>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka Ligue1 (26.09 - 1.10.2023)

Status
Zamknięty.
versa 397,5K

versa

Typer
Lille - Reims
Wygrana Lille
Fuksiarz @1.88

Po 5 kolejkach bilans bramkowy obu drużyn niemal identyczny, lecz Lille jeden punkcik więcej przez co pozycja w rankingu jest bliska ale trzeba tutaj zwrócić uwagę na mecze Lille rozgrywane na własnym stadionie - wygrali ostatnie 12 spotkań, a na flashscore gdzie pokazuje ostatnie ich 26 spotkań - nie przegrali ani razu.
Ostatnio w meczu Atletico - Real Madryt zwracałem na to uwagę, gdzie Atletico jest niepokonane u siebie od stycznia tego roku, a tutaj mamy sytuację jeszcze lepszą.
Mimo, że w ostatnich 5 bezpośrednich spotkaniach wygrali tylko 2 razy z Reims, a we wszystkich tych spotkaniach obie te drużyny strzelały gole, fakt rozgrywania meczu na stadionie Lille sprawia, że są dla mnie oni mocnymi faworytami i kurs uważam ciut za wysoki.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Strasbourg - Lens
Strasbourg lub remis i powyżej 1.5 bramek
Fuksiarz @2.15

Mimo iż faworytem tego spotkania są przyjezdni ja mam przeczucie, że tego meczu nie wygrają.
Lens osiągnęło wielki sukces zajmując w zeszłym sezonie vicelidera we francuskiej lidze, natomiast początek tego sezonu nie jest dla nich zbyt udany bowiem zajmują dopiero odległe 16 miejsce z bilansem 6:12 i zaledwie 4 punktami po 6 kolejkach, mieli mocnych przeciwników takich jak PSG, Monaco czy dobrze wyglądające Brest.
Strasbourg zajmuje 6 pozycję z bilansem 7:8 i 10 punktami w tabeli, z czego u siebie zdobyli aż 7 i vicelideruja pod tym względem w tabeli, zaś Lens jest najgorszą drużyną na wyjazdach.
Lens potrzebuję punktów jak wody i pewnie zdobędą brameczke ale uważam, że gospodarze wyjdą z tego spotkania przed własną publicznością z conajmniej jednym punktem.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Strasbourg - Lens over 21.5 fauli 2.10 superbet dla porównania fortuna ma linie 22.5 po 1.55 wystawiona

Do rzeczy, nie jestem typem człowieka, który udziela się na forum w analizach, ale dzisiaj znalazłem bardzo ciekawy typ statystyczny. W ostatnim czasie polubiłem sobie stawiać faule w różnych ligach, a dzisiaj we Francji jak zobaczyłem mecz, to spodziewałem się czegoś pod 23.5-25.5 a tutaj miła niespodzianka, bo ledwo 21.5 w superbet, gdzie fortuna ma oczko więcej i kurs zbity mocno.

Spójrzmy na ostatnie pięć spotkań jednych i drugich:
STRASBOURG: 15,17,12,16,16
Lens: 16,16,16,12,16

W tamtym sezonie między nimi było: 19-19 i 10-15

Jak widać obie drużyny lubią grać agresywnie. Do tego Lens aktualnie jest na dole tabeli, więc na pewno jest ciśnienie, żeby w końcu robić punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +350
H 91K

hasbaart

Typer
STRASBOURG - LENS

Dla przypomnienia:
2022/23
29 piątkowych meczy i:
19/29 meczy KARNY lub CZERWONA
19/29 BTTS - w tych których nie było btts 5 X wynik 3:0 i 1 x 5:0
1/29 UNDER 2 BRAMEK
20/29 OVER 2,5 bramek
7 meczy w których nie było BTTS w 5 z nich nie strzelały druzyny, które później spadły z Ligue 1.

2023/24
W tym sezonie wygląda to następująco
1 kolejka: Nice - Lille 1:1 - 5żk
2 kolejka: Metz - Marsylia 2:2 - 5żk + CZERWONA Metz
3 kolejka: Nantes - Monaco 3:3 - 4żk + KARNY Nantes
4 kolejka: Nantes - Marsylia 1:1 - 2żk + CZERWONA Nantes
5 kolejka: PSG - Nice 2:3 - 7żk
6 kolejka: Monaco - Nice - 2żk + 2x KARNY Monaco (oba pudla)

5/6 BTTS
2/6 Czerwona
2/6 KARNY
4/6 4+żk
4/6 remis w meczu

Jedziemy z kolejnym piątkowym meczem.
Strasbourg po 6 kolejkach 6 miejsce z 10pkt i bilansem 7-8. Mecze
Z Lyonem 2:1 - 4żk
W Monaco 3:0 - 3żk
Z Toulouse 2:0 - 4żk
W Nice 2:0 - 3żk
Z Montpellier 2:2 - 10żk
W Metz 0:1 - 2żk
Jestem w szoku jak patrzę co się dzieje. Strasbourg pamiętam jako drużynę, w której meczach co chwile leciały czerwone kartkiz a, w tym sezonie... NIC. Ani czerwonej, ani karnego... Żółtych pomijając mecz z Montpellier z 10żk też jak na lekarstwo.

LENS
Z drugiej strony mamy Lens, któremu w tym sezonie coś słabiutko idzie i w 6 meczach zgromadzili zaledwie 4pkt i z bilansem 6-12 zajmują 16 - spadkowe miejsce. Do tego maja jeszcze mecze w Lidze Mistrzów... Mecze w Ligue 1:
W Brest 3:2 - 5żk + CZERWONA Lens + 2x KARNY Brest
Z Rennes 1:1 - 3żk + KARNY Rennes
W PSG 3:1 - 6żk (6 Lens)
W Monaco 3:0 - 6żk
Z Metz 0:1 - 3żk
Z Toulouse 2:1 - 3żk
Pewnie Lens dojdzie do siebie po słabym początku. Ale w tej chwili niezbędne im są punkty myśle, że w tym meczu będą ostro walczyć.
Mecze bezposrednie:
2023
W Lens 2:1 - 6żk + CZERWONA Strasbourg
W Strasbourgu 2:2 - 2żk
2022
W Strasbourgu 1:0 - 4żk + 2x KARNY Strasbourg
2021
W Lens 0:1 - 5żk + CZERWONA Lens
W Strasbourgu 1:2 - 7żk
W Lens 0:1 - 2żk
2017
W Lens 1:1 - 4żk + KARNY Lens
2016
W Strasbourgu 3:1 - 5żk + KARNY Lens

Sędziuje Eric Wattellier, który jest bardzo underowym sędzią ale miewa przebłyski. W tym sezonie w 3 meczach, 10żk, 1czk i w karne (oba w meczu Lyon - PSG)
2022/23 Ligue 1 - 25 meczy, 61żk, 3czk, 11karnych
6 kolejka: Reims - Lens 4żk + CZERWONA Lens
9 kolejka: Strasbourg - Rennes 2żk + CZERWONA Strasbourg + KARNY
Strasbourg
23 kolejka: Lyon - Lens 2żk
28 kolejka: Strasbourg - Auxerre 3żk + KARNY Lens
2021/22 Ligue1 19 meczy, 59żk, 4czk, 4 karne
6 kolejka: Strasbourg - Metz 6żk + KARNY Strasbourg
14 kolejka: Brest - Lens 3żk + CZERWONA Lens
28 kolejka: Strasbourg - Monaco 3żk
2020/21 Ligue 1 - 17 meczy, 42żk, 1czk, 7 karnych
6 kolejka: Saint Etienne - Strasbourg 4żk + KARNY Saint Etienne
11 kolejka: Dijon - Lens 2żk
18 kolejka: Lyon - Lens 3żk + KARNY Lyon
25 kolejka: Reims - Lens 2żk + KARNY Reims
28 kolejka: Strasbourg - Monaco 3żk
32 kolejka: Lens - Lorient 0żk + 2x KARNY 2x Lens
37 kolejka: Bordeaux - Lens 4żk + KARNY Bordeaux
‼FUN FACT ‼
WSZYATKIE 7 KARNYCH PODYKTOWANYCH W TAMTYM SEZONIE PAN SĘDZIA PODYTOWAŁ W MECZU DWOCH DRUZYN... STRASBOURGA I LENS‼
Niesamowite 🤯

Tyle informacji chyba mi wystarczy. Nie wydaje mi się żeby było dobrym pomysłem grac jakichś wysokich linii na kartki w tym meczy... Sędzia jest bardzo underowy jeśli chodzi o żółte kartki, a większość czerwonych pokazuje bezpośrednio. Z Karnymi to widzicie sami... Więc chyba trzeba spróbować na przełamanie Strasbourga i podtrzymanie serii sędziego 😅

Strasbourg - Lens
Karny - 3,20
Czerwona Kartka - 5,00
Over 3,5żk - 1,72
Strasbourg over 1,5żk - 1,65
Lens over 1,5żk - 1,60
Lens over 2,5żk - 2,80
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Któryś z kolei raz napiszę, informacje o sędziach na flashscore nie są w 100% prawdziwe i często kto inny faktycznie sędziuje dane spotkanie. Nie Watellier a Brisard jest dzisiaj wyznaczony do sędziowania meczu. Informacja ze strony ligi francuskiej i każdego innego portalu niż flashscore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +158
H 91K

hasbaart

Typer
Któryś z kolei raz napiszę, informacje o sędziach na flashscore nie są w 100% prawdziwe i często kto inny faktycznie sędziuje dane spotkanie. Nie Watellier a Brisard jest dzisiaj wyznaczony do sędziowania meczu. Informacja ze strony ligi francuskiej i każdego innego portalu niż flashscore.
Zgadza się!! Sprawdzałem w dwóch miejscach był Wattellier i teraz dopiero wszedłem na oficjalna stronę Ligue 1 i jak byk: BRISARD 🤦‍♂️

No więc zobaczmy jak w tym kontekście wygląda Brisard:
W tym sezonie 3 mecze 14żk, 1czk, 0 karnych.
1 mecz Strasbourg - Lyon 2:1 - 4żk
2022/23 Ligue 1 20 meczy - 65żk, 3czk, 5 karnych
4 kolejka: Lens - Rennes - 1żk
17 kolejka: Lens - PSG - 5zk
25 kolejka: Montpellier - Lens 3żk
37 kolejka: Strasbourg - PSG 3żk

2021/22 20 meczy, 56żk, 5czk, 10 karnych
3 kolejka: Strasbourg- Troyes 4żk
19 kolejka: Nice - Lens 2żk
25 kolejka: Lens - Lyon 2żk
32 kolejka: Lille - Lens 5żk

2020/21 20 meczy, 75żk, 11 czk, 11 karnych
2 kolejka: Strasbourg - Nice 8żk + KARNY Nice
11 kolejka: Montpellier - Strasbourg 3żk + 2x KARNY Strasbourg
21 kolejka: Dijon - Strasbourg 1żk
27 kolejka: Lille - Strasbourg 2żk
31 kolejka: Bordeaux - Strasbourg 2żk + 2x KARNY 1:1
35 kolejka: PSG - Lens 6żk

2019/20 14 meczy, 48żk, 4czk, 5 karnych
10 kolejka: Marsylia - Strasbourg 5żk + KARNY Marsylia
16 kolejka: Brest - Strasbourg 3żk + KARNY Brest
20 kolejka: Metz - Strasbourg 3żk

W związku z tym. Trochę może z mniejszą wiarą w sedziego 🙈 ale karny zostaje żółte też.
Czerwona może bardziej na live 🤔

Strasbourg - Lens
Karny - 3,20 🤷‍♂️
Over 3,5żk - 1,72✅
Strasbourg over 1,5żk - 1,65✅
Lens over 1,5żk - 1,60✅
Lens over 2,5żk - 2,80✅
Czerwona Kartka - 5,00🤷‍♂️
Czerwona I karny dalej nic ale żółte jak najbardziej weszły 👌

Dzięki za zwrocienie uwagi. Następnym razem będę sprawdzał jeszcze na oficjalnej stronie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1017
versa 397,5K

versa

Typer
Clermont - PSG
Goncalo Ramos strzeli przynajmniej dwa gole
Fuksiarz @8.80

Na zakończenie miesiąca proponuję za drobne typ petardę.
Zamykające podium PSG mierzy się z ostatnim w tabeli Clermont i choć są oni ogromnymi faworytami biorąc pod uwagę dysproporcje jakości w zespole uważam, że to nie jest to samo PSG co chociażby rok temu..
Wyłączony z gry jest Asensio z powodu kontuzji stopy, prawdopodobnie nie zagra też Mbappe, który w ostatnim meczu ligowym zszedł z urazem stopy już w 32' i prawdopodobnie będzie odpoczywac przed meczem w LM z Newcastle, wtedy właśnie zastąpił go Ramos pieczetujac zwycięstwo PSG dwoma trafieniami na 3:0 i 4:0.
Z graczy ofensywnych mamy jeszcze Dembele i Kolo Muani, Dembele nie bryluje, a my nie widzieliśmy jeszcze choćby jego debiutanckiego gola w PSG, bo go nie było, a Kolo Muani uważam, że w tym meczu nie będzie lepszy od swojego kolegi, sądzę że Ramos znów może pokusić się o conajmniej dwa trafienia, czasu powinien mieć więcej i rywal z jeszcze niższej półki niż ostatnio.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 13:00
Spotkanie: Reims- Lyon
Typ: Lyon wygra i poniżej 3.5 gola w meczu
Kurs: 4.75
Bukmacher: Superbet
post w dziale:
Analiza:https://forum.bukmacherskie.com/threads/7-kolejka-ligue1-26-09-1-10-2023.169434/post-7216416


Pewnie dla wielu ten typ wydaje się abstrakcja, bo dlaczego Lyon przegrywający póki co wszystko po kolei tracący prawie najwięcej bramek w lidze i strzelający najmniej miałby wygrać a przy tym w meczu miałby jeszcze paść wyżej podany under bramkowy ?
A no dlatego, że nie wierzę w kolejne potknięcie Lyonu bo limit potknięć już dawno został wyczerpany . Prędzej wierzę w jakąś serie 3-4 wygranych spotkań z rzędu i pięcie się w górę w tabeli niż w kolejna stratę punktów.
Liczę na to, że "nowa miotła " w postaci nowego trenera już podziała w tym spotkaniu. Lyon nie ma złych piłkarzy i ja nie rozumiem czym jest spowodowany ten słaby początek sezonu jednakże liczę na to, że w tej drużynie będzie lepiej już od tego meczu i Lacazette i spółka zgarna tu 3 punkty.
Gospodarze są dosyć wysoko w tabeli to jest fakt niepodważalny ale poza Marsylia z którą polegli to nie grali z żadnym klasowym rywalem.
Do zwycięstwa gości dokładam under bramkowy, bo uważam, że trener duzą wagę będzie kładł na to aby Lyon nie tracił tylu bramek jak to wyglądało do tej pory . Spodziewam się meczu walki i końcowego rezultatu typu : 0:1, 0:2 lub 1:2 dla Lyonu .
 
bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Ligue 1
Godzina: 17:05
Spotkanie: Lorient - Montpellier
Typ: BTS
Kurs: 1,62
Bukmacher: Betfan
Analiza: Witam po dłuższej nieobecności ale siła wyższa. Wybrałem dzisiaj spotkanie z ekstraklasy francuskiej gdzie liczę że będą gole z obydwu stron. Gra 16 z 15. gospodarze tylko 6 punktów i są w strefie spadkowej a goście tyle samo oczek ale lepszy bilans bramkowy. Mecz więc o tzw. 6 punktów się szykuje. W czterech ostatnich meczach na 5 Lorient strzelało gola a poprzednio to już była kanonada 3-5 na wyjeździe z Nantes. Goście mają ten stosunek 3/5 a ostatnio było 0-0 z Rennes u siebie więc chyba również czas na jakąś bramkę. Patrząc na statystykę h2h to na 5 ostatnich meczy 3 razy padał BTS a ostatnio było 1-1. Z uwagi na stawkę spotkania jak i fakt, że obie drużyny dużo strzelają i tracą uważam że warto pobrać proponowany przeze mnie typ. Powodzenia:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom