>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6 kolejka PGE Ekstraliga - 22.05.2016

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik




godz. 17:00
mecz zależny od 3. rundy kwalifikacyjnej Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Manchesterze.


godz 17:00 Live nSport
mecz zależny od 3. rundy kwalifikacyjnej Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Manchesterze.


godz. 19:30 Live nSport


godz. 19:30

Spotkania o godz 17:00 zagrożone. Prognozy w Manchesterze nie sa zbyt optymistyczne na dzisiaj i istnieje duże prawdopodobieństwo,że nie objadą tych zawodów dzisiaj a terminem rezerwowym jest niedziela.
W Lesznie gospodarze nie powinni mieć problemów z pokonaniem GKM który na wyjazdach traci bardzo dużo. Ciekawe czy Pedersen i Kildemand pojada na swoim poziomie.
W Toruniu zapowiada się ciekawe widowisko. Kto tym razem zawiedzie wśród gospodarzy bo co mecz taka czarna owca się trafia. Wrocławianie mocni ale i dość nieprzewidywalni bo dużo zależy od pary Jędrzejak-Woźniak. Maciek Janowski widać,że wskakuje na wyższy pułap i z meczu na mecz się rozkręca.
Zielona Góra u siebie niby jest mocna itd ale przyjeżdża Gorzów który jest bardzo groźny. Na początku zawodził Zagar a teraz i on dorównuje poziomem kolegą. Wygrana przyjezdnych wcale mnie nie zdziwi.
W Rybniku mecz teoretycznie o to kto nie zajmie ostatniego miejsca ale jak wiemy po pierwszych kolejkach ROW będzie walczył z każdym jak równy z równym. Przedsezonowe prognozy,że beniaminek będzie walczył o utrzymanie poki co sie nie sprawdzają. Czy dojdzie do podobnego pogromu jak w 4 kolejce gdzie ROW wygrał różnicą 20pkt z GKM? Tarnów niby powalczył w Toruniu ale u siebie dostał od Wrocławian. Dla mnie ten mecz mogą wygrać tylko gosp.

Jak Wy widzicie nadchodzącą kolejkę? Gdzie będzie niespodzianka?
Zapraszam do dyskusji oraz podawania typów.​
 
malpakochana 25

malpakochana

Użytkownik
Jak na razie wrzucam Sts&#39;sowskie wypociny :V

A.Łaguta poniżej 7,5 punkta @1,8

krótko i na temat: Artiom jest totalnie bez gazu, Leszno na papierze wygląda bardzo mocno i liczę że właśnie w tym meczu w końcu się przebudzą.

M.Janowski powyżej 9,5 punkta @1,9

Maciej wydaje mi się że przechodzi na wyższy level, a na dodatek dochodzi wiele nie wiadomych w ekipie z Torunia: nijaki Miedziak i Holder, cieniujący Przedpełski i Hancock, Gomólski jego miejsce jest na zapleczu czy też Vacul który nie może się dogadać ze sprzętem.

K.Bjerre poniżej 8,5 punkta @1,7

tego typu jestem najmniej pewny, lecz bardzo liczę w tym meczu na niski wynik drużyny z tarnowa oraz po ciuchu na Michelsena że odpali. Rybnik mocni liderzy + mocna para Holta&amp;Fricke więc na nich Bjerre nie będzie punktował.

J.Doyle poniżej 9,5 punkta @1,8

Zauważyłem że Jason rozkręca się z biegem zawodów dlatego typ w strone &quot;undru&quot;, pewne 6 startów ( STS rozlicza 5), więc liczę na słąby początek w jego wykonaniu a na dodatek piekielna silna Stal, która posiada dwa słąbe ognia: MJJ i Cyfer

gram to w AKO za symbolicznego dychala i czekam na oferte syfów :cool:@10,47
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
GKM bez Buczkowskiego dzisiaj. W jego miejsce prawdopodobnie Ljung.
Z tego co ja wiem to Ljunga też ma nie być (za poźno dostał informację że ma jechać). Więc Grudziądz dzisiaj jedzie z 3 juniorami w składzie. Oficjalne info będzie zapewne na krótko przed meczem. Więc ja polecam odpuścić typowanie meczu Unia-GKM - zwłaszcza jeśli ktoś chce się bawić w jakieś handicapy.
 
K 139

kurczak-z-kfc

Użytkownik
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów - 2 @1.60 ✅✅✅
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów (-2.5) - 2 @1.88 ⛔⛔⛔ Kej Kej minimalnie ????
Bukmacher:
Betsson
Na razie w STS-ie taki oto przyjemny kursik, czekam aż wystawi ktoś normalny. ???? Przed sezonem powiedziałem, że Stal to mój kandydat na mistrza i już w Lesznie powierzyłem im pierwsze pieniążki. Gorzów bardzo wyrównany skład i rakieta na pozycji juniorskiej, która w obliczu słabszej dyspozycji któregokolwiek z seniorów może wskoczyć i łatać dziurę. Bartek lider z prawdziwego zdarzenia, wtóruje mu w tym sezonie KK. Zegar od czasu jak oddał kapitana spisuje się bardzo dobrze, PUK zawsze swoje dorzuci (no i zna tor w ZG). No i do tego wszystkiego Przemek Pawlicki, któremu ta rola nie ciąży. ???? Zawodzi jedynie MJJ. Rok temu Stal mimo problemów i fatalnego sezonu postawiła się przy W69 w składzie o wiele gorszym (z Sundstroemem, Gapińskim i Kasprzakiem jeżdżącym na rowerze). Co można powiedzieć o Myszach? Mocny Dudek z gorszymi momentami, porozbijany Protasiewicz, chimeryczny Doyle i zaskakujący in plus, ale moim zdaniem odstający od stawki Karpov. Pieszczek raz potrafi pojechać jak lider, a zdarza mu się wozić śliwki. Oczywiście atut własnego toru zrobi pewną różnicę, lecz tej klasy zawodnicy z Gorzowa nie powinni mieć problemów ze spasowaniem się. Derby niby rządzą się swoimi prawami i w ogóle, ale ja tu widzę jakieś 10-punktowe zwycięstwo żółto-niebieskich (nie zdziwię się, jak przestrzeliłem i będzie więcej ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 15

peperoninh86

Użytkownik
Iversen N.K. (8.5) powyzej @1.7✅ (9)

puk pierwsze 2 starty zapewne pojedzie w parze z MJJ na którym raczej punktów nie straci, pózniej pewnie Zmarzlik no ale taka linie mimo wszystko powinien pokryc

Zengota G (10.5) powyzej @1.6⛔ (10)

grzesiu w formie, gdzie sie nie pojawi tam robi cenne punkty, dzisiaj 3 razy z młodzieżowcem który raczej mu punktów nie zabierze

Miedzinski A (8,5) ponizej @1.85✅ (7)

w parze z vaculikiem który juz podobno dogadał sie ze sprzetem, mysle ze adrian nie zdobedzie 9 punktow startujac pod 10 numerem
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Zielona Góra - Gorzów @ 2,75 Unibet 44:46 ⛔ ehhh gdyby nie kontuzja Doyla ....
To będzie prawdziwa bitwa. Jak to zawsze w derbach. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na Gorzów - chłopaki są w mega formie, w tym sezonie jeszcze bez porażki. W ZG natomiast jeszcze ten nieszczęsny uraz Protasiewicza i wielka niewiadoma związana z tym jak pojedzie. Ja typuję na gospodarzy. Dlaczego? Bo to derby. Naprawdę Falubaz jechał już z poważniejszymi problemami ale u siebie z Gorzowem nie przegrywali. Pamiętam sytuację sprzed kilku lat gdzie Gorzów prowadził już chyba 12-14 punktami w ZG, a chłopakom z Falubazu udało się jeszcze wyciągnąć remis. Ostatnia wygrana Gorzowa w ZG to 2001. Mecz będzie na styku, różnica raczej w okolicach 2-4 punktów dla jednej z drużyn, Gorzów postraszy, ale jak przyjdzie co do czego to myślę że Falubaz przechyli szalę na swoją korzyść. Kaprov naprawdę nieźle śmiga na W69, podobnie jak Doyle. Dudek to wiadomo. Jedyna niewiadoma to postawa Protasa i Pieszczka. Mimo wszystko jeśli Protas jedzie to uważam że z jego dyspozycją nie jest najgorzej i z dyszkę spokojnie wyciągnie. Jeśli chodzi o Gorzowian to MJJ jakiś niemrawy, pod formą. Zagar w ostatnich latach w ZG nie błyszczał. W zasadzie jedyny pewnik to Zmarzlik, z pozostałych zawodników każdy może pojechać super jak i zawalić mecz. Mecz zagrożony nie jest, pogoda jest ekstra więc Cieślak może zrobić tor po swojemu. Spodziewałem się kursów bardziej wyrównanych na to spotkanie, a tutaj mamy kurs na Falubaz w okolicach 3,00. Biorę to.

edit:
Falubaz @ 2,75 Unibet
Stal @ 1,95 Doxxbet
Remis @ 15,00 Betgun

Surebet 6%:grin::cool:
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Lindback - Gollob (+2) @2.10
Ogroooomny prezent od buka, Gollob to jest zawodnik TYLKO jednego toru, na każdym innym nie powącha nawet dwucyfrówki (w Gorzowie bodajże 5pkt, a w Rybniku 3). Antonio w obydwu wyjazdowych meczach zdecydowany lider zespołu z Grudziądza, dzięki niemu wychodzą z 30pkt. Linia wystawiona o 3 pkt za mało w stronę Golloba.
Nie zgodzę się. Gollob z młodzieżowcami, więc łatwe punkty + nie radzi sobie na nowym leszczyńskim torze źle (wystarczy spojrzeć na wynik z poprzedniego roku albo obejrzeć filmiki Golloba z Leszna). Lindbeack też chimeryczny jak cały Grudziądz, więc raczej nie nazwałbym tego superpromocją.

Swoje typy podam w zedytowanym poście kiedy pojawi się oferta bet365 na ekstraligę ????
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Unia Leszno - Grudziadz

Nicki Pedersen (-2) vs Artiom Laguta [1] 1.65 Betsson

Dla mnie zdecydowanie Nicki w tej parze.. on tu jest od trzaskania trojek, nie jazdy parowej... co przy zasadach betssona ze przy rownej ilosci pkt licza sie trojki daje nam hc -1 bo nie wierze aby Artiom ktory gdzies zgubil swoja forme zrobilich wiecej od Nickiego.
Fajny bet do dubla, polecam.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Unia Leszno -18 - GKM Grudziądz // Bet365 1.83 55-35 ✅
Grudziądz słaby na wyjazdach, absencja Buczkowskiego za którego jedzie Ljung , Okoniewski i Gollob to praktycznie zawodnicy tylko toru w Grudziądzu , natomiast w odrodzenie Artioma po prostu nie wierze. Pewnie Tonino zrobi swoje ale to też nie jest pewny punkt który zakręci się w około kompletu . W Lesznie pełna mobilizacja zwłaszcza po stronie Nickiego który ostatnich występów nie może zaliczyć do udanych . Mistrz wreszcie musi pokazać swoją siłę
dodatkowo
Grzegorz Zengota -1 - Antonio Lindback // Bet365 1.70 10-10 ⛔
Tutaj nie ma co analizować, Grzesiek w świetnej formie w tym sezonie, dodatkowo jedzie z juniorami . W ostatnich dwóch meczach na torze w Lesznie punktował naprawdę dobrze ( dodam że rywale silniejsi bo i Toruń i niespodzianka tego sezonu póki co Rybnik )
10+1 (1,2,2,2*,3)
10+1 (3,3,2,1*,1)
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365

Unia Leszno vs GKM Grudziadz (handicap)
Typ: GKM Grudziadz (+18)
Kurs: 2,00

Wiadomo ze zdecydowanym faworytem tego meczu sa gospodarze, ale Ekstraliga w tym roku juz pokazala, ze nie lubi bardzo wysokich zwyciestw. Czy Grudziadz ma sie czym postawic Bykom? Jest paru ludzi, ktorzy lubia i umieja w jezdzic na Smoczyku: Artiom, Lindbaeck, Okon i Gollob. Do tego pojedzie Ljung i ten, na ktorego licze, czyli Marcin Nowak. Wiadomo, ze Leszno ma swoje problemy - dunskiego problemy. Rok temu GKM zdobyl 36 punktow majac w skladzie Jeleniewskiego. Dlaczego dzisiaj mialoby sie nie udac?

Bartosz Smektala vs Marcin Nowak (H2H)
Typ: Marcin Nowak
Kurs: 2,50

Juz raz w tygodniu ich gralem podczas 1/2 IMP w Krosnie. Lepszym, zgodnie z moimi oczekiwaniami, okazal sie Nowak choc Smektala sprawil spora niespodzianke swoja jazda. Obaj zawodnicy sa w nieco odmiennych nastrojach po wczorajszej rywalizacji na arenie miedzynarodowej. Smektala wlasnie awansowal do finalu IMSJ zas Nowak odpadl z rywalizacji w deszczowym Manchesterze. Dlaczego wiec Marcin? Przede wszystkim licze na to, ze pojedzie kilka biegow wiecej zastepujac np. Ljunga. Ryzyko jest spore, ale przeciez kurs zacheca.

Artiom Laguta (suma punktow)
Typ: Artiom Laguta - powyzej 7
Kurs: 1,66

Artiom ostatnio byl w dolku i zostal odstawiony od skladu. Ostatnie wyniki pokazuja, ze chyba ten gong zadzialal na niego pozytywnie. Czego mozemy sie spodziewac dzisiaj? Mysle, ze Artiom powinien byc jedna z jasniejszych postaci w GKM-ie. Jesli uda sie na poczatku przytrzymac kontakt to z pewnoscia beda taktyczne i Rosjanin wydaje sie byc pierwszym wyborem razem z Lindbaeckiem. Rok temu 10 punktow na tle silniejszego rywala.

Nicki Pedersen (suma punktow)
Typ: Nicki Pedersen - ponizej 11
Kurs: 1.95

Nicki ostatnio w fatalnej formie. SGP w Warszawie tylko potwierdzilo zdecydowana obnizke lotow. Potrzeba straty 5 punktow w calym meczu. W parze Kildemand, wiec trudno wierzyc w to, zeby Nicki zawsze konczyl biegi przed Peterem. Po cichu licze tez na jego absencje w nominowanych bo przeciez Unia ma zawodnikow, ktorzy w fazie zasadniczej moga przewyzszych trzykrotnego mistrza swiata. A nawet jesli nie to przy obecnym poziomie Pedersena linia jest bardzo wysoka.

Kacper Gomolski vs Vavlav Milik (H2H)
Typ: Kacper Gomolski (+2)
Kurs: 2,00

Dwie kwestie: Gomolski ma bat nad glowa w postaci Mroczki a Milik wraca do skladu po kontuzji, ktora odniosl w Zielonej Gorze. Skoro jedzie to jest zapewne gotowy fizycznie by stanac pod tasma, ale jak to sie skonczy? W zanadrzu Maksym Drabik wiec gdyby pojawily sie problemy to nie bedzie jechania na sile tylko zmiany. Kacper wbrew pozorom jedzie calkiem przyzwoicie w tym sezonie i licze, ze dzisiaj przyczyni sie do zwyciestwa Aniolow.

RKM Rybnik vs Unia Tarnow (handicap)
Typ: RKM Rybnik (-12)
Kurs: 1,83

RKM w meczu z Grudziadzem pokazal, ze u siebie beda mocni. W fantastycznej formie jest Laguta, niewiele mu ustepuje AJ. A dalej? Wcale nie jest gorzej! Holta, rewelacja ligi Fricke, nieobliczalny Bally i solidna mlodziedz. Ta druzyna obecnie wydaje sie byc kompletna, co trudno z kolei powiedziec o Jaskolkach. Ten sklad ma zbyt wiele dziur i chyba jednak brakuje lidera. Licze na powtorke wyniku z meczu Rybnik-Grudziadz.

Grigorij Laguta (suma punktow)
Typ: Grigorij Laguta - powyzej 11
Kurs: 1,66

Maly margines bledu, ale Grisza jest w poteznej formie. Wsrod Tarnowian prozno szukac liderow, ktorzy powinni byc w stanie stawic czola Lagucie, wiec ew. niepowodzenie powinno byc rezultatem jego indywidualnego bledu. A tak szczerze to licze na pelny komplet.

Patryk Dudek (suma punktow)
Typ: Patryk Dudek - powyzej 12
Kurs: 1,95

Namietnie gram te linie na Dudka i poki co bez efektow, ale dzisiaj jest wielki mecz i Dudek musi byc liderem tej druzyny jesli gospodarze chca wygrac mecz. Wiadomo, ze bedzie przyajmniej 6 biegow, ale szczerze mowiac to faworytem sa goscie i kto wie czy Duzers nie bedzie mial az siedmiu okazji do startow. Zreszta nawet przy 6 biegach i tak jest duza szansa na powodzenie.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Sebastian Niedźwiedź - Adrian Cyfer -&gt; Sebastian Niedźwiedź (+1), @2.15 w BET365

Derby, derby, derby. Idę w stronę juniora gospodarzy. Sebastian Niedźwiedź, ściągnięty do ZG przez Marka Cieślaka, legitymuje się średnią 1,111 na własnym torze. Po drugiej stronie Adrian Cyfer, średnia wyjazdowa 1,000. Cyfer z Niedźwiedziem spotkają się dwukrotnie pod taśmą, w biegu numer 2 i 4. W obu tych biegach Niedźwiedź będzie miał wewnętrzne pole, Cyfer zewnętrzne, co w początkowej fazie zawodów jest bardzo korzystne dla zawodnika gospodarzy, który po swojej stronie ma handicap własnego toru. Właśnie w tych dwóch pierwszych biegach rozstrzygnie się los handicapu, jednak ja liczę na to, że Niedźwiedź będzie dobrze przygotowany, przynajmniej na początku i w obu bezpośrednich starciach będzie oczko wyżej od Cyfera, dla którego jest to ostatni sezon w roli juniora i kompletnie nie widać po nim jakiegokolwiek postępu. Dodatni handicap dla Niedźwiedzia jest tutaj bardzo korzystny, gdyż zdobycze punktowe obu zawodników będą wahały się między 1-2-3 pkty, a ten punkt z handicapu może okazać się kluczowy. Oczywiście bet grany z podpórką na remis.


/e: Niedźwiedź (0,0,d) ???? D ⛔⛔
Milik nie jedzie w Toruniu, za niego Morris -&gt; http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/603229/vaclav-milik-musi-jeszcze-poczekac-czech-nie-pojedzie-w-toruniu
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Krotko bo w pracy jestem.
M.Janowski powyzej 10 - 1,90⛔ bet365

Magic dzisiaj na swoim jednym z ulubionych torow. Licze ze bedzie 6x stawal pod tasma. Forma coraz lepsza w ostanim czasie. Torunianie pogubieni i ciezko jednoznacznie powiedziec jak to bedzie dzisiaj wygladalo. Janos swoje zrobi a jesli dostanie dodatkowy start to bedzie luks.

A.Lindbaeck powyzej 9 - 2,10 ✅bet365

Anton dzisiaj na bank 6 x pojedzie. Rywale mocni ale swoje problemy maja. Lindbaeck to mega walczak. Dzisiaj w parze ze sciagnietym w ostatniej chwili Ljungiem i tu nie powinien tracic pkt. Tor w Lesznie zazwyczaj daje mozliwosc wyprzedzania a to DLA Szweda bardzo wazna sprawa.
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Kacper Woryna -1 - Krystian Rempała 1.85 Bet 365

Dla mnie type jako pewniak. Krystian nie istnieje na wyjazdach. Nie jest to zawodnik, który jeszcze by ( za dużo bym powiedział, że nie dorasta do pięt Kacprowi), ale... no ale ???? _ Bieg juniorski już powinien pokryć to lub max 2 gonitwa tych zawodników.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Kacper Woryna -1 - Krystian Rempała 1.85 Bet 365
Dla mnie type jako pewniak. Krystian nie istnieje na wyjazdach. Nie jest to zawodnik, który jeszcze by ( za dużo bym powiedział, że nie dorasta do pięt Kacprowi), ale... no ale ???? _ Bieg juniorski już powinien pokryć to lub max 2 gonitwa tych zawodników.
Pamiętaj, że Woryna jest po 2 upadkach w Anglii. 2 mecze w 2 dni, w tym 2 upadki. Dzisiaj bez treningu w Rybniku. Typu nie neguje bo Rempala jest słaby na wyjazdach.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Haha sędzia chyba under pograł. Wykluczenie pozostawię bez komentarza...
no proszę Cię, ale Janowski całkowicie był z tyłu, widział że nie da rady więc lepiej było się położyć i liczyć na powtórkę. Bardzo głupie wykluczenie i niepotrzebne , akurat tutaj bardzo dobra decyzja.
Dodam że nie jestem jakimś antyfanem Magica i Wrocławia, nawet wręcz odwrotnie, bardzo kibicuje Sparcie i Maćkowi ale tutaj ewidentnie jego wina.
 
M 1

--mariusz--

Użytkownik
no proszę Cię, ale Janowski całkowicie był z tyłu, widział że nie da rady więc lepiej było się położyć i liczyć na powtórkę. Bardzo głupie wykluczenie i niepotrzebne , akurat tutaj bardzo dobra decyzja.

Dodam że nie jestem jakimś antyfanem Magica i Wrocławia, nawet wręcz odwrotnie, bardzo kibicuje Sparcie i Maćkowi ale tutaj ewidentnie jego wina.
Z tym, że Janowski jechał po dużej, a Holder się wynosił i siłą rzeczy wytracał prędkość. Śmiem twierdzić że Janowski z tego łuku wyszedłby przed nim gdyby Holder tak bardzo nie poszerzył toru jazdy. Jak dla mnie powinni jechać w 4
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Kasprzak +3 - Protasiewicz @1,70 but365 stawka x2 ✅ 9 - 11

Problemy Protasa z obojczykiem, barkiem zaczeły się już lata temu. Pamiętamy wszyscy złoty kask 1999r kiedy to złamał go po raz pierwszy. Łamał go w swojej karierze ponad 5 razy. Ciężko mi znaleść dokładne informacje, ale takie uroki żużla. Problemy z kręgosłupem i barkami/obojczykami to ryzyko wysokich żużlowców. Takie miał np Dobrucki, takie też ma Pepe.
&quot;W sobotniej 3. rundzie Speedway European Championships nie zobaczymy Piotra Protasiewicza. Polak zrezygnował ze startu w Kumli z powodu problemów zdrowotnych. Trzy tygodnie temu kapitan SPAR Falubazu złamał obojczyk. W piątek wystartował z niedoleczonym urazem w meczu z Fogo Unią Leszno i w swoim pierwszym wyścigu zanotował upadek. Poskutkowało to niestety odnowieniem kontuzji.&quot;
Rok temu też miał problemy z obojczykiem. Kontuzji też doznał po upadku, po biegu z Vaculikiem. Szkoda, że wynik ważniejszy niż zdrowie. Piotrek powinien odpocząć, a nie 11 dni po kontuzji jechać. Dziś pewnie z/z czyli 6 biegów?! Za dużo nie wytrzyma tego.
Kasprzak w formie stać go na 8-9 oczek na wyjeździ spokojnie. Fajne handi, pobieram.
Jeszcze dodam, że w 2014r też doznał kontuzji, po meczu w Gdańsku;
&quot;Protasiewicz doznał urazu barku (uszkodził więzozrost obojczykowo-barkowy), już dzisiaj podjął rehabilitację, jednak leczenie tej kontuzji oznacza kilka dni przerwy w startach, kiedy dokładnie wróci na tor PePe dopiero się okaże.&quot;

Dla mnie jego strt w dzisiejszym meczu to jest głupota i presja wyniku. Nie liczyłbym na niego dziś, będzie jechał z bólem i asekuracyjnie. Pobieram KK +3 super dla mnie bet.

Madsen -2
- Fricke @2 but365 ▶

6 biegów, po kontuzji nie ma śladów. Dzisiaj będzie lekko pod koło i myślę, że to pomoże Leonowi. Dzisiaj to on i Kołodziej będą trzymać wynik. Parowy Świderski, więc nie myślmy sobie że na nim straci oczka.

Po 4 biegach gramy win Gorzowa ✅ 46 - 44 na live na but365.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Koszmarnie wyglądająca kraksa Woryny i Rempały! Woryna złapał przyczepność, wyrwało mu motocykl i z pełną prędkością uderzył w Rempałę. Siła uderzenia była tak duża, że zawodnikowi Unii spadł kask z głowy. Obaj zawodnicy nie podnoszą się z toru, wyjechały dwie karetki.
Rempała przetransportowany został na nosze i przeniesiony do karetki. Woryna przez kilka minut leżał pod dmuchaną bandą, przygnieciony motocyklem. Rybniczanin wstał o własnych siłach i na nogach udał się do parkingu. W powtórce na pewno nie pojedzie Woryna, który został wykluczony.
Rempała stracił przytomność, lekarze nie mogą z nim nawiązać kontaktu. Zawodnik doznał urazu głowy. Rempała do szpitala zostanie przetransportowany helikopterem.
Helikopter nie wyląduje na murawie stadionu w Rybniku. Rempała został odwieziony do szpitala, skąd najprawdopodobniej drogą powietrzną trafi do specjalistycznej placówki.
Jakby ktoś miał dokładniejsze informacje prosiłbym o podzielenie się nimi. Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze bo nie wygląda to za ciekawie.
3maj się Krystian!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom