>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka Premier League [23.09.2023 - 24.09.2023]

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Crystal Palace - Fulham
Bukmacher: Fuksiarz
Typ: X2
Kurs: 1.82


Obie ekipy mają dokładnie ten sam bilans spotkań ( 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 2 porażki ), obie też zdobyły podobną ilość goli, bo kolejno 6 i 5, no i nieco lepiej spisuje się defensywa Crystal, która straciła 7 goli, przy 10 straconych golach Fulham. Mimo wszystko lepsze wrażenie wydaje się sprawiać Crystal Palace, które pokazało się ze świetnej strony w konfrontacji z Wolves czy też wywiozło cenny punkt z trudnego terenu Brentford, poza tym zaledwie skromna porazka z Arsenalem 0 - 1 i ostatnia porażka 1 - 3 z Aston Villą. Fulham w tym samym czasie skromnie rozprawiło się z beniaminkiem z Luton 1 - 0, wczesniej wysoka porazka z Manchesterem City, którą można było gdzieś wkalkulować jeszcze przed startem sezonu, ale za to bardzo cenny punkt w rywalizacji z mocnym Arsenalem (2 - 2), minus na pewno za fatalny wystep z Brentford (0 - 3). Fulham nieco rozochociło zapędy kibiców, gdy to w poprzednim sezonie Mitrović raz po raz zaskakiwał prawie każdą ekipe w Anglii, realia się jednak nieco zmieniły i teraz pierwsze skrzypce ma grać Raul Jimenez. Początkowo dostrzegłem, że to Crystal Palace wycisnęło ze swoich spotkań więcej niż Fulham, ale w mojej opinii to goście są solidniejszym zespołem, który ma większy potencjał kadrowy i też udowodnił już w poprzednim sezonie, że może przejechać się po Crystal na jego stadionie. Spodziewam się, że Fulham nie przegra tego meczu, a przy dobrych lotach być może i zdobędzie komplet punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +272
lukas88 325,3K

lukas88

Forum VIP
Manchester City- Nottingham
Walec a Manchesteru podejmuje Nottingham, faworyta tego meczu nie trudno wskazać. Zespół Guardioli musi sobie radzić bez Dy Bruyne, Silvy i Stonesa. Wraca do gry Grealish. Moim zdaniem warto w tym spotkaniu grac kornery ekipy gospodarzy, gdyż sa oni solidni w tym elemencie, zakładam że goście będą bronić się niemal całym zespołem i im dłużej będą utrzymywac remis tym większa szansa na kornery gospodarzy.
Dlatego moja propozycja:
City over 7,5 RR @ 1,91 Fortuna
poza tym jest ciekawa opcja na Superbecie: City over 4,5 cenych strzałów, City over 0,5 gola i City over 6,5 RR @ 1,80

Ponadto idę w tym spotkaniu w dwie bramki Haalanda, który mimo kilku niezłych sytuacji nie strzelił gola z Crveną, tak więc jutro wyjdzie mocno naładowany chęcią do gry.
Haaland 2+ @ 2,40 Fortuna
oraz opcje łączone z Superbet:
Haaland gol + gol w obu połowach @ 1,70
Haaland i Grealish over 0,5 celnego strzału @ 1,70

Burnley- Manchester United

Kolejne spotkaniu zespołu z Manchesteru, z tym że z tej czerwonej części. Czerwone diabły notują fatalny początek sezonu, 13 miejsce po 5 kolejkach bilans bramek 6:10. Burnley jeszcze gorzej przed ostatnia lokata, jeden punkcik i bilans bramek 4:12. Na to spotkanie mam dwie koncepcje, pierwsza z nich to rzuty rożne, gdyż oba zespoły mają ku temu predyspozycje:
Mecze Burnley:
z City 6:5 dla Burnley
z AV 6:4 dla AV
z Tottenhamem 7:5 dla Burnley
z Nottingham 5:4 dla Nottingham
Mecze United:
z Brighton 8:1 dla MU
z Arsenalem 13:3 dla Arsenalu
z Nottinhgam 11:3 dla MU
z Tottenhamem 6:5 dla MU
z Wolves 8:7 dla MU
Poza tym ostatnie 4 pojedynki pomiędzy Burnley a United to odpowiednio: 11,12,12, 11 rzutów rożnych.
Zatem:
over 10,5 RR @ 1,87 Fortuna
Drugi temat to United trzy porażki z rzędu we wszystkich rozgrywkach, był jakiś promyk nadziei w meczu z Bayernem, podejmują jedną z najgorszych drużyn w lidze więc próbuje ich przełamania gdyz kurs zachęcający, do tego Burnley traci masę bramek także próbuję też bramki gości.
United wygra lub zremisuje + over 1,5 gola Mu@ 1,75 Superbet
United wygra @1,75 Fortuna
United strzeli w obu połowach @ 2,46 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Burnley - Manchester United,
Manchester United over 1,5 gola @ 1.62 Fuksiarz


Analiza:
Liczę tutaj na przełamanie United. Dochodzą do wielu sytuacji. xG dla Rashforda i Bruno na dobrym poziomie na początku sezonu. Poprawią skuteczność to brameczki będą wpadać. Nie wiem czy wygrają, ale spodziewam się, że strzelą minimum dwie bramki. Burnley gra wysoko ustawioną defensywą więc idealny przeciwnik na szybkiego Rashforda. Hojlund w LM z pierwsza brameczką więc może otworzył worek z bramkami. Obrona ManU ma wiele problemów i kontuzji, ale z przodu dalej jest sporo jakości. Burnley na dole tabeli ze stratą 12 bramek - najwięcej na ten moment w Premier League.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Burnley - Manch. United
United @ 1.76
Betclic

Takiego falstartu chyba nikt się nie spodziewał w szeregach United. Kiepska sytuacja w tabeli oraz porażka w pierwszej kolejce LM, to nie o to chodziło. Dzisiaj przed nimi przeciwnik z Burnley, drużyna, która obecnie zdobyła zaledwie jeden punkt w lidze i jest jednym z najsłabszych zespołów ligi. Dla gości z pewnością jest to wielka okazja na strzelenie kilku goli, a przede wszystkim na przełamanie.Niestety czasami jest tak, że właśnie takie spotkania jak to dzisiejsze może przysporzyć Czerwonym Diabłom sporo problemów. Chęć wygranej z pewnością będzie duża, ale tu do tego spotkania trzeba podejść z spokojem.
Niestety w ekipie gości nie pomaga Onana, który podobnie jak jego poprzednik zalicza błędy. Brak dobrego bramkarza w drużynie to zawsze kłopoty.
Liczę jednak na to, że United już w pierwszej połowie rozstrzygną losy tego meczu i strzela minimum dwa gole aby moc później kontrolować ten mecz.


Przewidywane składy:

Burnley:
Trafford – Taylor, O’Shea, Dakhil, Roberts – Brownhill, Cullen – Koleosho, Ramsey, Zaroury – Amdouni

Manchester United: Onana – Reguilon, Martinez, Varane, Dalot – Casemiro, McTominay – Rashford, Fernandes, Garnacho – Hojlund
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +170
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy września 2023 (3. miejsce)
  • #6
Manchester City - Nottingham
Powyżej 5,5 żółtych kartek @4,70 Fuksiarz 11 żółtych kartek


Wysokie kursy na kartki w meczu faworyzowanego Manchesteri City z Nottingham, które lubi taki mecze i udowadniało to już niejednokrotnie.
Ogólnie niskie linie kartkowe na ten mecz mnie zaskoczyły, bo City to nie jest zespół, który tylko gra w piłkę. Oni bazują na agresywnym i szybkim odbiorze i często nawet ze słabszymi ekipami te kartki łapią, choć częściej kartkowani są oczywiście rywale, co obrazuje znakomicie początek obecnego sezonu Premier League w którym w meczach, gdy występują The Citizens jest dużo żółtek, a tym bardziej gdy grają u siebie. Z Newcastle sędzia sięgał do kieszonki sześć razy, a z Fulham pięć.
Nottingham to zespół bardzo kartkowy praktycznie od początku sezonu. Ich "osiągnięcia" poniżej:
Arsenal vs Nottingham - 4 żółte
Nottingham vs Sheffield - 5 żółtych
ManU vs Nottingham - 8 żóltych
Nottingham vs Burley - 7 żółtych
Chelsea vs Nottingham - 7 żółtych
Nottingham vs Burnley - 5 żółtych
Bardzo ważne będzie dziś, aby nie było tu pogromu, bo z takowym pewnie o kartoniki może być ciężko. Liczę jednak, że Manchester po nieoczekiwanym dość trudnym meczu w Champions League dziś trochę spuści z tonu i lekko podejdzie do starcia z Nottingham. Goście bardzo lubią grac w roli underdoga. Już w tym sezonie ograli na wyjeździe Chelsea oraz nieznacznie przegrali z United oraz Arsenalem mimo iż grali również w delegacjach. W poprzedniej kampanii również notorycznie zabierali punkty faworytom wygrywając z Arsenalem w kluczowym momencie sezonu, Brighton, ani razu nie przegrywając z Chelsea, czy dzieląc się punktami właśnie z City.
Liczę dziś więc na to, że stawią opór maszynie Pepa Guardioli, a czym dalej w mecz tym bardzij gra będzie się zaostrzać i według mnie 5,5 jest dziś spokojnie do pokrycia, kto wie być może nawet tylko przez przyjezdnych, choć stawiam, że Obywatele również zapunktują w tym aspekcie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3180
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Crystal Palace - Fulham
Typ: Crystal Palace
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Szansa wg. Bukmachera: 51%
Szansa wg. analizy: 62%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.1118967742

Analizując grę obu drużyn, na ten moment sezonu widać różnicę co najmniej różnicę klasy. Crystal Palace wygląda na więcej niż ligowego średniaka, którym był przez wiele sezonów. Z kolei Fulham zawodzi w swoich meczach na pełnej linii. Ciężko doszukać się pozytywnych elementów w ich grze, nawet mecz z beniaminkiem (Luton) był w ich wykonaniu niesamowicie przeciętny. Crystal Palace jest mocnym faworytem w tym spotkaniu i kurs w okolicach 2 uważam za korzystny.

Burnley - Manchester Utd
Typ: MU
Kurs: 1.8 (Super kursy)
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 55.6%
Szansa wg. analizy: 64%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.0215

Z przebiegu spotkań w Premier League uważam, że United dostaje trochę za dużo krytyki niż powinno. Nie jest to oczywiście jeszcze ten poziom jaki chcieliby oglądać kibice (kiedy ostatnio był?), ale wiele aspektów funkcjonują poprawnie i wciąż możemy mówić o drużynie, która może walczyć z takim składem o wysokie cele. Burnley wprowadza do składu trochę młodych zawodników i próbuję budować zespół, który utrzyma się w najwyższej lidze rozgrywkowej, jednak na ten moment, z taką dyspozycją są bliżej do zamykania tabeli. United powinno się przełamać i pewnie ich ograć.
 
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Spotkanie: Brentford - Everton
Bukmacher:William Hill
Typ: 2
Kurs: 4,33


Dziś o godzinie 16 bardzo ważne spotkanie dla drużyny Evertonu, ktora zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Brenford. W pierwszych pięciu kolejkach wygląda to następujaco 0/1/4, a w bramkach 2:9 i znajduję sie na 18 miejscu w strefie spadkowej. Dziś sedzia spotkania bedzie M. Oliver, w druzynie gospodarzy są szansa na powrót Mee, ważnego punktu zespołu-eksperci oceniają na 75%. Powrót drugiego kluczowego zawodnika Damsgaarda szacuje sie na 50% i uważam, że dziś go nie zobaczymy. Ciekawe jest to, ze Brentford w tym sezonie w 3 meczach domowych zremisował 3 razy, kolejno z Totkami, Crystal Palace i ostatnio z Bournemouth. Oglądalem mecz Evertonu z Aston Villa, i ze stadionu ich gra wygrala koszmarnie, lecz z meczu na mecz wyraznie progresuja, choc póki co wyniki tego nie odzwierciedlają. Dziś szansa na przełamanie i zgarnięcie całej puli, bo jak nie teraz to kiedy? W zeszłym roku w meczu wyjazdowym z Brentford mecz zakończył sie remisem 1-1, o dziwo sytuacja w tabeli była bardzo podobna do dzisiejszej. W meczu domowym w zeszlym roku Everton pokonal gości 1-0, oba meczy byly bardzo wyrównane. Biorąc te wszystkie fakty i domysły stawiam na zwycięstwo Evertonu, który naprawdę ma sporo jakości i obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester City - Nottingham Forest
Typ: Rodri over 1.5 celnych strzałów
Kurs: 7.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


Rodri to aktualnie topka środkowych pomocników na świecie. W tym sezonie ma na swoim koncie 3 trafienia oraz 3 asysty. Jego ostatnie mecze w lidze i Lidze Mistrzów to kolejno 2, 2, 0, 2, 0 i 3 oddane celne strzały. Łącznie oddał 13 strzałów- spośród top 5 najlepszych lig, zaledwie czterech graczy oddało więcej strzałów od niego. Dzisiejszym rywalem będzie Nottingham Forest. W poprzednim sezonie w starciu na Etihad, podopieczni Pepa Guardioli rozgromili Nottingham 6:0. Uważam, że kurs jest jak najbardziej atrakcyjny pod zdarzenie, które notorycznie w ostatnim czasie było pokrywane przez pomocnika Manchesteru City.
 
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Spotkanie: Chelsea - Aston Villa
Bukmacher: William Hill
Typ:Handicap -1 gol Chelsea
Kurs: 3.1


Witajcie, dzisiejszy typ na zwyciestwo Evertonu po zacnym kursie 4.33 siadł gładko. Mam nadzieję, ze komus pozwolił wygrać pare złotych, ja akurat zagrałem to i nie załuje :) Dodam od siebie, że w kolejnych meczach warto grac w kierunku Evertonu gdy bedzię underdogiem., Gdyz jest to druzyna niedoszacowana ze wzgledu na ostatni sezon jak i ten, który chyba nie do konca idzie po ich myśli. Wrócmy do mojego kolejnego typu, który gram przeciwko mojemu klubowi, a mianowicie Aston Villi. Dlaczego tak, a nie inaczej. Liczę na przełamanie fatalnej passy Chelsea, która musi sie w koncu przebudzić, jak nie teraz to spytam kolejny raz, kiedy? Kibice, są rozczarowani postawą nabytku strikera Jacksona, czego daja wyraz na forum Chelsea, również nie jestem jego fanem, poprostu nie pasuje mi do stylu jakim gra klub z Londynu. Patrząc na ostatnie pojedynki obu drużyn to Chelsea od ostatnich 3 pojedynków domowych nie ograła klubu z Birmingham, co nie koniecznie jest logiczne z moim typem. Biorąc pod uwage, tragiczny bilans punktowy w lidze, i cheć rewanżu na klubie z West Middlands, która w poprzednim sezonie wyrwała bardzo ważne 3 punkty, klubowi z Londynu. Zakładam ogromna chęć rewanżu i poprawienie nastroju kibiców. Dziś nie tylko trzeba wygrać, ale zrobić to w jak najlepszym stylu, gdyż wpompowane w ten klub miliony muszą sie spłacic. Stad uważam, że londyńczycy "siadą" na mój klub i bedą dominować od pierwszych minut, nie zadowoli ich zwyciestwo 1-0, lecz bedą dążyć do kolejnych bramek. Oczami wyobrazni widze, ten mecz tak jak drugą połowe meczu z Liverpoolem z tego sezonu, gdzie Chelsea zdominowała klub z Anfield Road, tam brakowało wykonczenia, dziś uwazam, ze londynczycy zagrają skutecznie. Zostawiam na bok sentyment i miłość do Villans, bo czeka nas bardzo ciężki wyjazdowy mecz, w którym nie widzę aby zakończył sie dla nas pomyślnie. Wyjazdowe mecze w druzynami z potencjałem w tym sezonie, nie wychodza nam najlepiej 5-1 z Newcastle, 3-0 z Liverpoolem te wyniki o czymś swiadczą. Jeśli nie idzie po mysli Aston Villi, zawodnicy ryzykują, tracą głowę, chcą odrobic stratę i pózniej jest taki efekt. Dlatego zaryzykuję i zagram handicap -1 bramkę dla Chelsea, dla mniej odważnych czysta jedynka po kursie 1.83 też do grania. Jeszcze dodam mnie to argument, dla wielu z was może nie, ale mecz w Warszawie bedzię siedział w głowie zawodników, tak wiem nie grali na galowo, ale to jednak porażka i ta bezsilność z meczu dziś zablokuję głowy zawodników i na murawie bedzię dominował tylko jeden klub, zespół z Londynu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom