>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 Euro

Status
Zamknięty.
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Do mnie tez sie odezwala w koncu ????

Chyba nie ma max-cashouta jednak. Jest dobrze.

zalatwione ????

ultimate fight. champion. praktycznie caly obrot na nim x dwa ;]
+
jakis slot co dal ostro - chyba lotto madness
 
gunner84 0

gunner84

Użytkownik
Witam
Czy ktoś już wypłacił od nich pieniądze??
Wiadomo już jaki jest maksymalny cashout??
Pytam tutaj bo livechat się nie odzywa.
 
bacaole 16

bacaole

Użytkownik
nie wiem co jest. Udało mi się obrócić bonus zostało mi 90 E napisali ,że muszę wpłacić depozyt i bedę mógł wypłacić. Wpłaciłem 20 E i kiedy zlecam wypłatę pisze:

We&#39;re sorry, but you can not withdraw the requested amount due to insufficient funds in your gaming account. Please choose a smaller amount. Good luck!
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
nie wiem co jest. Udało mi się obrócić bonus zostało mi 90 E napisali ,że muszę wpłacić depozyt i bedę mógł wypłacić. Wpłaciłem 20 E i kiedy zlecam wypłatę pisze:

We&#39;re sorry, but you can not withdraw the requested amount due to insufficient funds in your gaming account. Please choose a smaller amount. Good luck!
Zablokowałeś bonus od depo?
 
bacaole 16

bacaole

Użytkownik
zleciłem 90 E i przyjeło, ale mój depozyt 20 E już nie


P.S. dobra już wiem bonus który zleciłem 90 E przyjeło, a od tych 20E odjeło te 7E
jest git
 
bacaole 16

bacaole

Użytkownik
Dziwne najpierw odpisali mi z supportu, że spełniłem wymagania dotyczące obrotu, a dziś dostałem wiadmość, iż musze obstawic jeszcze €222.43 in allowed games before requesting another withdrawal i cofneli wypłatę
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
bonus nadal aktualny, nie wiem czemu ale dostalem walsnie maila ze dopisali mi 7$ ????
czy ktos wypłacił z tego kasyna ??
Ja wyplacilem 120 euro izi, obrot , blokada bonusa - depoozyt i wyplata - wszystko bez problemow. Polecam kontaktowac sie przez email, bardzo sympatyczny support.
 
dudagracz 25

dudagracz

Użytkownik
Jakby ktos jeszcze probowal pograc ta promocją to teraz warunki są następujące:
40x obrot, dozwolone sloty + zdrapki. ruletka BJ itp nie wliczaja sie do obrotu pomimo ze naliczają się comp. points. Maxymalna wypłata 100$. Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom