>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. kolejka PKO Ekstraklasy (2.10-4.10.2020)

Status
Zamknięty.
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Nie wiem czemu ale mam takie wrażenie że Wisła się odpali a jak widzę tą masówkę to wiadomo jak to się kończy :D oczywiście nie będę tego argumentował bo ekstraklasa nie jest moim konikiem, po prostu takie przeczucie.

@Chyba masówka dojedzie :D
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie wiem czemu ale mam takie wrażenie że Wisła się odpali a jak widzę tą masówkę to wiadomo jak to się kończy :D oczywiście nie będę tego argumentował bo ekstraklasa nie jest moim konikiem, po prostu takie przeczucie.

@Chyba masówka dojedzie :D
Z tym bywa różnie. W zeszłej kolejce identyczne zestawy typów szły w kierunku Górnika - over 2,5, ich over 1,5, wygrana, wygrana z handicapem, bramki w obu połowach itp. Skończyło się 0:0. W tym tygodniu takim meczem z wyraźnym faworytem i jednocześnie wysokimi kursami na zwycięstwo i overy był mecz Rakowa. Nie ma więc reguły tak naprawdę ;)
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Warta Poznań-Legia Warszawa
Już w niedzielę szansa dla Legii na zmazanie plamy za porażkę 0:3 z Karabachem na własnym stadionie i pożegnanie się w fatalnym stylu z Ligą Europy. Drużyna Legii jedzie do Grodziska Wielkopolskiego gdzie zmierzy się z Wartą Poznań. Drużyna gospodarzy to jeden z kandydatów do spadku, dysponują dość wąska kadrą bez większych gwiazd, jednak spisują się do tej pory solidnie, ostatnio nawet pokonali Wisłę Płock 3:1, jest to jednak bardzo underowa drużyna, traci mało goli, ale nie strzela ich też dużo więcej. Spodziewam się że Legia przyjedzie do Grodziska z dużymi ambicjami i będzie atakować od pierwszej minuty. Gospodarze na pewno postawią na szczelną defensywę i grę z kontry. Nie spodziewam się tutaj wielu goli, jednak nie liczylbym też na zwycięstwo gospodarzy.
Legia lub remis i poniżej 3.5 gola w meczu Kurs: 1.59 forbet (EE)
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Warta - Legia, Legia wygra, 1.66, Fortuna

Legia po kompromitującej wpadce w kwal. do LE musi skupić się na lidze, a rywal prosty, lecz lubiący sprawiać problemy - Warta. Legia bardzo często wygrywa takie mecze - najczęściej skromnie, ale liczy się to, że są 3 punkty. Potencjał kadrowy Legii jest nieporównywalnie większy niż ten w Poznaniu. Dodatkowo Warta ma problemy z wykończeniem i ewentualny szybki gol Legii może ustawić ten mecz pod gości. Alternatywnie można spróbować wygraną Legii i under 3.5 goli, bo nie spodziewam się tutaj wielu bramek.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Piast Gliwice - Lech Poznań Lech Poznań wygra przynajmniej jedną połowę 1,66 unibet 2,8 tez siadło:}

Bardzo wazne spotkanie przy Okrzei w Gliwicach. Obie ekipy w lidze graja poniżej swoich możliwości. O ile Lech wymęczył derby z Warta i ma troszkę więcej spokoju grając fantastycznie w Europie morale w ekipie trenera Żurawia jest bardzo dobre to Piast na ostatnim miejscu w tabeli trosze ciężko to wytłumaczyć na początku brakowało skuteczności trosze szczęścia potem po sypała sie gra w obronie plus problemy wirusowe i gra w pucharach Piastowi nie pomogły wręcz przeciwnie. Lech to maszynka do zdobywania bramek ten Lech z europejskich pucharów bo w lidze troszkę meczenie buły i sporo błędów co sprawia ze kolejorz jest nisko w tabeli- graja bardzo fajnie maja spory potencjał świetnie gra młodzież nie wiem co wymyśli Żuraw na to spotkanie kogo wystawi jak tam ze zmęczeniem u tych kluczowych młodych graczy jak Kamiński Moder ale Lech ma w czym wybierać z zagranicznych dobrych doświadczonych graczy Ramirez Tiba Isak..Lech powinien to spotkanie wygrać a przynajmniej jedna polowe cos strzelić dobrze wyglądają fizycznie szczególnie w 2 połowach- graja szybko strzelają duzo z daleka i myślę ze zobaczymy otwarte spotkanie bo Piast musi szukać pkt robi sporo błędów w defensywie i jest piłkarsko słabszy od Lecha. Plus ławka tez moze byc jutro kluczowa która Lech moim zdaniem ma lepsza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Zagłębie Lublin - Górnik Zabrze
typ: X2 @1.58
FORTUNA

Zagłębie dobrze weszło w obecny sezon o czym świadczy dziesięcio-punktowy dorobek po pięciu kolejkach. Górnik z kolei wystartował z wysokiego „C” i obecnie zasiada na pozycji lidera z 4 zwycięstwami i jednym remisem. Górnik ma bardzo dobrą defensywę w obecnym sezonie i jak do tej pory stracili tylko 3 bramki, strzelając przy tym aż 12!
Tylko w ostatnim spotkaniu z Wisłą Kraków (0:0) nie udało się im strzelić gola. Liczę jednak, że Górnik dziś pokaże swoje oblicze z pierwszych 4 meczy. Górnik z 7 ostatnich wyjazdowych pojedynków w Ekstraklasie tylko 1 raz dał się pokonać. Dziś również stawiam, że nie dadzą się pokonać.
 
Ostatnia edycja:
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Warta Poznań – Legia Warszawa Typ: Legia Warszawa@ 1,68 fortuna

Wiem, że drużyną po meczu w Europie mają ciężko w następnym meczu ligowym. Myślę, że mistrzowie Polski będą chcieli szybko zmazać plamę po wielkiej kompromitacji w kwalifikacjach do ligi Europy. Jedyne co zostaje Legii to walka o podwójną koronę. Sytuacja w lidze wygląda też przeciętnie. cztery mecze dwie wygrane i dwie porażki. Co ciekawe Legia punktuje lepiej na wyjeździe 6 pkt, a u siebie jeszcze nie zdobył punktu dwie porażki z Górnikiem i Jaga. Powoli czołówka ucieka. Górnik i Raków bardzo dobrze punktują i nie zwalniają tempa. Legia nie ma za dużego marginesu błędu. W tym sezonie gramy tylko 30. kolejek, więc będzie mniej okazji do nadrobienia strat. Na dzisiaj Legia do rakowa i Górniak traci siedem punktów. Piszę to przed meczem Górnika, więc różnica może zwiększyć się. Raków już zagrał swój mecz. Rywal jest jak najbardziej w zasięgu. Warta na pewno jest opromieniona pierwszym zwycięstwem w ESA. W poprzedniej kolejce udało się pokonać w meczu wyjazdowym z Wisła Płock. Troszkę dziwi rozmiary wygranej. Można było spodziewać się, że warta powalczy, ale niewielu spodziewało się ze strzela aż trzy bramki. Generalnie Warta gra bardzo defensywnie. Obrona jest bardzo dobrze zorganizowana. Bardzo dobrze pokazali się w meczu Z Lechia gdzie przeważali, ale nieszczęśliwie stracili gola. W meczu z Piastem oraz Lechem wyglądali bardzo dobrze. W meczu Lecha nieszczęśliwie stracili gola pod koniec po karnym podyktowanym za zagranie ręka Tralki. Tralka jednak odpłacił się grając fantastyczny mecz tydzień temu. Co ciekawe Tralka wykonuje wiele stałych fragmentów, z czego napawano nie był kojarzony przez kibiców. Żałuję, że nie pograłem Rakowa bo zwycięstwo było to wielce prawdopodobne. Teraz zostało już resztki. Lecha nie chce ruszyć bo tam mecz może iść w obie strony. Niby Lech jest na fali, ale może wdać się zmęczenie. Piast jest w słabej formie, ale może już wypoczęli po zmaganiach w Europie. Liczę jednak, że Legia zdoła pokonać Wartę. Obawiam się, że będzie to udarowy mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Piast Gliwice-Lech Poznań
Do Gliwic przyjeżdża wicemistrz Polski z Poznania. Lechici po raz pierwszy od 2015 roku awansowali do fazy grupowej Ligi Europy, jest to duży sukces i liczę że to zwycięstwo wpłynie pozytywnie na postawę w lidze w zbliżającym się spotkaniu. Już dziś czeka ich ciężkie zadanie, ponieważ przyjeżdżają do Gliwic gdzie zmierzą się z Piastem. Gospodarze w ostatnich dwóch sezonach kończyli ligę na pierwszym i trzecim miejscu, ten jednak rozpoczęli fatalnie. Po 5 meczach zdobyli zaledwie jeden punkt, kadra wygląda gorzej niż w zeszłym sezonie. Stracili Parzyszka i Felixa, a niezdolni do gry są nadal Świerczek i Badia, to stawia Piasta w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ siła rażenia jest dużo słabsza. W Lechu bez większych osłabień, niezdolni do gry są jedynie Szymczak i Sykora, trener Żuraw zapewne będzie dziś rotował składem w porównaniu z czwartkowym meczem, ale myślę że Lech tego spotkania nie przegra.
Lech lub remis 1.53 Fortuna (EE)
Zmieniam typ, ponieważ spotkanie Warty z Legią zostało odwołane.
E: Pewnie zwycięstwo Kolejorza 1:4
 
Ostatnia edycja:
D 121

Damek95

Użytkownik
Dzisiaj o 17:30 rozstanie rozegrany jedyny niedzielny dzien 6 kolejki Ekstraklasy do Gliwic zawita nasz jedyny jesienny uczestnik Ligi Europy. Po bardzo dobrych meczach w europejskich pucharach przychodzi pokazać dobrą gre na krajowym podwórku, lokomotywa z Poznania długo się rozpędzała lecz nie można powiedzieć że od pierwszej kolejki w każdym meczu Lech był dużo lepszą drużyną i gdyby więcej szczęścia i dyscypliny w obronie nikt nie zdziwiłby się gdyby po 4 rozegranych meczach goście mieli komplet punktów. Gospodarze zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli strzelając zaledwie 2 bramki w pięciu meczach. Nieobecny będzie na pewno Badia i Świerczok czyli kluczowe postacie drużyny z Gliwic. Stawiam że może być to ofensywny i miły dla oka mecz dlatego proponuje postawić parę overów

Piast - Lech @ 2,75 fortuna
Piast - Lech Over 2,5 @1,80 fortuna
Lech Poznan over 2,5 rożnego w drugiej połowie @ 1,70 fortuna
Over 3,5 Kartki @ 1,64 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Piast Gliwice - Lech Poznań Typ: Lech Poznań lub remis @ 1,53 Fortuna

Zmiana w typie. z powodów bezpieczeństwa mecz Warta - Legia został odwołany. Dlatego muszę wybrać typ na ostatni mecz tej kolejki Piast - Lech. Tak jak wspomniałem wyżej, mecz jest dla mnie duża niewiadoma. Piast ostatnio w słabej formie. W poniedziałek przegrał ze Stalą. Z klubem pożegnał się najlepszy napastnik Piotr Parzyszek, który poszedł do Włoch. Do klubu sprowadzono kilku nowych piłkarzy Świerczok, Lipski i Żyro. Pokazali się w kilku meczach. Świerczok niestety wypadł przez kontuzje a to wydaje miał być mocnym ogniwem Piasta. Piast miał chwilę odpoczynku. Odpadł w trzeciej rundzie ze znacznie silniejszym rywalem. Teraz mogą skupić się na rozgrywkach krajowych. Na przeciwko stanie Lech, który jest opromieniony zwycięstwem w czwartek z Charlotei, który zapewnił awans do fazy grupowej Ligi Europy. Jest ot ogromny sukces dla nas. Dla mnie duża zagadką jest dyspozycja Lecha w tym meczu. Z jednej strony widać, że grają super. Według mnie pierwsza połowa czwartkowego meczu była kapitalna. Ale nie wiadomo jak czwartkowy mecz odbije się na dyspozycji poznaniaków. Kadra dość wąska. Ostanie mecze Lecha w lidze po rozgrywkach w pucharach europejskich były przeciętne. Wymęczone zwycięstwo z warta oraz remis z Wisłą Płock tu z kolei w meczu z Wisła poznaniacy trochę nieszczęśliwie stracili dwa punkty. Ciężko wytypować cos 1X2. Ale zaufam Lechowi, który jest w gazie. Ze stawkami był nie szalał. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom