>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 i 8 runda Grand Prix - Toruń

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Motoarena.jpg
Ostatnie, decydujące rundy o tym, kto zostanie Indywidualnym Mistrzem Świata w 2020 roku. W specyficznym roku ekspresowy cykl minął bardzo szybko, jednak dostarczył spodziewanych emocji. Nas cieszy pozycja lidera, którą okupuje Bartek Zmarzlik i ma bardzo duże szanse na obronę tytułu. Blisko podium jest również Maciek Janowski, który ma chrapkę, aby jeszcze wskoczyć na pudło. Wszystko rozstrzygnie się w Toruniu, gdzie można się spodziewać świetnych zawodów pod każdym względem. FINAŁ SGP 2020! JEDZIEMY!

W tym temacie zapraszam do podawania swoich typów i przemyśleń.
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Jak już puściłeś (przed spadkami ;) ) to napisz teraz dlaczego polecasz innym na tym forum zagrać właśnie te zdarzenia???
Iversen N.K - A.Lindbaek

" Przed nimi ostatnie dwa turnieje Grand Prix, ponieważ pewne jest to, że pożegnają się z cyklem. W tym momencie Szwed jest najgorzej radzącym sobie zawodnikiem w SGP, na co wskazują między innymi statystyki. Po sześciu rundach ma na swoim koncie zaledwie 12 punktów. Naprawdę długo oglądam i interesuję się żużlem, lecz czegoś takiego to ja nie pamiętam. Praktycznie w każdym turnieju z zamkniętymi oczyma, można powiedzieć, że Antonio zajmować będzie pozycję 14-16. Szwed jeździ tragicznie nie tylko w SGP, ale również w Ekstralidze. Podobno przed rozpoczęciem pierwszej rundy we Wrocławiu, miał mieć przygotowane nowe jednostki specjalnie pod Grand Prix, lecz kompletnie tego nie widać. Jeśli chodzi o Nielsa to tegoroczny sezon jest też dla niego bardzo ciężki. Oprócz tego, że był bardzo intensywny, bez sparingów przed rozgrywkami to jeszcze nabawił się kontuzji, która później się odnowiła. Tak naprawdę nie pojeździł zbyt dużo i akurat rozjeżdżenie jest na plus dla Lindbaecka. Jest to jedyny plus, który można przyznać Szwedowi, ponieważ reszta to duży handicap dla Duńczyka. Dziś pojedziemy na torze w Toruniu, gdzie Niels zna ten obiekt jak własną kieszeń. Przez ostatnie 4 lata, pojechał w Grand Prix (2019,2018,2016) i za każdym razem stawał na podium. Oczywiście jest to równoznaczne z tym, że był lepszy od Antonio Lindbaecka. Tym razem powinno być podobnie. Mimo, że obaj nie błyszczą to jednak Iversen na własnym stadionie powinien pokazać się z o wiele lepszej strony. Nie wierzę również w to, że Szwed akurat dzisiaj, odjechałby na jakimś kosmicznym poziomie. "

F.Lindgren - Fricke - Lindgren w każdej rundzie GP był wyżej od Fricka, ma 92 pkt i walczy o pierwsze miejsce, Fricke 40 pkt, ogólnie moim zdaniem Lindgren jest dużo lepszym zawodnikiem niż Fricke, który nie ma już szans na udział w przyszło rocznym GP.

J.Holder - M.Zagar - Zagar pewny udziału w przyszłorocznej edycji i(wygrał Grand Prix Challenge), jedzie praktycznie "o nic". Holder jedzie u siebie, mega sezon, średnia biegowa 2,625 (najlepsza w 1 lidze) średnia meczowa 11,85 ! (najlepsza w 1 lidze) W PGE Ekstralidze ("gość" w Stali Gorzów) plasuje się w TOP10 najlepszych (2,091). Liczę na bardzo dobry występ młodszego z braci Holderów, który u siebie na pewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony i powalczyć nawet o finał.Zagar ostatni nie błyszczy, słabsza forma komandosa, w Czechach 10 miejse (7pkt) i 14 (4pkt) w Gorzowie 11 miejsce (5pkt) i 8 (8pkt). Stawiam na Jacka, zna tor, mega forma.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
VII runda GP w Toruniu
Niels Kristian Iversen w TOP 8 @5.10 eWinner

Jak dla mnie największe zaskoczenie kursowe i świetna okazja do pogrania na VII rundę cyklu. Iversen co prawda nie notuje dobrego sezonu, wiele razy zastępowany w Gorzowie, wydaje mi się jednak, że jego forma jest lepsza niż ta z zeszłego roku z Torunia i ma mecze, kiedy naprawdę potrafi nawiązywać walkę z każdym. PUK był dwa lata zawodnikiem miejscowego Apatora, więc tor jest mu świetnie znany, ma w tym roku wiele do udowodnienia, zarówno kibicom, trenerowi Chomskiemu, jak i chyba samemu sobie. Podczas, gdy dużą część rywali będzie jechać dwie ostatnie rundy o przysłowiową pietruszkę moim zdaniem nie będzie to miało miejsca w przypadku Duńczyka. A najciekawszym faktem jest to, że Niels pięciokrotnie startował w toruńskim GP i ... pięciokrotnie był w finale, co jest sprawą bezprecedensową, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że jeździec Stali Gorzów w ostatnich 4-5 latach nie był nigdy faworytem w cyklu GP. Jasno jednak widać, że Toruń mocno mu leży i o ile przygody klubowej nie będzie dobrze wspominał, tak indywidualnie Motoarena myślę jest jego jedną z ulubionych. Czołowa ósemka to znowu nie jest coś kompletnie nieosiągalnego i mój faworyt jest spokojnie w stanie ujechać dziś taki wynik. Układ biegów również korzystny dla Duna, zaczyna z pól wewnętrznych, a z każdą serią przesuwa się bliżej bandy. Myślę, że kurs bardzo, ale to bardzo przeszacowany i warto spróbować typu właśnie w tę stronę, nie mówię już nawet o podium, gdzie nawet teraz można złapać kurs na poziomie 17.00.
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Iversen olimpiada :D
Sam postawilem i jestem mega zly i zazenowany ale gosc jest masakrycznie slaby. Ciekawe co Chomski wymysli na niedziele widzac ta mamejowata jazde
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom