>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

7 kolejka Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zestaw par 7 kolejki Ekstraklasy:

Polonia Bytom - Górnik Zabrze 26 września, 17:45
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 26 września, 20:00

Odra Wodzisław - GKS Bełchatów 27 września, 15:15
Legia Warszawa - Piast Gliwice 27 września, 17:30
Wisła Kraków - Arka Gdynia 27 września, 18:15
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 27 września, 19:45

Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 28 września, 16:45
ŁKS Łódź - Lech Poznań 28 września, 16:45


Zapraszam do typowania i analizowania spotkań danej kolejki ;)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik

Liga wraca, więc można zagrać ???? Kurs na Legię marny, więc nawet na podbicie AKO nie warto ruszać. Co ciekawego na tę kolejkę? Wydaje mi się, że zespół swojego boiska czyli Odra + Lech, po ciekawym kursie + Arka ? ???? Oczywiście ten ostatni typ, to swoisty przykład &quot;niespodzianki&quot;, aczkolwiek &quot;żółto-niebieski&quot; pokazali, że potrafią wygrywać z lepszymi zespołami (z Lechem 2:1).
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Calkiem fajnie wyglada Polonia Warszawa, Ruch i Lech. Kursy sa nawet przyzwoite, powiedzialbym, ze w przypadku Polonii czy Lecha nawet dobre.
Ruch u siebie gra bardzo dobra pilke, kibice ich bardzo wspomagaja i przez to druzynom przyjezdym gra sie u nich ciezko. Probierz przyjedzie z Jagiellonia do Chorzowa po jeden punkt i watpie, ze z jego taktyka uda sie mu go tutaj wywalczyc.
Lechia dwa zwyciestwa u siebie z rzedu, ostatnio z Odra Wodzislaw, ktora na wyjazdach spisuje sie slabiutko. Z tak dobrym rywalem nie mieli jeszcze okazji zagrac i mysle, ze nie poradza sobie w tym meczu. Gra u siebie to napewno duzy atut, ale Polonia powinna sobie z Lechia poradzic bez wiekszych problemow.
Lech jest troszke ryzykowny, bo bedzie gral w pucharach, ale nawet jesli nie wystapia wszyscy podstawowi, to powinni sobie z LKSem poradzic. Pilkarze z Lodzi graja w kratke, w zasadzie trudno mi cos o ich formie w tym momencie powiedziec, ale wierze, ze Lech bedzie chcial podniesc sobie morale przed potyczkami w europejskich pucharach.
moje typy:
Ruch
Polonia W.
Lech
AKO: 5,2
Tu tyle, jesli chodzi o moje mini analizy ;-)
Chociaz zastanawiam sie jeszcze, czy nie rozbic tego kuponu i nie zagrac Polonii jako singla, a Lech i Ruch osobno.. sie jeszcze zobaczy ;-)
Za to co do meczu Polonii Bytom z Gornikiem.. zwyciestwa nie bede typowal, bo obiektywny byc nie moge, ale dla mnie 9/10 jest w tym meczu over.. Obrona Polonii potyka sie o wlasne nogi, a i tak nie wszyscy z podstawowego skladu beda mogli zagrac(Broniewicz, niewiadomo jak Dziolka).. Na pozycji stopera pozostal Owczarek, ktorego widzialem tylko w jednym meczu grajacego dobrze(jako defensywnego pomocnika ponad rok temu), ogolnie to tak malo ambitnego kolesia nie pamietam. W Gorniku zreszta tez obrana niewiele lepsza, a w dodatku maja 120 minut pucharowego pojedynku z Gieksa. Ogolnie rzecz biorac to over pewny ;-)
 
bartekk 0

bartekk

Użytkownik
Odra W. - Bełchatów 1
Odra gra świetnie na swoim stadionie. Grając 3 mecze , 3 wygrała i to nie z byle kim (Legia, Ruch) również ze słabo Polonią Bytom. Bełchatów słabo sie spisuję dotychczas.
Legia - Piast 1
To myślę że nie potrzeba analizy ;)
Ruch Ch. - Jagiellonia 1
Ruch Chorzów tak samo jak Odra Wodzisław dobrze gra na swoim stadionie. Jagiellonia to największe rozczarowanie sezonu. Jeszcze do tego w mecz z Ruchem nie zagra Hermes, a dla Jagi to duża strata. Byłem na meczu Arki z drużyną z Białegostoku i Hermes to był zawodnik który sprawiał duże problemy Arce.
Śląsk W. - Cracovia 1
Kolejna drużyna grająca dobry futbol u siebie. Cracovia bardzo słabo gra na wyjazdach.
ŁKS - Lech 2
ŁKS słabo w tym sezonie ostatnio może i wygrali z Jaga i Bełchatów, ale to słabe drużyny. Ostatnio ŁKS grał z lepszym rywalem czyli z Arką, wynik mówi za siebie 4-0 dla Gdyni. Silny Lech powinien sobie poradzić.

BUKMACHER : STS

Stawka : 50 zł
AKO : 13.34
Zakłada Wygrana : 600.20 zł
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Polonia Bytom - Górnik Zabrze
Górnicy zapewne będą odczuwali zmęczenie po spotkaniu pucharowym z GKS-em Katowice, gdzie wynik na swoją korzysc rozstrzygnęli dopiero w dogrywce, ale uwazam, ze mimo to powinni byc stroną przeważającą w tym spotkaniu. Górnik za Kasperczaka może i z obecnym składem personalnym czołową siłą ligi nie będzie, ale punkty zdobywać zacznie. Polonia Bytom aktualnie jest w jakimś kryzysie. Po wygranej 4:1 z Lechią Gdańsk z druzyny kierowanej przez trenera Motykę jakby uszlo powietrze i teraz przegrywają z kazdym i to wysoko (ostatnie wyniki 0:4, 1:4, 0:2). Mecz Polonii z Górnikiem to jedne z wielu derbów Śląska, a wyniki takich spotkań są trudne do przewidzenia. Ja tak jak juz mowilem spodziewam się przewagi Górnika, ale czy aby na pewno zwycięstwa ? Stąd moj typ na remis lub wygraną Górnika.
Mój typ: x2 - 1,32 w bet-at-home

ŁKS Łódź - Lech Poznań
Co prawda przed Lechem bardzo ważny mecz z Austrią Wiedeń, ale mimo to trener Smuda nie zamierza zbytnio rotować składem i na mecz Pucharu Polski z Piastem Gliwice wystawił najmocniejszą jedenastkę. Powoli zaczynam się obawiać czy aby na pewno piłkarzom Lecha starczy sił na granie co trzy dni do końca rundy, ale w meczu z ŁKS-em mam nadzieję, że jeszcze takiego zmęczenia odczuwać nie będą. Celem nr 1 dla Lecha jest wywalczenie tytułu Mistrza Polski, a więc nie ma mowy o odpuszczaniu meczu z ŁKS-em. Łodzianie tydzien temu wysoko przegrali w Gdyni 0:4 a w srodku tygodnia wygrali 2:0 z Motorem Lublin w Pucharze Polski. Co prawda ŁKS w tegorocznych rozgrywkach moze i nie jest jakims ultrasredniakiem, bo wkoncu 7pkt juz zdobyl, ale mimo wszystko roznica klas pomiędzy ŁKS-em a Lechem jest spora i Kolejorz w tym meczu zawiesc nie powinien.
Mój typ: 2 - 1,70 w bet-at-home
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Polonia Bytom - Górnik Zabrze ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 17.45 na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Bytomiu rozpocznie się spotkanie inaugurujące 7. kolejkę polskiej Ekstraklasy, w którym miejscowa Polonia w derbach Śląska podejmować będzie drużynę Górnika Zabrze.
Obie drużyny zgromadziły do tej pory po 4 oczka.
Zabrzanie w sześciu rozegranych spotkaniach ligowych zdołali tylko raz zapisać na swoim koncie komplet punktów i nie było to bynajmniej w spotkaniu wyjazdowym, gdyż jak narazie piłkarze Górnika poza własnym stadionem notują same porażki.
Polonia Bytom również wszystkie do tej pory wywalczone punkty zdobyła w meczach przed własną publicznością.
Marek Motyka nie będzie mógł dziś skorzystać z pauzujących za czerwone kartki Jacka Bronowicza i Marcina Komorowskiego, a pod znakiem zapytania stoi występ Jakuba Dziółki. Z kolei po przerwie spowodowanej kontuzjami do gry wracają Rafał Grzyb i Mariusz Przybylski.
Natomiast Henryk Kasperczak ciągle nie będzie mógł skorzystać z Przemysława Pitry, a na dzisiejsze spotkanie gotowi już są Piotr Madejski i Tomasz Zahorski.
Moim zdaniem dzisiejszego wieczoru to właśnie Henryk Kasperczak (w którego wielkie trenerskie umiejętności wierzę) sięgnie ze swoją drużyną po pierwsze zwycięstwo w tym sezonie i zamarze złe wspomnienie po nieudanym debiucie na ławce trenerskiej Górnika.
 
H 9

hob

Użytkownik
Mam troche inne zdanie na temat meczu Ruch-Jagiellonai, na pewno Ruch jest faworytem, ale ten kurs nie jest w cale taki dobry. Jagiellonia ma potencjal w druzynie niewiele gorszy od Ruchu i kiedys sie obudzi, aczkolwiek osobiscie mam nadzieje ze jeszcze nie teraz;)

A tak dokladnie jeszcze by sie przyjrzec meczom Odry u siebie to trafila na Legie, ktora w tamtym okresie przegrac mogla z kazdym, zupelnie nieprzygotowana do sezonu, pozniej grali z Ruchem gdzie sedzia nie uznal Sobczakowi prawidlowo strzelonego gola, przy 1-0 dla Niebieskich Odra nie wygrala by tego meczu, a z Polonia Bytom wygrali 4-1, ale kiedy zaczeli grac? dopiero po czerwonej dla Komorowskiego. Do 41&#39; nie dzialo sie praktycznie nic, Polonai skutecznie neutralizowala ich. Powodzenia jak gracie Odra, ale dla mnie typ kolejki Belchatow +0.25

Pozdr,
Hob
 
axel1964 0

axel1964

Użytkownik
Dawno nic nie pisałem, więc nadszedł odpowiedni czas aby dodać znowu coś od siebie.
Patrząc po spotkaniach zaplanowanych na tą kolejkę skłaniałbym się do dwóch. A są to:
1. Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 2,25
Polonia lideruje tabeli ekstraklasy, z dobrą grą i dużą ilością strzelonych bramek. Ostatni mecz ligowy, to mecz z Ruchem Chorzów, wygrany przez gospodarzy dość gładko, bo 3:0. Blisko było, aby każdy z napastników stołecznej drużyny miał na swoim koncie hattrick (Gajtkowski strzelił jednak o jedną za mało). Lechia z dorobkiem 10 pkt zajmuje 9 miejsce w lidze. Mecz z GKSem Bełchatów minimalnie wygrany (1:0) przez gospodarzy, nie wróży dobrze drużynie Lechii, której bilans bramkowy jest ujemny (8:9). W tym meczu może wiele bramek nie padnie, ale Polonia nie powinna mieć dużych problemów z pokonaniem Lechii na ich stadionie.
2. ŁKS - Lech
Typ: 2
Kurs: 1,70
Gospodarze to drużyna, która będzie broniła się przed spadkiem. Lech za to mierzy bardzo wysoko, nie tylko w lidze, ale chce również ugrać coś w pucharach. Przypomnijmy, że Lechici mają przed sobą rewanżowe spotkanie w Pucharze UEFA, ale na pewno nie jest to pretekst do odpuszczenia tego meczu. Przykład - mecz Pucharu Polski wygrany przez Poznaniaków 4:0. Typ jest jeden.
Ako: 3,83
Stawka: 10
ZW: 38,30
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Kolejka
Lechia - Polonia W. ✅
Lechia u siebie gra dobrą piłkę. To będzie drużyna swojego boiska i po początku ligi już to widać. Polonia Warszawa gra naprawde ładną piłkę miłą dla oka. Dziś przyjeżdżają na gorący teren i coś mi mówi, że nie dadzą rady wygrać. Nie mam na potwierdzenie tej tezy rzeczowego argumentu natomiast przeczucie tak. Bywa mylne no ale zobaczymy jak będzie
Mój typ:1x
kurs:1,50

Polonia - Górnik✅
Mnie także nie przekonuje osoba Kasperczaka, a nawet może nie tyle jego osoba co czas, od którego jest w Zabrzu. W tydzień czy dwa nikt cudów nie uczyni a Górnik już w tym sezonie pokazał że będzie walczył nie o pierwszą piątkę a pierwszą ósemkę jeśli nie niżej. Kadre ma nawet mocną ale zawodników w większości bez formy. Polonia natmiast zagrała 3 tragiczne mecze z rzędu (łącznie z pucharem) i atmosfera nie jest najlepsza. Marek Motyka może stracić robotę jeśli Polonia przegra. Czy piłkarzy Polonii będzie stać na obronę posady trenera? Myślę że tak. Bez formy Górnik plus ambitna (acz nieudaczna co trzeba sobie szczerze powiedzieć) Polonia równa się 1x moim zdaniem. Ale może być inaczej.
Typ:1x
kurs:1,52

Odra - Bełchatów✅
trochę boję się stawiać tutaj czystą jedynkę. Odra gra faktycznie dobrze na własnym boisku i ograła tu nawet Legię ale Bełchatów jest bardzo nieprzewidywalny. Odra ambitnie zagrała w meczu o puchar Polski z Arka ogrywając ją w Gdyni 1:2 ale Arka wyraznie się oszczędzała. Bełchatów odpadł w meczu ze Stalą Stalowa Wola ale to ie była wielka niespodzianka bo PGE za bardzo do pucharu się nie przykłada (rok temu odpadli z Odrą Opole). Odra może być trochę zmęczona bo wyjazd na dosłownie drugi koniec Polski nie jest wygodny. Osobiście sugeruję że nie padnie tu dużo goli. Zmęczona Odra i defensywnie grający Bełchatów nie dadzą moim zdaniem więcej jak 2goli
Typ:under 2,5
kurs:1,70

Legia - Piast✅
Tu jak już nadmieniono analiza chyba niepotrzebna. Co prawda Legia miała takie fazy że zaliczała wpadki po dobrych meczach np z Odrą Wodzisław gdzie przegrała u siebie 0:1 ale tu chyba takiego czegoś nie będzie.
Typ:1
kurs:1,27

Wisła - Arka⛔
Zauważyłem, że nieznacznie ale kursy na Wisłę rosną. Pamiętam jak dwa lata temu w takim samym meczu padł wynik 2:2 i przegrałem kupon. Wisła może mieć przewagę może grać lepiej ale i tak nie zmienia to faktu że z Arka gra się jej bardzo trudno. Zwłaszcza w Gdyni ale tu w Krakowie też wpadki się mogą zdarzyć. Tym bardziej, że Wisła szykuje się na Tottenham gdzie awans jest dość realny i na tym meczu skupią najwięcej sił. Dlatego odpuszczę ten mecz ale jeśli miałbym grać to x2
Typ:2x
kurs:2,50

Meczy Wisły to ja może nie będe już typował.

Ruch - Jagiellonia
Nie wiem co o tym meczu sądzić stąd nie ruszam i nie typuje. Niby wszystko przemawia za Ruchem ale nie mam przekonania.

Śląsk - Cracovia
Cracovia to powinna się znaleźć w 3lidze bo tam jest miejsce dla tak &quot;ambitnych&quot; graczy jakimi są właśnie zawodnicy Cracovii. Czasami to się chce płakać jak się ich mecz ogląda. A już na wyjeździe to totalna klęska. Natomiast Majewski to dobry trener i to nie jego trzeba zwolnić w Krakowie tylko 3/4 składu. Jak dla mnie pewniak kolejki jako że Śląsk to bardzo solidny zespół zwłaszcza ze wskazaniem na własne boisko.
Kurs:1,70
typ:1

ŁKS - Lech
fakt że chyba tu 2 wejdzie choć Smuda jest cholernie nieodpowiedzialny bo tutaj wymęczy zawodników i na Austrię nie wystarczy sił. Jemu niby na mistrzostwie zależy ale w naszej sytuacji ważniejsze są punkty do rankingu. no ale to inna sprawa... W każdym razie zanosi sie na to że eksperymentów w składzie nie będzie więc ŁKS z całym szacunkiem ale chyba legnie nawet u siebie.
Typ:2
kurs:1,7

To tak na luzie oczywiście
 
Y 32

yavor

Użytkownik
W tej kolejce dosyc ciezko cos wytypowac. Niby Legia na 99% &quot;jedynka&quot;, ale na takim kursie nie warto. W Bytomiu derby - roznie moze byc. W Gdansku Lechia moze zatrzymac rozpedzona Polonie. Lechia u siebie zbiera dobre wyniki, Polonia kiedys musi sie wylozyc (ale niekoniecznie juz w Gdansku:jezora ???? .
Co mamy dalej? Wodzislaw. Wiekszosc &quot;sadzi&quot; na Odre, a oni wcale tacy mocni nie sa. Smierdzi &quot;iksem&quot;. Krakow. Wisla prawdopodobnie wygra, bo nie bedzie tracic glupich punktow jak Lech, drugi mocny argument to wlasne boisko. Z Reymonta kazdemu ciezko wywiezc komplet punktow, zarowno w lidze jak i w pucharach. W Chorzowie Ruch powinien sobie poradzic. Ale to tylko powinien, wcale nie musi. Jaga gdzies punkty ugra w tej rundzie i mozliwe, ze to juz w Chorzowie. Slaba Cracovia w koncu &quot;zaskoczy&quot;? Chyba jeszcze nie we Wroclawiu. Zostaje Lodzki KS. Co prawda Lech przed rewanzem w Uefa, ale Franz to Franz. Nie bedzie kalkulowal, gra zawsze va banque. Wniosek? Jak dla mnie Lech do grania z handi, Slask i Wisla z &quot;iksem&quot;. Reszty nie tykam, bo nie jestem wrozka ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
0:0


Przed nami 7 kolejka Ekstraklasy. Dzisiaj dwa spotkania. Dla mnie ciekawszym wydaje się być pojedynek Lechii Gdańsk i Polonii Warszawa. Gospodarze bardzo dobrze spisują się na własnym stadionie. Nie przegrali na nim już od 26 sierpnia 2007 roku. W tym sezonie u siebie odprawili już z kwitkiem Cracovie i Odrę Wodzisław. W ostatnim spotkaniu ligowym ulegli GKS&#39;owi Bełchatów 1:0. Tabeli ligowej zajmują 9 miejsce z dorobkiem 7 punktów. Natomiast Polonia Warszawa to obecny lider tabeli. Czarne Koszule uzbierały 13 punktów. Tyle samo co Wisła, Legia czy Arka. Mają jednak lepszy bilans bramkowy. W ostatnim spotkaniu Polonia ograła Ruch Chorzów 3:0 a kolejkę wcześniej na wyjeździe rozbiła Polonię Bytom 0:4. Więc jak widać Poloniści potrafią zdobywać bramki. Ale jak się ma w składzie Filipa Ivanovskiego czy Daniela Mąkę, którzy mają już zaliczyli po cztery trafienia, to nie ma co się dziwić. Dlatego uważam, że dziś Polonia także coś strzeli i tym samym zapewni sobie 3 punkty. Choć na obiekcie Lechii wypełnionym kibicami, którzy potrafią stworzyć świetną atmosferę na pewno nie będzie to takie łatwe.
Moja propozycja:
Polonia Warszawa ⛔
szanse 5,5/10
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
No i moje przewidywania do overa sie nie spelnily, ale kto byl na meczu albo ogladal w tv, ten wie, ze okazji bylo bardzo duzo, ale napastnicy Polonii nie wiedza co znaczy &quot;podac do kolegi, ktory znajduje sie na lepszej pozycji(czyt. przed pusta bramka)&quot; i wala na slepo. Sama Polonia miala po kontrach z 3 - 4 sytuacje stuprocentowe, a i Gornik powinien cos strzelic. Ale i tak bywa, trudno, najwazniejsze jest zwyciestwo ;-)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ja na meczu Polonia - Górnik byłem, nie kibicowsko oczywiście, i mam kilka spostrzeżeń.
Po 1. 70% dopingu to bluzgi na Górnik. Wiem, że to derby, ale bez przesady. Po 2 fajne racowisko i niezła oprawa. Ale kary będą spore za nią:p Po 3. Górnik grał więcej piłką, ale pomysłu jakiegokolwiek brak. Polonia kontrowała bardzo dobrze i aż 4 razy, o ile dobrze pamiętam, Hajto i Pazdan ratowali drużynę odbiorem na pograniczu czerwonej kartki. Polonia wywarła na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie, mimo większej ilości strzałów Górnika, dłuższego posiadania piłki przez Żaboli i większej ilości rożnych. Podsumowując, z taką grą Polonia w lidze się utrzyma bez potu. Górnik też się utrzyma, ale punkty zacznie zdobywać po przerwie na reprezentację. I po transefrach zimowych. Bo teraz jest żenująco słabo.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
vs.
Śląsk Wrocław - Cracovia​


Skad az tak wysoki kurs na gospodarzy?! W Slasku zagraja juz Łudziński, Wołczek i J.Gancarczyk, wciaz nie zdolni do gry sa jednak Vuk Sotirović, Vladimir Ćap i Petr Pokorny. Cracovia jeszcze nigdy nie wygrala we Wroclawiu ze Sląskiem. Po raz ostatni zespoly zmierzyly sie ze soba w stolicy Dolnego Slaska w 1984 roku, a mecz zakonczyl się zwyciestwem WKS-u 2:1, dla ktorego gole zdobyli Roman Faber i Ryszard Tarasiewicz. W obecnym sezonie Slask okazal sie juz dwukrotnie lepszy od rywala, w obu przypadkach wygrywajac na jego boisku po 1:0, dzieki skutecznie wykorzystywanym stalym fragmentom gry. W przedsezonowym sparingu zwyciestwo Wroclawianom zapewnil strzałem z rzutu wolnego Krzysztof Ostrowski, natomiast w drugiej kolejce Pucharu Ekstraklasy jedynego gola w meczu zdobyl z rzutu karnego Tomasz Szewczuk. W meczowej 18 zabraklo miejsca dla Łukasza Tymińskiego, Wojciecha Górskiego i przebojowego Damiana Szydziaka. Z trudniejszymi problemami kadrowymi musi borykac się trener Majewski. Na boisku nie zobaczymy z powodu stluczonej kostki Semjona Milosevica, Bartłomieja Dudzica, ktory naciagnal miesien ledzwiowo-biodrowy i majacego stluczony miesien czworoglowy uda Sławomira Szeligi. Nie zagra takze Arkadiusz Baran, ktory od dawna zmaga sie z problemami z kregoslupem i zdecydowal się na operacje. Do zdrowia wraca za to napastnik Kamil Witkowski, a uraz Łukasza Tupalskiego w meczu Pucharu Polski okazal sie niegrozny. Cracovia na wyjezdzie nie strzelila jeszcze gola i watpie by udalo im sie go strzelic we Wroclawiu. Slask u siebie jeszcze nie przegral i mysle ze z Pasami siegnie po 3 pkt.

Śląsk Wrocław - Cracovia 1 1,75
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

ŁKS Łódź - Lech Poznań
0:3

Dzisiaj dwa ostatnie spotkania siódmej kolejki Ekstraklasy. W jednym z nich zagra ŁKS Łódź i Lech Poznań. Łódzka drużyna nie najlepiej rozpoczęła sezon. W tabeli zajmuje dopiero dwunastą lokatę. W ostatnim spotkaniu ligowym zostali rozbici przez Arkę Gdynia aż 4:0. Następnie w Pucharze Polski pokonali Motor Lublin ale nie sądzę by był to powód do jakiegoś szczególnego zadowolenia. Dzisiaj o 3 punkty na pewno nie będzie łatwo chociaż gospodarze liczą, że Lechici podejdą do spotkania trochę ulgowo ze względu na czekający ich mecz rewanżowy z Austrią Wiedeń. Pierwszy przegrali 2:1 i teraz będą musieli walczyć o zwycięstwo. Jednak trener Franciszek Smuda podkreśla, że jego zespół podejdzie do spotkania w pełni skoncentrowany i zmobilizowany. W końcu trener jak i piłkarze wiedzą co obiecywali i o co walczą tj o mistrzostwo Polski. W chwili obecnej zajmują 5 miejsce z 12 punktami na koncie. Prowadzące drużyny Legia i Wisła mają po 16 punktów. Lech żeby wspiąć się na 3 miejsce musi wygrać. Strata punktów może być bardzo niekorzystna dla Kolejorza tym bardziej, że szósty Śląsk Wrocław ma 11 punktów i gra dzisiaj z Cracovią. Tak więc myślę, że odpuszczenie meczu nie wchodzi w rachubę. Jednak na pewno Poznaniacy jeśli obejmą prowadzenie nie będą cały czas wtedy atakować tylko skupią się na spokojniejszej grze. Lechici są w formie co potwierdzają ich wyniki. Zwycięstwo na Reymonta z Wisłą aż 1:4 mówi samo za siebie. Więc jedynym zmartwieniem trenera Smudy są kontuzje, których jednak nie brakuje. Gotowi do gry nie są Sławomir Peszko, Bartosz Bosacki, Marcin Kikut i Luis Henriquez. Do kadry po kontuzji powraca Dawid Kucharski ale na pewno nie rozegra dziś całego spotkania. Myślę, że dziś Lech pokona ŁKS ale nie spodziewam się gradu bramek. Skromne zwycięstwo, podobnie jak z Piastem jest jak najbardziej prawdopodobne.
Moja propozycja:
Lech Poznań✅✅✅
/szanse 6,5/10 /
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom