>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

7 kolejka Primera Division 17-18 października 2009r.

Status
Zamknięty.
danny. 202

danny.

Użytkownik
Spotkanie: Deportivo La Coruna - FC Sevilla⛔
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher : bet-at-home
Analiza:
W sobotę o godzinie 18.00 na Estadio Municipal de Riazor zostanie rozegrany mecz 7 kolejki Primera Division - Deportivo La Coruna-FC Sevilla. Deportivo z 12 punktami zajmuje 4 pozycje w lidze a zaraz przed nimi na 3 pozycji ich sobotni rywal Sevilla z 15 punktami. Oba zespoły w bardzo dobrej formie. Sevilla nie pokonana od 5 kolejek natomiast Deportivo od 3. Sevilla w ostatniej kolejce pokonała u siebie Real Madryt 2-1 natomiast Deportivo także wygrało ostatni mecz ale tylko 1-0 i to z beniaminkiem ligi- Tenerife. Oglądałem mecz Sevilli z Realem i muszę przyznać ze spore wrażenie wywarła na mnie ich gra. Zagrali świetnie w ataku jak i w obronie i myślę ze gdyby nie świetne interwencje Ikera Casillasa to to spotkanie Sevilla by wygrała większą różnicą bramek . Deportivo także gra nie źle lecz ich dotychczasowi rywale nie byli zbyt wymagający , choć w 1 kolejce także grali z Realem i nie mal nie doszło do niespodzianki. Lecz ich trzy ostatnie spotkania z Xerez, Tenerife i słabiutkim w tym sezonie Villarrealem do wymagających nie należały. Sądzę, że to spotkanie pewnie wygra Sevilla ponieważ według mnie są o wiele lepsza drużyną od Deportivo a ich mecz z Realem Madryt jeszcze bardziej mnie w tym umocnił żeby postawić teraz na 2 o bardzo atrakcyjnym kursie.
Wynik : 1-0????
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt-Real Valladolid✅
Typ: 1
Kurs: 1,15
Bukmacher : bet-at-home
Analiza:
W sobotę o 20.00 na Santiago Bernabeu odbędzie się spotkanie Realu Madryt z Realem Valladolid. W ekipie z Madrytu ze względu na dużą ilość kontuzji oraz napięty terminarz możemy spodziewać się kolejnych rotacji. Nie zagrają : Cristiano Ronaldo, Guti, Ruud van Nistelrooy, Christoph Metzelder, Fernando Gago oraz Álvaro Arbeloa . Do składu natomiast powraca Lass Diarra. Pomimo tylu kontuzji Real Madryt nadal dysponuje świetnym składem. Królewscy w lidze zajmują 2 miejsce i do lidera - Barcelony tracą 3 punkty. Świetną passe Realu Madryt tydzień temu przerwała Sevilla wygrywając 2-1 . Jeśli chodzi o Valladolid to po 6 meczach w lidze zdobyli tylko 5 punktów i z bilansem bramek 7:12 zajmują 16 lokatę. Ostatni mecz zremisowali u siebie z Athletic Bilbao. Valladolid to jedna z najsłabszych drużyn w lidze i raczej Galacticos II nie będą mieć z nią większych problemów. R. Madryt ma także świetny bilans z tą drużyną na Bernabeu 33 wygrane, 3-remisy, 3-porażki. Liczę na gładką wygraną trzema/czterema bramkami Królewskich . :spokodfhgfh:
Wynik: 4-2✅
 
madrista4ever 0

madrista4ever

Użytkownik
Spotkanie: Athletic Bilbao - Sporting Gijon
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher : bet-at-home
Analiza:
W niedzielę o 19.00 na San Mames odbędzie się spotkanie Athletic Bilbao ze Sportingiem Gijon.Athletic z 10 punktami na koncie zajmuje 7 pozycje w lidze natomiast Sporting ma na koncie 8 punktów i lokuje sie na miejscu 9. Baskowie zaliczyli swietny strat w sezon wygrywając 3 pierwsze potyczki , potem przyszła porazka w Tenerife i tęgie lanie od Sevilli na własnym obiekcie 0-4 . W ostatniej kolejce tylko remis z Valladolid na wyjeździe 2 - 2 . Sporting natomiast dosyc dobrze zaczął grac czego efektem było zwycięstwo z Mallorcą w ostatniej kolejce 4 - 1. Bilans bezpośrednich spotkan zdecydowanie na korzysc Basków i równiez w tym meczu powinni dzieki fanatycznemu dopingowi swoich kibiców wygrac z przybyszami z GIJON . Dodac nalezy ze to Baskowie mają zdecydowanie większy potencjał jesli chodzi o piłkarzy bo takie nazwiska jak Yeste, Llorente, Iraola, niezwykle utalentowany Markel Susaeta czy młodziutka nadzieja klubu - zaledwie 16-letni Iker Muniain znane są bardzo dobrze kibicom Primera Division. Ten mecz będzie twardy i wyrównany ale jednak ze wskazaniem na Bilbao
obstawiam 2-1
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
panowie już chciałem pisać analize do meczu Barcy z Valencią ale sądziłem ze na blaugrane jest kurs koło 2.50 a tu patrze 1.65 ...może mi ktoś powiedzieć co się stało że na Valencie jest kurs 5.00 na swoim boisku? przecież barca jeszcze nie gra nawet 80% tego co grała rok temu.Kontuzja Villi to spowodowała?
 
madrista4ever 0

madrista4ever

Użytkownik
na barcelone jest taki kurs bo wszyscy stawiają na Barce i u buka będą zmniejszali tylko kurs na barke
a dlaczego stawiają ? bo wszyscy slepo wierzą w Katalonczyków a analizy mówią co innego i pokazują ze w Walencji sie cięzko gra ...

mysle ze barca straci punkty a VILLA ma grac tylko nie wiadomo czy od początku czy w drugiej częsci
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Jesli nie zagra Xavi i Inniesta to jak dla mnie Valenciam oze wejsc z podporka tzn 1X co jak co ale Pep nie ma nikogo dobrego by zastapic Innieste czy xaviego a kto messiemu czy Ibrze bedzie pilki dogrywal ? Jedyne co mnie martwi to obrona Valencii chociaz zmieniono ustawienie nieco i zagrali ostatnio z racingiem na zero wygrywaja 0:1 takze mysle ze albo under 3.5 gola 1.49 albo 1X moze wejsc co o tym sądzicie ?
 
madrista4ever 0

madrista4ever

Użytkownik
Cinkowskii
Całkowicie się zgadzam z tobą i uważam ze mózg zespołu to Xavi i on napędza 60 % ofensywy Barcelony , kolejnym fenomenem jest Iniesta (kastylijczyk ???? ) który równiez czaruje tą piłke i wielu uwaza ze to on powinien dostac złotą piłke w tym roku
Messi jest do wyeliminowania , Henry nie ma formy a Pedro to nie ten poziom
Ibra musi piłke dostac i tak własnie narazie strzela w BArcie
w Ofensywie Valencia z Villą Silvą Matą P.Hernandesem i Banegą nie odstępuje Barcelonie ale juz w obronie jest mizernie i Barca cos ustrzeli a wydaje mi sie ze 2 wsadzi
pytanie ile strzeli Valencia ?
ja stawiam 2-2
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Obiektywnym okiem...

Barcelona najlepiej rozgrywa atak pozycyjny w lidze hiszpańskiej i to nie ulega wątpliwości. Wspaniała linia pomocy, dużo podań akcje skrzętnie budowane, ze zmianą tempa akcji. Ok mieli słabszy mecz z Almerią, ale poza tym bardzo dobry poziom.

Real Madryt mistrzowie indywidualności takich jak Cristiano Ronaldo. Jednakże z czołowej trójki najmniej zespołowo grająca drużyna a to może ich w przyszłości zgubić.

Sevilla, świetne akcje bocznymi sektorami boiska, ale kiedy przyjdzie im walczyć z ekipą, która zdominuje ich w środku pola lub agresywnie zagra przeciwko jej skrzydłowym to wszystkiego wygrywać nie będzie.

--------------------

Przechodząc do najbliższej kolejki... Kursy na Real, Barcelonę i Sevillę zostały solidnie zaniżone. Ok wszystkie wymienione są faworytami, ale zarówno Deportivo przed Sevillą jak i Valencia przed Barceloną na kolana przecież nie padnie, tym bardziej na własnym terenie. Znając styl gry Valencii oraz ich dokonania na Estadio Mestalla na przestrzeni ostatnich miesięcy nalezy spodziewać się widowiska z bramkami z obu stron. Nie koniecznie musi być ich super dużo, bo Barca może zadbać o defensywę, a trener Emery nie specjalnie może chcieć rzucać całe siły do ataku. W związku z tym typ obie strzelą w meczu Valencia - Barcelona wydaje się ciekawą opcją. Real znów powinien wygrać, bo rywal do tych z najwyższej półki nie należy i tutaj raczej problemów Królewskim nie wróżę, choć zwycięstwo typu 5-0 raczej nie jest konieczne. Sevilla ma trudną przeprawę, ale jeśli zagra w obronie tak jak do tej pory to może wywieźć z El Riazor skromne zwycięstwo. Zastanowię się jednak jeszcze nad tym typem.
 
maciejziele 0

maciejziele

Użytkownik
jak dla mnie ciekawym typem jest granie za małą kase...Sevilla (-1) po kursie 4.0

wiem wiem...zaraz posypią sie komentarze ze Depo to dobra drużyna i nie da sobie wbic tylu goli... licze jednak na dobra postawę napastników Sevilli...
wybrac dwóch z takiej trójki jak Alvaro Negredo, Luis Fabiano, Frederic Kanoute ...to naprawde nie mały kłopot. którys z nich na pewno cos ustrzeli...a dobra konkurencja w ataku tylko napedza ten zespół.
 
madrista4ever 0

madrista4ever

Użytkownik
W drużynie Josepa Guardioli trochę się pomieszało, pod znakiem zapytania stoi występ Xavi&#39;ego a jakby tego było mało kontuzję złapał Andres Iniesta w meczu swojej reprezentacji, tak więc środek Barcelony rozpadł się i to jest dobra wiadomość dla Valencii
Napastnik FC Barcelony Thierry Henry podczas środowego spotkania Francji z Austrią, doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu występ w najbliższym meczu FC Barcelony z Valencią. Francuz będzie pauzował przez półtora tygodnia.
Niestety uraz jest zbyt poważny, i Thierry na pewno nie wystąpi w sobotnim spotkaniu. Z badań wynika, że Titi naderwał mięsień prawej nogi.

Więcej szczęścia miał z kolei jego kolega z drużyny Zlatan Ibrahimović, który lekkiego urazu nabawił się w meczu Szwecji z Albanią. Na szczęście uraz nie jest na tyle groźny, by nie pozwolił mu na występ w sobotnim spotkaniu. Ibra ma lekką kontuzje prawego kolana.


22:00 Valencia CF - FC Barcelona
Sędzia: Perez Burrull
Przewidywane składy
Valencia: Cesar – Miguel, Alexis, Dealbert, Mathieu – Banega, Baraja – Pablo Hernandez, David Silva, Juan Mata – Villa
Barcelona: Valdes – Alves, Pique, Puyol, Abidal – Keita, Xavi, Busquets – Messi, Ibrahimovic, Pedro
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Przeniosłem kilka postów do dyskusji na temat Primera Division, każdy następny post nie na temat będzie karany kartką, żeby nie było burdelu w tym temacie.
Przypominam jest to temat przeznaczony do dyskusji na temat meczów najbliższej kolejki oraz podawania swoich typów wraz z analizami, a nie do kłótni czy Iniesta jest lepszy od Messiego.
 
j00gas 0

j00gas

Użytkownik
moj typ na niedziele to :Espanyol-Tenrife {1} mysle ze po dwoch remisach espanyolu czas wygrac . Remis w villarreal to tez sukces pamietam jak real i barca tracily tam punkty.
natomiast tenerife jeszcze w tym sezonie nie wygrala na wyjewzdzie i bramki w &quot;PD&quot; na wyjezdzie nie zdobyla co mnie dziwi przeciez maja w szeregach krola strzelcow &quot;SD&quot; pana NINO.????
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Z braku czasu opisze tylko w paru zdaniach i mam nadzieje ze przekonam moimi argumentami do zagrania tych typow.
Deportivo - Sevilla
Sevilla wraca do najwyzszej formy co pokazała w meczu z Realem. To oni grali lepsza pilke i stwarzali grozniejsze sytuacje. Deportivo jak na razie prezentuje rowniez dobra forme lecz przeciwnikow nie mieli pilkarze z La Coruny zbyt wymagajacych (procz Realu i Villarreal) Wydaje mi sie ze Sevilla powinna sobie poradzic z dzisiejszym przeciwnikiem i zgarnac kolejne 3 pkt.
Typ: Sevilla ⛔
------------
Real Madryt - Valladolid
Real powinnien sobie dzisiaj poradzic z Valladolid i pokazac lepszy futbol niz to mialo miejsce w ostatniej kolejce. Gospodarze zagraja dzisiaj bez Ronaldo lecz przeciwnik jakim jest Valladolid nie powinnien stanowic problemu dla pilkarzy z Madrytu. Mysle ze zwyciestwo roznica dwoch bramek nie bedzie problem na gospodarzy
Typ: Real -1 ✅
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Valencia - Barcelona
Typ: 1
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bah
Analiza:
Wielki hit w La Liga czeka nas już dziś o 22:00.Po przerwie zwiazanej z meczami miedzynarodowymi przyjdzie sie zmierzyć Valencji z drużyną ,która wygrywa wszystko co stanie przed nimi, Barceloną.Po 6 meczach Valencia ma zaledwie 11 pkt i zajmuje dopiero 5 pozycje w tabeli.
Barcelona jako jedyna wygrywa jak narazie wszystko , 6 meczy -18 pkt i do tego średnia siegająca prawie 3 goli na mecz powala wszystkich miłośników futbolu.Statystyki są przyzwoite dla Valencji i fantastyczne dla Barcelony, jednak takie mecze rządzą sie swoimi prawami.
Przed takimi meczami nie patrzy sie co sie dzieje w tabeli ,jakie składy zagraja... patrzy sie na dwie fantastyczne firmy,które zrobią wszystko by wygrać dzisiejsze spotkanie.
W tym meczu mogą zadecydowac malutkie szczegóły,jeden błąd ,których Valencia musi unikać jak ognia bo Messi tylko czycha na okazje i troche swobody w ataku i jest po meczu.
Bilans tych zespołów w ostatnich 5 meczach na Estadio Mestalla to
3 zwyciestwa Valencji ,1 remis, 1 porażka.zaskakujace ale prawdziwe,,,,tak jak pisałem te mecze mają swoje własne reguły.
Myśle że mimo wszystko faworyta cieżko wskazać ale ja stawiam bez wahania na FC Valencie bo grajac u siebie z takim zespołem jakim jest BArca nie pozostaje nic jak dać z siebie wszystko i wygrać.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Nie będę się zbytnio rozpisywać, co do dzisiejszych typów, ale stawiam zdecydowanie na Mallorcę, która u siebie po prostu zmiata rywali, 9 punktów w trzech meczach i bramki 9-0 mówią same za siebie. Drugi mecz to typ na Villareal, zespół ten musi się w końcu przebudzić, a nie będzie miał raczej lepszej możliwości niż mecz z Xerez. Wrócił Senna także jest to ogromne wzmocnienie dla środka pomocy. Miejsce żółtej łodzi podwodnej nie jest w strefie spadkowej i to musi się zacząć zmieniać już po dzisiejszym meczu.
Tak więc:
Mallorca - Getafe 1 2,10
Xerez - Villareal 2 1,96
AKO: 4,09
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
Powinni skur****** oddawac kase za mecz villareal :p tak ich cisneli i dali sie osmieszyc takim kmiotom. nilmaar taka setka i w slupek musial pajac ;/ gdyby to bylo w kadrze brazylii to by strzelil. a sedzia zamiast gwizdac karne to sie baran patrzy ch** wie na co i przez to padla druga bramka dla xerez ;/ na LM sie odbije ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom