>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 kolejka I Ligi 8.09 - 09.09.2012

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP

Betclic
Poprzednia kolejka przyniosła spore zainteresowanie tematem. Czy w 7. kolejce będzie podobnie ? Na pierwszy rzut oka można wychwycić kilka ciekawszych spotkań, które warto przeanalizować.
W piątek jeden z faworytów do awansu czyli Cracovia, jedzie do Poznania by tam stoczyć bój z Wartą Poznań. Spodziewam się tu dobrego widowiska. Dlaczego tak uważam ? Mecze w poprzedniej kolejce z udziałem tych drużyn były bardzo widowisko z dużą liczbą trafień. Warta uległa Olimpii Grudziądz w stosunku 2:4, ale trzeba odnotować, że grali w osłabieniu przez większość spotkania. Cracovia natomiast pokonała ŁKS, również 4:2. Mecz był bardzo zacięty, bo ŁKS potrafił doprowadzić do wyrównania z wyniku 0:2.
W sobotę ciekawie wygląda pojedynek na dnie tabeli. Okocimski będzie podejmować Polonię Bytom i wielce prawdopodobne, że Piwosze odbiją się od dna. Polonia Bytom z każdym kolejnym meczem się wręcz ośmiesza. W ostatniej kolejce Bytomianie grając u siebie, zostali niemal przejechani walcem przez zespół Miedzi Legnica. Wynik w pełni nie odzwierciedla sytuacji jakie stwarzała sobie drużyna gości. Z pewnością wiele osób postawi w tym meczu &quot;czystą 1&quot;.
Hitowo zapowiada się konfrontacja Arki Gdynia z rewelacją sezonu, Flotą Świnoujście. Czy Flota straci pierwsze punkty w obecnych rozgrywkach ? Kiedyś seria musi się skończyć, ale czy to musi być właśnie w tym meczu ? Arka przegrała swoje dwa ostatnie spotkania, ale grali przecież z Zawiszą i z Arką. Dwaj najgroźniejsi rywale w lidze zabrali swoje punkty więc teraz drużynie z Gdyni wystarczy piąć się w górę tabeli.
W dwóch niedzielnych spotkań najciekawiej zapowiada się mecz w Olsztynie. Stomil będzie podejmował Zawiszę Bydgoszcz. Zawisza póki co zajmuje pozycję wicelidera, ale ich gra daleka jest od ideału. W ostatniej kolejce grali z GKS-em Katowice i przez dłuższy okres meczu musieli się męczyć. Mało sytuacji bramkowych przełożyło się również na wynik. Wiele jednak zmienił ten fantastyczny rzut wolny wykonany przez Zawistowskiego po około 30. minucie gry. Do tego czasu GieKS-a bardzo dobrze operowała piłką, a do tego grali bardzo dobrze w obronie łapiąc zawodników Zawiszy na pułapkach ofsajdowych. Sytuacja Stomilu w lidze nie jest najlepsza. W ostatniej kolejce dali sobie wydrzeć dwa punkty w meczu w Stróżach, ale mało brakowało bo mogli obejść się smakiem i nie ugrać żadnego punktu. Zawodnik Kolejarza w ostatniej akcji meczu jednak fatalnie zachował się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Stomil nie gra porywającej piłki, ma swoje problemy, ale miejsce rozgrywania spotkania może mieć tu kluczowe znaczenie. Zawisza nie może lekceważyć swojego rywala !
Co sądzicie o nadchodzącej kolejce ? Czy passa Floty zostanie przerwana ? Czy w Poznaniu zobaczymy dobry mecz z dużą ilością goli ? Czy Polonia znowu wróci do Bytomia bez punktów ?
Zapraszam do merytorycznej dyskusji
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Wydaję mi się, że w końcu nadszedł czas, by Flota straciła punkty. Oczywiście zostaną one na Pomorzu, ale według mnie jakieś oczka pozostaną w Gdynii.
Póki co Flota nie grała z drużyną, która mogła by im zagrozić. Bo wiadomo, co prezentuje na przykład Polonia Bytom czy Okocimski. Teraz w Gdynii będzie całkowicie inaczej, bo większość zawodników zna trener Arki - Petr Nemec, który na pewno będzie sporym atutem tego klubu. Gdynianie zajmują co prawda 10 miejsce w ligowej tabeli, ale na własnym boisku odnieśli tylko jedną, pamiętną porażkę - z Zawiszą. Wszyscy pamiętamy sytuacje z 90 minuty i fatalne pudło Nwaogu, który teraz już wyleciał i szuka nowego klubu. Mówi się podobno o Lechu i Widzewie ???? , jak dla mnie to Nigeryjczyk nadaje się co najwyżej do 3 ligi.
W tym meczu nie zagrają po stronie gości: Śpiączka (5/1) i Mawo (0/0), a po stronie gospodarzy Sobieraj (4/0, kartki) i Żółnierewicz (0/0). Polecam granie 1X ⛔ pewnie kurs będzie ok. 1,40 bądź czystą 1 dla mega odważnych. Na pewno tutaj emocji nie zabraknie, a o to przecież chodzi. ????
 
L 0

lmfao

Użytkownik
up. Wydaje mi się że w tym meczu wszystko możliwe, już bardziej pokusił bym się o 2x niż gra na arke lub remis ????

A co do kolejki:
Ciekawe spotkanie Okocimski B. - Polonia B.
Mecz dwóch drużyn zajmujących ostatnie miejsca w tabeli.
Mój typ to zwycięstwo Okocimskiego, bo gdzie jak nie u siebie szukać zwycięstwa beniaminka? ????
Wydaje się ze na początku sezonu to Okocimski miał mimo wszystko gorszych przeciwników: wyjazd do Świnoujścia i Bydgoszczy, mecz przeciwko Cracowi rozgrywany jako gospodarz ale w Krakowie. Polonia miała mniej notowanych rywali i do tego spora cześć meczy przed własną publicznością.
Być może warto zaryzykowac:
Okocimski B. - Polonia. B 1; 2.05 / bet365

i drugi ciekawy mecz który rzucił mi się w oczy:
Warta P. - Cracovia C. over 2,5 ; kurs 2.00 / bet365 ✅ 2:2
co o tym sądzicie?
 
angelus 46

angelus

Użytkownik
i drugi ciekawy mecz który rzucił mi się w oczy:
Warta P. - Cracovia C. over 2,5 ; kurs 2.00 / bet365
co o tym sądzicie?
Ja sam gram taki zakład w comeon.com po kursie 1.97 ✅. Dwie drużyny nastawione raczej na piłkę ofensywną (z różnym skutkiem), popełniają sporo błędów w obronie co skutkuje często głupio straconymi bramkami. Cracovia jak w ostatnich meczach będzie starała się grać atak pozycyjny i wieloma podaniami otworzyć sobie drogę do bramki Warty. Klub z Poznania również nie postawi autobusu i będzie starał się strzelić gola. Typ dość prawdopodobny biorąc po uwagę ostatnie spotkania i styl gry zespołów. Ja w to wchodzę.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
W tym meczu nie zagrają po stronie gości: Śpiączka (5/1) i Mawo (0/0), a po stronie gospodarzy Sobieraj (4/0, kartki) i Żółnierewicz (0/0). Polecam granie 1X pewnie kurs będzie ok. 1,40 bądź czystą 1 dla mega odważnych. Na pewno tutaj emocji nie zabraknie, a o to przecież chodzi. ????
trudno tak naprawdę przewidzieć co się wydarzy w tym meczu.
na początek należy dodać że zabraknie w szeregach gospodarzy także Radzewicza (2 mecze pauzy za czerwoną kartkę z Zawiszą).
Na pewno sporą stratą jest brak Sobieraja, bardzo ważnego ogniwa.
Normalnie gra w parze z młodym Brodzińskim, ale gdy Sobieraja nie ma Nemec nie oprze środka obrony na młodziaku, więc znów na stoperze zagra któryś z defensywnych pomocników.
Środkowa linia wygląda dobrze, to Arka powinna w sobotę prowadzić grę, jednak z napastnikami jest średnio, prawdopodobnie szansę od pierwszej minuty dostanie da Silva.
Pytanie czy Arka z dobrze zorganizowaną nastawioną defensywnie Flotą sobie poradzi, możliwe że będzie podobnie jak w kwietniu czyli walenie głową w mur, choć może przewaga Arki nie będzie aż tak wielka, wtedy bramki padły dopiero w ostatnich dziesięciu minutach, Flota objęła prowadzenie a kilka minut później Arka doprowadziła do remisu.
Wydaje się, że i tym razem nie ma co liczyć na zbyt wiele bramek, Arka będzie grała piłką, Flota pokazuje że potrafi grać w defensywie (nie stracili jeszcze bramki w tym sezonie), dlatego chyba najlepszym typem na to spotkanie jest under 2,5 gola 1.62
 
L 0

lipton_1980

Użytkownik
Ja również zagram typ over 2,5 w meczu Warta - Cracovia.(bwin 1,95) Byłem na ostatnim meczu Warty z Olimpią i powiem szczerze,że wynik nie odzwierciedla tego co sie dzialo na boisku. Do momentu strzelenia bramki przez drużyne z Grudziądza to Warta zdecydowanie przeważała i stwarzala sobie sytuacje pokazując ładny,ofensywny futbol.Olimpia miala problem z wyjsciem ze swojej polowy.Potem padła bramka po rzucie rożnym dla Olimpi i dopiero wtedy Olimpia zaczęła cos grac. Pod koniec 1 polowy czerwona kartka dla zawodnika Warty,ktora ustawila mecz. Gdyby nie ona Warta miala by realne szanse na wywiezienie z Grudziądza punktów. Olimpia byla w tym meczu wyjątkowo skuteczna dlatego strzelila aż 4 bramki. W każdym bądź razie odradzam granie tutaj 2 na Cracovie,bo Warta może sprawić w tym meczu niespodziankę. Over jednak bardzo prawdopodobny. Oprócz tego overa zdecyduję się jeszcze na czystą 2 w meczu Stomilu z Zawiszą. (typ: Zawisza, bwin 2,00)
Warta-Cracovia 2:2
,Warta tak jak podejrzewalem byla bliska zwyciestwa.over 2,5 ✅
Stomil-Zawisza 0:5 ✅
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Warta Poznań – Cracovia
W tej kolejce czeka nas mecz pomiędzy Wartą Poznań a Cracovią. Gospodarze tego pojedynku są na 9. miejscu w tabeli z 8 punktami, natomiast goście zgromadzili 13 oczek, co plasuje ich na 3. pozycji. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem będzie tutaj BTS. Warta zdobywa ostatnimi czasy sporo bramek. W każdej z 4 ostatnich gier zdobywali po 2 bramki: ze Stomilem, Dolcanem, ŁKSem i Olimpią Grudziądz. Jak widać zespół z Poznania wie jak zdobywać gole i potrafi to skutecznie robić. Cracovia walczy natomiast o powrót do Ekstraklasy. Są jednym z głównych faworytów do awansu, dlatego muszą zdobywać punkty gdzie tylko sie da. Ofensywa Pasów prezentuje się bardzo dobrze. W każdym z dotychczasowych spotkań 1. ligi strzelali rywalom gola i mam nadzieję, że i tym razem będzie podobnie, bowiem Warta straciła już 9 goli, co daje średnią 1.5 na mecz. Obrona zespołu z Krakowa jest słabsza od ofensywy. Pozwalają się zaskakiwać swoim rywalom, czego efektem 2 bramki stracone w ciągu 1min z ŁKSem u siebie, a także porażka 1:3 z Ząbkach. Dla mnie BTS w meczu Warty i Cracovii to bardzo dobre rozwiązanie.
BTS @ 1.72 Bet365 ✅ 2:2

ŁKS – GKS Bogdanka
W Łodzi spotkają się drużyny plasujące się w drugiej części tabeli, mianowicie 16. ŁKS i 12. Bogdanka. Moim zdaniem warto zainwestować w ekipę z Łęcznej. Bogdanka po bardzo słabym starcie rozgrywek powoli zaczyna się rozpędzać. 3 mecze, 7 punktów i 6 strzelonych bramek to ostatni bilans graczy z lubelszczyzny. Widać poprawę w grze ofensywnej, coraz lepiej spisuje się obrona i efekt w postaci awansu w tabeli jest widoczny. Myślę, że gości stać na zdobycie w Łodzi kompletu punktów, bowiem ekipa ŁKSu prezentuje się dość słabo. W pierwszym ligowym meczu wygrali z GKSem w Katowicach 2:1, ale były to miłe złego początki. Od tego czasu tylko 1 punkt (1:1 w Ząbkach), a w sumie ŁKS stracił w 6 meczach aż 13 bramek, co jest najsłabszym rezultatem w całej stawce. Nic nie wskazuje na to, by w najbliższym meczu miało się coś zmienić. Jako, że będzie to dla Łęcznian mecz wyjazdowy warto zabezpieczyć się opcją DNB w przypadku jakiś nieoczekiwanych wydarzeń.
Bogdanka DNB @ 1.91 Sportingbet Zwrot 1:1
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Z dotychczasowych podanych tu typów bardzo podobają mi się te typy na bramki w Poznaniu (over, BTS). Uważam, że to bardzo dobre typy i 1x2 raczej trzeba tu odpuścić, a właśnie pójść w stronę bramek. Warta w ostatnim meczu pomimo gry w osłabieniu spisywała się bardzo dobrze. Sam mecz był ciekawy, było sporo akcji oskrzydlających i co najważniejsze piłkarze nie bali się pograć piłką. W pojedynku z Cracovią, Warta raczej się nie powinna cofnąć. Gdyby grali na wyjeździe to już o ten over bym nie był taki pewny. Cracovia w meczu z ŁKS-em potrafiła stracić aż dwie bramki. ŁKS nie jest jednak tak słaby jak pokazuje to tabela. Najwięcej problemów jest w defensywie, a jak obrona leży to praktycznie cały mecz idzie nie po myśli zespołu. Warta bramkę zdobywała w 5 spotkaniach w obecnym sezonie. Błędów w obronie jednak nie potrafią się wystrzegać. Wracając jeszcze do spotkania Cracovii z ŁKS-em - wszystkie bramki padł praktycznie po fatalnych błędach w obronie.
http://www.youtube.com/watch?v=Wa9izUQSsTo
Warta - Cracovia
Powyżej 2,5 gola 2,00 Bet365
✅ 2:2
Co z meczem Okocimskiego z Polonią Bytom ? Pobieracie Piwoszy ?
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Polonia miała mniej notowanych rywali i do tego spora cześć meczy przed własną publicznością. Być może warto zaryzykowac: Okocimski B. - Polonia. B 1; 2.05 / Bet365
Cała Twoja analiza to niestety typ &quot;na czuja&quot;. Nie neguje jego samego (być może wejdzie) lecz to co w niej uwzględniłeś. W Polonii nie jest tak jakby się to miało na pierwszy rzut oka wydawać. Mówisz, że sporą część meczy grała u siebie i to z niżej notowanymi rywalami, ale to, że na klubie ciążył zakaz transferowy zostało pominięte lub tego po prostu nie wiedziałeś.
Od początku sezonu Polonia zmuszona była wystawiać w swoim składzie młodych graczy. Przy okazji np. meczu z Miedzią w ostatniej kolejce czy też Termalicą nie mówiło się o formie drużyny z Bytomia lecz o tym że poszczególni zawodnicy drużyny przeciwnej mają więcej meczy rozegranych w Ekstraklasie niż cała kadra Polonii w 1 lidze. Dopiero od dwóch meczy tj. z Tychami i Miedzią do składu zgłoszeni zostali kolejni zawodnicy tacy jak Broniewicz, Górkiewicz, czyli zawodnicy z jakąś ligową przeszłością. Do tej pory średnia wieku czy to podstawowego składu, czy też kadry to zaledwie niecałe 23 lata, a czasami i lekko ponad 21 kiedy w pewnym momencie na boisku w 65 minucie pojawili się 17 latkowie. Tym samym każdy po tylu meczach chciałby odbić się od dna i zacząć zdobywać regularnie punkty.
bo gdzie jak nie u siebie szukać zwycięstwa beniaminka?
Zapewniam że Polonia myśli podobnie i też chce zdobywać punkty z drużynami średniego/niskiego przekroju.
Patrzymy na to wszystko obiektywnie niżeli mielibyśmy kogoś wprowadzać w błąd.
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Dolcan Ząbki - Kolejarz Stróże
W dniu dzisiejszym spotykają się dwa solidne pierwszoligowe zespoły, które preferują dość otwartą grę. W zespole Kolejarza rozstrzelał się na początku sezonu Kowalczyk i liczę na to, że dzisiaj również powiększy swój dorobek bramkowy. Potencjał ofensywny drużyny Dolcanu również wygląda nie najgorzej. W zeszłym sezonie Kolejarz wygrał w Ząbkach 2:1. W tym sezonie zarówno Dolcan jak i Kolejarz jak na razie tylko raz nie pokryli BTS i wierzę, że dzisiaj przy dobrym, otwartym widowisku bez kalkulacji oba zespoły są w stanie podtrzymać tą serię.
Propozycje:
Dolcan Ząbki - Kolejarz Stróże BTS @1,80 ✅
Dolcan Ząbki - Kolejarz Stróże over 2,5 @2,05 ✅
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Co do meczu mojej drużyny, to dodam tylko, że spina jest na maxa. W tym sezonie graliśmy już z Okocimskim w PP i było 1-1., a skład był generalnei oparty na juniorach. Teraz personalnie już minimalnie lepiej, i ja bym wcale nie był przekonany, że dziś doznamy kolejnej spektakularnej porażki. Generalnie radzę omijać szerokim łukiem
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Mecz: Stomil Olsztyn - Zawisza ✅ 0-5
Typ:
Zawisza -0,25
Kurs: 1,84
Bukmacher: IBC
Stawka: 8/10

Analiza:

Przeczytanie tych zapowiedzi da Nam sporo wiedzy na temat tego meczu.
http://www.wkszawisza.pl/aktualnosci/1878-stomil-vs-zawisza-zapowied.html
http://www.stomilolsztyn.com/index.php/aktualnosci/901-stomil-olsztyn-zawisza-bydgoszcz-zapowiedz
Zawisza do tej pory 5-1-0, aż 14 bramek strzelonych, stracił zaledwie jedną, drugi w tabeli
i wielkie szanse na awans do Ekstraklasy.
Stomil ostatnio dwa remisy, nie wygrał od meczu z ŁKSem w 2 kolejce, stanie przed trudnym wyzwaniem,
zatrzymaniem wicelidera, który na wyjazdach wygrał oba mecze.
Stawka wysoka, ale zagrałem tyle na gości, bo wierzę w ich kolejną wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Mecz: Stomil Olsztyn - Zawisza
Typ:
Zawisza -0,25
Kurs: 1,84
Bukmacher: IBC
Stawka: 8/10

Analiza:

Przeczytanie tych zapowiedzi da Nam sporo wiedzy na temat tego meczu.
http://www.wkszawisza.pl/aktualnosci/1878-stomil-vs-zawisza-zapowied.html
http://www.stomilolsztyn.com/index.php/aktualnosci/901-stomil-olsztyn-zawisza-bydgoszcz-zapowiedz
Zawisza do tej pory 5-1-0, aż 14 bramek strzelonych, stracił zaledwie jedną, drugi w tabeli
i wielkie szanse na awans do Ekstraklasy.
Stomil ostatnio dwa remisy, nie wygrał od meczu z ŁKSem w 2 kolejce, stanie przed trudnym wyzwaniem,
zatrzymaniem wicelidera, który na wyjazdach wygrał oba mecze.
Stawka wysoka, ale zagrałem tyle na gości, bo wierzę w ich kolejną wygraną.
Powiem tak. Jestem kibicem Stomilu życzę im awansu do ekstraklasy jednak na ten sezon tylko i wyłącznie utrzymanie i wierze, że się utrzymają. Co do meczu niestety Zawisza to wygra. Stomil bez Baranowskiego. Kibiców Zawiszy będzie około 600 osób tyle dostali biletów. Fanatyków Stomilu ciężko powiedzieć ile będzie okaże się jutro. Liczę również na 600 osób. Stomil gra dość dziwny futbol. Tracą gole, za golem ale również i potrafią czasem coś na farcie strzelić. Jednak jutro Zawisza wywiezie z Olsztyna 3 punkty. Moje propozycje na jutrzejszy pojedynek.
Zawisza over 2,5 ✅
Zawisza win ✅
Zawisza (-1) ✅
Zawisza wygra do zera. ✅
Szkoda, że nie znalazłem możliwości na zagranie na czerwoną kartkę dla Stomilu bo by również weszło. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Miedź - Sandecja 1 2,0 ✅ łatwe 3:1

Szybko bo mecz zaraz. Spotkanie sąsiadów w tabeli, obie drużyny zwycięstwa przeplatają porażkami. 3 razy wygrywali i 3 raz przegrywali - nie zremisowali jeszcze żadnego meczu w tym sezonie (może dziś?). Mecz pewnie będzie wyrównany (zagra wielu piłkarzy znanych z boisk ekstraklasy) ale ja stawiam na Miedź. Mają bardziej wyrównaną kadrę no i grają u siebie co pewnie doda im skrzydeł. Trener Araszkiewicz narzeka na liczebność swojej drużyny. W dzisiejszym meczu może liczyć tylko na 18 piłkarzy - w tym dwóch bramkarzy. Zabraknie Aleksandra, Kalisza i Zinyaka. W ostatniej kolejce piłkarze z Legnicy wygrali na wyjeździe w Bytomiu 3:1 a &quot;biało-czarni&quot; polegli u siebie z GKS&#39;em Tychy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom