>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 22-25.08.2014r.

M 3

mlody_typ-116231

Użytkownik
Kosecki dzis jako kapitan, szkoda ze Pinnacle nie daje oferty na strzelcow bo bral bym w ciemno jego gola dzis.

edit// ok biore over 2,5 1.83 Pinnacle.Jak dla mnie sama Legia moze go pokryc, podrazniony Orlando Sa + Kosecki zmotywowany z opaska kapitana to jak dla mnie gwarancja goli. W dodatku dochodzi najslabsza jak dla mnie defensywa w Ekstraklasie.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Kosecki dzis jako kapitan, szkoda ze Pinnacle nie daje oferty na strzelcow bo bral bym w ciemno jego gola dzis.

edit// ok biore over 2,5 1.83 Pinnacle.Jak dla mnie sama Legia moze go pokryc, podrazniony Orlando Sa + Kosecki zmotywowany z opaska kapitana to jak dla mnie gwarancja goli. W dodatku dochodzi najslabsza jak dla mnie defensywa w Ekstraklasie.

młodyś i głupiś jeszcze....
Ja jestem kibicem Legii od urodzenia ale potrafię oszacować zamiary na możliwości....
 
M 9

matu

Użytkownik
nie wiem o co ci chodzi, wiele sie nie pomylilem. Ciekaw jestem co ty zagrales ? Pewnie poszlo grubo za 5 zl na korone.
Lepiej przegrać grając value po kursie 11, niż brać bezmyślnie 1,83 kiedy tak wiele wskazuje na zdarzenie odwrotne.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Ja przejdę do rzeczy bo panowie wyżej zajęci są nie lada awanturą...

Ruch Chorzów vs Lech Poznań
Under 2,5✅
@ 1,80

Ruch po mocno underowych spotkaniach w le podejmuje na własnym stadionie, Lecha. Który jest niby faworytem w tym spotkaniu, ale...
Moim zdaniem jeśli nawet Lech jest faworytem to rozpędzony ruch (nie odpadnięcie w le) nie da sobie nastrzelać na własnym obiekcie jakiejś dużej ilości bramek...
Zaraz mecz więc powiem co myślę, krótko i zwięźle....
UNDER 2,5 PO BARDZO KORZYSTNYM JAK NA OWE OKOLICZNOŚCI SPOTKANIA CZYLI, DOBRA GRA RUCHU NA 0...
Sory że analiza krótka i wgl.... nie taka jak niektórych która czyta się do połowy a potem a chu... zagram jak piszę... ale zaraz mecz!!!!!! UNDER, UNDER!!
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Lepiej przegrać grając value po kursie 11, niż brać bezmyślnie 1,83 kiedy tak wiele wskazuje na zdarzenie odwrotne.
zluzuj, wakacje się kończą za tydzień może wkońcu skończa sie też analizy legia (-x) i fcb (-x) :grin::grin::grin: a jak nie to wkońcu pokolenie fcb przegra już kieszonkowe i będzie spokój...

GKS Bełchatów - Piast Gliwice X2 - 1.68 ✅ ✅ ✅
Bah
Pewnie znów wielu uzna ten typ za szalony, w końcu GKS jest na górze tabeli a Piast w ogonie ale patrząc na formę obu drużyn zaryzykuje stwierdzenie że forma GKS spada a piastunek zwyżkuje. Przede wszystkim Piast gra coraz lepiej w obronie, z Wisłą i Ruchem stracił tylko 1 bramkę a z Pogonią na 0. GKS po świetnym początku ostatnie spotkanie z Podbeskidziem bardzo asekuracyjnie i dopiero w końcówce zdołali wyrównać. Piast miał ciężki terminarz na początku.. spotkania z Lechem, Wisłą, Ruchem, Portowcami, Lechią... teraz przyjdą spotkania z teoretycznie słabszymi rywalami i ja oczekuję że Piast się podniesie z dołka bo ma młody ambitny skład i potencjał w tej drużynie z pewnością jest. GKS owszem początek wyśmienity jak na beniaminka jednak w ostatnim spotkaniu nie zachwycił, a co najważniejsze gracze GKS-u grali przez 80 minut tak jakby wystarczał im remis, jakby walczyli w ekstraklasie o utrzymanie i cel już prawie osiągnęli, takie miałem wrażenie a z taką postawą w żadnej lidze na dłuższą metę się nie będzie wygrywać.
Pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi ale ja złamanego grosza nie postawię na tak pasywnie grający GKS Bełchatów.



----------
Podajemy wyjściowy skład oraz kadrę PGE GKS Bełchatów na rozpoczynający się o godz. 18 ostatni mecz 6. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Piastem Gliwice. W naszej drużynie w porównaniu z ostatnim spotkaniem są cztery zmiany.
Na prawą obronę wraca Adrian Basta, w środku pomocy pauzującego za kartki Patryka Rachwała zastąpi Damian Szymański, dla którego będzie to debiut w wyjściowym składzie w T-ME, na prawym skrzydle zobaczymy Pavla Komolova a w ataku po dwumeczowej absencji wystąpi Bartosz Ślusarski. Giekaesiacy rozpoczną dzisiejszy pojedynek w ustawieniu 1-4-2-3-1:
Arkadiusz Malarz (kpt) - Adrian Basta, Paweł Baranowski, Błażej Telichowski, Adam Mójta - Grzegorz Baran, Damian Szymański - Pavel Komolov, Kamil Poźniak, Michał Mak - Bartosz Ślusarski
W rezerwie pozostają: Emilijus Zubas, Marcin Flis, Szymon Sawala, Andreja Prokić, Łukasz Wroński, Bartłomiej Bartosiak oraz Daniils Turkovs
Info ze strony GKS-u
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
iwooo 72

iwooo

Użytkownik
GKS – Piast

Krótko. GKS jak na razie nie przegrał a Piast nie wygrał. Nastroje w drużynach odmienne. Kto interesuje się T-Mobile Ekstraklasą wie, że GKS pierwsze połowy ma zdecydowanie lepsze jak drugie. Teoretycznie GKS nie powinien mieć problemów ale mimo dobrych wyników nie przekonują mnie swoją grą. Zwycięzcy w tym meczu nie będę typował a do dubla gram:

GKS – Piast gol w pierwszej połowie: kurs: 1,50 (buk: bet365). ⛔

ewidentny karny dla GKS powinien być w pierwszej połowie :-(
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
GKS Bełchatów 0 - 0 Piast Gliwice
W dzisiejszym meczu za faworyta uważa się GKS. Czwarte miejsce w tabeli, brak porażki czy pokonanie Legii. Tak, to musi być faworyt jeśli gra przeciwko drużynie Piasta, który ma przedostatnie miejsce w tabeli, nie wygrał meczu. Jednak moim zdaniem dzisiaj właśnie ta drużyna ma szanse na przełamanie. Dlaczego tak sądzę? Spójrzmy na wyniki: porażki z Lechem, Lechią raczej ujmy nie przynoszą chociaż styl w jakim przegrali niestety nie zachwycił. Mimo to w dwóch ostatnich meczach można było zaobserwować poprawę. Chodzi mi głównie o defensywę. Dwa mecze i jedna stracona bramka. GKS natomiast bardzo udanie rozpoczął sezon. Solidna gra całego zespołu, w dobrej formie bracia Mak czy w pierwszych meczach /jak grał/ Ślusarski spowodowały, że beniaminek jest w czubie tabeli. Sporo zawdzięczają również terminarzowi, który oszczędził im trudnych rywali (jak zagrała z nimi Legia to pamiętamy).
Jak wspomniałem, w tym spotkaniu doszukiwał będę się małej niespodzianki. Piast stać na to by z Bełchatowa wywieźć przynajmniej jeden punkt. Ich gra z meczu na mecz pomału wygląda coraz lepiej. W ramach ciekawostki zwrócę uwagę na fakt, że ostatnie pięć meczy między tymi drużynami kończyło się wygraną gości.
Moja propozycja:
Piast dnb (około 2.95) zwrot
 
Do góry Bottom