>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka Serie A [1.10 - 3.10.2021]

Status
Zamknięty.
typybytypy 1,2K

typybytypy

Użytkownik
w poprzedniej kolejce poszło dobrze 5 trafione 3 nietrafione i dwa wysokie kursy zobaczymy teraz

Bologna - Lazio
Lazio wygra 2.12 Superbet
Lazio powyżej 1.5 gola 1.85 Superbet
Lazio powyżej 2.5 gola 3.60 Superbet

Trochę przesadzone te kursy ja bym rozumiał że wystawiliby je po trzech pierwszych kolejkach kiedy dwa razy zachowali czyste konto co jak na nich to cud, ale w następnych trzech kolejkach wróciła stara dobra Bologna bez obrony. Stracili 12 bramek w trzech meczach i jeszcze dwie bramki wcisnęła słabiutka Salernitana w pierwszej kolejce. Lazio powoli nabiera wigoru w ataku coraz lepiej to wygląda jeszcze jak poprawią obronę to będą bardzo groźni, ale na razie to bardzo słabo wyglądają w obronie gubią się łatwo i rywale mają sporo okazji więc to jedyne czego obawiam się przy ich zwycięstwie lecz zdecydowanie za duży ten kurs na nich.

Verona - Spezia
Spezia lub remis 2.16 betclic

Tutaj tez żeby dawać 1.70 na Verone to trochę przesada. Niby zaczęli zdobywać punkty ostatnio po zmianie trenera, ale łatwo tracą bramki i to zbyt łatwo przez co stracili 4 punkty. Spezia ostatnio dwa ciężkie spotkania z Milanem i Juventusem gdzie blisko byli urwania punktów obu drużynom, ale zabrakło szczęścia jak i sił. Jak dla mnie po takim kursie to zdecydowanie pobieram gości lub remis nie są tak słabi jak przewidywałem przed sezonem, a Hellas nie jest silny jak w zeszłym sezonie więc liczę na punkty gości.

Cagliari - Venezia
powyżej 5.5 kartek 2.21 STS

Torino - Juventus
powyżej 5.5 kartek 1.87 STS
Jeszcze kartki widzę w derbach Turynu przy dobrych kursach na linie 5.5 i moi ulubieni zapaśnicy z Venezi to tez karteczki z Cagliari.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ja nie bronie Bologny bo w defensywie to jest patalogia, zresztą te rotacje ciągle i Medel na środku, bez żartów. Stracili te 12 bramek, ale to wyniki z ich stylu i moge sie zalozyc, że na koniec sezonu beda druzyna z najwieksza ilościa hokejowych wyników. Mihajlovic juz o tym pisalem, nie ma znaczenia czy przegra 0-1 czy 0-4, stracili 9 bramek, w dwoch meczach, w ktorych bramki padały w pierwszych 10 minutach spotkania, z tego to wynika. Oni sie mega otwierają odrazu, ale jak bramka szybko nie padnie to rownie dobrze moze byc underowo, jak z Veroną czy Atalantą.
Do tego przeciez Immobile zszedl w pierwszej polowie wczoraj, nie ma informacji o kontuzji, ale Muriq jest awizowan do pierwszego składu w niedziele, wiec cos moze jest na rzeczy. Ciro gra dobrze tylko w Lazio i Rzym bez niego ma problemy ze zdobywaniem goli, a co do pilkarza z Kosowa nie bede sie wypowiadał bo to najgorszy transfer ostatnich sezonów. Bologna ma problem w tej obronie, ale z kreowaniem akcji idzie im bardzo dobrze, do tego potrafią przejmować inicjatywe, ja sie nie zdziwie jak Svanberg i Soriano ogarną Luisa Alberta albo Sergiejaa. Ja tu bardziej szukałbym coś z wiekszym kursem typu obie polowy pow 1.5 gola, bo jesli padnie szybko bramka to bedzie overowy mecz.

Co do drugiego meczu, o ktorym piszesz to sie zgadzam. Spezia nie jest taka słaba jak wyniki pokazują i sa w stanie tutaj pograc z Hellasem. Ciezko cos powiedziec o Tudorze, ale overowe te wyniki, z Roma wygrali, ale tam strzały życia i troche farta. Z Genoa slaba 1 polowa, a Salenitara rownie dobrze mogła ich ograć. Jakbym miał coś grać to bramki raczej, bo Spezia tez sporo tych okazji tworzy, tylko troche mnie powstrzymuje jakiś uraz Maggiore, a wiec kapitana i lidera srodka.

Co do derbów, to dla mnie no bet. Juventus zaczyna grac, ale Juric to jeden z najwiekszych specjalistow we Wloszech. Ma pare urazów bo nadal bez Belottiego, Pjacy czy Praeta, a za kartki Djidi nie zagra. Ciezko tutaj cos ogarnac, moze byc 0-1, a moze byc 2-2..


Sassuolo-Inter pow 2.5 ✅
Fiorentina- Napoli pow 2.5✅
Ako: 2.76 E efortuna✅✅✅


Ja tak gram główny zakład.
Po meczu z Realem trener powiedzial, ze musimy poprawic skutecznosci. Efekt? 6 bramek w meczu z Bologna.
Teraz powiedzieli to pilkarze po meczu z Szachtarem. Ciekawe co z tego bedzie. Sassuolo gra otwarty futbol z kazdym, nie ma bronienia. Tutaj ostatnio Salenitara mogla spokojnie 2 bramki strzelic, a Inter napewno bedzie mial wiecej okazji no i Martinez i Dżeko poziom wyżej jesli chodzi o skutecznosc. Dla mnie tutaj beda gole, Inter tez taki mocny w obronie nie jest, zreszta juz pisalem o tym przed sezonem, wiadomo jaki styl ma Inzaghi. Fiorentina im mogła spokojnie 3 bramki wpakowac, gospodarze maja prawie wszystkich graczy powołanych, do tego idealnych na kontry jak Boga czy Traore. Dokladaja do tego Berardiego, Djuricica czy moze nawet Raspadoriego i nic innego jak over nie wychodzi.

Drugi mecz zastanawiam sie albo nad over albo bts, ale jednak bezpieczniej over bo jakas kartka i po typie. Wraca Gonzalez, a wiec rewelacja tego sezonu, zreszta jak cala Fiorentina. Argentycznyk jest najczesciej faulowanym graczem we Wloszech, to juz moze dac duzo do myslenia. Do tego w pelni zdrow jest Pulgar, wiec napewno rywalizacja z Torreira bedzie. Chilijczyk dla mnie lepszy technicznie, ale czesto chodzi po boisku, zobaczymy kogo Italiano wybierze. No co ja mam tutaj wode lać niepotrzebnie? Italiano juz jak Spezie trenowal bramki fajnie sie oglądało, teraz styl ten sam, co mecz masa strzałow, akcji itd. Meczu z Udinese nie patrzec, bo wiadomo jak oni graja i tam nie bylo Gonzaleza.
Co do Napoli to jest maszynka Spalettiego, ciekawe kiedy w koncu sie zatną. To samo jak gospodarze, mega sytuacjii co mecz, skuteczni, do tego Osimeh, Insigne, Zielinski w formie, a Mario Rui jakie pilki dogrywa. Ja biore bramki.



Dla zabawy za drobne:
Salerniata - Genoa pow 2.5⛔
Fiorentina- Napoli bts✅
Sassuolo- Inter pow 2.5✅
Bologna- Lazio pow 2.5✅
Ako: 8.10 E efortuna⛔⛔⛔


Wszystko opisane wyzej, tylko ta Salerniata z Genoa.
Beniaminek z Sassuolo juz mial sporo akcji, nawet nabicie 8 rr na Mapei Stadium swiadczy o stylu, czy dwie naprawde dobre okazje na bramke. Cos tam sie zmienila w ich grze, z Hellasem 2 bramki u siebie, teraz taki mecz z Sassuolo. Genoa i Salerniatana to top1 jesli chodzi o stracone bramki bo po 6 meczach maja po 15 bramek, bardzo duzo jak dla mnie. Do tego jak ja widze w obronie gosci Bani i Maksimovica to zal nie pograc bramek naprawde. Biraschi jakis uraz ma i niewiadomo czy zagra to juz w ogole :)
Prosze sobie zobaczyc bramke Destro ostatnią, ktory strzelil trzymajac wode… Juz nie chodzi o to, ale z jakim luzem on to zrobil, ja juz kiedys o nim pisalem, obserwuje go od czasow Romy czy Bologny, ma papiery na granie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +336
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Główny zakład na plus, ogolnie wiekszosc w masło, tylko ta Salenitara z Genoa over. Ja nie jestem w stanie przewidziec takich rzeczy jak kontuzja Destro na rozgrzewce. Nigdy overa bez Matii nie ruszyłbym, ale tak bywa.
Atalanta bez Gosensa nie do gry dzisiaj, swoja drogą przed meczem Bologny problemy mial Sergiej, do tego Lazio bez Immobile nie istnieje, wiec takie coś do gry jak najbardziej bylo:

F2CD5EEC-6FB5-4A7A-8064-F4A41C22F47B.jpeg B4D83842-61D7-4BD6-A3B2-2A0DD3B138D7.jpeg

Co kolejke takie kursy też gram, nie wiem czy ktoś by to grał, ale moge podawać to też w tym temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Atalanta - Milan
Theo Hernandez żółta kartka 4.00 lvbet

Theo często kartkuje w dużych spotkaniach, między innymi ostatni mecz z Atletico Madryt, Manchesterem United, czy ligowy z Napoli. Hernandez na pozycji wahadłowego, który często podłącza się do ataku, co oznacza wiele powrotów za kontrami Atalanty. Sędzią Di Bello ze średnią żk 4.92, w ostatnich dwóch meczach Milanu dwa razy ukarał Hernandeza kartonikiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom