>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. kolejka Eredivisie/8. kolejka Jupiler Pro League (20-22.09.2013)

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Kursy od Unibet:



Przed nami kolejne serie spotkań w Eredivisie i Jupiler Pro League. Wczoraj PSV sensacyjnie przegrało w pierwszym meczu fazy grupowej z bułgarskim Ludogorets 0:2, a w niedzielę zagrają u siebie z Ajaxem. Właśnie ten mecz zapowiada się najciekawiej. Ajax swój pierwszy mecz w fazie grupowej LM również przegrał, jednak nie z byle kim - tylko z FC Barceloną.
W Jupiler Pro League ciekawie zapowiadają się mecze pomiędzy zespołami znajdującymi się obecnie w najlepszej czwórce.Wicelider Club Brugge zagra z Anderlechtem, a obecny lider Standard Liege z trzecim w tabeli Lokeren.

Zapraszam do aktywności w temacie.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Widzę że liga holenderska stała się na tyle nieprzewidywalna że wszyscy zamilkli ; )
G.A. Eagles - Cambuur
Spotkanie dwóch beniaminków w eredivisie. Przyznam się że byłem pod wrażeniem tego jak grali gracze G.A Eagles w pierwszych dwóch spotkaniach. Dokładnie rozgrywane akcje z szybkimi skrzydłowymi i do tego spore poświęcenie w obronie. W następnych spotkaniach nie było tak różowo, ale warto pamiętać że grali między innymi z Alkmaarem oraz PSV, czyli jakby nie patrzeć na ligę holenderską drużyny z górnej półki. Cambuur to ekipa która moim zdaniem punkty ciułać będą na swoim terenie. Na wyjazdach do tej pory grają słabiutko. Trzy przegrane spotkania na wyjeździe na try rozgrywane ogółem oraz żadnej strzelonej bramki. Mecz z pewnością będzie zacięty. Własna publika powinna dodać animuszu graczom z Deventer.
G.A Eagles kurs 2,10
G.A Eagles - 1 kurs 3,80

p.s Słupek w 90 minucie meczu ale typ niestety nietrafiony...
 
slowflow123qwe 9

slowflow123qwe

Użytkownik
Uważam że FC Twente nie będzie mieć problemów w meczu z Almero.
Twente jest średniakiem ale zawsze kiedy grają z końcem tabeli to traktuje ich jak pewniaków.
Twente - kurs: 1,6
+ wygrany gem serwującego w jakimś meczu tenisa AKO = 1,92
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Roda ostatnie dwa mecze fatalne. Porażka z Portowcami może nie dziwić, ale porażka u siebie z Bredą aż 1:5 pozostawia nieco do myślenia. Fryzowie ostatnio dobre mecze - wygrana 4:2 z Groningen, chociaż tam mogło być różnie, bo Groningen nie grało źle, tylko trochę czerwone kartki skomplikowały ich grę. Wcześniej drużyna van Bastena zanotowała remisy z Ajaxem oraz Twente. W wysokiej formie jest Finnbogason (N 5/8), który w ostatnich 2 meczach ligowych zdobył aż 4 gole. Dzisiaj po cichu również liczę na jego bramkę tym bardziej, że obrona gospodarzy ostatnio wyglądała wręcz fatalnie. W zespole Rody nie zagra dzisiaj zawieszony za czerwoną kartkę Demouge (N 5/0) a w zespole Fryzów nie zobaczymy zawieszonego Dijksa (O 4/0). Zespół van Basten w tym sezonie mierzy w czołowe lokaty i dyspozycją jak na razie wcale nie odstaje od najlepszych. Dla Rody dzisiaj mecz na przełamanie, ale nie liczyłbym na ich zwycięstwo. Remis bramkowy powinien pogodzić obie ekipy.
Heerenveen lub X @1.50 Bet365 [3:3]✅

Finnbogason strzeli
@1.61 Bet365 ✅




Groningen nieszczęśliwie przegrało z Fryzami 2:4. Nieszczęśliwie, bo zostali ukarani 2 czerwonymi kartonikami i szczególnie ta karta z 10&#39; dla Letscherta skomplikowała sytuację, bo mecz mógł się ułożyć zupełnie inaczej. Podsumowując pierwsze mecze Groningen na pewno liczyło na więcej. Mecze na wyjeździe Zielonym wychodzą bardzo źle. Jeżeli chodzi o braki to w zespole gospodarzy w sobotni wieczór zabraknie zawieszonych za kartki Timo Letscherta (O 5/0) i Tjaronna Chery (P 5/2). Kontuzjowany jest natomiast Rasmus Lindgren (P 6/0).
Goście dzisiejszego spotkania RKC Waalwijk w bardzo przeciętnej dyspozycji. Wygrana z Vitesse 4:2 na początku sezonu dała trochę nadziei na lepszą grę, ale potem słabsze mecze z ostatnim w tabeli NEC (1:1) z Eagles (porażka 1:4) i ostatnia porażka z Utrechtem (1:2). Dzisiaj Groningen niby jest faworytem z racji meczu na własnym stadionie, ale braki w składzie podstawowych graczy (Letschert, Chery, Lindgren) na pewno będą zauważalne. Obie ekipy mają problem z defensywą od początku sezonu. Groningen już 13 goli straconych, a RKS 12 goli straconych. Myślę, że powinniśmy się spodziewać dzisiaj goli z obu stron.
BTS @1.65 William Hill [4:1]✅

over 2.5 gola
@1.75 Bet365 [4:1]✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Heracles - Twente
Dla mnie Twente do tej pory miało trochę pecha a poza tym mierzyło się w lidze z drużynami z górnej półki. Almelo to trochę taki dziwny klub. Wyprzedają najlepszych zawodników za grosze albo pozwalają im odejść za darmo. Niedawno sprzedali Duarte i w tym spotkaniu będą sobie musieli radzić bez niego. Suma wszystkich umiejętności poszczególnych zawodników z pewnością po stronie graczy z Enschede i mam nadzieję że udowodnią to na boisku.
Twente kurs 1.63 2/10
wynik 0 :3

i jeden suichar
Groningen kurs 1,75 1/10 Totomix wynik 4:1
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;...
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
St. Liege - Lokeren
22 września o godz. 18:00 odbędzie się bardzo ciekawy mecz w Jupiler League.
Gdy zobaczyłem tylko, że takie spotkanie się odbędzie od razu pomyślałem: obie strzelą. Standard Liege - lider JL, świetnie sobie radzą na początku sezonu. 7 meczów, 7 zwycięstw. Jednak warto zauważyc, że drużyna ta nie grała jeszcze z najmocniejszymi drużynami typu FC Brugge, Anderlecht, Waregem czy właśnie Lokeren. Ta ostatnia drużyna potwierdziła, że potrafi świetnie grac na wyjeździe. Potwierdzeniem tego jest chocby pierwszy mecz z Anderlechtem, który wygrali 3-2. Przypadek? Nie sądze... Lokeren jest w stanie nawet wygrac to spotkanie, dlatego dla mnie najpewniejszy typ to obie strzelą, ponieważ St. Liege dobrze gra u siebie. Trafia jednak na trudnego przeciwnika, który na wyjazdach strzelał jak na razie gola w każdym meczu (w tym 3 Anderlechtowi), lecz na wyjazdach traci też bramki.

Mój typ to obie strzelą (kurs 1,6) i moim zdaniem na 85% jest to pewne i to właśnie jutro zagram.
Powodzenia!

Jeśli pomogłem lub rozwiałem wątpliwości kliknij DZIĘKI... ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Club Brugge vs. Anderlecht o2.5, 1.60 Unibet 3/10 ✅ 4:0 - cieszy wynik, ale zaskakuje taka dominacja Brugii ;)
Hit w niedzielnej dawce spotkań z JPL. Brugia zagra ze swoim odwiecznym rywalem, Anderlechtem. Oba zespoły pokazały na starcie sezonu, że mają ambicje by triumfować w rozgrywkach. Gospodarze jeszcze nie ulegli w tym sezonie (5-2-0). Po tym jak odpadli po rywalizacji ze Śląskiem Wrocław w LE, pozostało im tylko podwórko ligowe. Widać, że się nie oszczędzają i wygrywają wszystko co mogą. Jedyne punkty stracili remisując z Zulte czy Gandawą. Kadrowo gospodarze wyglądają bardzo solidnie. Kluczową postacią jest były zawodnik Fiołków, De Sutter (już 3 gole na jego koncie). Do kadry wrócił Eidur Gudjohnsen, co na pewno wzmocni zespół. Debiut zaliczył ostatnio Waldemar Sobota i dzisiaj powinien dostać kolejną szansę. Mistrzowie Belgii natomiast odnotowali dwie porażki - z Zulte oraz Lokeren. Ponadto w środku tygodnia ulegli w LM z Benficą i to również może mieć wpływ na ich dzisiejszą postawę - nieco obniżone morale. Kadrowo jednak stoją bardzo dobrze. Jedyną absencją będzie Vargas. Niemniej bez niego radzili sobie całkiem nieźle. Oba zespoły podchodzą do spotkań między sobą bardzo prestiżowo. Dzisiaj będzie tak samo, ostatnie wyniki pomiędzy zespołami to głównie undery. W tym sezonie jednak dość ofensywnie grają Club Brugge jak i Anderlecht. Tym samym spodziewam się strzelaniny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom