>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

64$ free play

kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Nie wpisałeś adresu ...
Jak nie wpisałem jak wpisałem ???? i mi to wyskakuje
Nie ważne i dobrze że się nie zarejestrowałem bo ta kasa to tylko na NCAA gadałem na lajfczat:p a piłki nie można grać ????
 
adrjan77 37

adrjan77

Użytkownik
chyba z 5 razy było podkreślane że tylko i wyłącznie na NCAA, więc nie musisz się chwalić że na lajfczacie gadałeś,
czekam na odzew supportu
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Jak nie wpisałem jak wpisałem ???? i mi to wyskakuje
Nie ważne i dobrze że się nie zarejestrowałem bo ta kasa to tylko na NCAA gadałem na lajfczat:p a piłki nie można grać ????
Pewnie uzyles niedozwolonych znakow albo polskich znakow :jezora:
 
wacla200 0

wacla200

Użytkownik
prosze mi powiedziec jak sie zalogowac do kasyna bo chce sprawdzic czy mam juz tam kase hellp bo cos takiego mi sie przy logowaniu pojawia
ERR_AUTH_FAILED
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
na ślepo sie fajnie gra ???? Ja szukam czegos odnosnie tego, ale tylko drabinke mam. Ciezko bo duze handicapy dali...
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Dzisiaj na SportKlubie chyba lecial mecz... Villanova grala, calkiem dobrze grali :p
W kasynie to Amerykanska ruletka i Single Zero sie wliczaja?
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Bardzo jestem ciekawy czy faktycznie bedzie sie dalo cokolowiek wyplacic, czy nie zmienia obrotu itd...
Free play:64 to dosyc duzo, chyba ze sa pewni ze i tak wiekszosc przegra wszystko....
 
Do góry Bottom