>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6e betsafe

artur202 4

artur202

Użytkownik
niebywałe szczęście mnie dzisiaj spotkało, nie dostałem jeszcze tego vouchera na 6 euro i wysłałem przed chwilą do supportu pytanie dlaczego to tak długo trwa i kiedy dostane voucher na ich nieszczęście odpowiedzieli mi w 23 minuty co wiązało się z tym,że musieli mi wysłać vouchera na 10 euro lol, tzn. szczęście do kwadratu.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
No to bosko, ale co to kogo obchodzi? mamy zrobić nalot na support, żeby jeszcze zdjeli promocje za czas odpowiedzi supportu? Niedługo u bukmachera będzie tak , że promocja od pierwszego depo będzie -50% &quot;Wpłać do 100zł a my odejmiemy z Twojego konta 50% wartości depozytu!!&quot;
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
No to bosko, ale co to kogo obchodzi? mamy zrobić nalot na support, żeby jeszcze zdjeli promocje za czas odpowiedzi supportu? Niedługo u bukmachera będzie tak , że promocja od pierwszego depo będzie -50% &quot;Wpłać do 100zł a my odejmiemy z Twojego konta 50% wartości depozytu!!&quot;
nie, ja tylko informuje,że jeszcze nie dostałem vouchera 6 euro i chciałem sprawdzić czy ktoś jeszcze czeka, czy wszyscy już dostali wieczorem, bo jak widzisz temat zgasł wczorja po 21 i narazie cisza, wiec mam prawo dopytać a to,że dostałem 10 euro to drugorzędna sprawa i całkowity przypadek.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Pewnie, że masz prawo ja tego nie neguje, ale wiesz zaraz support będzie odpisywał po godzine każdemu bo poleci do niego milion maili typu jak ma na imie krowa w lewym górnym logo Betsafe schowana za literką B i przed literką F i wiesz. A fakt temat ucichł bo chyba za tymi kilkoma osobami(Chyba 3) jakoś nikt nie dostał.
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Jak także postanowiłem do Nich napisać i oto ich odpowiedź :

Witam,

Odnotowaliśmy bardzo duże zainteresowanie naszą promocją. Jeżeli został Pan fanem Betsafe na portalu Facebook do godziny 17:30 dnia wczorajszego, prosimy o ponowne sprawdzenie skrzynki odbiorczej oraz kliknięcie w przycisk „Aktualizacje” w godzinach popołudniowych. Serdecznie przepraszamy za opóźnienia.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Dokładnie oni prześlą kody typu 1234567 tak żeby nie było ze nie przesłali ale zrobią to o 23.59 a ze nikt nie zdąży to już nie ich sprawa oni swoje zrobili.
 
Do góry Bottom