Lubię stawiać przekornie i typuję w tym meczu remis. Drużyna z Krakowa musi w końcu zdobywać punkty. Śląsk po ostatnich dwóch porażkach można powiedzieć, że jest w lekkim kryzysie. Cracovia rozegrała jako gospodarz ze Śląskiem 6 spotkań i 3 wygrały. Ostatnia wygrana w wyjątkowych okolicznościach drużyny Śląska miała miejsce w zeszłym sezonie. W obu zespołach mamy do czynienia z kilkoma absencjami. Od meczu Cracovii z Legią nadal nie może grać kontuzjowany Suart. W ostatnim tygodniu dyskwalifikacją półroczną został ukarany jeden z wyróżniających się zawodników Pasów - Suvorow. Jutro w drużynie gospodarzy nie zobaczymy również Mateusza Bartczaka. Do składu wraca van der Biesen. W drużynie Śląska również liczne osłabienia: Diaz, Fojut, Kaźmierczak, Alexandre i Żukowski. Do kadry wraca natomiast Mila, którego występ stoi pod znakiem zapytania a także Dudek i Rafał Gikiewicz w miejsce Żukowskiego.
Kadra Śląska na spotkanie z Cracovią:
Marian Kelemen, Rafał Gikiewicz, Piotr Celeban, Dariusz Pietrasiak, Marek Wasiluk, Tadeusz Socha, Mariusz Pawelec, Amir Spahić, Rok Elsner, Waldemar Sobota, Mateusz Cetnarski, Dariusz Sztylka, Łukasz Madej, Marek Gancarczyk, Piotr Ćwielong, Sebastian Mila, Johan Voskamp,Sebastian Dudek
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
raiders 164

raiders

Użytkownik
Piątek 16/09
Dzisiaj 2 spotkania naszej &quot;profesjonalnej &quot; kopanej bez zbędnego rozpisywania i krótko :
Widzew - Zagłębie
Łodzianie skazywani na walkę o utrzymanie a tu proszę 6 spotkań i nie doznali smaku porażki !!! i nie sądzę aby doznali porażki w tej kolejce .
Widzew bez rewelacji ale solidnie gra swoje i to jest chyba ich największą siłą .. konsekwencja .
Zagłębie co tu pisać bieda z nędzą jedyny opór rywalom jak narazie stawiają tylko w domu remis z Lechem ,Podbeskidziem ,Cracowią ... wyjazdy to baty z Wisłą i Ruchem
Jak dla mnie Widzew łapie dzisiaj 3pts i zostaje liderem ligi do soboty
Widzew win @1.90

Lech - Jagie llonia
Poznaniacy nieco spuchli 2 porażki pod rząd dają do myślenia ,dzisiaj kolejny nie wygodny rywal ,Ale jeśli Lech myśli o mistrzostwie to powinni wygrywać mecze u siebie i wykorzystać fakt ze rywale (Wisła ,Lagia ) mają puchary
H2H zdecydowanie dla Lecha i ja także pójdę tym tropem i zagram Lecha.
Mam nadzieję ze nie zrobią jaj i wygrają pewnie ,pora się obudzić z tego letargu
Lech @ 1.53
 
T 2

tuptak

Użytkownik
A ja Was zaskoczę, bo stawiam na zwycięstwo Jagielloni. Lech jest w dołku. Ostatnio strasznie słabe mecze. Natomiast Jagiellonia robi różnicę. Ta różnica zwie się Tomasz Frankowski. Wszyscy znają &quot;wyśmienitą&quot; obronę Lecha, więc Jaga trochę sytuacji bd miała. A niezawodny łowca bramek z pewnością nie zmarnuje okazji, gdy takowa już się nadarzy. Więc...
Sts
Lech - Jaga
Typ : 2
Kurs 5.25
ew. x2 dla ostrożniejszych po kursie 2.05, więc wcale nie takim małym.
No lipa. Ale obrona jak zwykle na swoim poziomie, chociaż tu miałem rację... ????
 
D 6

dominho

Użytkownik
To i ja zaskoczę. W Zagłębiu zrobiło się gorąco i media już zwalniają Jana Urbana. Dlatego dziś za wszelką cenę Lubinianie będą chcieli utrzymać trenera na stanowisku, którego podobno bardzo lubią. Ponadto w przeciwieństwie do Widzewiaków Lubinianie do meczu przystąpią w najmoniejszym zestawieniu. Co słychać w Łodzi. Trener Mroczkowski nie może skorzystać z Alvesa, Brozia, Zigajevsa i Abbesa, ponadto słaba dyspozycja być może zmusi trenera do posadzenia Panki na ławce, a to wywoła już całą falę przetasowań w poszczególnych formacjach. Nie ma cudów, nasza liga jest tak przewrotna, że nie ma na tyle mocnych zespołów by były w stanie utrzymywać tak dobrą serię, zwłaszcza bez szerokiej ławki rezerwowych.

Mój typ:
Zagłębie DNB 3.00@bet365 | 4/10 |
 
ciumar1 35

ciumar1

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko Biała - Ruch Chorzów


Mój typ na to spotkanie: Ruch Chorzów DNB 1.80✅

Podbeskidzie sprawiło w ostatniej kolejce największą niespodzianke pokonując Legię na jej boisku. Nie oglądałem meczu więc nie będe się wypowiadał na jego temat.
Wydaje mi się że jednak drużyne Podbeskidzia nie stać na wygranie dwóch meczy w Ekstraklasie z rzędu w tym momencie, a szczególnie z jedna z najsolidniejszych drużyn w lidze moim zdaniem.

Drużyna z Chodzowa dysponuje bardzo wyrównanym składem, zawodnikami sprawdzonymi i ogranymi na poziomie ekstraklasy. Może nie graja oni z wielką fantazją ale konsekwentnie realizują taktyke trenera Fornalika co daje dobre efekty od kilku sezonów.

Przewiduje że w tym meczu doświadczenie chorzowian weźmie góre i przywiozą oni pierwszy raz w tym sezonie 3 pkt z terenu przeciwnika.

Drużyna podbeskidzia maksymalnie jest w stanie ugrać remis, dlatego proponuję opcje DNB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Dawno nie pisałem w dziale na temat ukochanej ligi. Moją uwagę przykuł mecz w Kielcach. Lider przed siódmą kolejką (!), czyli Korona - podejmie średnio spisującą się Lechię Gdańsk. Przyznam szczerze, że kielczan ustawiłem obok ŁKS-u i Podbeskidzia jako murowanych kandydatów do spadku. Zaskoczyli mnie, ale nie dobrą grą, tylko wynikami. W przeciągu sześciu kolejek uciułali aż trzynaście oczek. Kadra jest słaba, ale piłkarze braki w umiejętnościach nadrabiają wolą walki. Widać, że mają ochotę do gry. Ale spokojnie, poczekajmy jeszcze z pięć kolejek - liga sama zweryfikuje potencjalną siłę złocisto-krwistych. Dziś muszą stawić czoło drużynie, którą chwali się za ofensywny futbol. Taka jest właśnie Lechia. Dużo wymienność podań, kreatywność, coś co może być miłe dla oka. Na razie przyniosło to dziewięć punktów. Wydaje mi się, że lechiści rozkręcają się z meczu na mecz. Zaczęli kiepsko, a teraz najpierw pokonali na wyjeździe (!) Wisłę Kraków 1:0, a potem u siebie Górnik Zabrze 2:1. Dobre wyniki zawsze poprawiają atmosferę w szatni. Według mnie Korona jest jak najbardziej w zasięgu Lechii. Za gospodarzami przemawiają głównie... ściany.

Moje propozycje:

Lechia lub remis - kurs: 1,60
Bramka po 28. minucie - kurs: 1,70
Kursy według Tobet
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Cracovia - Śląsk [DNB] 2 @1,69 Betsson ✅ 0-1
Jakoś trudno mi sobie wyobrazić aby pasy mogły w jakikolwiek sposób zagrozić z taką grą wicemistrzom Polski. Po 6 kolejkach Krakowianie zamykają tabele z dwoma punktami na koncie i są zdecydowanie najsłabszym zespołem naszej ekstraklasy. Po tym co Cracovia zaprezentowała w minioną niedzielę z Łódzkim Klubem Sportowym na własnym stadionie to moim zdaniem mogą oni pozostać &#39;Czerwoną Latarnią&#39; na wiele kolejek a może nawet i do końca sezonu bo jak na razie to trudno dostrzec światełko w tunelu w grze Cracovi. O półrocznej dyskwalifikacji Suvorova pewnie już wszyscy słyszeli także dodam jeszcze że w poprzednim sezonie przy ulicy Kałuży 1 Wrocławianie wygrali 3-2. Jutro powinno być łatwiej choć przekonamy się jak będzie bo to tylko piłka i każdy mecz jest inny jednak fajerwerków ze strony gospodarzy trudno się spodziewać.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Cracovia - Slask

Cracovia najsłabszy zespół lidze ,zero składu w ataku jeszcze mniej w obronie w dodatku najlepszy a na pewno najjaśniejsza postać tego zespołu Suvorov został zawieszony na 6 miesięcy .
Cracovia nie ma żadnych atutów co by chociaż dało promyk nadziei na jeden punkt.
Śląsk po dobrym początku sezonu zanotował 2 porażki z rzędu z Widzewem 1-2 i Koroną 2-1 co by tu dużo nie mówić porażki zasłużone .
Jednak w jutrzejszym spotkaniu nie wyobrażam sobie innego wyniku jak wygranej Śląska i to wyraźnej .
Jedyne co może temu przeszkodzić to godzina rozgrywania meczu 14:30 jak wiemy to nie jest najlepsza pora do gry według Cwieląga i Milli ;)

Śląsk @2.60
Polonia W. - Legia

Bez wątpienia mecz kolejki ,nadal trzymam się swego Polonia to chyba najbardziej przeceniony zespół w lidze ,drużyna niby ma wszystko ..ale na papierze .Na boisku nie pokazują nic godnego uwagi ,toporna piłka i w każdym meczu wymęczone wyniki .
LEGIA po blamażu w ost. kolejce dostała po kieszeni .W końcu zarząd klubu nie wytrzymał i ukarał finansowo piłkarzy .. i bardzo słusznie .Zespół który jest jednym z głownych kandydatów do mistrzostwa kraju 2 spotkanie z rzędu na własnym boisku nie gra wogólę 1 połowy !!!.
Jak by było tego mało to w pucharach Porażka 1-0 z PSV i nie chodzi tu o wynik ale o sposób gry gdzie legia nie także 60 minut meczu olała .
Dla tego jutro mają coś do udowodnienia i 3pts powinny być na koncie legii .Jak zagrają całą drużyną od 1&#39; minuty to wygrana izzi w innym przypadku bedzie licho
Osobiście biorę :
Legia @2.75
 
maaska 0

maaska

Użytkownik
Polonia Warszawa - Legia Warszawa

W 7 kolejce dojdzie do 75 derbów stolicy.Polonia na własnym stadionie podejmie drużynę Legii.Gospodarze w 6 spotkaniach zgromadzili 10 pkt. i o jedno &quot;oczko&quot; wyprzedzają lokalnego rywala zajmującego 8 miejsce w tabeli.Postawa Polonii w ostatnich meczach nie przekonuje grają dosyć słabą piłkę a zwycięstwa przeplata porażkami.Legia również prezentuje niestabilną formę , po dobrym początku sezonu przyszły dwie kolejne porażki w LE z PSV(0:1) oraz ligowa z Podbeskidziem-po której nawet zarząd klubu nie wytrzymał i ukarał finansowo piłkarzy.Sami zawodnicy otwarcie mówią ,że derby to idealny moment aby zmazać plamę i powalczą o zwycięstwo.W formacjach ofensywnych wg. mnie zdecydowaną przewagę mają Legioniści ,dodając doświadczonego Żewłakowa trzymającego defensywę i pewnego w bramce Kuciaka powinni wygrać ten mecz.Pod warunkiem , że nie &quot;przejdą obok niego &quot; i zagrają maksymalnie skoncentrowani.
Osłabienia:
Legia - Michal Hubnik,Michał Kucharczyk,Moshe Ohayon
Polonia - Marcin Baszczyński,Bruno Coutinho(strzelec 4 z 8 goli zdobytych przez KSP)
Trener Jacek Zieliński mecz obejrzy z trybun.

Przewidywane składy:
Polonia: Przyrowski - Todorovski, Kokoszka, Sadlok, Brzyski - Bonin, Trałka, Jeż, Jodłowiec, Piątek - Teodorczyk

Legia: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Wawrzyniak - Rybus, Vrdoljak, Radović, Borysiuk, Żyro - Ljuboja

Typ: Legia DNB-1.97 6/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom