>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

6. kolejka Ligue1 (27.09.2024 - 29.09.2024)

Status
Zamknięty.
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2024-09-23 o 08.36.57.png

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je z kodem FORUMBUK wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus 200% do 400 PLN1000x200.png
 
scorpio82 616,4K

scorpio82

Best of the Best
27.09
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja- Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Rennes
Typ: Wygrana PSG
Kurs: 1.41✅
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Jednym ze spotkań rozpoczynających 6 serię spotkań we Francji rywalizacja 1 z 8 zespołem w tabeli w którym będę trzymał kciuki za zwycięstwo gospodarzy. PSG od początku nowego sezonu zespołem niepokonanym a grali już 11 meczy z których 8 wygrali. Dziś liczę na podtrzymanie dobrej serii ponieważ na własnym stadionie w obecnym sezonie grali 3 razy i wszystkie te mecze wygrali będąc stroną absolutnie dominującą. Rennes w górnej połówce tabeli ale są zespołem który zdecydowanie lepiej prezentuje się na własnym stadionie. Na wyjeździe w 5 ostatnich meczach przegrali 4 razy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1495
R 1,2M

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna Francja Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Monaco - Montpellier
Typ: Monaco i powyżej 1,5 gola z fartem, 90+8
Kurs 1,40
Bukmacher: Superbet (Betbuilder)
Post w dziale:
Analiza:

Zdecydowany faworyt na własnym stadionie to drużyna Monaco, zwłaszcza, gdy naprzeciwko stanie drużyna Montpellier, która na wyjeździe po dwóch meczach ma bilans 0:9 po porażkach 0:6 z PSG i 0:3 z Rennes. Monaco u siebie 2 zwycięstwa i remis i bilans 5:2 w trzech meczach. Remis zaliczyli z Lens, które obecnie jest tuż za nimi na 4 miejscu w tabeli. Dlatego liczę, że obędzie się bez niespodzianki i Monaco swobodnie pokona Montpellier i w meczu będzie powyżej 1,5 gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1495
R 1,2M

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna Francja Ligue 1
Godzina: 15:00
Spotkanie: Toulouse - Lyon
Typ: powyżej 2,5 kartki
Kurs 1,45
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:
Pozostajemy we Francji, ale idziemy w zupełnie inny obszar, a mianowicie liczbę kartek w meczu Toulouse – Lyon. Buki wystawiły bardzo niska linię, z czego mam zamiar skorzystać. Co prawda ich przewidywania wynikają z poprzednich meczów obu drużyn. Toulouse otrzymywała 1, 1, 5, 2 i 1 w poprzednich meczach, ale ich rywale tez otrzymywali upomnienia i tylko w meczu z Le Havre linia 2,5 nie została przekroczona. Lyon różnie z kartkami, bo otrzymali 4, 0, 3, 2, 1, ale podobnie jak Toulouse tylko w jednym meczu z Lens nie przekroczyli linii 2,5 kartki. W ramach H2H ostatnio 4 żółtka, wcześniej 6, 5, 4. Wszystko ładnie wpisuje się w propozycję. Do tego sędzia w tym sezonie w Ligue 1 pokazał w 2 spotkaniach 8 kartek, a w rozgrywkach Ligue 2 w dwóch meczach wyciągnął po 5 kartoników.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +291
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom