>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7. kolejka PKO Ekstraklasy (17.10-19.10.2020)

Status
Zamknięty.
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Jagiellonia - Lech

Lech strzeli co najmniej 1 gola i wykona minimum 5 rożnych @1,72 ewinner

Obie drużyny mają tyle samo punktów w tabeli. Jednak to Lech stwarza dużo lepsze wrażenie. Awans do fazy grupowej Ligi Europy dał dużo pewności tym zawodnikom. Widzieliśmy to w Gliwicach, gdzie Lech się cieszył grą. Białystok jest trudnym miejscem dla Lecha, bo wygrywa tam bardzo rzadko, ale teraz jest w odpowiedniej formie, żeby tego dokonać. Rożne nie powinny być problemem, bo poznaniacy co mecz wykonują ich bardzo dużo. Skrzydła Kamiński, Sykora czy oskrzydlający akcje Czerwiński i Puchacz mają duże pole do manewru w tym temacie. W ostatnim meczu w Białymstoku Lech zremisował i wykonał 7 rożnych. Dzisiaj myślę ten mecz wygra po prostu. Typ do zagrania tylko w ewinner.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Cracovia - Piast
Typ: over 9,5 rożnych
Kurs: 1,55 w Superbet
Wynik: 9 rożnych

Dziwne, że jeszcze nikt w temacie nie pomyślał o typie w pierwszym meczu kolejki na rzuty rożne. Zapowiada się intensywny mecz, gospodarze nie zachwycają grą i wynikami, podobnie goście. Wydaje mi się, że będzie to ofensywny mecz, głównie dzięki nastawieniu Piasta, który będzie zdeterminowany, żeby wreszcie wygrać i odskoczyć z dna tabeli, bo w ostatnich latach odzwyczaili się od takiego widoku swojego zespołu. Nie gram jednak bramek, bo obawiam się, jaka będzie skuteczność jednych i drugich, a w szczególności jakie składy wyjdą, bo covid trochę w tej materii będzie rozdawał karty. Obie drużyny lubią atakować skrzydłami, gospodarze mnóstwo dośrodkowań w każdym meczu (z różnym skutkiem). Pogoda w Krakowie sprzyja oddawaniu strzałów z dystansu. Jeśli będą celne, to i bramkarze zapewnią poprzez interwencje parę kornerów. Obie drużyny w tym sezonie przodują w statystykach rzutów rożnych i zarówno Cracovia, jak i Piast wykonywały w swoich meczach po 41 rzuty rożne. Próbowałbym wyższą linię, ale jednak nie chcę się zbytnio napalać i zostaję przy 9,5 😉
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
powyżej 2,5 gola
@1.72 FORTUNA

Pojedynek liderów polskiej ekstraklasy. Na czele tabeli plasuje się Górnik jednak tuż za jego plecami jest dzisiejszy przeciwnik, czyli Raków. Po piętach depta im także Zagłębie, bowiem wszystkie 3 drużyny zgromadziły po 6 kolejkach po 13 pkt. Zarówno Górnik jak i Raków prezentują bardzo ofensywny football, jednak nie wystrzegają się też błędów w defensywnie. Raków kontynuuje swoją serię meczów, w których padało powyżej 2,5 gola. Licząc ligę i puchar ta seria sięga już 12 spotkań! W obecnym sezonie w 6 meczach strzelili piłkarze Rakowa strzelili aż 15 bramek, a średnia bramek w meczach z ich udziałem to aż 3,7. Górnik z kolei u siebie zdobył 7 goli w 3 meczach, a średnia goli w meczach ligowych na swoim stadionie to 3,0. W dwóch ostatnich bezpośrednich spotkaniach obydwu drużyn wygrywali gospodarze: Raków 2:1 i Górnik 4:1. Liczę i dziś zobaczyć dużo otwartej gry, w której goli nie zabraknie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - LECH POZNAŃ typ 2 kurs 2.00 fortuna. Lech ostatnio wydrywa wszystkie mecze, niezeleznie czy to liga, czy puchary.Gdyby ten mecz odbył się przed październikową przerwą na kadrę można by liczyć na kolejne zwycięstwo. Teraz po przerwie forma obu ekip jest tak naprawdę niewiadomą. Lech Poznań z pewnością postawi na atak, na ofensywną grę próbując dzięki takiej postawie odczarować bardzo niewygodny dla siebie teren.Trener Lecha Poznań, Dariusz Żuraw nie będzie mógł jutro skorzystać z usług kontuzjowanego Mickiego van der Harta, dopiero wczoraj do Polski miał wrócić Bohdan Butko i wznowić treningi z Kolejorzem. W sobotę nie wystąpi też jeden piłkarz mający pozytywny wynik testu na koronawirusa, który nie chce zdradzać swojego zawodnika w mediach, a pod znakiem zapytania stoi gra rekonwalescenta Jana Sykory, który na 100% będzie gotów na czwartkowy bój w Lidze Europy. Małe problemy kadrowe mecze przed sobotnim meczem ma również opiekun Jagiellonii Białystok, Bogdan Zając. Na uraz narzeka Andrej Kadlec, do zdrowia wciąż wraca Błażej Augustyn, na czas zdążył się wyleczyć za to inny obrońca Ivan Runje. W tym meczu moim zdaniem faworytem jest Lech, ale oglądając naszą ekstraklasę dużych sum nie radzę ryzykować.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Stal Mielec - Wisła Kraków
Over 2.5 gola
@1.84 Betclic

Obie ekipy na początku sezonu poniżej oczekiwan, o ile zespół z Mielca jako Beniaminek do Walki o pierwsze miejsca nie był typowany to od Wisły wymaga się czegoś więcej niż 3 pkt po 5 kolejkach z bilansem 4:9. Spodziewam się że będzie to mecz walki bo obie drużyny widzac słaba dyspozycję przeciwnika moga zacząć agresywnie żeby szybko ustawić sobie mecz. Szczerze powiedziawszy będe bardzo zdziwiony jeśli nie zobaczymy tutaj minimum 3 bramek. Oba zespoły z dużymi problemami w defensywie co przekłada się na około 2 straconych goli na mecz. Jeśli ofensywa obu drużyn będzie w miarę skuteczna to możliwy jest nawet większy over.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
To ode mnie 2 luźne słowa pod konkurs ekstraklasy strasznie trudna kolejka malo czasu i jak na razie kompletnie bez pomysłu....
jak nie idzie to zawsze ide w stronę L) w rozne co jak co ale ten element gry naszej drużynie wychodzi najlepiej
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin Legia -1 rożnego 1,53 unibet do debelka w sam raz moze domów nie warto stawiać bo sam nie wiem czego możemy sie w tym meczu spodziewać i w jaka stronę pójdzie ten sezon który został całkowicie przegrany....Kolejka sypie dosc zaskakującymi wynikami wiec tutaj każdy wynik możliwy Legia tak mi sie wydaje powinna wyjść agresywnie szukać gry jeden na jeden na skrzydłach bo tam mamy szybki w miarę kreatywnych graczy w środku pola wygląda bardzo dobrze Slisz chyba jeden z niewielu to którego mozna miec jakieś pretensje....bez lania wody Legia jest w stanie wykręcić 6-7 różnych Zaglebie pewnie nastawi sie na kontrę jesli cos strzela to raczej będzie murarka i obrona Częstochowy(szkoda ze nie gramy takiej pilki jak ekipa Papszuna:p) plus rozpacz z naszej strony w ataku pozycyjnym....zdrówka
 
Ostatnia edycja:
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Przed Nami Pomorza Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin. Oba Zespoły ze względu na perturbacje z koronawirusem i przerwę reprezentacyjną nie grały przez dłuższy czas. Podobno Pogoń ma problemy z wystawieniem optymalnego składu. Pod koniec września 20 piłkarzy było zarażonych. Lechia faworytem ale szczerze mówiąc nie mam do tego jakiegoś wielkiego przekonania.

Bardziej podoba mi się typ na kartki w meczu. Sędziuje Pan Marciniak, ( średnia z tego sezonu 3.5 żółtej kartki na mecz) obie drużyny spragnione rywalizacji, do tego to jednak derby Pomorza. Spodziewam się otwartego spotkania, ale też ostrej walki, Na niekorzyść tego typu przemawia fakt że mamy puste trybuny ale sądzę że 4 żółte kartki powinny wpaść. Forbet proponuje na to najwyższy kurs.

Alternatywnie pasuje mi obie strzelą dosyć często pomiędzy tymi ekipami pada dużo goli żadna ekipa nie odpuści więc próbuje

Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin Typ over 3.5 żółtej kartki w meczu

Kurs 1.48

Bukmacher Forbet

Obie drużyny Strzelą

Kurs 1.69

Bukmacher Forbet
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom