>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

7 kolejka Primera Division 3.10 -5.10.2014

Status
Zamknięty.
empel 112

empel

Użytkownik
Moja propozycja na 7 kolejkę La Liga to mecz między Sevilla a Deportivo la Coruna. Sevilla dwa ostatnie spotkania mocno średnio, a nawet kiepsko. Lanie od Atletico i tylko remis w lidze europy choć tam musieli grać końcówkę w 10, a i tak zdołali doprowadzić do stanu 2-2. Deportivo typowy pewniak do spadku (1 wygrana, 1 remis, 4 porażki) tracą dużo bramek, dlatego swój typ będe kierował w stronę liczby goli. Sevilla myślę na własnym stadionie będzie się chciało podbudować po ostatnich niepowodzeniach i powinna cisnąc od początku do końca aby się zrewanżować kibicom.

moje typy:

Sevilla over 1,5 gola = 1.50 bet365 ✅✅
Sevilla over 2,5 gola =2.50 bet365 ✅✅ ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sevilla-Deportivo
Dla Sevilli idealny rywal po LE, bo Depor na szarym końcu i to jak najbardziej zasłużenie. Sevilla w niemalże najmocniejszym zestawieniu, chociaż absencje Iborry czy Kołodziejczaka nie są odczuwalne. U siebie z Depor powinna być jazda jak z furą gnoju. Bacca, Iago, Vitolo, Aleix Vidal czy Deulfeu, kto by nie zagrał ten powinien się zabawić z obroną rywala, która jest cienka. Depor do tego ogromne problemy w ofensywie, bo nie ma wśród powołanych na mecz Postigi, Juana Domingueza czy Cuenki, a to zawodnicy, którzy strzelali gole dla zespołu w tym sezonie. Jest na liście Wilk, więc być może zobaczymy spotkanie dwóch naszych rodaków, chociaż nie zdziwiłaby mnie ławka dla Krychowiaka, gdyż jest mocno eksploatowany, a zaraz kadra na której wcale odpoczywać nie będzie. Tak czy siak spokojna wygrana Los Nervionenses powinna być i taki zakład idealny do dubla na moje.
Sevilla over 1,5 @ 1,50 Betsafe✅4:1

Celta-Villarreal

Wiem, że się powtarzam, ale trzeba to robić. Najmocniejsze zestawienie ofensywne Celty, która miała ponad tydzień odpoczynku, co przy ich nie zbyt szerokiej kadrze na pewno wpłynęło dobrze na zespół. Villarreal grał w LE i może być trochę zmęczony zwłaszcza w obronie, gdzie jest ogromny problem. Kontuzjowani są Jokic i Jaume Costa(dwaj lewi obrońcy) oraz Rukavina i Musacchio, którzy wypadli w dwóch ostatnich spotkaniach. Wobec tego na lewej stronie obrony będzie musiał grać Adrian Marin - 17 latek. Z Rayo sobie słabo poradził, bo Błyskawice latały tamtą stroną aż miło, a tutaj łatwiej nie będzie, bo jak Orellana go weźmie w obroty to będzie mega ciężko. Na środku Gabriel i Victor Ruiz, bo po prostu nie ma innego wyjścia, chociaż niby jest Chechu Dorado, ale gra tego zawodnika to już ostateczna ostateczność, gdyż jest cienki. W defensywie problemy ogromne, ale w ofensywie już pełen zestaw zatem i ten bts, który proponował Vidal wcale źle nie wygląda. Powinien być fajny mecz otwarty z obu stron, ale ja gram Celtę.
Celta over 1,5 @ 2,38 Betsafe⛔1:2

Real-Athletic

Jak dla mnie mega kursiwo na wygraną do zera którejś z drużyn i przy okazji musi być to wygrana od 3:0 w górę. Oczywiście chodzi o Real i myślę, że nie powinno to stanowić problemu. Nie ma kontuzjowanych Khediry i Coentrao, ale ich nie ma już jakiś czas. Athletic w katastrofalnej formie, co potwierdził tylko w Borysowie przegrywając 2:1 po fatalnym meczu. Dodatkowo wypada Aduriz ze składu, a on coś tam strzelał, więc jest strasznie. Muniain coś stara się szarpać po boku, Mikel Rico walczy w środku, a reszty po prostu nie ma. Nawet Iraizoz zrobił mega babola z Rayo. Dla mnie to w tym momencie Athletic wygląda na drużynę z drugiej połowy tabeli i dlatego uważam, że tutaj się skończy 3:0/4:0, co James, Benzema, Bale i CR zapewnią. Kurs kapitalny więc trzeba próbować.
Over 2,5 + NO BTS @ 3,40 Bet365✅4:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Sevilla over 1.5 gola @1.50 Bet365✅
Deportivo przegrało 3 ostatnie spotkania, tracąc w nich 11 bramek, w tym 8 przeciwko Realowi Madryt. Sevilla po ostatnim kiepskim meczu z Ateltico(0:4) i remisie z Rijeką w Lidze Europy będzie chciała pewnie zwyciężyć. Obrona Depor jest naprawdę słaba i gospodarze nie powinni mieć większych problemów z przedostawaniem się pod bramkę rywali, a w konsekwencji zdobyciu kilku goli.
Espanyol - Real Sociedad BTS: TAK @1.82 Betsafe⛔
W ostatnich 5 spotkaniach tych ekip aż 4-krotnie były BTS-y. Obie drużyny lubią tracić i zdobywać gole. Sąsiadują ze sobą w tabeli zajmując 14 i 15 miejsce. Obie ekipy potrafią zdobywać gole - strzelali je chociażby Sevilli, Realowi Madryt czy Valencii. Ale w obronie mają problemy, bo bramek też trochę tracą. Dzisiaj BTS jak najbardziej prawdopodobny.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Celta-Villarreal
W ostatnim czasie brakuje szczęścia, jeśli chodzi mi o wyczucie w Premiera Division. Lecz dzisiejszy mecz i typ na niego powinien przerwać tą złą passę.
Celta grająca fajną ofensywną piłkę, nie zapominając o tyłach.Wszystko składa się w 1 całość i o to są dobre wyniki.Jak dotąd Os Célticos zajmują wysoką 6 lokatę. Lecz to nie nowość już w poprzednim sezonie Celta grała przyzwoicie co dał im to wysoką lokatę na koniec sezonu.
Villarreal także do ich gry nie można się przyczepić.
Dziś jednak kilka poważnych braków ze strony Żółtej łodzi podwodnej:
J.Costa,Musacchio,Rukavina czy Jokic to poważne problemy w defensywie Garcii Torala.
W tym meczu nie powinno zabraknąć klarownych i składnych sytuacji.
Obydwie drużyny mają mocne skrzydła, i myślę iż, ilość kornerów powinna być wysoka.
Typ;Powyżej 10,5(azjan) kurs 1,85 bet365 4/10✅

Espanyol - Sociedad
Liczę na kolejny ofensywny mecz przede wszystkim ze strony gości.
W ostatnim czasie nie ma wyników, lecz Sociedad jest kolejną drużyną która świetnie radzi sobie w ofensywie.Tak i w kolejnym meczu skuszę się na zagranie stałych fragmentów gry w postaci kornerów u Gości.Sociedad jest chyba drużyną pod tym względem z największą ilością kornerów jakie nabija w lidze.Wystarczy spojrzeć na ostatnie statystyki.
Typ: Sociedad Powyżej 5,5 kornerów 2,2 bet365 6/10⛔:;/:
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Tak czy siak spokojna wygrana Los Nervionenses powinna być i taki zakład idealny do dubla na moje.
Sevilla over 1,5 @ 1,50 Betsafe
Sevilla jest dziś faworytem, ale czy zagra na 100% możliwości i łatwo wygra mecz, skoro czeka ją ważne spotkanie na wyjeździe w tygodniu z St. Liege w ramach LE? Kurs na Seville spada z godziny na godzinę. Po 1.36 śmiech żeby grać. Deportivo nie przegrało w tym sezonie więcej niż 1 bramka na wyjeździe. Natomiast ostatni czwartkowy mecz Sevilli z Rijeką pozostawia dużo do życzenia. Czerwona kartka dla Kołodziejczaka okazała się początkiem nieszczęść. Sevilla straciła dwa gole i dopiero bramka Mbii w doliczonym czasie gry sprawiła, że udało się uratować ostatecznie jeden punkt. Ja bym Seville dzisiaj zostawił. Deportivo łapie się brzytwy jak tonący ze statku i dzisiaj powalczy mimo dużych osłabień na trudnym terenie. To też okazja na pokazanie się graczy z ławki.
Sevilla w niemalże najmocniejszym zestawieniu, chociaż absencje Iborry czy Kołodziejczaka nie są odczuwalne.
Dziś w zespole Sevilli nie zobaczymy jeszcze Barbosy, Gameiro i Cristoforo...
Groven, mówisz o wyjazdowym spotkaniu, które będzie rozgrywane 23 października?
Tak dokładnie o tym spotkaniu mówię. W Sevilli jest nacisk na Ligę Europejską w tym sezonie. Poza tym grają mecze co kilka dni w przeciwieństwie do Deportivo.
 
slomiany400 37,2K

slomiany400

Użytkownik
Groven, mówisz o wyjazdowym spotkaniu, które będzie rozgrywane 23 października? Do spotkania 18 dni, a oni już dzisiaj nie będą grali na 100%? Moderator i takie błędy robi....
Od siebie chciałbym zaproponować dzisiaj jak wszyscy Real -1 EH po 1.57 w WilliamHill.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dziś w zespole Sevilli nie zobaczymy jeszcze Barbosy, Gameiro i Cristoforo...
Tak dokładnie o tym spotkaniu mówię. W Sevilli jest nacisk na Ligę Europejską w tym sezonie. Poza tym grają mecze co kilka dni w przeciwieństwie do Deportivo.
Sevilla jest dziś faworytem, ale czy zagra na 100% możliwości i łatwo wygra mecz, skoro czeka ją ważne spotkanie na wyjeździe w tygodniu z St. Liege w ramach LE?
Nie kompromituj się już bardziej, proszę Cię!
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Brednie z góry. A jak wyjdzie zobaczymy po meczu.
Barca zgniecie Rayo posiadaniem... Tak jak zgniotła ich posiadaniem we wrześniu 2013? Kiedy to Rayo miało 55%, a w ostatnim spotkaniu, na wyjeździe mieli chyba 41%. To jest gniecenie?
Teraz dużo nie zmienili, dalej lubią się utrzymywać przy piłce. Jeśli Rayo pierwsze nie strzeli gola, to nie będzie biegać za piłką jak m.in Levante czy Granada w większości swoich meczów.
Inna sprawa jak Rayo tą pierwszą bramkę strzeli, wtedy sytuacja może być inna, ale jednak wątpię w to, bo Rayo ma dziurawą obronę i dość sporo błędów popełniają. A co robi drużyna która przegrywa? Zazwyczaj bierze się mocniej do ataku. Z Barcą to nie będzie łatwe, ale przy 3-0 myślę, że Barca nieco odpuści jak to w większości swoich meczów robi przy takim wyniku. Uspokajają grę, ale mimo to gole wpadają ????
Brednie, że Barca zmiecie Rayo posiadaniem piłki!!
A stracone 3 gole Barcy... Proszę nie porównywać Rayo do PSG. Liga mocniejsza, ale mistrza FRA do średniaka ESP ?... PSG, proszę Pana, potrafi strzelać gole ze stałych fragmentów i jest pod tym względem jedną z najlepszych drużyn w Europie. Mimo że Zlatana nie było na tym spotkaniu (a przynajmniej nie na boisku) to Paryżanie wraz pod tym względem są mega mocni. Co zresztą pokazali kilka dni temu!

Mój typ:
Godz 18:00
Rayo - Barcelona Rayo over 3,5 rr @ 1,72...4/10
✅✅✅ 6 rr było ????
Tym razem nie na rożne Barcelony, a na przeciwnika. Barca tym razem nie gra z drużyną, która 80 minut będzie się bronić, a kolejne 10 będzie próbować wyprowadzać kontry. Zagra z ekipą 2-3 pod względem posiadania piłki. W tamtym sezonie Rayo z Barcą na Camp Nou miało 41 % posiadania piłki. Mało kto w lidze potrafi tyle osiągnąć na stadionie Barcy. W tym samym sezonie, na swoim stadionie Rayo miało 55% posiadania. Faworytem oczywiście jest Barca, tym lepiej. To Barca miejmy nadzieję strzeli dwa szybkie gole, a potem sobie nieco odpuści. W sumie co tu szale, przecież są po 6 meczach co 3-4 dni, a Rayo teraz miało tygodniową przerwę. 4 rożne... do osiągnięcia zdecydowanie. Nikt na Barcelonie nie wbijał raczej rożnych, bo nie miał piłki, Rayo tą piłkę będzie mieć, a już na pewno jeśli stracą pierwsi gola. Gorzej niestety jak zdobędą go pierwsi. Ich obrona jest jednak cienka i jak nie z dobrej gry Barcy to ze słabej gry obrony Rayo... wyjdzie gol
Widzisz Gangsta jak się znasz na Hiszpańskiej piłce ????
Barca 59% posiadania piłki. To jest dominacja? Dodam, że Rayo od 60 minuty w dziesiątkę...12-15 w strzałach. To jest dominacja?
Fakt, że tam i 4-0 mogło być, ale nie można powiedzieć, że Barca zdominowała Rayo posiadaniem piłki.
Rayo nawet przygniotło (no może trochę za mocne słowo) Barcę w pierwszych dziesięciu minutach.



Godz 17:00
Celta Vigo - Villarreal over 2,5 @ 2,1 WilliamHill


Bardzo ciekawy typ, aż się dziwię, że dopiero na to spojrzałem przed kilkoma minutami. Mecz o 17, także jest jeszcze trochę czasu na obstawienie.
Celta bardzo ofensywna drużyna. Zdobywają gole nie tylko ze słabymi drużynami, ale i z np Sociedad, Atletico (łącznie z nimi aż 4!). Atletico strzelić bramkę łatwo nie jest, a mimo to Celcie udało się zdobyć dwie. Fakt, że średnio im się je należały, ale wpadły. Villarreal nie ma tak mocnej defensywy, mają za to równie dobrą ofensywę co Atletico. Ale trudno porównywać te dwie drużyny, bo jednak się nieco różnią pod względem taktycznym.
Celta tylko w jednym meczu nie zanotowała BTS i tylko w dwóch meczach nie było &#39;overa&#39;. Nie lubię podpierać się samymi statystykami, bo są one często mylne, ale nie w tej sytuacji. Obejrzałem wszystkie mecze Celty i muszę stwierdzić, że ta duża ilość bramek to nie przypadek.
Villarreal pokazywał też swojąofensywę i mimo braku goli z Granadą (a to jednak defensywna drużyna i trudno się przedrzeć przez ich obronę), braku goli dla Villarrealu z Barcą, braku goli Villarrealu z Realem, to ta drużyna ma naprawdę potencjał w ataku. Barcę jak dobrze pamiętam ratował słupek dwukrotnie, kilka dobrych akcji też mieli, z Realem już w pierwszej połowie mogli spokojnie mieć na koncie ze dwa gole. No niestety, zabrakło szczęścia. Przynajmniej z mojej perspektywy.
Kurs już spadł niestety o 0,2, ale nadal jest wart gry!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Nie kompromituj się już bardziej, proszę Cię!
Kolega, którego komentujesz chyba przypadkiem zapomniał, że Polska gra niebawem (bardzo niedługo). Czyli co? Czyli jest przerwa na reprezentacje (eME i towarzyskie).
Wg kolegi na LE pojadą ci, którzy nie zostaną powołani na reprezentację ????
Zapomniał chyba też, że Gameiro ostatnio hoho czasu temu grał i to już w sumie nie jest osłabienie, a normalka.
Nawiasem... fajnie, że prawdopodobnie w najbliższej kolejce zagra już.
Odpuść mu, sam się nauczy wszystkiego. Nie trzeba go dołować ????
 
deepred 804,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
W tej kolejce idzie jak po grudzie, ale próbujemy dalej.
Celta - Villarreal
Villarreal ostatnio słabo w lidze, nie strzelić gola Realowi Madryt to ostatnio rzeczywiście duża sztuka. Celta bardzo mocna u siebie, bardzo dużo strzelają i grają bardzo ofensywny futbol. Nie sądzę, żeby styl gospodarzy zmienił się. Bardzo dużo dało im odejście Luisa Enrique. Wszyscy się spodziewali, że Celta będzie słabsza, a jest dokładnie odwrotnie.
Według mnie Celta będzie dyktowała tempo i warunki gry, a Villarreal będzie starał się grać z kontry. Krótko, ale nie mam więcej czasu. Szybko podaję typ.

Celta -1 rzutów rożnych (1 zwrot) / 1.80 / bet365 ✅✅ 9-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt-Atl. Bilbao
Typ: Real wygra i obie strzelą
Kurs: 2.50
Bukmacher: b win
Analiza:
Dzisiaj pozwolę sobie obstawić mecz ligi hiszpańskiej. Nie jest może to mój wielki konik ale ten mecz wydaje mi się wyjątkowo atrakcyjny. Gospodarze ostatnimi czasy spisują się naprawdę wyśmienicie i wbijają komu popadnie masę bramek. No pomijając ostatni mecz w LM w którym to gdyby nie pomoc sędziego przy 2 karnym mogłaby być nie lada sensacja.
Goście natomiast w tym sezonie spisują się znacznie poniżej oczekiwań. Zawsze solidna drużyna Basków w tym roku gra jak drużyna walcząca o utrzymanie, a nie taka z aspiracjami do europejskich pucharów.
Mimo wszystko Bilbao bramki potrafi zdobywać. Spoglądając w statystyki zauważymy, że zdobywanie goli na terenach przeciwników nie sprawia im trudności. Oczywiście nie podejrzewałbym ich aby w obecnej formie mogli przeciwstawić się królewskim ale bramkę powinni zdobyć. Szczególnie, że obrona Realu nie należy do najszczelniejszych. Kurs 2.50 na taki zakład to moim zdaniem niezłe value. Jeżeli ktoś uważa inaczej to niech sprawdzi w ilu ostatnich meczach gracze z Madrytu nie stracili chociażby jednej bramki. Pozdrawiam i życzę powodzenia :wink:
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Alejandro Jose Hernandez Hernandez będzie rozjemcą potyczki Realu z Atl. Bilbao. W tym sezonie 3 mecze - 16 żółtych i czerwona. W ubiegłym 20 meczy - 103 żółte i 7 czerwonych. Przejrzałem 2 sezony potyczek między tymi ekipami i średnia na mecz to 5 kartek. Więc przy takim arbitrze pasuje mi to gram na kartkę dla
Balenziaga kartka TAK
2.90
Unibet
Gram go od dłuższego czasu włożyłem w niego łącznie z dziś 50zł. Więc jak dziś złapie to będzie plus... dziś będzie zatrzymywał m.in. Bale który będzie hasał po jego flance. Jestem zły bo miałem grać prędzej a kurs poleciało z 3.50 na 2.90, więc znacznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Widzisz Gangsta jak się znasz na Hiszpańskiej piłce
Barca 59% posiadania piłki. To jest dominacja? Dodam, że Rayo od 60 minuty w dziesiątkę...12-15 w strzałach. To jest dominacja?
Fakt, że tam i 4-0 mogło być, ale nie można powiedzieć, że Barca zdominowała Rayo posiadaniem piłki.
Rayo nawet przygniotło (no może trochę za mocne słowo) Barcę w pierwszych dziesięciu minutach.
Fakt takiej dominacji jak się spodziewałem nie było. I tu faktycznie pod tym względem Rayo nie doceniłem a przeceniłem Barcę. Jednak typy same w sobie były mimo wszystkio dobre. Mam takie poczucie. Bo gdyby Messi nastawił celownik chociaż na 50% a i inni bardziej by się przyłożyli to byłoby 5:0 lub wyżej. Wypracowali tyle klarownych okazji i wykorzystali tyle dwie, trudno się mówi. Wiem jedno, na rewanż na Camp Nou pogram te same typy, oczywiste że kursy polecą i to mocno ale wejdą;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom