>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

7 Kolejka Serie A (3-4 październik 2009)

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP


Sobota 03.10.09

[18:00] AS Bari - Catania 2.10 3.10 3.65
[20:45] Inter - Udinese 1.45 4.10 7.25

Niedziela 04.10.09

[15:00] Siena - Livorno 2.10 2.85 4.10
[15:00] Sampdoria - Parma 1.60 3.60 5.95
[15:00] Roma - Napoli 1.75 3.25 5.25
[15:00] Cagliari - Chievo 2.15 3.10 3.50
[15:00] Fiorentina - Lazio 1.80 3.30 4.70
[15:00] Bologna - Genoa 2.85 3.10 2.50
[15:00] Atalanta - AC Milan 3.40 3.10 2.20
[20:45] Palermo - Juventus 3.50 3.25 2.10

Po zmaganiach pucharowych czas wrócić do rozgrywek ligowych. 7 kolejka i kilka bardo fajnych spotkań, najciekawsze to sobotni mecz Interu z Udine oraz niedzielna potyczka na Sycylii gdzie miejscowe Palermo podejmować będzie Juventus. Zachęcam do analiz i dyskusji na temat nadchodzących meczy ????
 
M 0

mass

Użytkownik
Fiorentina - Lazio typ:1
Jeden z bardziej interesujących meczów 7 kolejki Serie A. Dlaczego Fiorentina?
Jednym z aspektów przemawiających za tą drużyną jest spektakularne zwycięstwo w Champions League. Jeżeli chodzi o statystyki Fiorentina bardzo dobrze sobie radzi w meczach rozgrywanych u siebie na boisku ( 3 zwycięstwa, 0 porażek). Ale z drugiej strony Lazio również niezle sobie radzi na wyjezdzie ( 1 zwycięstwo , 1 remis ).
Mimo wszystko myślę że Fiorentina jest w formie i da rade pokonać Lazio.
Mecz jest bardzo interesujący.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Fiorentina - Lazio typ:1

Jeden z bardziej interesujących meczów 7 kolejki Serie A. Dlaczego Fiorentina?
Jednym z aspektów przemawiających za tą drużyną jest spektakularne zwycięstwo w Champions League. Jeżeli chodzi o statystyki Fiorentina bardzo dobrze sobie radzi w meczach rozgrywanych u siebie na boisku ( 3 zwycięstwa, 0 porażek). Ale z drugiej strony Lazio również niezle sobie radzi na wyjezdzie ( 1 zwycięstwo , 1 remis ).
Mimo wszystko myślę że Fiorentina jest w formie i da rade pokonać Lazio.

Mecz jest bardzo interesujący.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam

To ciekwae co piszesz Fiora przegrała z Romą 3:1 więc nie możesz pisać że mają 0 porażek , ale to wyjazd

Cagliari - Chievo - 1 (kurs STS 2.10)

Wygląda na to że problemy Interu z Cagliari nie były spowodowane ich słaba dyspozycją przynajmniej nie dokońca wygrana z Parmą na wyjeździe wedłguł mnie ten zespół jest w formie.Chievo z koleji mecz przeciętny przynajmniej wynik 1:1 na własnym stadionie z Atalantą nie wiem sam co o tym sądzić.


Sampdoria - Parma - 1 (kurs STS 1.65)

Sampdoria radzi sobie bardzo dobrze na własnym stadionie wygląda na to że zgarną i 3 punkty z Parmą która ostatnio przed własną publicznością przegrała z Cagliari 0:2.Myśle że Sampdoria prezentuje dobry football i potweirdzą to poraz kolejny.

Roma - Napoli - 1 (kurs STS 1.70)

Roma dobrze gra u siebie jak i na wyjazdach przegrane z Juve nie przynosi wstydu grają dobrze i skutecznie mimo cięzkiego początku teraz są w dobrej formie uważam że wygrają.

Atalanta - Milan 1 (kurs STS 3.00)

Krsy w STS poleciały z tego co apmiętam przed meczem w LM Milanu który rpzegrał kurs ten wynosił 3.60 nieco spadł z wiadomych względów Milan jest w bardzo słabej dyspozycji można się tu wachać miuędzy 1 a x takie jest moje zdanie Atalanta powoli się odbudowuje ostanio z Chievo na wyjeździe 1:1 chyba dobry wynik u siebie gra się łatwiej motywacaj będzie większa.

Co o tym sądzicie?
_________________________________________________________________

Sugerując się moimi propozycjami robisz to na własnął odpowiedzialność i sam ponosisz konsekwencje wrazie gdy któryś z nich lub wszystkie okażą się nie skuteczne.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Cagliari to druzyna ktora w minionych sezonach dosc slabo rozpoczynala zeby sie pozniej rozkrecic ... moga nie byc jeszcze w TOP wiec remis moze sie zdarzyc. Ale pozniej na pewno dadza zarobic, ja kzawsze ???? kursy poleca a Oni zaczna grac swoje ????
Sampa powinna wygrac, ale Parmy nie mozna zlekcewazyc ... ale raczej win.
Roma bardzo ladny typ, u siebie graja dobrze, Napoli na wyjazdach nic wielkiego nie pokazuje, chociaz druzyny sa w dziwnych sytuacjach co moze namieszac.
Atalanta w koncu musi cos wygrac, na Milan bym nei stawial, ale tez na &quot;czysta&quot; Atalante bym nie dal za duzo kaski.
Ode mnie na sobote ???? :
Bari - Catania 1x @ 1.25
under 2.5 @ 1.60
Wiem, wiem 1.25 to az wstyd pisac, ale zdaje sie byc 9,9/10 , poza tym widze ze kurs na Catanie spada wiec stawka moze sie zwiekszyc troszke ????
Catania na wlasnym terenie gra o wiele lepiej, ale wyjazdy stwarzaja sporo trudnosci. W ostatnim meczu z Roma nie pokazali jakies super gry, ale nie grali zle, sadze ze na wyjezdzie zagraja gorzej. Bari zaskakuje, mysle dobra passa w koncu sie skonczy, ale Catania jest w ich zasiegu patzrac na to co jzu osiagneli w tym sezonie. Under glownie dla tego, ze (o ile pamiec mnei nie myli) poki co wszystkie spotkania sobotnei skonczyly sie underem, a do tego nei sa to jakies mega ofensywne druzyny ???? 0-0 by mi tu nawet pasiło ????
Sprobuje tez Inter under powod podany wyzej ????
 
P 8

papki1

Użytkownik
Sądzę, że w meczu Interu z Udinese warto postawić na remis. Powodem tego jest m.in. kurs jaki oferują bukmacherzy (4.0 w bah). Inter nadal nie może się zgrać, a Udine ostatnio zanotował zwyżkę formy pokonując Genoe i Milan. Na pewno kurs zachęca zaryzykować i postawić X.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Parma jest dosc nieobliczalna druzyna, ale ostatnimi czasy jakos &quot;lezy&quot; Sampie i mysle, ze gospodarze bedac w tej formie powinni sobie z nimi poradzic. Graja ostatnio naprawde dobra pilke, jedyne co mnie martwi to to wyjazdowe zwyciestwo Parmy nad Lazio... Ktos ogladal przebieg? Ale moze w takim razie poki co nie bedzie wiecej niespodzianek na wyjazdach w ich wykonaniu ;]
 
simons 646

simons

Forum VIP
W Bari z tego co czytałem to boisko w marnym stanie jest wiec underek sobie zagram ????
Kusi nawet zagranie 1 ale te sobotnie mecze sa dziwne, jakos wiekszosc druzyn gra ospale. Moze sie zdecyduje, zobacze. Bari ladnie zagralo z Milanem to u siebie powinni pokazac sie z dobrej strony, a Catania lekko oslabiona. Mysle wynik w granicach 1-0 ; 2-0
Mecz Interu wydaje mi sie wygraja gospodarze, kurs na under ponad 2.00 to mnie troche zdziwiło. Udinese na wyjazdach troszke gorzej. No i jeszcze Di Natale goal po 3.40 ... kusi jak zawsze ????
EDIT:
Kurs na Lazio tez przesadzony. Co prawda Fiora wrocila do formy i gra u siebie, ale Lazio zagralo 2 dobre mecze ostatnio, x2 po 1.9-2.0 na pewno do zagrania ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Bari - Catania 1 @2,00

Dzisiaj również przychylam sie do typu na Bari. Zespól od początku zaskakuje pozytywnie. Jako beniaminek nie sa chłopcami do bicia, warto wspomnieć że w dwóch meczach na San Siro dwa razy wywieźli remis. Ostatni mecz z Milanem mogli nawet wygrać, z gry mieli więcej niz utytułowany rywal. Catania sezon zaczeła bardzo słabo, ostatni mecz to podobnie jak Bari remis i podobnie z utytułowanym rywalem jaki jest Roma, tyle że Rzymianie sa &quot;na zakręcie&quot; i ewentualne potknięcia nie dziwią. Drużyna także zdecydowanie lepiej gra u siebie, mecze wyjazdowa zawsze wychodziły słabiutko. Dzisiaj osłabienie brakiem Martineza, Delvecchio , Potenzy, Capuano i Alvareza ważnych piłkarzy zespołu, prawdopodobnie w pierwszym skaldzie na obronie zagra 20-letni niedoświadczony Bellusci. Bari to wybieganym i twardo grającym przeciwnik, dla mnie faworyt do 3ptk ????
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Co myslicie o under 2.5 w meczu Atalanta - Milan ? Milan u siebie z Bari kiepsko atakowal i przyzwoicie sie bronil takze wyszlo z tego 0 0 teraz Milan ma zagrac 4 4 2 wiec mniej ofensywnie Atalanta ma tylko 2 gole strzelone i przeci obronie milanu bedzie baardzo ciezko tak mi sie przynajmnije wydaje a jak wam moze cos wiecie czego ja niewiem ?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dal mnie to jest ciekawe rozwiązanie i jak najbardziej uzasadnione. Obie ekipy słabe, Atalanta drugi mecz po zmianie trenera do tej pory strzelali malutko. Gre Milanu pozostawiam bez komentarza, w meczy LM ze Szwajcarami grałem under po fajnym kursie myśle że i teraz można spróbować ????
 
meteoryt 0

meteoryt

Użytkownik
Spotkanie: Inter Milan – Udinese
Typ: ah Udinese +1
Kurs: 1,93
Buk: Bet365
Termin: 03.10.2009 godz. 20.45
Analiza:
Kolejka nr 7 we włoskiej Serie A – trzecia drużyna ligi Inter podejmuje na własnym terenie piątą ekipę Udinese.
Gospodarze (na pewno zmęczeni po słabiutkim meczu w LM z Rubinem) bilas u siebie w tym sezonie (2-1-0) w ostatniej kolejce ligowej porażka z Sampdorią na wyjeździe, jakoś stracili rozmach z początku sezonu. W zespole Jose Mourinho na pewno nie zagrają: Motta i Materazzi (kontuzje), Maicon (kartki), a pod znakiem zapytania stoi występ Diego Milito, Wesleya Sneijdera i Davida Suazo. Reasumując skład do „lekkiej” modyfikacji. Wiadomo jest S. Eto i niezawodny ostatnio D. Stankovic.
Goście – bilans w tym sezonie na wyjeździe 0-1-1, ostatnie kilka kolejek naprawdę zachwycająco: zwycięstwa z FC Genoa i Milanem u siebie oraz remis 0-0 w Napoli – wyraźnie się rozkręcają. Myśle, że do meczu z Interem podejdą bardzo ambicjonalnie, ze swoim asem Antonio di Natale powinni być naprawdę groźni. Nieobecni: Asamoah, Obodo, Ferronetti.
Długo myślałem o becie X2, który jest wysoce prawdopodobny, jednak zabezpieczam się azjanem Udine +1. W poprzednim sezonie było 1-0 dla Interu, w tym sezonie lepiej nie będzie. Jak myślicie?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Długo myślałem o becie X2, który jest wysoce prawdopodobny, jednak zabezpieczam się azjanem Udine +1. W poprzednim sezonie było 1-0 dla Interu, w tym sezonie lepiej nie będzie. Jak myślicie?
a jaka jest roznica miedzy x2 a +1 Udine bo jak na moje zadna, procz tego ze sporo bukow ma rozne kursy na te zdarzenia ...
Dla mnie Inter wygra jedna brama. Graja u siebie, Udinese jest w formie, ale na wyjazdach to nie to samo, ta forma nie jest taka zeby wygrali ten mecz. Dla mnie jedyneczka, ale kurs jest jaki jest i nie gram tego ???? ale jak bedzie sie okaze
Poza tym Sneijder i Milito maja byc, a Suazo to nie wiem.
 
meteoryt 0

meteoryt

Użytkownik
Przy handicapie azjatyckim Udine+1 przy ewentualnej porażce 1 bramką jest zwrot stawki...
//SimonS
a to azjat, no tak, nie doczytalem, myslalem zwykly +1.
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Ej co jest bardziej prawopodobne under 3.5 gola w meczu inter unidese czy under 2.5 w meczu atalanta - milan ? Noi co jest bardziej prawdopodobne ze oni : Diego Milito, Wesleya Sneijdera i Davida Suazo zagraja czy nie zagraja jesli nie zagraja to under 3.5 biore w ciemno po kursie 1.35
 
simons 646

simons

Forum VIP
ja bym dał under 3.5 w meczu interu. O zawodnikach Interu psialem wyzej ... ????
Sam zagram pewnie under 2.5 w meczu inter - udinese bo krus jest 2.00 a Inter lubi underowac, z tego co kojarze (info z pamieci) Udine na wyjazdach nie stzrela za duzo, a sobotnie mecze sa underowe
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Bari - Catania 1 @2,00 ⛔
Bari mimo niewielkiej przewagi i kilku znakomitych sytuacji nie zdołało nic strzelić raczej defensywnie nastawionej Catanii :p
____
Sampdoria - Parma 1 @1,60
Tutaj nic odkrywczego nie napisze, wystarczy spojrzeć na tabele i miejsce Sampdorii żeby zrozumieć czemu typ na ich zwycięstwo. Pokonując przed tygodniem Inter odzyskali zachwianą nieco równowagę, a dodatkowo udowodnili obserwatorom, a może także i sobie, iż potrafią wygrywać mecze nawet kiedy słabszy dzień ma Cassano. Drużyna zgrana,w dobrej formie nie powinna miec problemów. Parma ostatni mecz zagrała bardzo słabo u siebie przegrywajac z Cagliari ale wcześniej potrafili wygrać z takimi drużynami jak Lazio czy Palermo. Mając w perspektywie cięzki mecz zagrają raczej defensywnie, mimo to faworyta upatruje w gospodarzach.
Sampdoria(4-4-2): Castellazzi - Stankevicius, Gastaldello, Lucchini, Zauri - Bellucci, Palombo, Poli, Mannini - Pazzini, Cassano
Parma(4-4-2): Mirante - Zaccardo, Panucci, Lucarelli, Castellini - Dzemaili, Morrone, Mariga, Galloppa - Biabiany, Paloschi
Roma - Napoli over2,5 @1,60
Mecz Romy z Napoli czyli tzw &quot;Derby Słońca&quot; ???? Gospodarze przystępują do meczu po czwartkowym zwycięstwie w LE z CSKA Sofia, ostatni mecz ligowy to przeciętna gra i szczęśliwy wyjazdowy remis z Catanią. Ku zmartwieniu sympatyków Rzymian tydzień temu kontuzji doznał Cassetti, w czwartek dołączył do niego Juan, a jeśli dodać że zabraknie również Doniego, Baptisty, Taddeia, Cicinho i Meneza osłabienia wydają sie znaczne. Ogólnie to sporo strzelają i sporo tracą. Napoli ciągle poszukuje formy takiej jakiej oczekiwano przed sezonem i caraz więcej osób zaczyna uważać że Donadoni nie da rady zrobić więcej z tym zespołem. W ostatnim meczy meczyli sie ze Siena, ostatecznie wygrali ale do euforii daleko. Jedynymi osłabieniami będzie brak Campagnaro oraz Santacroce. Dodatkowo Napoli razem z Roma sa druzynami które tracą najwięcej bramek w serie A.
Roma(4-4-2): Julio Sergio - Motta, Burdisso, Mexes, Riise - Cerci, De Rossi, Pizarro, Perrotta - Vucinic, Totti
Napoli(3-5-2): De Sanctis - P. Cannavaro, Rinaudo, Contini - Maggio, Gargano, Bogliacino, Hamsik, Datolo - Quagliarella, Lavezzi
 
simons 646

simons

Forum VIP
Na dzisiaj nie ma nic szczegolnie fajnego, ale ciekawie wygladaja:
Fiorentina - Lazio x2 @ 1.92
Kurs znacznie przesadzony. Coprawda Viola sa w formie, zagrali i wygrali ostatnie spotkania. Znalezli zastepce na Mutu, ktory ewidentnie nie jest w formie i nie ma co ukrywać są faworytami. Lazio rownierz rozegralo ladnie mecze ostatnio, 1-1 z Palermo gdzie Lazio oddalo kolo 20 strzałów a goście maxymalnie 3, jak i tez styl gry orłów był lepszy i zwyciestwo 0-4 na wyjezdzie w LE. Wyglada na to ze mecz mieliby wygrac gospodarze, ale niespodzianka jest jak najbardziej mozliwa, a kurs 1.92 mocno zacheca.
Bologna - Genoa X @ 3.05
Bologna ostatnio rozegrala ladny mecz z Juve, a moze nawet zaslugiwala na wiecej niz to 1-1. Genoa z kolei ma kiepski okres, chociaz ich gra nie wygada zle. Goscie juz od jakiegos czasu maja problemy ze skladem jak i w tym meczu. Bologna praktycznie w komplecie. Gospodarze moga nawet wygrac ten mecz moim zdaniem ale kurs na 1x za slaby jest, wole &quot;zaryzykowac&quot; X po dobrym kursie.
Roma - Napoli over 2.5 @ 1.50
Kurs na Rome rośnie, nie ma się co dziwić bo na Napoli troszke przesadnie. Roma u siebie ladnie grala, a Napoli ma problemy na wyjazdach. Co do overa, to obie druzyny maja braki w defensywach, a ofensywy na wysokim poziomie, w bezposrednich spotkaniach padalo sporo bramek wiec i tym razem bedzie pewnie podobnie, za 1.50 mozna zagrac, mniej raczej bym nie ruszal. 1x wyglada na 9/10 ale kurs jest jaki jest ...
ładnie też wygląda
Sampdoria - Parma 1 @ 1.60
Cagliari - Chievo 1 @ 2.10
Ale te 2 spotkania bym dal za low stake jak już, jko &quot;bonus&quot;
 
simons 646

simons

Forum VIP
Bari - Catania 1x @ 1.25✅
under 2.5 @ 1.60
✅
Fiorentina - Lazio x2 @ 1.92✅
Bologna - Genoa X @ 3.05⛔
Roma - Napoli over 2.5 @ 1.50✅
Sampdoria - Parma 1 @ 1.60⛔
Cagliari - Chievo 1 @ 2.10⛔
No niepotrzebnie dawałem te &quot;bonusowe&quot; typy bez analizy, czulem ze moglo byc tam ciezko, ale mimo wszystko dalem. Bologna nie zaskoczyla, szkoda. Reszta poszlo dosc gladko, chociaz w Florencji niby padla bramka dla gospodarzy,a pilak wybita na linii. I tak jestem zadowolony, bo kolejka dosc zawiła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom