Niee no bez przesady dzipkis. Widziałeś jak Barca grała z Levante?
Gdyby nie czerwona kartka to tam ze 2-0 by się pewnie skończyło.
Granada gra podobną piłkę, na kontrę, a już na pewno tak zagra z Barcą i to na wyjeździe. Będzie stał mur cały mecz i łatwo nie będzie.
Ten gol zza pola karnego dość ciekawy zakład, bo jak mają strzelić inaczej gola jak w polu karnym będzie stało 8-9 zawodników ???? , chyba że z karnego ????
Sobota, godz 16:00
Villarreal - Real Madrid Obie strzelą @ 1,62 ....4/10
Villarreal 'owalił' Levante 2-0 i nic dziwnego, ze gola nie stracili. Levante początek sezonu słabiutki. Z Barceloną z odrobiną szczęścia mogli strzelić gola, przy większej dawce nawet dwa. Z kolei i Barcelona tam mogła co najmniej dwa gole strzelić. Jak ktoś pisał na forum "antyfutbol" w wykonaniu Villarreal. No dobra, ale jak większość zespołów gra z Barcą? Czekają na kontry. Te kontry Villarreal miał niezłe. Naprawdę zabrakło tylko szczęścia, że tam gol nie wpadł. Jeszcze więcej, że stracili tylko jednego.
Z Granadą byli bez dwóch najlepszych zawodników, zarazem strzelców - Uche i dos Santosa. Z Gladbach też ich nie było, weszli dopiero w połowie drugiej połowy. Z Vallecano mieli słabiutką pierwszą połowę. Fajnie obudzili się w drugiej i fajnie kontrowali (na ogół). Uche miał ze 2 setki i zepsuł, bo mogło być wyżej niż 2-4. Meczu Eibar - Villarreal nie pamiętam, mimo że oglądałem kilka dni temu heh.
Real... defensywa słaba(jako ogół ; cała drużyna), trzeba przyznać, słaba po prostu. No, ale jak się napastnicy zaangażują w ofensywę, przebiegnie jeden drugi, trzeci te 50 metrów na speedzie z kontrą to potem nie ma sił wracać za każdą stratą. Villarreal raczej nie powinien podchodzić do Realu jak do Barcelony. Nie cofnie się tak, bo Real odda więcej posiadania piłki, niż Barca. Jedni i drudzy będą kontratakować, bo to ich gra. Real z Basel potrafił strzelić chyba 4 na 5 goli z kontry. Ronaldo w formie, potrafi czasem wygrać mecz. Widać było grę Reau gdyby tylko wyłączyć CR. Z Sociedad porażka 2-4. Z Cordobą z kolei prawie wszystkie sytuacje podbramkowe szły przez Cristiano.
Gdyby Villarreal w tym spotkaniu na wyjeździe to raczej bym nie obstawiał BTS, ale u siebie... Real będzie tylko czekał na kontry. Villarreal w sumie też.
Z kontr gole strzela się łatwiej, bo łatwiej znaleźć miejsce, zawodnika na dobrej pozycji. Obie drużyny z kontry grać potrafią!
Sobota, godz 22:00
Levante - Vallecano Goście over 5,5 rr @ 1,8...3/10
Levante - Vallecano 2 @ 2,4...3/10
Rayo póki co nie nabijało zbytnio tych rożych, ale teraz trafiają na rywala, który się lubi bronić i kontrować. Rayo ma słabą obronę i dzięki temu jakaś kontra może się udać, jednak nie sądzę, aby Levante wygrało. Już podałem typ na Rayo gdzieś.
Rayo potrafi się utrzymywać przy piłce. W tamtym sezonie byli na 2 miejscu pod zględem procentowego utrzymywania się przy piłce z liczbą 59,5%. Żeby nie powiedzieć "tuż" za Barcą to powiem "niedaleko" za Barceloną. Ale wyprzedzili Real, Balencię, Athletic, Celtę, Atletico. Niewiele zmienili taktykę i teraz średnio mają 57,4% posidania piłki. Będzie sporo okazji do nabicia rożnych, a i łatwo nie będzie strzelić gola Rayo, przewidując już ustawienie rayo (7-2-1 prawdopodobnie przynajmniej w praktyce, bo w teorii to wygląda inaczej )
I tak jak wspomniałem, Rayo póki co nie nabijało dużo rr.
Z Atletico nie jest łatwo, bo zamiast ich nabijać to zawodnicy z Madrytu im zabierali piłkę. Inny poziom...Z Derpotivo średnio było z utrzymywaniem się przy piłce. Z Elche 70% posiadania piłki i w efekcie 6 rr. Z Villarreal mieli dobrą pierwszą połowę, ale ogólnie ekipa mocna w obronie i nie łatwo było te rożne zdobywać (dobra defensywa mimo, że 2 gole stracili!) Bilbao kolejna dobra defensywa.
Teraz czas na Levante. Dobra defensywa, bo duża liczebnie. Będą raczej wybijać piłki, aniżeli je przejmować
Sobota, godz 18:00
Barcelona - Granada gospodarz over 7,5rr @ 1,83...3.5/10
Nie mogłem obok tego przejść obojętny! Granada bardzo ofensywnie, głównie na wyjeździe. Gra z kontry. Może tu być sytuacja, że 75-80% czasu będą bronić się dziesięcioma zawodnikami na max 30 metrze. Łatwo nie będzie się przedrzeć. Tak było z Levante, gdzie w pierwszej połowie już 6 rożnych było. Czy z Malagą 8 rożnych na cały mecz, która też jest raczej defensywną drużyną. Barcelona raczej nie powinna 'nastukać' tutaj goli tak defensywnej drużynie, przeciwko którym raczej nie lubią grać. O ile na padnie czerwo dla Granady ani dla Barcy i ci drudzy nie strzelą gola do 30 minuty to i w pierwszej połowie te rożne mają prawo wejść.
Sobota
Atl. Madrid - Sevilla 2 (+0,5 +1) @ 1,95...3/10
Atletico mnie zaskakuje... Po jednym niezłym meczu potrafią kolejny zagrać poniżej oczekiwań. W sumie to oni i w tamtym sezonie lubili wygrywać skromnie, nawet z najsłabszymi ekipami. Tu mają doczynienia z czołówką Hiszpańską. Sevilla o ile nie podobała mi się nie początku sezonu, o tyle wreszcie coś zaczyna moim zdaniem funkcjonować ok. Co mecz, jest lepiej. Sociedad mogli ze 3-1 punknąć. Ale Sociedad nie trybi jeszcze. Tak jak nie trybi Atletico, dlatego daje dość spore szanse Sevilli.
Atletico póki co 70% swoich goli strzelało głową...Zobaczymy, czy to się sprawdzi na Sevilli. Atletico zapewne u siebie będzie utrzymywać się przy piłce dłużej niż Sewilla. Sewilla raczej będzie szukać okazji z kontr. Mają fajnych, szybkich skłydłowych, a na kontrę to jest zabójstwo dla rywala! Atletico potrafiło zremisować 2-2 z Celtą to i z Sewillą nie powinni więcej niż 1 punkt wycignać. Sewilla mocniejsza jest. Nie sądzę, aby tutaj padła 2 bramkowa wygrana Atletico, nie ma mowy po prostu
Niedziela, godz 19:00
Real Sociedad - Valencia goście over 1,5 @ 2,25...3,5/10
Boje się dać tutaj na Valencie, bo Sociedad to jednak mocna ofensywa. Naprawdę dziwi mnie brak goli dla Sociedad z Sevillą. Dziwi mnie także tylko jeden gol dla Sevilli. Mogło być naprawdę więcej. Z Almerią co najmniej 3 powinni strzelić.
Pozwalają do dużej ilości akcji rywalom. Sami także potrafią zrobić. Tylko Valencia jednak mocna jest w defensywie. A może w pomocy raczej, bo rzadko dają dojść rywalom pod bramkę. Ale i defensywa oczywiście mocna Boje się, że Sociedad przebije się przez obronę Valencii i wpadnie coś, dlatego na wynik wolałbym nie dawać. Myślę, że Sociedad ma na tyle słabą defensywę, że Valencia wciśnie te dwie bramki. Mają bardzo dobre wyniki, a grali na ogół ze średniakami, a nie słabiakami. Mieli za przeciwnika Sewillę, z którą zremisowali, ale było sporo szans na wyjście z tego spotkania z trzema punktami! Z Malagą, Espanyolem i Getafe zasłużone zwyciestwa! Nie ma co się kłócić
Niedziela, godz 12:00
Getafe - Malaga 2 dnb @ 1,85...4/10
Getafe 2 gole na 5 meczów. Jednego zdobyli ze słabo grającym w defensywie Rayo i ogólnie ze słabą Almerią, na stadionie Getafe.
Nie tylko wyniki, ale i gra są słabe. Z Espanyolem nie zrobili żadnej bardzo dobrej sytuacji, może ze 2 niezłe były na cały mecz. Ogólnie ten mecz dość statyczny. Z Valencią dostali bęcki 3-0, od Sevilli 0-2 od Celty 1-3. Wszystkie porażki 'zasłużone', po słabej grze. Malaga wcale nie jest dużo słabsza od tych wyżej wymienionych zespołów.
Wreszcie wrócił do niezłej gry Amrabat i on może sporo dać drużynie, bo ma potencjał.
Malaga grała swoje dotychczasowe mecze nieźle. Możecie się zdziwić, ale 0-3 z Valencią to był jednak nieco przypadek. W samej grze pogromu nie było, max i to duży max 2 bramki przewagi Valencii bym dał.
Z Levante 0-0... no dobra, ale ze 3 setki były. Zabrakło szczęścia Śmiesznie brzmi, ale takie jest moje spojrzenie na niektóre sytuacje bramkowe.
Z Espanyolem wymęczony remis, bo bramka wpadła w 94 minucie z rzutu wolnego. Powinni ten mecz przegrać, ale nawet jeśli powiemy, że są słabsi od Espanyolu to... Espanyol przecież pokonał Espanyol 2-0 i nie dał zbytnio powiedzieć im słowa. Różnica jest taka, że Getafe tym razem zagra u siebie. Mamy podpórkę, bo jak remis to zwrot. Nie sądzę by Getafe z taką grą zdobywało punkty z mocnymi rywalami, np takimi którzy potrafią zremisować z Barceloną, wygrać z Bilbao.
W 4 kolejce weszło wszystko ????
http://forum.bukmacherskie.com/f26/4-kolejka-primera-division-19-09-22-09-2014-a-112421.html#post4777333
E: Tym razem beznadziejnie :/