>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7. Grand Prix Monako [26 - 28 maja 2023]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Monako 2023
1684751602630.png

Piątek, 26 maja:

#1 Trening ▶ 13:30
#2 Trening ▶ 17:00

Sobota, 27 maja:
#3 Trening ▶ 12:30
#Kwalifikacje ▶ 16:00

Niedziela, 28 maja:
#Wyścig ▶ 15:00

1684751845007.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Circuit de Monaco
Lokalizacja: Monako
Pierwsze Grand Prix: 1950
Długość toru: 3.337 km
Liczba okrążeń: 78
Całkowity dystans wyścigu: 260.286 km
Rekord okrążenia: Lewis Hamilton (2021) - 1:12.909

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Monako - 1 trening, piątek 13:30
Hamilton - Stroll
Kurs: 2.50
Bukmacher: STS/Totalbet/forbet
Analiza:

Mercedes do Monako przywozi praktycznie w polowie zmieniony bolid. Nowe szerokie sekcje boczne, calkowicie zmienione przednie zawieszenie, nowa podloga. Jest to najgorszy mozliwy tor w kalendarzu do wprowadzania tego typu modyfikacji. Na ciasnym, ulicznym torze w Monako trzeba miec duzo pewnosci i przewidywalnosci w prowadzeniu auta. Takie ogromne zmiany beda potrzebowac bardzo duzo sprawdzania i nie sadze zeby Mercedes skupil sie na szybkich okrazeniach od razu w FP1. Gram na Strolla bo kursik ladny a Merc pewnie skupi sie na spokojnym poznawaniu nowego bolidu i nie beda szarzowac od poczatku.
 
Ostatnia edycja:
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Przed nami najbardziej emocjonujące kwalifikacje w kalendarzu czyli kwalifikacje w Monako, które nierzadko dostarczają większych emocji niż niedzielne wyścigi.
Moje propozycje H2H, kursy z Forbet

Tsunoda - De Vries
Tsunoda lepszy @1.40

Wydaje się to być dobra propozycja do ako, Tsunoda bardzo solidnie jeździ w tym sezonie pomimo dość niekonkurencyjnego sprzętu, póki co Yuki we wszystkich wyścigach dojeżdżał na 10 lub 11 lokacie. Jego perspektywy w F1 są dobre, w przeciwieństwie do De Vriesa dla którego debiutancki sezon może być pierwszym i jedynym, być może nawet niepełnym jeśli nie poprawi wyników. Stawiam, że Yuki znów pokona swojego zespołowego partnera.

Norris - Stroll
Stroll lepszy @1.60

Stroll w trzecim treningu osiągnął ładny czas dający 3 miejsce. Poprzedni wyścig w Miami Stroll może uznać za bardzo nieudany, dopiero 12 miejsce a w kwalifikacjach blamaż w porównaniu do Fernando który stanął na podium. Myślę że dziś Stroll pokaże więcej klasy niż w USA, w kwestii sprzętu jakim dysponuje jest on klasę wyżej niż Lando i jego McLaren.

Hulkenberg - Albon
Hulkenberg lepszy @1.68

Niemiec dysponuje lepszych samochodem, zarówno jeśli chodzi o tempo jak i awaryjność. Williams potrafi powalczyć z innymi zespołami jednak Monako nie jest torem, który pasuje im idealnie odpowiada. Myślę, że doświadczony Niemiec dla z siebie wszystko, wysoka pozycja w kwalifikacjach może zapewnić punkty Haasowi w jutrzejszym wyścigu gdzie wyprzedzanie jest bardzo trudne. W sesjach treningowych w Monako Hulk prezentował lepsze tempo niż Alex.

Leclerc - Sainz
Leclerc lepszy @1.87

Leclerc w swojej ojczyźnie spróbuje na pewno przerwać serie niepowodzeń jaką są dla niego występy tutaj. Rok temu Pole a zwycięstwo odebrane przez błędy strategiczne Ferrari. Monakijczyk wielokrotnie pokazywał że jeśli chodzi o tempo kwalifikacyjne to należy do absolutnego topu. Stawiam, że pokona on w kwalifikacjach swojego zespołowego partnera, który również potrafi pokazać klasę i dobre tempo jednak niejednokrotnie miewał duże wahania formy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +631
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Sainz przed Alonso w kwali @2,20 fortuna
Elegancki kurs, u innych w okolicach 1,85. Obydwa bolidy powinny być tu szybkie i walczące z ReBullem lepiej niż na innych torach. Nie lubię stawiać na ferrari, zbyt często coś zawalą ale w kwalifikacjach dziś liczę im się to nie "uda". Carlos był szybszy od Fernando we wszystkich trzech sesjach treningowych :devilish:
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Będzie ciasno w czubie, Monaco to wiadomo jaki tor, jeden błąd i może być koniec. Ja już tradycyjnie stawiam na Checo. Lubi tu jechać a bolid coraz bardziej spasowany

Perez win kwalifikacje kurs 6,5 fortuna
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Monako - kwalifikacje, sobota 16:00
Typ: Czerwona flaga podczas kwalifikacji - TAK
Kurs: 1.60
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Byle co sie nie stanie w Monako i od razu wywieszana jest czerwona flaga. W kwalifikacjach kierowcy beda cisnac na maxa wiec o jakis wypadek nie bedzie trudno. Do jakiegos dubla mozna dorzucic.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1963
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Dokładam live na fortunie Alonso NIE będzie w TOP3 @2,89 (jest 1,35 na miejsca 1-3 też). Coś im się chyba pomyliło, sorry Fernando ale nie dziś.

Edit bo pisane na szybko. Nie sądzę by Alonso miał pokonać dwa RedBulle i Leclerca, nawet z Sainzem moim zdaniem nie wygra (pisałem wyżej). Hamilton też będzie groźny. Hiszpan skończy na miejscach 4-6 ;)
 
Ostatnia edycja:
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Dokładam live na fortunie Alonso NIE będzie w TOP3 @2,89 (jest 1,35 na miejsca 1-3 też). Coś im się chyba pomyliło, sorry Fernando ale nie dziś. 💣

Edit bo pisane na szybko. Nie sądzę by Alonso miał pokonać dwa RedBulle i Leclerca, nawet z Sainzem moim zdaniem nie wygra (pisałem wyżej). Hamilton też będzie groźny. Hiszpan skończy na miejscach 4-6 ;)
to mnie wyleczył Fernando
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Leclerc zostanie cofnięty o trzy pola startowe za blokowanie Norrisa. Monakijczyk do jutrzejszego wyścigu wystartuje zatem z P6. Awansują Esteban Ocon, Carlos Sainz i Lewis Hamilton.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Monako - wyścig, niedziela 15:00
Typ: Czerwona flaga podczas wyścigu - NIE
Kurs: 2.35
Bukmacher: Betcris
Analiza:

Kluczem jest czy bedzie padac czy nie. Na ten moment szanse na to jakies sa ale nawet jesli ma byc deszcz to ma on byc niewielki. Wiekszosc rzeczy rozwiazuje za pomoc zwyklego SC albo VSC. Czerwona flaga jest ostatecznoscia i raczej sie jej nie uzywa w wyscigach. Poza tym sciganie w niedziele raczej jest nudne i przypomina procesje. Pobieram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3062
Parkinson 26,8K

Parkinson

Użytkownik
Co do czerwonej flagi to raczej się pojawi - na torze jest kilka miejsc w których kolizja z automatu powodować będzie czerwień..

ode mnie na dzis:

Leclerc TOP3 @ 4.50 (sts) - jak dla mnie spore value. Jesli Charles szybko poradzi sobie z Lewisem to potem już z łatwością połknie Ocona (ktory pewnie bedzie juz wyprzedzony przez Sainza). Potem jakiś team orderek bo w koncu Leclerc jedzie u siebie. Po cichu licze tez na ciekawe pojedynki, moze jakies kontakty Maxa z Fernando.

PEREZ TOP6 @5.00 (sts) - tu już podchodzę z dystansem bez wiekszych analiz - punkty dla Pereza powinni wpasc. Top 6 będzie jesli z pomoca przyjda kolizje/SC/czerwone flagi no i opady ktore pojawiaja sie powoli na radarach w okolicach toru.

Piękno AKO 22.50 lecz polecam pograć to w singlach.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja ryzykuje. Szanse są na deszcz, bandy blisko. Idę w kierunku Lewis. Każdy kocha tu wygrywać, Lewis wie jak to się robi

Hamilton miejsca 1-3 kurs 3,5 fortuna⛔ było blisko ale i daleko jak na Monte Carlo
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom