>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka Premier League [27-29.09.2014]

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Stoke City - Newcastle
Dzisiaj w ramach szóstej kolejki zmierzy się Stoke z Newcastle, goście w tym sezonie nie błyszczą kibice domagają się zwolnienia trenera Pardewa jednak działacze dają jeszcze szkoleniowcowi szansę i &#39;&#39;teoretycznie&#39;&#39; do stycznia nie zamierzają zmieniać trenera problem polega na tym że piłkarze radzą sobie przeciętnie nawet ostatnia wygrana w pucharze nie poprawiła humoru kibiców w lidze po prostu Sroki grają słabo w dodatku dzisiaj zmierzą się z mocnym u siebie co roku Stoke który zgromadził na swoim koncie 5pkt. wygrywając np. z Manchesterem na Etihad. W dodatku w dzisiejszym spotkaniu Sroki grają osłabione brakiem Santonie, Ryanie Tayloru, de Jongu, Campbellu, Aaronsie i Ferreyrze. Za czerwoną kartkę pauzuje Abeidi. Stoke mocne u siebie i stawiam włąśnie na ten atut w kierunku gospodarzy.

Stoke: Begovic - Bardsley, Wilson, Shawcross, Pieters - Whelan, N&#39;Zonzi - Diouf, Adam, Moses - Crouch
Newcastle: Krul - Janmaat, Williamson, Coloccini, Dummett - Cabella, Colback, Tiote, Gouffran - Sissoko - Riviere
Zwycięstwo Stoke @@ 2.05 ✅
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Patrząc na obie słabe defensywy
oba mają spore problemy z obroną
Nie piszcie głupot. To Newcastle ma problemy w defensywie. Defensywa Stoke spisuje się dobrze jak do tej pory. W 5 meczach 5 straconych bramek - drugi najlepszy wynik ligi. Do tego dopuścili do oddania na swoją bramkę tylko 11 celnych strzałów - najlepszy wynik w lidze. I gdzie ta słabość? Poza tym Stoke zwykle u siebie traci mało bramek w ostatnich latach.
Ja w tym meczu widzę bardziej under, wynik 1:0 dla Stoke, ale bramek nie typuję. Swój typ podałem już wcześniej: http://forum.bukmacherskie.com/f339/6-kolejka-premier-league-27-29-09-2014-a-112902.html#post4790053
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Właśnie w słabej defensywie i musiku ze strony NU mocno zastanawiam się cz nie pograć na kartkę dla Janmaat. Zapędza on się do przodu, w tym sezonie złapał już kartkę przeciwko City. Będzie dane mu dziś zatrzymywać Dioufa i Mosesa, więc szybkich zawodników, którzy też do świętych nie należą. Bet na kartki mi się podoba i jeżeli zakładamy,że będą 4 kartki to myślę,że wśród nich będzie Daryl.
Janmaat żółta kartka TAK
3.75
Betsafe
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Tak na szybkiego bo zaraz mecz. Większość typerów dziś idzie w kierunku Stoke i nie ma co się dziwić Newcastle zawodzi jak na razie na całej linii w PL. Ja jednak dziś mam odmienne zdanie i czuje , że NUFC dziś wywiozą zdobycz punktową czy to w postaci remisu czy też nawet wygranej. Zagrałem na NUFC w moim temacie , ale tu proponuję zagrać dziś na Riviery strzeli , bo jak mają osiągnąć dobry rezultat to ktoś w końcu strzelać musi te bramki , a najbardziej wysuniętym zawodnikiem na szpicy dziś będzie wyżej wspomniany Riviery i taką opcję gram , a dla znanego zawodnik najwyższy czas się przełamać bo dawno nie trafił do siatki rywala ...
Riviery strzeli @ 3.5
Bet365
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Tak na szybkiego bo zaraz mecz. Większość typerów dziś idzie w kierunku Stoke i nie ma co się dziwić Newcastle zawodzi jak na razie na całej linii w PL. Ja jednak dziś mam odmienne zdanie i czuje , że NUFC dziś wywiozą zdobycz punktową czy to w postaci remisu czy też nawet wygranej. Zagrałem na NUFC w moim temacie , ale tu proponuję zagrać dziś na Riviery strzeli , bo jak mają osiągnąć dobry rezultat to ktoś w końcu strzelać musi te bramki , a najbardziej wysuniętym zawodnikiem na szpicy dziś będzie wyżej wspomniany Riviery i taką opcję gram , a dla znanego zawodnik najwyższy czas się przełamać bo dawno nie trafił do siatki rywala ...
Riviery strzeli @ 3.5
Bet365
Nie ma kogoś takiego jak Riviery jest Emanuel Riviere.To nie Ribery hehe ????
Tak swoją drogą właśnie chciałem tu wejść i napisać paru słów o nim.
Słaby napastnik przereklamowany nic z niego nie będzie moim zdaniem w Newcastle od razu go Pardew nie wypuścił na drugą połowę bo i po co chłop biega bez ładu i składu.Wielkie zero moim zdaniem.W Monaco grał od święta jak kontuzje były coś tam pokazywał ale to nie jest klasowy napastnik.
Za to Cabella już pokazuje że stać go na wiele zobaczymy co następca AP pokaże bo w Newcastle jest kliku fajnych zawodników tylko ktoś musi wprowadzić im reżim taktyczny no i psychiczny.
Prawda jest też taka że to co gra Newcastle to patologia tam już od połowy poprzedniego sezonu to samo zero taktyki tylko poleganie że ktoś tam coś wymyśli indywidualnie jak ubogo oni wyglądają przy Stoke tak fajnie poukładanym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom