>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

7 kolejka Serie A [3-4 październik 2015]

Status
Zamknięty.
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Derby Werony
Pamiętam ich ostatnie spotkanie. Bardzo dobry mecz i gdzie większość przewidywała pewny under w tym ja mocno się zawiodła. Dużo bramek i co najbardziej zostało mi w pamięci to ponad 6 kartek do HT. Mimo wszystko kartek nie ruszam w tym spotkaniu, wydaje się to aż za oczywiste, że tak szybko wykręcą kartki jak ostatnim razem. Linia 6,5 też nie zachęca, derby derbami ale jak tak przeglądam 3 wcześniejsze ich mecze od 2013 roku tylko w tym ostatnim na koniec sezonu zrobili over, więc tak jak mówiłem kartek nie biorę.
W mojej ocenie to Chievo jeśli psychika nie przeszkodzi to bierze ten mecz. Hellas na ten moment jest bez argumentów aby się postawić i coś tu ugrać. Widziałem zaledwie jeden cały mecz Osłów w Turynie i jednym okiem u siebie z Interem. Fajnie to wszystko wyglądało, zwłaszcza postawa z Juventusem warta wspomnienia. Ostatnie wyniki też przyzwoite 3 punkty z Bykami u siebie i remis wywieziony z Sassuolo to jak najbardziej dobre rezultaty. Duet napastników Meggiornini - Paloschi jak są obaj w formie jak to ma teraz miejsce bardzo groźny zupełne przeciwieństwo tego co się dzieje w ataku Hellasu pod nieobecność Toniego. Ostatnie 2 mecze w ich wykonaniu co prawda z teoretycznie dobrymi rywalami jakimi są i Inter i Lazio tylko teoretycznie bo te drużyny nic szczególnego nie grają, statystki strasznie marne, ale nie ma się co dziwić. Jak można zastąpić z dobrym skutkiem Toniego, który prawie że połowę bramek zeszłego sezonu była jego. Powrót Halfredssona miał miejsce już w meczu z Lazio i dzisiaj mi się wydaje, że to jest za mało. Hetemaj z Birsą zdecydowanie lepiej wyglądają jak druga linia Hellasu.
Początek sezonu, dyscyplina taktyczna, nastroje wszystko przemawia za Chievo, kurs też spory spodziewałem się maksymalnie 2,00 a jest już sporo więcej. Jak najbardziej warte ryzyka.

Chievo -0,5 @ 2,20 ⛔
365
Typowy mecz walki, o dziwo zgodnie z przewidywaniami kartek nie było wcale bo 3 to liczba śmieszna jak na taką ilość fauli. Bramka Hellasu ze spalonego, sędzia liniowy dramat. Szkoda tym bardziej, że końcówka była naprawdę dobra w wykonaniu Osłów.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Empoli - Sassuolo
Kto oglądał mecz Empoli z Frosinone ten wie o co chodzi. Kolejny mecz się potwierdza, że Empoli jest w słabej dyspozycji, najważniejsza postać drużyny Riccardo Saponara nie jest już wstanie samemu wygrywać meczów czy nawet zdobywać bramek, mało tego swoją złość wyładował na sędziego co skończyło się dla niego czerwoną kartką. Kursy na Sassulo po tych faktach leciały już w czasie meczu, także kto zdążył ten połapał i DNB i X2 w bardzo dobrych kursach. Teraz widzę, że trochę kursy się podniosły i jest jakaś wartość z powrotem w kursach.
Empoli pikuje ewidentnie w dół, z kolei w Sassuolo widać po raz kolejny że zapowiada się dobra jesień. Rok temu było podobnie dopiero runda rewanżowa zatarła dobre wrażenie z poprzedniego sezonu. Co w tym sezonie widać to przede wszystkim lepsza gra na wyjeździe lepsza jak domowa forma, gdzie remisowali z Atalantą czy ostatnio z Chievo. Na wyjeździe bilans 2-1-0 a powinno to wyglądać na komplet 3 wygranych tyle że remis w Rzymie Romie załatwili sędziowie. Forma jest, kontuzji brak, powrót Berardiego, wszystko w tej drużynie jest w porządku, do tego fakt że Defrel przełamał się już na dobre i strzela regularnie. Dla Empoli nie dość, że zabraknie lidera Saponary to kontuzji nabawił się Daniele Croce, aktualnie bardzo ważna jednostka w środku pola po odejściu Valdifiorego także druga linia będzie poważnie osłabiona. W draw no becie nie powinniśmy stracić pieniędzy.

Wszyscy oznaczeni będą nieobecni podczas jutrzejszego meczu. Sassuolo w miejsce tej dwójki ściągnęło Defrela i Duncana z Sampdorii. Czyli praktycznie nic na tym nie stracili. Co powiedzieć wtedy o Empoli ? Wzmocnień brak, jedynie uzupełnienia w miejsce tych co odeszli. Dopiero teraz widzimy prawdziwą twarz Empoli, dobry start jaki zrobili przekłamywał prawdziwy obraz rzeczywistości. Jutro środek pola będą tworzyć Zieliński - Djousse - Buchel - Krunić co z takiej mieszanki wyniknie tego nie wie nikt.​

Sassuolo DNB @ 2,20 Żenada
Defrel to score @ 3,60
365

Milan - Napoli
Oglądając ostatnie mecze Milanu pierwsze co się nasuwa na myśl to w jak idiotycznych okolicznościach co rusz tracą bramki. Były to 3 spotkania z rywalami z dolnej połówki tabeli i raczej takich co w tym sezonie nic szczególnego nie osiągną a mimo to stracone 5 bramek. Palermo i Udinese po dwie i Genoa jedną a powinno tam wpaść przynajmniej jedną więcej. Milan narobił smaku po tych dwóch wygranych i jak to mają ostatnio w zwyczaju zawiódł na całej linii. De Jong totalne nie porozumienie i główny winowajca straconej bramki z Geoną, w ogóle się nie odnajdywał na tej pozycji na boku boiska, Bertolacii póki co fatalnie wygląda w Milanie. Geona prostymi środkami cały czas omijała drugą linię Milanu i tym sposobem szybko zarobił czerwoną Romangoli całkiem słusznie z resztą. Zapata też był cały czas na styku z faulami. Widzę, że w wyjściowym składzie są drobne zmiany, Romangoliego na stoperze zastąpi Ely, Calabria po słabych zawodach ląduje na ławce kosztem Antonelliego no i nie mogło być inaczej jak Kucka w miejsce De Jonga.
Napoli po wygranej z Juventusem w międzyczasie zagrało jeszcze w LE w czwartek, ale bardziej czysto teoretycznie. Najważniejsze postacie jak Hamsik i Insignie zostały w Neapolu lub jak Jorginho, Hysaj siedzieli cały mecz na ławce czy jak Higuain, który zagrał raptem 15 minut. Także o jakimkolwiek zmęczeniu nie ma mowy. Wymieniłem te drużyny z którymi Milan tracił ostatnio bramki żeby zauważyć z kim będą mieć dzisiaj do czynienia. To będzie zdecydowanie najgroźniejsza ofensywa, przegrane mecze z Fiorentiną i Interem już pokazały że nie radzą sobie w tego typu meczach. A co dopiero mówić jak tracą bramki z rywalami pokroju Palermo. To co przód Milanu wykreuje i zdobędzie to defensywa traci i raczej szybko to się nie zmieni. Rachunek wychodzi bardzo prosty, over over i jeszcze raz over.
Over + BTS @ 2,05 ⛔
Napoli powyżej 1,5 bramki @ 2,10 ✅
365

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Empoli - Sassuolo już ładnie opisane w dziale, więc nie ma do czego wracać. Dodam tylko, że w Empoli braknie też Paredesa, który np dobrą zmianę dał w meczu przeciwko Udinese i to on dał impuls zespołowi który potem wygrał.


AC MILAN - SSC NAPOLI
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,61 b365⛔0:4 Milan znowu dno

Dobrze mecz opisał już @Grac45, w zasadzie to mój bet kolejki.
Typ wpadł mi w oko od razu w poprzednim tygodniu kiedy oglądałem starcie Genoa - Milan, defensywa Milanu po prostu spisuje się fatalnie. Zapata zagubiony wygląda, najlepszy Romagnoli pauzuje za kartkę, więc zastąpi go młody Ely, który był starteerm w 1 kolejce na mecz z Fiorentina ale tam też się nie popisał. Cała formacja wygląda jakby budowana na kolanie była. Co innego ofensywa, tutaj wygląda to dużo lepiej. Ostatnio Sinisa zaskoczył i na ławie zostawił Bacce, ale dzis już Kolumbijczyk wraca do składu. Wiadomo Bonaventura gra pierwsze skrzypce, nawet powrót Juraja Kucki cieszy bo ku mojemu zdziwieniu prezenotwał się dobrze kiedy grał. Montolivo powoli się rozpędza, jest dobrze z przodu.

Ofensywa Milanu więc strzela te bramki, nawet grająć w dziesiątkę tydzień temu w Genui mieli swoje okazje, które zmarnował Balotelli głównie. Ale dziś może być o o tteż spokojnie, że coś stworzą bo Napoli w tyłach też ma asów, którzy graja elektrycznie na początku tego sezonu. Albiol dał popis w meczu z Sampdorią, widaomo trochę czasu już od tego wydarzenia minęło. Ale ostatnio Koulibaly nawala i robi babole. Ofensywa Napoli mocna, cieszy, że Insigne tylko lekki uraz w meczu z Juventusem złapał i dzis już gotowy do meczu, formę ma kapitalną. Nawet Pipita Higuain zachwyca mnie póki co ????


Milan; Diego Lopez - De Sciglio, Zapata, Ely, Antonelli - Kucka, Montolivo, Bertolacci- Bonaventura - Bacca, Luiz Adriano

Napoli: Reina - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam- Allan, Jorginho - Callejon, Hamsik, Insigne - Higuain


------------------------------------

Palermo - AS Roma

Jakieś propozycje co do tego meczu macie?
Roma po klęsce w Borysowie w Champions League, zagrali tam fatalnie. Szczęsny popełnił pierwszy błąd w barwach Romy. Dziś znowu bez Dzeko, Tottiego, Keity i Rudigera. Roma w kryzysie znowu się wydaje, początek sezonu dość obiecujący, ale ta wygrana z Juventusem chyba nieco zamydliła oczy.
Palermo nie do końca zachwyca, Hiljemark i Vazquez ciągną zespół jak się da. Coś tam punktują, ale czy na Romę na musiku wystarczy?
Ciekaw jestem Waszego zdania, moze lepiej w kierunku goli (overa lub bts) pójść w tym meczu? Bo kurs na Romę zaniżony rzecz jasna i nieadeekwatny do ryzyka chyba
 
cristeros 17

cristeros

Użytkownik
Co do meczu Sampdorii z Interem mam mieszane uczucia. Gospodarze kiepsko spisują się na wyjazdach, ale w meczach u siebie są zupełnie inną drużyną. Ostatnio pokonali u siebie Romę by potem przegrać na wyjeździe z Atalantą. Większą zagadką jest dla mnie to jak zaprezentują się goście po klęsce z Fiorentiną na własnym obiekcie, tym bardziej że zagrają bez Mirandy (cz. kartka) i Jovetica (kontuzja). Nawet jeśli Inter zagra dużo lepiej niż w poprzedniej kolejce będzie mu niezwykle ciężko wywieźć 3 pkt z trudnego terenu w Genui.

Sampdoria - Inter 1X @1,9 BET365 ✅
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Empoli vs Sassuolo ⛔
Over 2,5
@2,15
Unibet


Ja w tym meczu wolę pograć overka, gdyż nie jestem przekonany o zwycięstwie gości tak jak większość.
Więc tak, zacznę od tego że, w ostatnich 6 meczach obu ekip (gdy grały przeciwko siebie)
aż, w 5 padły co najmniej 3 gole.
Empoli jest w fatalnej sytuacji, jest na dnie tabeli i po ostatniej przegranej z Frosinone z pewnością podejdzie bardziej ofensywnie do tego spotkania, gdyż 3 punkty w ich sytuacji są niezwykle ważne chociaż to dopiero 7 kolejka.
Najlepszy zawodnik Empoli z poprzedniego sezonu Massimo Maccarone, który zaliczył aż dziesięć trafień i siedem asyst w sześciu spotkaniach tego sezonu strzelił tylko jedną bramkę!
Myślę że, warto na niego stawiać gdyż to jest tylko kwestia czasu a będzie maszynką do zdobywania punktów.
Na pewno w ich składzie zabraknie Saponary.
Sassuolo rozpoczęło sezon bardzo dobrze.
Są na 4 miejscu w tabeli z 12 punktami ( 3-3-0 )
Najlepszy zawodnik Sassuolo z poprzedniego sezonu powrócił do pierwszego składu drużyny.
Domenico Berardi, który w zeszłym sezonie strzelił 15 bramek i miał 11 kluczowych podań nadal czeka na swoją pierwsza bramkę w bieżących rozgrywkach.
Tak że, można zaobserwować iż, w obu ekipach są zawodnicy którzy mają olbrzymi potencjał w ataku.
Goście na pewno podejdą na luzie do tego meczu gdyż nie muszą patrzeć do tyłu tabeli, i z pewnością będą chcieli wykorzystać ich obecna dyspozycję do zgarnięcia tutaj chociaż 1pkt, albo i czegoś więcej.
Myślę że, obecne miejsca w tabeli obu ekip w tabeli będą jednym z czynników który bd. powodem dużej liczby goli.
Jak dla mnie otwarty mecz.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


W ubiegłej kolejce, Inter został w końcu zatrzymany, a Juventus i AC Milan zanotowały po trzeciej porażce w sezonie. Czy kluby z Mediolanu wrócą na zwycięską ścieżkę?

AC Milan i Napoli strzelą bramki.
Na razie, AC Milan i Napoli nie prezentują równej formy – obie drużyny znajdują się w środku tabeli z 9 punktami. Jednak każda z drużyn podejdzie do nadchodzącego meczu w zupełnie innych humorach. Po porażce Milanu z Genuą 0-1 w niedzielę, trener Sinisa Mihajlovic skrytykował słabą formę podopiecznych. W defensywie, Rossoneri nie ustrzegli się błędów i na nic zdały się wysiłki Mario Balotelliego. Prezentuje on niezłą formę, choć nadal musi znaleźć nić porozumienia z Carlosem Baccą i Luizem Adriano. Napoli jest zaś w wyśmienitych nastrojach po pokonaniu 2-1 Juventusu. Jest to sygnał, że podopieczni Maurizio Sarriego kroczą w odpowiednim kierunku. AC Milan nie zachował jeszcze czystego konta, a napastnicy Napoli są w dobrej formie. Gonzalo Higuain i Lorenzo Insigne z pewnością celują w kolejne bramki.

Inter przed trudnym spotkaniem przeciwko Sampdorii.
Przed meczem z Fiorentiną, Inter stracił tylko 1 gola w 5 meczach. Nikt się więc nie spodziewał, że Mediolańczycy stracą aż 4 gole z Fiołkami u siebie. Wszystko zaczęło się od błędu bramkarza Samira Handanovica, który sprokurował rzut karny. Po tym, Inter zupełnie się rozpadł i przegrał 1-4. Sampdoria jest zaś w niezłej formie, strzelając 9 goli w 3 meczach i pokonując między innymi Romę. Inter musi wznieść się na wyżyny, aby uniknąć drugiej porażki z rzędu.

Sugerowane zakłady w Betsson:

  • AC Milan – Napoli ponad 2,5 gola przy 1,85Wygrana Sampdorii z Interem przy 3,80

    Postaw teraz!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A co Panowie sądzą o Fiorentinie? Kurs domowy powyżej 1.6 przy tak grającej Fiorze to chyba watro wejść?
Własnie rozmyślam o tej Fiorentinie cały czas. Na San Siro zagrali koncert tydzień temu. Forma jest, defensywa dodatkowo spisuje się dobrze. Chociaż czasami Tatarusanu zaskoczy in minus w bramce i &quot;łapie muchy&quot; jak w meczu z Interem.
Z przodu Kalinić błyszczy, super grają Ilicic i Borja Valero.

Atalanta dwa ostatnie mecze fajnie. Ale za rywala mieli słabe Empoli jak się okazuje i przeciętną na wyjazdach Sampdorię. Na pewno duet Moralez i Gomez super wymiatjaą na bokach. Kurtić dobrze w środku pola. Bramkarz Sportiello też paradą błysnął w meczu z Sampą co wyjął strzał Cassano.
Ale pytanie czy tak dobrą grę przełożą na dzisiejszy mecz?

Fiorentina faworytem, może ich jeszcze zagram. Coś obiło mi się o uszy, że @aleksander21 się nad tym typem też zastanawia, więc moze on Ci więcej coś doradzi ;)
 
jozzy22 603,5K

jozzy22

Użytkownik
A co Panowie sądzą o Fiorentinie? Kurs domowy powyżej 1.6 przy tak grającej Fiorze to chyba watro wejść?
Poszedłem na ryzyko i pograłem handi -1 na Fiorentine. Chłopaki są w niesamowitym gazie. Szczerze to patrzyłem na ostatnie ich dwa pojedynki(liga i LE) i podobała się ich gra stąd ten typ, a że kurs zacny 2.80 to grzech było nie spróbować. W dodatku własny stadion zrobi swoje.
Oby Kuba znów mógł się pokazać z dobrej strony tak jak w LE mimo małej ilości minut
 
paul-scholes 38

paul-scholes

Użytkownik
ACF FIORENTINA - ATALANTA BERGAMO


1 @ 1.71,
, 6/10 j


Fiorentina w kapitalnym stylu wchodzi w sezon i na razie lideruje tabeli Serie A. Przed tygodniem pokonali w niesamowitym stylu Inter aż 0:4. Na tygodniu doszła im łatwa wygrana w Lidze Europy z portugalskim Belenenses 1:4. Widać, że cały zespół chodzi jak w szwajcarskim zegarku. Przez ostatnie tygodnie zyskali pewność siebie, grają naprawdę kosmicznie.

Dziś ich rywalem będzie Atalanta, która też nie radzi sobie najgorzej. Trzeba sobie jednak powiedzieć, że ich dotychczasowy terminarz był chyba najłatwiejszym z możliwych, bo grali już z Frosinone czy Hellas(z którymi zresztą tylko zremisowali).

Czuję, że Paulo Sousa może dziś dać odpocząć kilku zawodnikom jak Becino czy Bernardeschi(którzy nie są pewni gry), ale to żaden powód do tego, by stawiać przeciwko Violi. Na ławce dalej mają świetnych grajków na czele z Kubą Błaszczykowskim, który mecz w Lidze Europy zaczął właśnie na ławce rezerwowych. Włosi są Polakiem zachwyceni i robi tam niemal furorę taką jak i jego zespół w całym kraju. Nie widzę dziś powodów, by stawiać przeciwko Fiorentinie. Atalanta nie ma w rękawie żadnych argumentów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Juventus - Bologna 1 1.25 3:1 ✅✅

Lazio - Frosinone 1 1.33 2:0 ✅✅

1,66 Bet365 ✅✅

Taki dubelek z godziny 18 wydaje sie fajna opcja. Dla Juve idealny przeciwnik do osniesienia pierwszego zwyciestwa w serie a w meczu domowym. Bologna to czerwona latarnia ligi, przegrali dotychczas wszystkie 3 wyjazdy a Juve po ograniu Sevilli mysle ze bedzie wchodzilo na wlasciwe tory.

Co do Lazio to Stadio Olimpico jest prawdziwa twierdza, 4 mecze 4 wygrane Biancocelestich. Lazio jest w formie i nie pozostawi tutaj zludzen beniaminkowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
1 26

1xbet.com

Użytkownik
23 kolejka Serie A [04-05 luty 2017] + zaległy Pescara-Fiorentina
BONUS POWITALNY 400 zł Kliknij i zarejestruj się w
1xbet.com


  • Po dokonaniu rejestracji w 1xBet, nowi użytkownicy mogą otrzymać bonus 100%, maksymalnie do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie) za pierwszy depozyt.
  • Każdemu użytkownikowi przysługuje tylko jeden bonus rejestracyjny.
  • Minimalna kwota do aktywacji bonusu wynosi 1 EUR.
  • Bonus jest doliczany do stanu konta użytkownika automatycznie, po złożeniu pierwszego depozytu.
  • Bonus nie jest dostępny dla użytkowników z terenu Rosji i innych krajów WNP.
  • Bonus należy obrócić trzykrotnie. Rodzaj zakładu - akumulator. Każdy akumulator powinien zawierać co najmniej 3 wydarzenia ze współczynnikiem 1,40 i wyżej.
  • Handicapy (za wyjątkiem Handicapu Europejskiego) i zakłady na sumy nie są liczone względem bonusa, chociaż w dalszym ciągu mogą być obstawianie.
  • Wymagana suma postawiona na zakłady zostaje osiągnięta tylko po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach wymienionej kwoty.
  • Zanim spełnione zostaną warunki promocji, podjęcie środków nie będzie możliwe, wyłączając sytuacje nadzwyczajne, omówione w Załączniku*.
  • Jeśli użytkownik podejmie wszystkie środki (lub przeleje środki do kasyna) zanim postawiona kwota nie osiągnie w pełni wymaganej sumy, to bonus oraz ewentualne wygrane zostaną utracone.
  • Oferty nie można łączyć z innymi promocjami i ofertami specjalnymi.
  • 1xBet zastrzega sobie prawo do wprowadzania poprawek lub zawieszenia dowolnej oferty promocyjnej w dowolnym momencie bez uprzedzenia.
  • 1xBet zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub odmowy uczestnictwa użytkownikom w tej lub innej ofercie.
  • 1xBet zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji i do bazy danych użytkowników. Jeśli w wyniku takiego wglądu wyniknie, że użytkownik korzysta ze strategii niedozwolonych przez 1xBet, to 1xBet zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa takiemu użytkownikowi w promocji i do odebrania bonusa.
  • Na każdego użytkownika, gospodarstwo domowe, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego, przypada tylko jeden bonus. Łamanie warunków oferty może skutkować zamknięciem konta.
  • Użytkownik jest zobowiązany przedstawić na żądanie dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusa i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym momencie.
  • Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania brudnych pieniędzy, to 1xBet zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta podejrzanego użytkownika i zamrożenia stanu konta.
  • Wszystkie wymienione Warunki stanowią część Ogólnych Warunków korzystania z usług serwisu 1xBet.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
forBET - Bonus do 600zł!


Nowi gracze w forBET mogą odebrać niezwykle atrakcyjny bonus powitalny. Po wypełnieniu warunków wyślij do nas maila na adres [email protected] , a możesz zyskać nawet 600 PLN, czyli 50% swojej pierwszej wpłaty. Wysokość bonusu może wynieść od 20 zł do 600 zł i uzależniona jest od wysokości pierwszej wpłaty na konto gracza.

Warunki bonusu:
Stawka bonusu: 50%
Maksymalna kwota bonusu jaką otrzymasz: 600 zł
Minimalna kwota depozytu liczonego do bonusu: 20 zł
Maksymalna kwota depozytu liczonego do bonusu: 1200 zł
Obrót do wypłaty: 8 razy obrót bonusu przy kursie minimalnym 3.0
Bonus ważny jest do: odwołania promocji
Bonus również dla graczy, którzy nigdy nie dokonali wpłaty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom