>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7. kolejka PKO Ekstraklasy (11.09 - 13.09.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Wisła - Lechia
Wisła @ 2.15
Fortuna

Moim zdaniem Wisła od początku sezonu prezentuje fajny styl gry, który zapewne kibicom się podoba. Zespół ten w każdym meczu walczy o każdy metr boiska, atakuje, stwarza sytuację i to owocuje w postaci zdobytych punktów jak i nieprzypadkowego czwartego miejsca w ligowej tabeli. Gospodarze już za kilka godzin będą gościć na swoim podwórku Lechię. Rywal, który też nieźle rozpoczął sezon, a mimo to zwolnił trenera Stokowca. Czego się można spodziewać po tym meczu?. Otóż na pewno zobaczymy sporo walki w środku pola. Tutaj nie będzie odpuszczania. Nie będę pisał, że dyspozycja dnia przeważy tutaj na korzyść z którejś z drużyn, bo tak jest w każdym meczu, ale gospodarze muszą wykorzystać atut własnego boiska, aby w końcu przerwać feralną serię niepowodzeń w spotkaniach przeciwko Lechii. Wisła w składzie min. z Yeboah, Skvarka, Brown Forbes powinni sobie poradzić i w końcu wygrać z Lechią.
Obie ekipy przystąpią do potyczki osłabione. U gospodarzy nie będą mogli zagrać: Nikola Kuveljić, Jakub Błaszczykowski i Alan Uryga. Tymczasem w zespole z Gdańska zabraknie takich zawodników jak: Omran Haydary, Miłosz Szczepański i Marco Terrazzino.

Wisła: Kieszek – Gruszkowski, Szota, Frydrych, Hanousek, El Mahdioui, Plewka, Yeboah, Skvarka, Młyński, Brown Forbes

Lechia: Kuciak – Pietrzak, Maloca, Kopacz, Żukowski, Gajos, Makowski, Kubicki, Dormus, Ceesay, Flavio Paixao.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Piast - Zagłębie 0:1 (6-9 RR)
powyżej 9,5 RR, @1,65 Betfan


Wszyscy idą w stronę Piasta, patrząc na wyniki oraz styl obu ekip trudno się temu dziwić, ale jesteśmy po przerwie reprezentacyjnej i po takich pauzach nie zawsze forma jest odzwierciedleniem wcześniejszych wyników, oczywiście daleki jestem, żeby faworyzować Zagłębie, ale jak już zdążyłem przyzwyczaić nigdy nie gram przeciwko swoim, dlatego w tym spotkaniu wymyśliłem sobie rzuty rożne dla lepszego oglądania. Zacznijmy od Piasta, w tym sezonie zagrał 3 spotkania u siebie i wykonał kolejne 4, 6 i 7 cornerów, co daje średnio 5,67 RR/mecz przy okazji notując wszystkie możliwe wyniki zwycięstwo, remis i porażkę. Zagłębie w tej kampanii zaliczyło dwie delegacje i dwie sromotnie przegrała, obie z Wisłami, najpierw na inaugurację w Krakowie 0:3, na początku Starzyński nie strzelił karnego, a następnie w Płocku 0:4, słynny mecz na wodzie. Tak więc dwa mecze, zero strzelonych goli, cały czas wraca temat napastnika, niby kupili kolejnego Czecha, ale jego liczby nie powalają, ogólnie to Guldan chyba powinien podać się do dymisji, bo transfery za jego kadencji to katastrofa, jako zawodnik i kapitan był w Zagłębiu traktowany jak legenda, ale jako dyrektor sportowy ma jak narazie same wtopy. Czeski napastnik o którym mowa to Tomáš Zajíc, z Banika, wcześniej grał w Slovacko, jego 5 sezonów to 5, 8, 6, 7 i 8 goli, więc czy on będzie receptą na gole w Lubinie, śmiej wątpić, szczególnie po jakości sprowadzanych ostatnio zawodników do Lubina, ale obym się mylił, jednak najważniejszą wiadomością z ostatniego tygodnia w Zagłebiu jest już oficjalne odejście prezesa Jankowskiego, można powiedzieć, ze to najlepszy transfer jaki mogli sobie kibice wymarzyć, zresztą podczas ostatnich derbów dali wyraz swojego niezadowolenia w stosunku do jego osoby, a już na jego polecenie zablokowanie wniesienia sektorówki na oprawę derbową było najdelikatniej mówiąc żenujące, ale na szczęście odchodzi i w Zagłębiu można powiedzieć święto, jego działań trudno będzie przebić, wiec powinno być tylko lepiej. Wracając do rzutów rożnych Miedziowych, bo trochę odbiegłem od tematu, ale ta sytuacja może mieć również przełożenie na wyniki i klimat w klubie. Zagłębie jak wspomniałem dwa wyjazdy, w pierwszym nabili 5, a w drugim spotkaniu aż 10 rożnych, co daje średnią 7,5 RR/mecz. Dzisiaj całkiem możliwe, że po raz kolejny będą musieli gonić wynik, a wtedy widać, że nabijają sporo rożnych, Piast też trochę cornerów nabija, także może być overowo pod tym względem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wisła Kraków - Lechia Gdańśk
Typ: Powyżej 2.5 bramek
Kurs: 1.79 Betfan

Dziś w Krakowie będizemy mogli obejrzeć bardzo ciekawy mecz. Czwarta drużyna w tabeli zmierzy się z szóstą, obie drużyny są dość bramkostrzelne oraz tracą dośc dużo bramek i myślę że dzisiaj będzie podobonie. Wisła na 6 swoich meczy potrafiła strzelić 11 bramek czyli prawie 2 bramki na mecz, natomiast druzyna z Gdańska 8 bramek w 6 meczach. Obie drużyny również średnio tracą jedną bramkę na mecz. Liczę dziś na dobre widowisko i dużo bramek.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Raków Częstochowa - Lech Poznań remis bądź obie strzela gola 1,58 betfan

Bez kombinowania powinno to być dobre szybkie spotkanie z dużą ilością bramek i rzutów różnych ostatnio Poznańska lokomotywa mnie zawiodła troszkę z kornerami to próbujemy tak - kurs nie powala ale jedna z tych opcji powinna wpaść historia gier pokazuje ze jest dobrze w tym elemencie ostatnio ekipa Papszuna ma letki patent na kolejorza wygrana 3-1 w cudzysłowie na własnych śmieciach w pucharze było 0-2 na wyjeździe no i ja mam w pamięci niezle widowisko na Bułgarskiej 3-3 gdzie Lech miał 3-1 i w końcówce mega akcja Szelągowskiego reasumując jak jedna z tych opcji nie wpadnie będą nie mile zaskoczony Pozdrawiam .
 
Ostatnia edycja:
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
Co to za strona?
Nie wiem, co to za strona, niemniej znam podobną:


Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie +4.5rr @ 2.12
1631546632687.png

Ciekawy kurs na moim zdaniem bardzo prawdopodobne zdarzenie. Przewiduje, że raczej to Piast strzeli pierwszą bramkę, co spowoduje, że Zagłębie nie będzie już miało nic do stracenia i będą musieli atakować. Dotychczas dwa wyjazdy Płock (10rr), Kraków (5rr). W obu przypadkach musieli gonić wynik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +391
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
ponad 3,5 kartek
etoto kurs 1,4✅✅
W niedzielne popołudnie zobaczymy pojedynek drużyn które znajdują sie w czubie tabeli. Na obecną chwile Lechia jest najlepiej kartkująca drużyną ekstraklasy, Wisła w tym kontekście wygląda dużo słabiej, lecz myślę ze over ten zostanie pokryty. Głównym powodem tego typu jest sędzia - Pan Paweł Raczkowski, mój ulubieniec z Ekstraklasy, w poprzedni sezonie na 17 meczów tylko 3 razy pokazał mniej niż 4 kartki, w tym sezonie pokazał odpowiednio 4 i 5 kartek. Na ostatnie 5 meczów między tymi zespołami tylko raz nie został pokryty ten over. Do dubla taki kurs to cud miód malina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +355
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
Górnik Łęczna - Wisła Płock
Górnik Łęczna +4.5rr @ 1.98


Jeżeli piłkarze z Łęcznej mają wygrać swój pierwszy mecz, to jak nie teraz to kiedy?
Dziś proponuje rożne Górnika, po pierwsze, ze względu na brak zwyciestwa w dotychczasowych spotkaniach (duża spina na zwycięstwo, co za tym idzie ataki - rożne) po drugie ze względu na statystke dotychczasowych meczy/rożne Górnika:

10 (Mielec wyjazd)
0 (Wisła dom)
6 (Śląsk wyjazd)
1 (Warta dom)
4 (Lubin wyjazd)
7 (Cracovia dom)

Myślę, że Wisła da trochę pograć Górnikowi, zatem typ bardzo prawdopodobny.

za drobne pograłem również:
+5.5rr Łęczna
+4.5 kartki
dubel @5.99

zabrakło jednego rożnego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin
+ 10.5rr @ 2.02

W większości meczy obu drużyn w tym sezonie linia została pokryta, wiele razy z "nawiązką". Zespoły po reprezentacyjnej przerwie, nic, tylko grać. Radomiak ze średnią 5.00rr na mecz, 6.5rr u siebie. Pogoń średnia 7.00, 7.33 na wyjeździe.

Dodatkowo:
+ 11.5rr @ 2.70
+ 12.5rr @ 3.70
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin
Typ: over 10,5 RR @ 2.15 fuksiarz
over 9,5 RR @ 1.75 fuksiarz


Analiza:
Statystyka obu drużyn pod względem rożnych:
- W meczach Pogoni 5/6 pojawił się over 10,5 RR
- W meczach Radomiaku 5/5 pojawił się over 10,5 RR
- Pogoń średnia 7 RR/mecz w lidze
- Radomiak średnia 5,2 RR/mecz w lidze
Statystyki potwierdzają, że obie drużyny wiele tych rożnych nabijają, ale też wiele dają sobie wbić. Mnie to przekonuje, żeby pograć taką linię z takim kursem.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom