>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

$7 free

milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Miał ktoś problemy z instalacją ? Tak długiej instalacji jeszcze nie widziałem, w dodatku ciągle mam jakieś błędy . Czy to tylko u mnie i mój komp jest p****any czy wy też tak macie ?
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Miał ktoś problemy z instalacją ? Tak długiej instalacji jeszcze nie widziałem, w dodatku ciągle mam jakieś błędy . Czy to tylko u mnie i mój komp jest p****any czy wy też tak macie ?
tylko u ciebie, wszystkie kasyna RIVALa instalują się bardzo szybko !
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
no więc tak, zleciłem wypłatę w środę na MB, napisali mi w piątek żebym przesłał im kopie dowodu i kopie rachunku bankowego, wysłałem im kopie dowodu i scan konta w Moneybookers, dzis rano zapytałem ich kiedy mogę spodziewać się kasy, napisali że w tym tygodniu pieniaze będą na koncie... jak się pojawią odrazu dam znać...
 
S 24

snuz123

Użytkownik
sorry chłopaki, że nie pisałem w tym temacie zapomniałem już o nim. Wypłacają kasę więc możecie wpłacać ???? pozdro
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
po tygodniu od zlecenia wypłaty, kasa dziś pojawiła się na Moneybookers ???? kurs po jakim przeliczyli dolara to 3,15 pozdro
 
O 0

orange00

Użytkownik
zgadzam sie że gra Cosmic jest zaje...sta ???? ugrałem właśnie ponad 370 $, jak sie odpalą 2 rakiety to OGIEŃŃŃŃ ???? i ponawiam pytanie czy depozytem trzeba zrobić obrót?
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Wygrałem na Cosmic razem ok.800 Euro hehe ???? Obrót oczywiście zrobiony;] Czyli teraz jak wpłacę przez MB 25 Euro to od razu mi wypłacą? Żeby jaj nie było pózniej...
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Wygrałem na Cosmic razem ok.800 Euro hehe ???? Obrót oczywiście zrobiony;] Czyli teraz jak wpłacę przez MB 25 Euro to od razu mi wypłacą? Żeby jaj nie było pózniej...
to jest rival, nie ma max cash out i jeśli chcesz bonus od depo to go najpierw wybierasz w cashierze, wpłacaj i wypłacaj ładne sianko ...

przy okazji, powiedz jak grałeś, czy tylko na tym, jaka stawka i ogólnie coś :-D
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Ale wypłacic mogę 100 prawda? ???? dobre i 400 zeta ???? Grałem tylko na Cosmic. Jak trafisz na 10 darmowych spinów to juz masz kupe kasy. Bo tam zawsze trafia sie rakieta która nabija sianko ???? Grałem za 0,7 Euro stawke. dopiero jak wygrałem 400 Euro ja kreceniu grałem za 7 zeby zrobic obrót.
 
O 0

orange00

Użytkownik
a ja właśnie ugrałem 947 $ na tym Cosmic, zwiększyłem stawke do 10$ żeby jak najszybciej obrót zrobić i mi wszedł akurat ten bonus sie strzela w te kulki i jest na koncie tak jak pisałem 947 dolców, ma ktoś pomysł jak od nich wypłacić wiecej niż te 100 ?
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
ja mialem razem z depozytem ponad 200$ i zlecilem wypłate na 125$ bo tak mi nawet napisal support jak sie ich zapytalem. a reszta kasy poprostu zniknela z konta, więc nie wypłacisz wiecej niż 125$ (czyli 100$-bonus i 25$-depozyt) i na nic się zdadzą sztuczki! zadnego borotu depozytem nie robilem, poprostu wpłacilem kase a za minutę zlecilem wypłatę na MB, wyślijcie sami do nich skan dowodu, ja tak zrobilem i napisali zeby jeszcze przeslac skan konta i tak zrobilem, gdybym nie napisal to pewnie by wyplata wisiala, wiec dla przyśpieszenia tranzakcji wysyłajcie im scany.
 
Do góry Bottom