>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

7 Kolejka Serie A (3-4 październik 2009)

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP


Sobota 03.10.09

[18:00] AS Bari - Catania 2.10 3.10 3.65
[20:45] Inter - Udinese 1.45 4.10 7.25

Niedziela 04.10.09

[15:00] Siena - Livorno 2.10 2.85 4.10
[15:00] Sampdoria - Parma 1.60 3.60 5.95
[15:00] Roma - Napoli 1.75 3.25 5.25
[15:00] Cagliari - Chievo 2.15 3.10 3.50
[15:00] Fiorentina - Lazio 1.80 3.30 4.70
[15:00] Bologna - Genoa 2.85 3.10 2.50
[15:00] Atalanta - AC Milan 3.40 3.10 2.20
[20:45] Palermo - Juventus 3.50 3.25 2.10

Po zmaganiach pucharowych czas wrócić do rozgrywek ligowych. 7 kolejka i kilka bardo fajnych spotkań, najciekawsze to sobotni mecz Interu z Udine oraz niedzielna potyczka na Sycylii gdzie miejscowe Palermo podejmować będzie Juventus. Zachęcam do analiz i dyskusji na temat nadchodzących meczy ????
 
M 0

mass

Użytkownik
Fiorentina - Lazio typ:1
Jeden z bardziej interesujących meczów 7 kolejki Serie A. Dlaczego Fiorentina?
Jednym z aspektów przemawiających za tą drużyną jest spektakularne zwycięstwo w Champions League. Jeżeli chodzi o statystyki Fiorentina bardzo dobrze sobie radzi w meczach rozgrywanych u siebie na boisku ( 3 zwycięstwa, 0 porażek). Ale z drugiej strony Lazio również niezle sobie radzi na wyjezdzie ( 1 zwycięstwo , 1 remis ).
Mimo wszystko myślę że Fiorentina jest w formie i da rade pokonać Lazio.
Mecz jest bardzo interesujący.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Fiorentina - Lazio typ:1

Jeden z bardziej interesujących meczów 7 kolejki Serie A. Dlaczego Fiorentina?
Jednym z aspektów przemawiających za tą drużyną jest spektakularne zwycięstwo w Champions League. Jeżeli chodzi o statystyki Fiorentina bardzo dobrze sobie radzi w meczach rozgrywanych u siebie na boisku ( 3 zwycięstwa, 0 porażek). Ale z drugiej strony Lazio również niezle sobie radzi na wyjezdzie ( 1 zwycięstwo , 1 remis ).
Mimo wszystko myślę że Fiorentina jest w formie i da rade pokonać Lazio.

Mecz jest bardzo interesujący.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam

To ciekwae co piszesz Fiora przegrała z Romą 3:1 więc nie możesz pisać że mają 0 porażek , ale to wyjazd

Cagliari - Chievo - 1 (kurs STS 2.10)

Wygląda na to że problemy Interu z Cagliari nie były spowodowane ich słaba dyspozycją przynajmniej nie dokońca wygrana z Parmą na wyjeździe wedłguł mnie ten zespół jest w formie.Chievo z koleji mecz przeciętny przynajmniej wynik 1:1 na własnym stadionie z Atalantą nie wiem sam co o tym sądzić.


Sampdoria - Parma - 1 (kurs STS 1.65)

Sampdoria radzi sobie bardzo dobrze na własnym stadionie wygląda na to że zgarną i 3 punkty z Parmą która ostatnio przed własną publicznością przegrała z Cagliari 0:2.Myśle że Sampdoria prezentuje dobry football i potweirdzą to poraz kolejny.

Roma - Napoli - 1 (kurs STS 1.70)

Roma dobrze gra u siebie jak i na wyjazdach przegrane z Juve nie przynosi wstydu grają dobrze i skutecznie mimo cięzkiego początku teraz są w dobrej formie uważam że wygrają.

Atalanta - Milan 1 (kurs STS 3.00)

Krsy w STS poleciały z tego co apmiętam przed meczem w LM Milanu który rpzegrał kurs ten wynosił 3.60 nieco spadł z wiadomych względów Milan jest w bardzo słabej dyspozycji można się tu wachać miuędzy 1 a x takie jest moje zdanie Atalanta powoli się odbudowuje ostanio z Chievo na wyjeździe 1:1 chyba dobry wynik u siebie gra się łatwiej motywacaj będzie większa.

Co o tym sądzicie?
_________________________________________________________________

Sugerując się moimi propozycjami robisz to na własnął odpowiedzialność i sam ponosisz konsekwencje wrazie gdy któryś z nich lub wszystkie okażą się nie skuteczne.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Cagliari to druzyna ktora w minionych sezonach dosc slabo rozpoczynala zeby sie pozniej rozkrecic ... moga nie byc jeszcze w TOP wiec remis moze sie zdarzyc. Ale pozniej na pewno dadza zarobic, ja kzawsze ???? kursy poleca a Oni zaczna grac swoje ????
Sampa powinna wygrac, ale Parmy nie mozna zlekcewazyc ... ale raczej win.
Roma bardzo ladny typ, u siebie graja dobrze, Napoli na wyjazdach nic wielkiego nie pokazuje, chociaz druzyny sa w dziwnych sytuacjach co moze namieszac.
Atalanta w koncu musi cos wygrac, na Milan bym nei stawial, ale tez na &quot;czysta&quot; Atalante bym nie dal za duzo kaski.
Ode mnie na sobote ???? :
Bari - Catania 1x @ 1.25
under 2.5 @ 1.60
Wiem, wiem 1.25 to az wstyd pisac, ale zdaje sie byc 9,9/10 , poza tym widze ze kurs na Catanie spada wiec stawka moze sie zwiekszyc troszke ????
Catania na wlasnym terenie gra o wiele lepiej, ale wyjazdy stwarzaja sporo trudnosci. W ostatnim meczu z Roma nie pokazali jakies super gry, ale nie grali zle, sadze ze na wyjezdzie zagraja gorzej. Bari zaskakuje, mysle dobra passa w koncu sie skonczy, ale Catania jest w ich zasiegu patzrac na to co jzu osiagneli w tym sezonie. Under glownie dla tego, ze (o ile pamiec mnei nie myli) poki co wszystkie spotkania sobotnei skonczyly sie underem, a do tego nei sa to jakies mega ofensywne druzyny ???? 0-0 by mi tu nawet pasiło ????
Sprobuje tez Inter under powod podany wyzej ????
 
P 8

papki1

Użytkownik
Sądzę, że w meczu Interu z Udinese warto postawić na remis. Powodem tego jest m.in. kurs jaki oferują bukmacherzy (4.0 w bah). Inter nadal nie może się zgrać, a Udine ostatnio zanotował zwyżkę formy pokonując Genoe i Milan. Na pewno kurs zachęca zaryzykować i postawić X.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Parma jest dosc nieobliczalna druzyna, ale ostatnimi czasy jakos &quot;lezy&quot; Sampie i mysle, ze gospodarze bedac w tej formie powinni sobie z nimi poradzic. Graja ostatnio naprawde dobra pilke, jedyne co mnie martwi to to wyjazdowe zwyciestwo Parmy nad Lazio... Ktos ogladal przebieg? Ale moze w takim razie poki co nie bedzie wiecej niespodzianek na wyjazdach w ich wykonaniu ;]
 
simons 646

simons

Forum VIP
W Bari z tego co czytałem to boisko w marnym stanie jest wiec underek sobie zagram ????
Kusi nawet zagranie 1 ale te sobotnie mecze sa dziwne, jakos wiekszosc druzyn gra ospale. Moze sie zdecyduje, zobacze. Bari ladnie zagralo z Milanem to u siebie powinni pokazac sie z dobrej strony, a Catania lekko oslabiona. Mysle wynik w granicach 1-0 ; 2-0
Mecz Interu wydaje mi sie wygraja gospodarze, kurs na under ponad 2.00 to mnie troche zdziwiło. Udinese na wyjazdach troszke gorzej. No i jeszcze Di Natale goal po 3.40 ... kusi jak zawsze ????
EDIT:
Kurs na Lazio tez przesadzony. Co prawda Fiora wrocila do formy i gra u siebie, ale Lazio zagralo 2 dobre mecze ostatnio, x2 po 1.9-2.0 na pewno do zagrania ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Bari - Catania 1 @2,00

Dzisiaj również przychylam sie do typu na Bari. Zespól od początku zaskakuje pozytywnie. Jako beniaminek nie sa chłopcami do bicia, warto wspomnieć że w dwóch meczach na San Siro dwa razy wywieźli remis. Ostatni mecz z Milanem mogli nawet wygrać, z gry mieli więcej niz utytułowany rywal. Catania sezon zaczeła bardzo słabo, ostatni mecz to podobnie jak Bari remis i podobnie z utytułowanym rywalem jaki jest Roma, tyle że Rzymianie sa &quot;na zakręcie&quot; i ewentualne potknięcia nie dziwią. Drużyna także zdecydowanie lepiej gra u siebie, mecze wyjazdowa zawsze wychodziły słabiutko. Dzisiaj osłabienie brakiem Martineza, Delvecchio , Potenzy, Capuano i Alvareza ważnych piłkarzy zespołu, prawdopodobnie w pierwszym skaldzie na obronie zagra 20-letni niedoświadczony Bellusci. Bari to wybieganym i twardo grającym przeciwnik, dla mnie faworyt do 3ptk ????
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Co myslicie o under 2.5 w meczu Atalanta - Milan ? Milan u siebie z Bari kiepsko atakowal i przyzwoicie sie bronil takze wyszlo z tego 0 0 teraz Milan ma zagrac 4 4 2 wiec mniej ofensywnie Atalanta ma tylko 2 gole strzelone i przeci obronie milanu bedzie baardzo ciezko tak mi sie przynajmnije wydaje a jak wam moze cos wiecie czego ja niewiem ?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dal mnie to jest ciekawe rozwiązanie i jak najbardziej uzasadnione. Obie ekipy słabe, Atalanta drugi mecz po zmianie trenera do tej pory strzelali malutko. Gre Milanu pozostawiam bez komentarza, w meczy LM ze Szwajcarami grałem under po fajnym kursie myśle że i teraz można spróbować ????
 
meteoryt 0

meteoryt

Użytkownik
Spotkanie: Inter Milan – Udinese
Typ: ah Udinese +1
Kurs: 1,93
Buk: Bet365
Termin: 03.10.2009 godz. 20.45
Analiza:
Kolejka nr 7 we włoskiej Serie A – trzecia drużyna ligi Inter podejmuje na własnym terenie piątą ekipę Udinese.
Gospodarze (na pewno zmęczeni po słabiutkim meczu w LM z Rubinem) bilas u siebie w tym sezonie (2-1-0) w ostatniej kolejce ligowej porażka z Sampdorią na wyjeździe, jakoś stracili rozmach z początku sezonu. W zespole Jose Mourinho na pewno nie zagrają: Motta i Materazzi (kontuzje), Maicon (kartki), a pod znakiem zapytania stoi występ Diego Milito, Wesleya Sneijdera i Davida Suazo. Reasumując skład do „lekkiej” modyfikacji. Wiadomo jest S. Eto i niezawodny ostatnio D. Stankovic.
Goście – bilans w tym sezonie na wyjeździe 0-1-1, ostatnie kilka kolejek naprawdę zachwycająco: zwycięstwa z FC Genoa i Milanem u siebie oraz remis 0-0 w Napoli – wyraźnie się rozkręcają. Myśle, że do meczu z Interem podejdą bardzo ambicjonalnie, ze swoim asem Antonio di Natale powinni być naprawdę groźni. Nieobecni: Asamoah, Obodo, Ferronetti.
Długo myślałem o becie X2, który jest wysoce prawdopodobny, jednak zabezpieczam się azjanem Udine +1. W poprzednim sezonie było 1-0 dla Interu, w tym sezonie lepiej nie będzie. Jak myślicie?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Długo myślałem o becie X2, który jest wysoce prawdopodobny, jednak zabezpieczam się azjanem Udine +1. W poprzednim sezonie było 1-0 dla Interu, w tym sezonie lepiej nie będzie. Jak myślicie?
a jaka jest roznica miedzy x2 a +1 Udine bo jak na moje zadna, procz tego ze sporo bukow ma rozne kursy na te zdarzenia ...
Dla mnie Inter wygra jedna brama. Graja u siebie, Udinese jest w formie, ale na wyjazdach to nie to samo, ta forma nie jest taka zeby wygrali ten mecz. Dla mnie jedyneczka, ale kurs jest jaki jest i nie gram tego ???? ale jak bedzie sie okaze
Poza tym Sneijder i Milito maja byc, a Suazo to nie wiem.
 
meteoryt 0

meteoryt

Użytkownik
Przy handicapie azjatyckim Udine+1 przy ewentualnej porażce 1 bramką jest zwrot stawki...
//SimonS
a to azjat, no tak, nie doczytalem, myslalem zwykly +1.
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Ej co jest bardziej prawopodobne under 3.5 gola w meczu inter unidese czy under 2.5 w meczu atalanta - milan ? Noi co jest bardziej prawdopodobne ze oni : Diego Milito, Wesleya Sneijdera i Davida Suazo zagraja czy nie zagraja jesli nie zagraja to under 3.5 biore w ciemno po kursie 1.35
 
simons 646

simons

Forum VIP
ja bym dał under 3.5 w meczu interu. O zawodnikach Interu psialem wyzej ... ????
Sam zagram pewnie under 2.5 w meczu inter - udinese bo krus jest 2.00 a Inter lubi underowac, z tego co kojarze (info z pamieci) Udine na wyjazdach nie stzrela za duzo, a sobotnie mecze sa underowe
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Bari - Catania 1 @2,00 ⛔
Bari mimo niewielkiej przewagi i kilku znakomitych sytuacji nie zdołało nic strzelić raczej defensywnie nastawionej Catanii :p
____
Sampdoria - Parma 1 @1,60
Tutaj nic odkrywczego nie napisze, wystarczy spojrzeć na tabele i miejsce Sampdorii żeby zrozumieć czemu typ na ich zwycięstwo. Pokonując przed tygodniem Inter odzyskali zachwianą nieco równowagę, a dodatkowo udowodnili obserwatorom, a może także i sobie, iż potrafią wygrywać mecze nawet kiedy słabszy dzień ma Cassano. Drużyna zgrana,w dobrej formie nie powinna miec problemów. Parma ostatni mecz zagrała bardzo słabo u siebie przegrywajac z Cagliari ale wcześniej potrafili wygrać z takimi drużynami jak Lazio czy Palermo. Mając w perspektywie cięzki mecz zagrają raczej defensywnie, mimo to faworyta upatruje w gospodarzach.
Sampdoria(4-4-2): Castellazzi - Stankevicius, Gastaldello, Lucchini, Zauri - Bellucci, Palombo, Poli, Mannini - Pazzini, Cassano
Parma(4-4-2): Mirante - Zaccardo, Panucci, Lucarelli, Castellini - Dzemaili, Morrone, Mariga, Galloppa - Biabiany, Paloschi
Roma - Napoli over2,5 @1,60
Mecz Romy z Napoli czyli tzw &quot;Derby Słońca&quot; ???? Gospodarze przystępują do meczu po czwartkowym zwycięstwie w LE z CSKA Sofia, ostatni mecz ligowy to przeciętna gra i szczęśliwy wyjazdowy remis z Catanią. Ku zmartwieniu sympatyków Rzymian tydzień temu kontuzji doznał Cassetti, w czwartek dołączył do niego Juan, a jeśli dodać że zabraknie również Doniego, Baptisty, Taddeia, Cicinho i Meneza osłabienia wydają sie znaczne. Ogólnie to sporo strzelają i sporo tracą. Napoli ciągle poszukuje formy takiej jakiej oczekiwano przed sezonem i caraz więcej osób zaczyna uważać że Donadoni nie da rady zrobić więcej z tym zespołem. W ostatnim meczy meczyli sie ze Siena, ostatecznie wygrali ale do euforii daleko. Jedynymi osłabieniami będzie brak Campagnaro oraz Santacroce. Dodatkowo Napoli razem z Roma sa druzynami które tracą najwięcej bramek w serie A.
Roma(4-4-2): Julio Sergio - Motta, Burdisso, Mexes, Riise - Cerci, De Rossi, Pizarro, Perrotta - Vucinic, Totti
Napoli(3-5-2): De Sanctis - P. Cannavaro, Rinaudo, Contini - Maggio, Gargano, Bogliacino, Hamsik, Datolo - Quagliarella, Lavezzi
 
simons 646

simons

Forum VIP
Na dzisiaj nie ma nic szczegolnie fajnego, ale ciekawie wygladaja:
Fiorentina - Lazio x2 @ 1.92
Kurs znacznie przesadzony. Coprawda Viola sa w formie, zagrali i wygrali ostatnie spotkania. Znalezli zastepce na Mutu, ktory ewidentnie nie jest w formie i nie ma co ukrywać są faworytami. Lazio rownierz rozegralo ladnie mecze ostatnio, 1-1 z Palermo gdzie Lazio oddalo kolo 20 strzałów a goście maxymalnie 3, jak i tez styl gry orłów był lepszy i zwyciestwo 0-4 na wyjezdzie w LE. Wyglada na to ze mecz mieliby wygrac gospodarze, ale niespodzianka jest jak najbardziej mozliwa, a kurs 1.92 mocno zacheca.
Bologna - Genoa X @ 3.05
Bologna ostatnio rozegrala ladny mecz z Juve, a moze nawet zaslugiwala na wiecej niz to 1-1. Genoa z kolei ma kiepski okres, chociaz ich gra nie wygada zle. Goscie juz od jakiegos czasu maja problemy ze skladem jak i w tym meczu. Bologna praktycznie w komplecie. Gospodarze moga nawet wygrac ten mecz moim zdaniem ale kurs na 1x za slaby jest, wole &quot;zaryzykowac&quot; X po dobrym kursie.
Roma - Napoli over 2.5 @ 1.50
Kurs na Rome rośnie, nie ma się co dziwić bo na Napoli troszke przesadnie. Roma u siebie ladnie grala, a Napoli ma problemy na wyjazdach. Co do overa, to obie druzyny maja braki w defensywach, a ofensywy na wysokim poziomie, w bezposrednich spotkaniach padalo sporo bramek wiec i tym razem bedzie pewnie podobnie, za 1.50 mozna zagrac, mniej raczej bym nie ruszal. 1x wyglada na 9/10 ale kurs jest jaki jest ...
ładnie też wygląda
Sampdoria - Parma 1 @ 1.60
Cagliari - Chievo 1 @ 2.10
Ale te 2 spotkania bym dal za low stake jak już, jko &quot;bonus&quot;
 
simons 646

simons

Forum VIP
Bari - Catania 1x @ 1.25✅
under 2.5 @ 1.60
✅
Fiorentina - Lazio x2 @ 1.92✅
Bologna - Genoa X @ 3.05⛔
Roma - Napoli over 2.5 @ 1.50✅
Sampdoria - Parma 1 @ 1.60⛔
Cagliari - Chievo 1 @ 2.10⛔
No niepotrzebnie dawałem te &quot;bonusowe&quot; typy bez analizy, czulem ze moglo byc tam ciezko, ale mimo wszystko dalem. Bologna nie zaskoczyla, szkoda. Reszta poszlo dosc gladko, chociaz w Florencji niby padla bramka dla gospodarzy,a pilak wybita na linii. I tak jestem zadowolony, bo kolejka dosc zawiła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom