>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Oto spotkania siódmej kolejki francuskeij Ligue 1:



W tym temacie zapraszam do dyskusji, pisania analiz, komentarzy, uwag do meczów siodmej kolejki Ligue 1.Suche typy beda kasowane a ich użytkownicy nagradzani ostrzeżeniami...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
W tej kolejce jest kilka ciekawych spotkan m.in niedzielne spotkanie w Paryzu gdzie na Parc des Princes PSG podejmowac bedzie Olympique Marsylia.Paryzanie sa podbudoani wyjazdowym zwycięstwem 2:0 w pojedynku z Le Mans zas OM w kiepskich na strojach po mocnej wpadce u siebie z Nice przegrana 0:2.Ciekawie zapowiadana sie także mecz pomiedzy Nancy a Saint Etienne czy Girondins Bordeaux bedzie walczylo o ligowe punkty z AS Monaco.Na szczegolowe analizy przyjdzie jeszcze czas.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Valenciennes – Metz
Ubiegłoroczny beniaminek – Valenciennes tegoroczne rozgrywki rozpoczął rewelacyjnie. Komplet domowych zwycięstw i to nad nie byle kim bo Marsylią, Tuluzą i Sochaux w środku tygodnia wyjazdowe zwycięstwo z solidnym Lorient... Póki co wiele na to wskazuje, że ta drużyna może być rewelacją sezonu. I choć przyznam, że w mojej opinii rozgrywki zakończą oni mniej więcej na 10 pozycji to w sobotę powinni odnieść kolejne zwycięstwo. Tym razem ich rywalem będzie beniaminek Metz, który gra bardzo słabo i oprócz bezbramkowego remisu z PSG przegrał wszystkie spotkania. Nie widać żadnych przesłanek aby w grze Metz coś się poprawiło na tyle, aby mogli oni wywieźć punkty z Valenciennes. Co ciekawe drużyna mająca w swoim składzie Steva Savidana została wzmocniona trójką kolejnych solidnych napastników jakimi są Gregory Pujol, Johan Audel i Filip Sebo.. tak więc bramki w tej drużynie ma kto zdobywać i w meczu z Metz także jakieś powinni zdobyć. Stawiam na kolejne zwycięstwo Valenciennes.
Mój typ: Valenciennes – 1,70 w Unibet
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Rennes - Lille
under 2,5 goli
1,53
Expekt

W jutrzejszym emczu francuskiej Ligue 1 na Stade de la Route de Lorient miejscowe Rennes podejmowac bedzie zespoł OSC Lille.{atrząc na tabele gospodarze plasują się w niej na 5 miejscu zaś goście na 12.Ale odpuściłem sobie typwoanie kto wygra kto przegra zaciekawił mnie typ na under.Rennes w dotychczasowych sześciu spotkaniach zanotowałą... uwaga sześć underów :eek: zaś rywale czyli Lille aż 5.W dotychczaowych emczach Rennes strzelił 6 bramek i stracił 3 zaś Lille 5 strzliło i tyle samo straciło.W poprzednim sezonie Rennes na własnym boisku przegrał z Lille 1:2 zaś na wyjezdzie padł wynik 1:1.W Rennes mamy sporo kontuzji a mianowicie:Fabrice Catherine(0 meczów w tym sezonie/0 goli),Romain Danze(0/0),Jires Kembo-Ekoko(1/0),John Mensah(3/0),Daniel Moreira(0/0) oraż wątpliwy jest występ bardzo dobrego ofenwysnego piłkarza jakim jest Olivier Thomert(6/2) to lista nieobecnych w ekipie trenera Pierre Dreossi.Sporo kłopotów kadrowych ma także opiekun Lille Claude Puel który nie bedzie mógł skorzystać z usług:Mathieu Debuchy (3/0),Henri Ewane Elong(0/0),Ludovic Obraniak pauzuje za kartki(6/0)Adil Rami(1/0),Luis Alfredo Yanes Padilla na uraz narzeka także Grégory Tafforeau ale on prawdopodobnie zagra.Ja osobiście w tym emczu nie spodziewam się dużej ilości goli wg mnie bardzo prawdopdony jest typ na uder 2.5 goli...
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Valenciennes - Metz
typ 1
kurs 1,7

Nikt napewno w ekipie gospodarzy nie spodziewał sie tak wspaniałego początku ligi. Już po 6 kolejkach (bilans 4-1-1) Valenciennes aktualnie zajmują wysoką 3 pozycje w lidze ! Drużyna ta nie bez przyadek znalazła się tak wysoko w tabeli, wygrali oni bowiem z takimi drużynami jak Olympic Marseille czy Sochaux. Warto również zwrócić uwagę iż drużyna ta na 3 spotkania na własnym boisku zdołała wygrać wszystkie 3 (Wygrane 3-1 z Sochaux, 2-1 z Marseille oraz 3-1 z Toulouse). Postawa ta napewno może być miłym zaskoczeniem dla kibiców Valenciennes.

Z drugiej strony barykady widzimy beniaminka który zupełnie sobie nie radzi w pierwszej lidze. W 6 kolejkach odnotowali aż 5 porażek (1-0 z Bordeaux, 2-0 Rennes, 2-0 z Monaco, 2-1 z Lille oraz 1-0 z Le Mans) - jak widzimy drużyna ta kompletnie sobie nie radzi w Ligue 1. W trzech wyjazdowych meczach wszystkie 3 yły przegrane, czy w takiej sytuacji Metz może powalczyć o punkt? Jeżeli ta sztuka uda sie drużynie Metz niewątpliwie będzie to mały sukces dla tej drużyny. Kadry obu drużyn na ten mecz:

Valenciennes: Grondin, Penneteau - Chelle, Ducourtioux, Mater, Ouaddou, Rippert, Sommeil, M. Traore – Belmadi, Bezzaz, Kharroubi, Roudet, Saez, Sanchez - Pujol, Savidan, Sebo.

Metz : Marichez, Sissoko - C. Gueye, Delhommeau, Diop, Strasser, Delgado, Vivian - Francois, Renouard, Barbosa, Pjanic, Bessat - Ou, Cisse, B. Gueye, Aguirre, N&#39;Diaye


Valenciennes - Metz 0-0 ⛔
 
bociek666x 0

bociek666x

Użytkownik
⚽ Paris SG - Marseille ⚽

Według mnie bardzo ciekawy mecz &amp;kolejki Ligi Francuskiej.
Ligue 1 2006/2007
2007-02-04 Marseille - Paris SG 1 - 1
2006-09-10 Paris SG - Marseille 1 - 3
W tamtym sezonie ekipą lepszą okazala sie byc w dwumeczu Marseille która własnie wygrała z PSG na wyjezdzie. Z tego co wiem PSG nie gra ładnego football-u. Zajmują miejsce wyzej niz marseilla ale grają dużo gorzej. U bukmacherów są faworytami pewnie dlatego ze wygrali ostatni mecz 2-0 a ich niedzielni rywale przegrali 2-0 z Nice. Sądze jednak ze Marseille po ostatniej porazce podniesie sie bo jest to naprawde swietny klub.. pozdro. Lorik Cana z Marseille ????

Mój Typ: 2 Marseille kurs 3.45zł
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
PSG wygrało na bardzo trudnym terenie w Le Mans zaś OM przegrali u sieibe z przeciętną Nicea mysle że PSG jest w stanie w tym emczu zgranąć całą pulę.To nie tylko sptoaknie między zawodniakmi obu druzyn ale kibice obu drużyn są najlepsi w całej Francji.Moim zdaniem po zaciętym emczu wygra Paris SG ale jest to nie zbyt pewny typ....

pozdRo
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Valenciennes - Metz

zgadzam sie z analizami poprzednikow. gospodarze sa w naprawde swietnej formie i z jak do tej pory najgorsza druzyna Ligue 1 do tego tak powaznie oslabiona nie powinni miec zadnych problemow.

Paris SG - Marseille

w tym meczu Olimpique jednak moim faworytem juz nie jest. Kontuzjowany jest Cessi i Carrasso, druzyna swoja gra mi nie imponuja za to PSG w poprzedniej kolecje zagralo ladny mecz z solina druzyna Le Mans i wygralo zasluzenie 2-0. goscie napewno powalcza ale o 3pkt bedzie bardzo trudno. nawet tak wysoki kurs nie przekonuje mnie do postawienia tu 2
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
[center:64c335cfa7] Paris SG - Marseille
typ: połowa czasu X ✅ (1-1 do połowy) ???? ????
kurs: 1.95
Expekt
[/center:64c335cfa7]


Dziś o godzinie 18 rozpocznie się klasyk ligi francuskiej. Pojedynek klubów Z Paryża i Marsylii od dawna wzbudza wielkie emocje. Dziś, mimo że w tym sezonie obydwa zespoły mają słabe początki - powinno być podobnie.
Sądzę, że żaden z klubów nie będzie chciał odnieść porażki w tak prestiżowym spotkaniu. Możliwe, że w 2 połowie, któraś z ekip zacznie dominować i zapewni sobie zwycięstwo... początek powinien wyglądać jednak dość monotonnie. Jak wiadomo liga francuska pełna jest remisów... często bezbramkowych. Szczególnie pierwsze części spotkania w tej lidze kończą się remisami.

Myślę, że dziś też tak będzie.
Pierwsze 45 minut powinno zakończyć się wynikiem bezbramkowym. Obydwa zespoły w tym sezonie zawodzą (głównie jeśli chodzi o skuteczność).
4 bramki strzelone przez gospodarzy w 6 spotkaniach oraz jedna więcej strzelona przez gości to na pewno za mało by liczyć się w walce o najwyższe cele. A przecież mistrzostwo było w planach obydwu zespołów na ten sezon.


Gospodarze:
dotychczasowe spotkania:

Le Mans UC 72 0 - 2 PSG
PSG 1 - 1 OSC Lille
FC Metz 0 - 0 PSG
PSG 1 - 3 FC Lorient
RC Lens 0 - 0 PSG
PSG 0 - 0 FC Sochaux

PSG jak na razie bardoz zawodzi - jedno wyjazdowe zwycięstwo a prócz tego aż 4 remisy. Każdy punkt może być dla nich teraz ważny i z pewnością nie będą chcieli przegrywać z żadnym rywalem.
Powinni nastawić się w tym meczu na 0-0 i zaatakować dopiero pod koniec
Sporym osłabieniem jest dotychczasowa postawa Paulety - zeszłosezonowego króla strzelców. Plotki mówiły o chęci przenosin tego piłkarza z klubu... coś musi być na rzeczy skoro zagrał tylko w 3 spotkanaich.


Goście:
dotychczasowe spotkania:

Olympique 0 - 2 OGC Nice
SM Caen 1 - 2 Olympique
Olympique 2 - 2 AS Nancy Lorraine
AFC Valenciennes 2 - 1 Olympique
Olympique 0 - 0 Stade Rennes
Racing Strasbourg 0 - 0 Olympique


Dokładnie taka sama sytuacja jak w przypadku gospodarzy... tyle, że mają o jedną porażkę więcej na koncie. Do tej pory prezenują się bardzo słabo na wyjazdach - prócz pierwszego spotkania sezonu nie potrafili po za domem zdobyć nawet punktu.
Dziś pewnie spróbują to zmienić i będą chcieli wywieźć jeden punkt z Paryża.
Czy im się to uda? Tego nie wiem... powinni jednak w pierwszej połowie dowieźć remis
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
[center:168aab085a] Wyniki

2 września 2007

Paris SG Marsylia 1 : 1

Nice Lens 1 : 0

1 września 2007

Bordeaux Monaco 2 : 1

Lyon Le Mans 3 : 2

Caen Sochaux 2 : 2

Rennes Lille 2 : 2

Toulouse Auxerre 2 : 0

Strasbourg Lorient 0 : 0

Nancy St. Etienne 2 : 0

Valenciennes Metz 0 : 0[/center:168aab085a]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom