>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6 kolejka Serie A (2-3 października 2010)

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Derby Włoch wychodzą przed szereg meczów 6 kolejki. W niedzielny wiezcór na San Siro Inter zagra z Juventusem. Wszystkie wcześniejsze wyniki pójdą na bok i będzie walka na całego tu i teraz.
Inne ze spotkań nie mniej ciekawe. Na San Paulo zawita Roma, która wkońcu wygrała i w poprzedniej kolejce z Interem, a także z Cluj w LM. Ale to nie koniec bo rywalizacja FIorentiny z Palermo czy Parmy z Milanem także zapowiadają się interesująco. Łatwiejsze mecze zapowiadają się dla Lazio czy Genoi. Może pierwsze zwycięstwo zaliczy wkońcu Udinese?
SKłady i absencje z La Gazetty -&gt; http://www.gazzetta.it/Calcio/prob_form/06_giornata.shtml
Zapraszam do dyskusji ;)
 
M 19

manyolo

Użytkownik
Inter-Juventus
Inter over 1.5 gola
kurs 1.85
Mistrzowie Włoch prezentujący solidną formę zarówno w defensywie jak i w ofensywie podejmują na swoim obiekcie zespół Juventusu, który jeśli chodzi o siłę ataku wiele nie ustępuje zespołowi gospodarzy, natomiast jeśli chodzi o defensywę to różnica jest bardzo duża oczywiście na niekorzyść przyjezdnych. Inter jest faworytem tego spotkania, od grania na czystą jedynkę odstrasza mnie trochę fakt że Juve w porównaniu do kiepskiego początku sezonu z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej i być może w meczu na San Siro będą już w optymalnej dyspozycji. Tak czy owak Inter będąc po &quot;spacerku&quot; z Werderem w CL i mając jeden dzień odpoczynku więcej od grającego ciężki mecz w czwartek Juventusu, powinien ten mecz wygrać, lecz jedna bramka może nie wystarczyć aby ten cel zrealizować ,stąd mój typ .
Napoli-Roma
1X
1.40
Przed meczem Romy z Interem napisałem ze ewentualna wygrana Romy być może sprawi że zespól ten zacznie prezentować się lepiej.Dobrze że urzyłem zwrotu &quot;być może&quot; ponieważ nie widzę zespołu ze stolicy Włoch wyjeżdżającego z Neapolu z trzema punktami. Wracając do szczęśliwego zwycięstwa z Interem, to spodziewałem się Romy walczącej z większą determinacją a na wyróżnienie zasłużył tylko Menez oraz ten o którego formę obawiano się najbardziej czyli bramkarz Lebont. Ponadto Inter sprawiał wrażenie drużyny którą satysfakcjonował remis , a takie nastawienie zemściło się w 90 minucie. Po zespole Napoli nie spodziewam się gry na remis, jestem pewien ze Napoli powalczy o zwycięstwo , co przy obecnej nie najwyższej formie Romy jest bardzo prawdopodobne.
 
M 0

maloney

Użytkownik
Udinese - Cesena
typ: Cesena
kurs: 4.70
buk: Bwin
Bardzo interesujący kurs na zwycięstwo ceseny i warty zastanowienia. Chociaż Cesena przegrała ostatnie 2 mecze, to wcześniej zaliczyło zwycieśtwo z Milanem. Niestety jest to drużyna nieprzewidywalna, a co za tym idzie duże prawdopodobieństwo jest że padnie remis (kurs 3,35). Ja jednak jestem skłonny postawic jakąś skromną sumę ;) ze względu na rywala. Udinese jest ostatnie w tabeli z dorobkiem 1 punktu, który właśnie zdobyła w ostatniej kolejce (też daje do myślenia czy przypadkiem nie jest to zapowiedź jakiejś lepszej formy).
Na pewno nie jest to pewny typ, ale warto się zastanowić nad niespodzianką Ceseny i postawić chociażby na remis. Ja się cały czas zastanawiam ???? .
 
barca071 1

barca071

Użytkownik
Spotkanie: Parma - AC Milan
typ: AC Milan wygra różnicą 2 bramek lub więcej
kurs 4.00
bukmacher: gamebookers

analiza: Piąty w tabeli AC Milan podejmuje szesnastą Parmę. Po dobrym poczatku sezonu Milan ostatnio troche zwolnil, ale uwazam ze to najwyzszy czas aby sie przebudzic i pokazac ze beda sie oni liczyc w walce o czolowe lokaty w Serie A jak i w lidze mistrzów. Druzyna z Mediolanu w tym sezonie nie zasmakowala jeszcze wyjazdowego zwyciestwa i wlasnie dzis beda mieli do tego dobra okazje. Co prawda Parma w dotychczasowych dwoch spotkaniach u siebie zdobyla cztery punkty, ale nie prezentuja oni dobrej pilki dlatego uwazam ze goscie nie beda mieli problemow z ich pokonaniem. Dlaczego az roznica 2 goli ? Siła napadu w Milanie jest tak duza ze w koncu musza to pokazac na boisku. Regularnie bramki zdobywa Ibra, pora aby dzis dolaczyla do niego reszta z ofensywy.
 
M 19

manyolo

Użytkownik
Jeśli chodzi mecz Udine-Cesena to wynik będzie zależał głównie od tego z jakim nastawieniem przystąpią do tego spotkania zawodnicy Ceseny. Jeśli pojadą po 3 punkty to pewnie ten mecz przegrają, natomiast jeśli ich gra polegać będzie na zabezpieczeniu dostępu do własnej bramki , plus kontra od czasu do czasu to remis a może i zwycięstwo to wyniki bardzo realne.Maloney nie trafienie kursu po 4.7 czy po 2.0 na podwójną szansę ,poza oczywiście stratą finansową wielkiego wstydu nie przynosi , ale zapewniam Cię ze boli bardziej jeśli mecz sobie odpuścisz a padnie wynik jakiego się spodziewasz. Decyzja należy do Ciebie
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja podzielam typ Madzika.
Udine słabo zaczęło sezon, ale powoli widać, że stabilizują formę oraz będą zdobywać krok po kroku punkty odbijając się od dna.
Jak widać po składzie grają tam zwodnicy, którzy są znani na boiskach Serie A na czele z jednym najlepszych włoskich piłkarzy - Di Natale.Dochodzi do tego solidny bramkarz, Asamoah, Inler czy Zapata.
Cesena to beniaminek, który radzi sobie dobrze, ale dziś wydaje mi się, że to Udine zainkasuje 3 punkty bo z kim mają wygrywać jak nie z &#39;&#39;nowymi&#39;&#39; w lidze ?
Udine @ 1.7 / Bet365
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
PARMA - MILAN
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,75 Betclic✅0:1
Parma przede wszystkim bez Giovinco czyli swojego głównego kreatora gry do przodu. W tyłach są dobrze zorganizowani i nie tracą zbyt wielu bramek. A w Milanie wiele zależy od Zlatana. Dośc powiedziec, że ostatnie mecze to jak Rossoneri cos wpakują do bramki rywala to tym strzelcem jest przeważnie Ibra. Z samej gry również nie zachwycają. Pato wraca do kadry na ten mecz,ale spodzeiwam się wyrównanego starcia i przede wszystkim młócki w środku pola bardziej.
PARMA : Mirante - Zaccardo, Paci, Lucarelli, Antonelli - Candreva, Morrone, Gobbi - Angelo, Crespo, Marques,
MILAN : Abiatti - Abate, Nesta, Thiago Silva, Antonini - Boateng, Seedorf, Pirlo - Robinho, Ibrahimovic, Ronaldinho
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
PARMA : Mirante - Zaccardo, Paci, Lucarelli, Antonelli - Candreva, Morrone, Gobbi - Angelo, Crespo, Marques,

MILAN : Abiatti - Abate, Nesta, Thiago Silva, Antonini - Boateng, Seedorf, Pirlo - Robinho, Ibrahimovic, Ronaldinho[/font][/quote]



Poprawiam kolege Boateng zaczyna mecz na ławce a w jego miejsce gra Gatuso.
Moim zdaniem typ na milan warty uwagi. Dróżyna milanu z meczu na mecz gra coraz lepiej i wydaje mi sie ze dziś powinna wygrac tym bardziej że w dróżynie Parmy nie zobaczymy Giovinco który leczy kontuzje a jest to zawodnik bardzo wyróżniający się w Parmie. Milan ma bardzo dobra kadre, ławka rezerwowych jest bardzo mocna i trener ma ogromne możliwości rotacji skladem. Pato wraca po kontuzji co jest bardzo ważne na pewno wejdzie w zależności od wyniku. Moim zdaniem Gatuso nie powinien grac w tym meczu bo w tym momecie jest poprostu slabszy od Boatenga. Gra Sedorf i bardzo dobze bo to zawodik z nieprzecietnymi umiejetnosciami. Parma nie lezy Milanowi bilans Milanu w meczach z Parma na wyjezdzie to 7-5-7 wiec wyrownany a bilans bramkowy 21-18 na kozysc Parmy.

Mój typ:
Milan 2.10
Milan DNB 1.45
 
simons 646

simons

Forum VIP
Poprawiam kolege Boateng zaczyna mecz na ławce a w jego miejsce gra Gatuso.
To są PRAWDOPODOBNE składy ???? a jeżeli chodzi o poprawianie to Gattuso ????
Patrząc na mecz i przed i teraz jak jest 0-1 HT wydaje mi się fajna opcją Robsona under 2.5, ale bym zaryzykował nawet under 1.5 za ladny kursik 3.75 ???? (b365)
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie: Inter - Juventus
Typ: powyżej 4,5 gola
Kurs: 6,10
Buk: Bet365

Analiza: Szlagier ligi włoskiej jakim niewątpliwie zawsze jest spotkanie Interu z Juventusem. Obie drużyny w tym sezonie imponują w ofensywie. W Interze świetnie spisują się Eto&#39;o, Sneijder czy Milito zaś w Juventusie Krasić, Iaquinta, Quagliarella czy Marchisio. Niestety, mankamentem obu ekip jest gra w obronie. Tracą stosunkowo dużo bramek jak na kluby włoskie, które jak wiadomo znane są przede wszystkim z dobrej gry obronnej. Inter dał wbić sobie 2 gole w meczu z Twente, zaś popisy Juventusu są nam powszechnie znane, chociażby z meczu z Lechem, gdzie stracili 3 bramki. 3 bramki zaaplikowali im też w tym sezonie Palermo i Sampdoria. Widać tutaj ewidentnie brak Buffona i słabość lini obronnej. Jeżeli chodzi o sytuację w tabeli to przed tą kolejką Inter był liderem, zaś Juve zajmowało 9. pozycję w tabeli. Stosunek bramek Interu to 8-3, zaś Juve 12-9 czyli wybitnie overowo. Liczę w tym meczu na dobrą dyspozycję snajperów i słabą postawą lini obronnych oraz bramkarzy. Dlatego też gram aż tak odważnie. Na koniec jeszcze kilka ostatnich meczów obu ekip:
29/09-10 Liga Mistrzów, Grupa A Inter vs. Brema 4:0
25/09-10 Serie A Roma vs. Inter 1:0
22/09-10 Serie A Inter vs. Bari 4:0
19/09-10 Serie A Palermo vs. Inter 1:2
14/09-10 Liga Mistrzów, Grupa A Twente vs. Inter 2:2
11/09-10 Serie A Inter vs. Udinese 2:1
30/09-10 Liga Europejska UEFA, Grupa A Man City vs. Juventus 1:1
26/09-10 Serie A Juventus vs. Cagliari 4:2
23/09-10 Serie A Juventus vs. Palermo 1:3
19/09-10 Serie A Udinese vs. Juventus 0:4
16/09-10 Liga Europejska UEFA, Grupa A Juventus vs. Lech Poznan 3:3
12/09-10 Serie A Juventus vs. Sampdoria 3:3
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Under Milanu wczoraj nie zawiódł, ale z tego co widziałem skrót meczu dzisiaj to było gorąco bo okazji na gole nie brakowało. A tutaj strzał zycia Andrei Pirlo!
http://www.youtube.com/watch?v=YetdxC1U770&amp;feature=player_embedded
VS
GENOA - BARI
Typ : Genoa @ 2,00 Betclic✅2:1 Genoa wyniki poniżej oczekiwań, ale w jednym z meczów u siebie z Fiorentiną zagrali już naprawde dobre zawody,ale brak wygranej zawdzieczają przede wszystkim świetnej postawie Sebastiana Freya. Bronił wtedy jak w transie. A sytuacji nie brakowało. Skład Genoi jest dobry. Wkońcu pora na ich zwycięstwo bo to co było ich atutem czyli gra na własnym stadionie póki co tym nie jest, ale pora to zmienic. A rywal wydaje się odpowiedni, a i kurs mnie zadowala;)
GENOA : Eduardo - Ranocchia, Dainelli, Chico - Rafinha, Veloso, Kharja, Criscito - Palacio, Toni, Mesto
BARI : Gillet- Belmonte, A.Massielo, Parisi, S. Massielo - Alvarez, Ghezzal, Almiron, Gazzi - Barreto, Castillo
-----------------
VS
FIORENTINA - PALERMO
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,80 Betclic ⛔1:2
Palermo póki co same overy prawie, w LE męczyli się z Lozanną u siebie. Wygrali dopiero po bramce w końcówce Maccarone. Teraz czeka ich trudny mecz z Fiorentiną. Typ trochę na przelamanie passy overów ze strony Palermo. Fiora dzisiaj oprocz tego, że od początku sezonu nie grają Mutu i Jovetic dzisiaj stracili Vargasa i D&#39;Agostino. Ponadto Frey w bramce spisuje się świetnie. Palermo może więc miec ciężko by coś strzelic.
---------------
Najciekawiej w tej kolejce będzie oczywiście na San Siro wieczorem. Ale tam nie ma co typowac. Owszem Inter faworytem, ale różnie to może się wydarzyc. Pamiętam, że kryzys Juve w poprzednim sezonie zaczął się właśnie od przegranej z Interem, więc moze po wygranej w tym meczu wrócą do lepszej passy ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dla mnie Genoa póki co gra z byt nieprzewidywalnie wiec odpuszczam to zdarzenie. W tym sezonie jeszcze nie wygrali u siebie, gdzie rok temu, na własnym terenie wygrywali większość spotkań, no może teraz będzie właśnie pierwsze zwycięstwo ale dla mnie nie po tym kursie.
Typ na Fiorentine under wydaje się być dobry. Już ostatnio myślałem o overowym przełamaniu Palermo w lidze, no i teraz bym to kontynuował. NIe licząc stałych braków w zespole - Mutu, Jovetic - drużyna Mihajlovica będzie jeszcze pozbawiona takich, cennych ofensywnych graczy, jak Vargas i D&#39;agostino, więc under wygląda zachęcająco.
Chievo - Cagliari 1 @ 2.42 Pinnacle
Kurs jak dla mnie bardzo fajny. Co prawda, pasuje mi tutaj nawet remis, bo Chievo u siebie standardowo nie wygrywa za dużo, a Cagliari z wyjazdami miewa problemy. Mimo to proponuje zagrać jedynkę, bo zdaje mi się Chievo ma lepszą forme, Cagliari nic specjalnego jak dla mnie póki co nie gra, a drużyna z Verony na chwilę obecną nieźle sobie radzi.
Lecce - Catania 1 @ 2.70 Betsson
W zasadzie analogicznie do tego wyżej
Bologna - Sampdoria 1x @ 1.38 b365
under 2.5 @
Bologna póki co pokazała, mocną defensywną grę. Sampdoria na wyjazdach najlepiej nie gra, więc ja bym tutaj widział underowe 1x , jakieś 0-0 nawet

Po takim kursie (1.6-1.7) trymałbym się z dala od grania na Lazio ...
Ciekawie sie zapowiada over w Neapolu też
 
barca071 1

barca071

Użytkownik
Spotkanie: Napoli - AS Roma
typ: AS Roma wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
kurs: 5.00
bukmacher:gamebookers
analiza: 7 w tabeli Napoli zmierzy się z 19tą Romą. Pozycja drużyny ze stolicy Włoch jak narazie jest bardzo zaskakująca, gdyż ostatni sezon zakończyli w znakomitej formie. Napoli zdecydowanie lepiej spisuje się na wyjazdach, u siebie jeszcze w tym sezonie nie zanotowało zwycięstwa. Natomiast Roma po bardzo słabym poczatku sezonu chyba wraca do formy. Wygrana w Serie A z Interem oraz w lidze mistrzów z Cluj bardzo dobrze to obrazuje. Typ na zwycięstwo Romy przy over 2.5, z racji że Rzymianie grają otwartą, ofensywną piłkę i zapewne stracą jakąś bramkę ale nadrobią to siłą w ataku.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Jak dla mnie ta kolejka Serie A zapowiada się dosyć ciekawie. Wczoraj znalazłem fajny typ na wirtualny pojedynek Valencia- Milan i wziąłem Walencję po kursie 2,05 ✅. Na dzisiaj widzę również sporo fajnych typów.
Napoli- Roma over 2,5 --&gt; 1,90
Fiorentina- Palermo over 2,5 bądź obie strzelą --&gt; odpowiednio 1,95 i 1,75
Genoa- Bari po kursie 2,00 podobnie uważam, jak Robson że to dobra opcja na singla można również dodać do ako, ale myślę że to dziś bardzo pewne spotkanie

Typy --&gt; Unibet
Pozdrawiam
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jak dla mnie ta kolejka Serie A zapowiada się dosyć ciekawie. Wczoraj znalazłem fajny typ na wirtualny pojedynek Valencia- Milan i wziąłem Walencję po kursie 2,05 ✅. Na dzisiaj widzę również sporo fajnych typów.
Napoli- Roma over 2,5 --&gt; 1,90
Fiorentina- Palermo over 2,5 bądź obie strzelą --&gt; odpowiednio 1,95 i 1,75
Genoa- Bari po kursie 2,00 podobnie uważam, jak Robson że to dobra opcja na singla można również dodać do ako, ale myślę że to dziś bardzo pewne spotkanie

Typy --&gt; Unibet
Pozdrawiam
Na przyszłość, bo mecze się zaraz zaczynają, daj jakieś chociaż drobne uzasadnienie. Under ze statystyk czy z innego powodu albo w tym rodzaju, jak nie to niestety będzie usuwane ???? Nie trzeba sie rozpisywac, wystarczy sensownie uzasadnić wybór, bo tak to wygląda prawie jakby było losowo ;)
 
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
Inter Mediolan - Juventus Turyn X HT @2,05 1,5/10 Expekt
miałem tego meczu nie grać, chcę go sobie spokojnie zobaczyć z szalikiem na karku i klubowym herben na sercu, jednak jakoś dziwnie się składa że zawsze od powrotu Juve do Serie A na San Siro do przerwy jest remis
po za tym jakoś wątpię aby Inter czy Juve w tym meczu mieli znaczącą przewagę, raczej młócenie w środku boiska
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom